>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
@WsparcieSTS
Na stronie głównej sts wyskakuje okno ankiety (???), którego nie sposób zamknąć, o treści:
Bardzo zależy nam na Twojej opinii.
Napisz, dlaczego zdecydowałeś się powrócić do poprzedniej wersji

Co to ma oznaczać?
 
S 0

skarzyski

Użytkownik
Strona ich leży i kwiczy, nie da się zalogować, nie mogę postawić zakładów. Na reklamy na koszulkach pieniądze się znajdują, ale na porządne serwery to już nie bardzo.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
żeby grać w tym gównianym buku trzeba mieć anielską cierpliwość. ja niestety jej nie mam. wstyd dla całej Polski że ma tak dennego bukmachera który na dodatek jest jedyną legalną opcją tym kraju.

strona nie działa a ci na fb i tw dodają coraz to nowe bzdety. przecież tam chyba nikt normalny nie pracuje :grin:
 
E 2

egon522

Użytkownik
to ja trochę z innej beczki, zleciłem wplate ze srkilla (100pln) zalogowałem się, hajsik pobrało, mija już 10 minut a na koncie sts nadal brak $. miał ktoś tak?
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
to ja trochę z innej beczki, zleciłem wplate ze srkilla (100pln) zalogowałem się, hajsik pobrało, mija już 10 minut a na koncie sts nadal brak $. miał ktoś tak?
nawet przez inną opcję doładowania, mianowicie &quot;transferuj&quot; też potrafi iść kilka-kilkanaście minut, tak że spokojnie, powinno Ci doładować niebawem ;)
 
G 42

gks711

Użytkownik
To samo... Nie da się zalogować. Myślałem, że hasło poknociłem więc dałem przypomnienie hasła, ale ta opcja również nie działa...
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Obawiam się, że nie zdążymy. I to ma być jakas konkurencja dla np. Bet365? Smiech na sali. Sto lat za murzynami.
 
E 2

egon522

Użytkownik
wpłacał ktoś kiedyś skrillem? ile czasu czekaliście na srodki na koncie? bo ja już czekam ponad 30 minut i ch** ich wie czy zamierzają sie z tym dzisiaj ruszyć czy nie, powoli zaczynam żałować że tu wpłaciłem
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
wpłacał ktoś kiedyś skrillem? ile czasu czekaliście na srodki na koncie? bo ja już czekam ponad 30 minut i ch** ich wie czy zamierzają sie z tym dzisiaj ruszyć czy nie, powoli zaczynam żałować że tu wpłaciłem
Spokojnie, STSowi serwery cały dzień mulą. Jak ogarną to zapewne Ci pieniądze się pojawią na koncie. Jesteś zalogowany na koncie STS? My tu zalogować się nie możemy, więc spokojnie.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Tak, ja miałem. I rozliczenia brak. Jeśli nie zrobią tego do północy i na tej podstawie nie przyznają bonusu, to będzie skandal...
Edit:
Podobno przedłużyli czas do końca weekendu. Chociaż tyle
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
podejrzewam, że nie zdążą rozliczyć, ale jest taki zapis &quot;Najpierw kupon musi zostać rozliczony. Jeśli otrzymasz powiadomienie, że został rozliczony jako zwycięski lub przegrany, to w ciągu 2 godzin powinieneś otrzymać bonus. W szczególnych sytuacjach nastąpi to najpóźniej 12 czerwca, czyli w niedzielę.&quot; i mam nadzieję, że będzie on się odnosił też i do tego rozliczania
 
D 453

dresu

Użytkownik
Czy ktoś dostał już bonus po przegranym meczu? Obstawiłem mecz Francji i praktycznie od razu był rozliczony kupon, a bonusu jak nie było tak nie ma.
 
Do góry Bottom