>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Wpłaciłem stówkę, próbuje się zalogować na STS i pokazuje mi błędny login lub hasło...
Cytując klasyka: STS, kto to Wam tak spi...ił?
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Pojawiło się info na stronie sts, że każdy kto dokonał depozytu 10.06 będzie miał czas do końca weekendu na zawarcie i rozliczenie kuponów i zachowa możliwość otrzymania eurobonusu. Chyba pierwsza dobra decyzja stsu-u dzisiaj, chociaż wku... jeszcze mi nie przeszedł...????
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Dobra, w koncu udalo sie zalogowac. Pytanie do WsparcieSTS, przydaloby sie abyscie w regulaminie dopisali info o tym ze zaklad moze byc postawiony i rozliczony do konca weekendu bo nadal widnieje tam zapis ze zaklad ma byc postawiony i rozliczony tylko dzisiaj
 
K 3

kolikor

Użytkownik
Mnie to już chu..obchodzi. Przegrałem 100pl live a zakład zwykły, który wytypowałem by wszedł. Jestem mega wkur.. Niech chociaż mi dadzą ten bonus. Tylko nie za dwa dnia. Miało być do dwóch godzin a ja grałem o 12.00 (kupon od razu rozliczony). Proszę o bonus teraz!
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Dobra, w koncu udalo sie zalogowac. Pytanie do WsparcieSTS, przydaloby sie abyscie w regulaminie dopisali info o tym ze zaklad moze byc postawiony i rozliczony do konca weekendu bo nadal widnieje tam zapis ze zaklad ma byc postawiony i rozliczony tylko dzisiaj
Odśwież, dodaliśmy aneks, który o tym informuje ????
 
wall 365

wall

Użytkownik
Sorki, za wiadomość od razu, ale potwierdzam dostałem 200zł za jakieś 20min od rozliczenia zakładu! ????
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
@WsparcieSTS
Jeśli dziś zagram 5x kuponów po 20zł i jeden kupon zostanie rozliczony np. o 18, a następny o 23 to jak dajecie ten bonus? Dacie np o 18:30, 40zł i o 23:30 następne 40zł?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@WsparcieSTS

Jeśli dziś zagram 5x kuponów po 20zł i jeden kupon zostanie rozliczony np. o 18, a następny o 23 to jak dajecie ten bonus? Dacie np o 18:30, 40zł i o 23:30 następne 40zł?
Po ostatnim kuponie dostajesz całość na konto. Jeśli zostanie rozliczny jutro - to jutro, bo czas na zawieranie i rozliczanie zakładów przedłużyliśmy do końca weekendu.
 
wall 365

wall

Użytkownik
Jeszcze ta zapytam w gwoli ścisłości, bo się troszkę burdel zrobił.
Te 200zł obracamy 3x po kursie min 1.91 tak?
Liczą się single z takim kursem jak i również zakłady live?
 
Do góry Bottom