>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
też czekam na bonus po meczu Francji.gadałem z nimi na chacie i będą opóźnienia z dopisywaniem bonusów nawet do początku przyszłego tygodnia, ale dopisywane są kolejno na bieżąco (tak twierdzą)
dobra wiadomość jest taka (info od babeczki z czatu) że kasę po puszczonym kuponie można sobie wypłacić a bonus i tak dopiszą (chodzi o promocje 10.06)
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Wczoraj obstawiałem mecz Francja;Rumunia live. Przegrałem, ale nie powinno to mieć znaczenia w kwestii przypisania bonusu, którego nie ma. Konsultantów też nie ma online, a na wiadomości nikt nie odpisuje.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Dziś powinniście Panowie otrzymać bonusy. W szczególnych przypadkach nastąpi to najpóźniej do wtorku.
Proszę Pana, co to znaczy &quot;w szczególnych przypadkach&quot;? I dlaczego nie zaangażujecie większej liczby konsultantów do przypisywania bonusów? Ludzie chcą obstawiać mecze.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Mi też dopisali, ale mam inny problem.
Chcę zagrać za cały bonus(200), 3 mecze, AKO 2,26. I nie mogę zagrać bo nie spełniono warunku max. wkładu, coś, ktoś wie?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
musisz najechać myszką na środki bonusowe i zafajkować.tam masz tak jakby dwa portfele, środki depozytowe i bonusowe (zaznaczasz z którego chcesz grać)
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
musisz najechać myszką na środki bonusowe i zafajkować.tam masz tak jakby dwa portfele, środki depozytowe i bonusowe (zaznaczasz z którego chcesz grać)
Zrobiłem tak. Chyba nie można zagrać za 200 z bonusu. Zagrałem kupon za 5 dych i poszedł normalnie, ale nigdzie wzmianki w regulaminie nie widzę.
 
R 17

raul18

Użytkownik
Potwierdzi ktoś ze dzis tez mozna zlozyc depozyt i zalapac sie do tej promocji?
info z LC:
&quot;Promocja dla stałych klientów obowiązuje przy wpłacie na konto online w dniu 10 czerwca, kupon może być rozliczony do niedzieli.
Jeśli nie dokonał Pan wpłaty na konto wczoraj to bonus się nie pojawi.Może Pan tam przesłać tę wiadomość.&quot;
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja nie wpłaciłem wczoraj, bo nie mogłem się zalogować. Przypomnienie hasła też nie działało. Dostałem dzisiaj informację z działu technicznego, że mogę skorzystać z promocji do jutra. Muszę tylko wpłacić do jutra, i zagrać kupon do jutra. Więc u mnie zachowali się fair.
 
Do góry Bottom