>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Wpłaciłem stówkę, próbuje się zalogować na STS i pokazuje mi błędny login lub hasło...
Cytując klasyka: STS, kto to Wam tak spi...ił?
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Pojawiło się info na stronie sts, że każdy kto dokonał depozytu 10.06 będzie miał czas do końca weekendu na zawarcie i rozliczenie kuponów i zachowa możliwość otrzymania eurobonusu. Chyba pierwsza dobra decyzja stsu-u dzisiaj, chociaż wku... jeszcze mi nie przeszedł...????
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Dobra, w koncu udalo sie zalogowac. Pytanie do WsparcieSTS, przydaloby sie abyscie w regulaminie dopisali info o tym ze zaklad moze byc postawiony i rozliczony do konca weekendu bo nadal widnieje tam zapis ze zaklad ma byc postawiony i rozliczony tylko dzisiaj
 
K 3

kolikor

Użytkownik
Mnie to już chu..obchodzi. Przegrałem 100pl live a zakład zwykły, który wytypowałem by wszedł. Jestem mega wkur.. Niech chociaż mi dadzą ten bonus. Tylko nie za dwa dnia. Miało być do dwóch godzin a ja grałem o 12.00 (kupon od razu rozliczony). Proszę o bonus teraz!
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Dobra, w koncu udalo sie zalogowac. Pytanie do WsparcieSTS, przydaloby sie abyscie w regulaminie dopisali info o tym ze zaklad moze byc postawiony i rozliczony do konca weekendu bo nadal widnieje tam zapis ze zaklad ma byc postawiony i rozliczony tylko dzisiaj
Odśwież, dodaliśmy aneks, który o tym informuje ????
 
wall 365

wall

Użytkownik
Sorki, za wiadomość od razu, ale potwierdzam dostałem 200zł za jakieś 20min od rozliczenia zakładu! ????
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
@WsparcieSTS
Jeśli dziś zagram 5x kuponów po 20zł i jeden kupon zostanie rozliczony np. o 18, a następny o 23 to jak dajecie ten bonus? Dacie np o 18:30, 40zł i o 23:30 następne 40zł?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@WsparcieSTS

Jeśli dziś zagram 5x kuponów po 20zł i jeden kupon zostanie rozliczony np. o 18, a następny o 23 to jak dajecie ten bonus? Dacie np o 18:30, 40zł i o 23:30 następne 40zł?
Po ostatnim kuponie dostajesz całość na konto. Jeśli zostanie rozliczny jutro - to jutro, bo czas na zawieranie i rozliczanie zakładów przedłużyliśmy do końca weekendu.
 
wall 365

wall

Użytkownik
Jeszcze ta zapytam w gwoli ścisłości, bo się troszkę burdel zrobił.
Te 200zł obracamy 3x po kursie min 1.91 tak?
Liczą się single z takim kursem jak i również zakłady live?
 
Do góry Bottom