>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
też czekam na bonus po meczu Francji.gadałem z nimi na chacie i będą opóźnienia z dopisywaniem bonusów nawet do początku przyszłego tygodnia, ale dopisywane są kolejno na bieżąco (tak twierdzą)
dobra wiadomość jest taka (info od babeczki z czatu) że kasę po puszczonym kuponie można sobie wypłacić a bonus i tak dopiszą (chodzi o promocje 10.06)
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Wczoraj obstawiałem mecz Francja;Rumunia live. Przegrałem, ale nie powinno to mieć znaczenia w kwestii przypisania bonusu, którego nie ma. Konsultantów też nie ma online, a na wiadomości nikt nie odpisuje.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Dziś powinniście Panowie otrzymać bonusy. W szczególnych przypadkach nastąpi to najpóźniej do wtorku.
Proszę Pana, co to znaczy &quot;w szczególnych przypadkach&quot;? I dlaczego nie zaangażujecie większej liczby konsultantów do przypisywania bonusów? Ludzie chcą obstawiać mecze.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Mi też dopisali, ale mam inny problem.
Chcę zagrać za cały bonus(200), 3 mecze, AKO 2,26. I nie mogę zagrać bo nie spełniono warunku max. wkładu, coś, ktoś wie?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
musisz najechać myszką na środki bonusowe i zafajkować.tam masz tak jakby dwa portfele, środki depozytowe i bonusowe (zaznaczasz z którego chcesz grać)
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
musisz najechać myszką na środki bonusowe i zafajkować.tam masz tak jakby dwa portfele, środki depozytowe i bonusowe (zaznaczasz z którego chcesz grać)
Zrobiłem tak. Chyba nie można zagrać za 200 z bonusu. Zagrałem kupon za 5 dych i poszedł normalnie, ale nigdzie wzmianki w regulaminie nie widzę.
 
R 17

raul18

Użytkownik
Potwierdzi ktoś ze dzis tez mozna zlozyc depozyt i zalapac sie do tej promocji?
info z LC:
&quot;Promocja dla stałych klientów obowiązuje przy wpłacie na konto online w dniu 10 czerwca, kupon może być rozliczony do niedzieli.
Jeśli nie dokonał Pan wpłaty na konto wczoraj to bonus się nie pojawi.Może Pan tam przesłać tę wiadomość.&quot;
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja nie wpłaciłem wczoraj, bo nie mogłem się zalogować. Przypomnienie hasła też nie działało. Dostałem dzisiaj informację z działu technicznego, że mogę skorzystać z promocji do jutra. Muszę tylko wpłacić do jutra, i zagrać kupon do jutra. Więc u mnie zachowali się fair.
 
Do góry Bottom