>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

World Snooker Championship 2009 (18.04 - 04.05.2009)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziś w Sheffield poznamy półfinalistów Mistrzostw Swiata. Najbliżej tej wymarzonej fazy snookerowego czempionatu są Shaun Murphy i Mark Allen.

&quot;Magik&quot; prowadzi z Stephenem Hendrym po dwóch sesjach 9-7 mimo iż po pierwszej sesji to Hendry był na ustach wszystkich. Gral wysmienicie i wbil maksymalnego brejka. Zrobil to w znakomitym stylu. Paradoksalnie zabrzmi jednak zdanie, że ten max może przeszkodzić Hendry&#39;emu w awansie do półfinału. Po wbiciu 147 punktów w jednym podejściu Hendry z 9 frejmów wygrał tylko 2, a przegrał aż 7, dzięki czemu to Shaun Murphy jest bliżej awansu do najlepszej czwórki. Dokończenie tego spotkania za kilkanaście minut, od godziny 11.

Drugi bliski awansu to zawodnik, którego gra jest sensacją tych zawodów. Mark Allen wygrywa po 16 frejmach z Ryanem Day&#39;em 9-7 i staję przed ogromną szansa na osiągnięcie zyciowego sukcesu. Ich mecz jest niezwykle wyrównany i wszystko może się w nim zdarzyć, ja jednak sądze, że w ostatecznym rozrachunku to jednak Irlandczyk z Północy będzie górą i znajdzie się w najlepszej czwórce Mistrzostw. Obaj snookerzyści rozpoczną trzecią sesję o 15:30.

W kolejnych dwóch spotkaniach ćwiercfinałowych rozegrano dotychcas tylko jedną sesję. Stephen Maguire przegrywa z Neilem Robertsonem 3-5, a John Higgins remisuje z Markiem Selbym 4-4. Oba mecze dostarczają wielkich emocji. Mecz Maguire z &quot;Kangurem&quot; nie oglądałem, ale z tego co wiem to Szkot wcale nie jest gorszy i nie stoi na straconej pozycji. Natomiast w drugim wspomnianym pojedynku Higgins przegrywał już 0-3, nastepnie wygral cztery partie z rzędu i wyszedl na prowadzenie 4-3, ósmy frejm padl jednak łupem Selby&#39;ego i stąd po pierwszej sesji rezultat remisowy.
Higgins z Selbym zagrają o 11 i 20, a Maguire z Robertsonem o 15:30 aż do skutku, z ponad godzinną przerwą między sesjami.

Ja to widzę tak:

Selby - Allen
Murphy - Maguire


Co do drugiego zestawu to bardzo chciałbym żeby taki własnie był, jeżeli chodzi o pierwszy to jako rywala Allena wolałbym Higginsa, ale obawiam się, że nie pokona Selby&#39;ego.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Boshe jak mnie komentarz na Eurosporcie wkurza... Poprostu jedna wielka tragedia... Słuchając komentarz na Eurosporcie stwierdziłem kilka wniosków :

- Shaun Murphy źle nie dochodzi do bil poprostu uzyskuje złe pozycje ( no cóz... pech )
- Shaun Murphy źle nie dochodzi do niebieskich - on poprostu wychodzi na niskie kolory
- Shaun Murphy nie pudłuje prostych bil - on poprostu pechowo źle przed uderzeniem dochodzi do bili
- Shaun Murphy wbijając dużo prostsza bilę wbija cudownie , wspaniale - Hendry wbijając duzo trudniejsza bile wbija tylko dziekie temu bo był kick ????

A na koniec super rewelka jeszcze - gdyby Murphy byłby skuteczniejszy byłaby miazga Hendry&#39;ego do 8 maxymalnie.

Żygać sie chce słuchając takiego jednostronnego komentarza. Nie da sie tego słuchac poprostu. Lubie Murphy&#39;ego , fajnie że wygrał. Zawodnik którego uwielbiam wbija maxa zaś zawdonik którego bardzo lubie -wygrywa. Cóż więcej oczekiwac? Mam nadzieję że Murphy pojedzie z wszystkimi i wygra te zawody. Ostatnio w China Open Hendry przegrał ze zwycięzcą Ebdonem, byc może teraz przegrał z przyszłym MŚ ? Wiem jedno , że jeśli do tego dojdzie to na Pan Kruk i Jewtuch chyba nazwajem będą ślinić ekran ???? Szkoda , bo zawsze ceniłem obu komentatorów. Byli dla mnie parą nr.2 po panach którzy relacjonują m.in. biathlon. Niestety w tym sezonie bardzo stronniczo relacjonują wydarzenia. Trzeba być głuchym by nie usłyszeć za kim w danym spotkaniu kibicują. Ale dosyć juz o komentatorach , wszak tutaj relacjonujemy spotkania. Zawsze można wyłączyć głos ktoś powie ????

Po dzisiejszym &quot;poranku&quot; jedno jest pewne. Higgins nie wygra tego turnieju. Jest poprostu słaby. Dla mnie faworytami w tym momencie są Murphy , Selby i dwójka która dzis rozegra ostatnia sesje swojego pojedynku czyli Maguire- Robertson. Mam nadzieje iż wygra Maguire bo poprzednie rundy miał swietne. Niewątpliwie dla Robertsona są to już udane MŚ w których wyeliliminował m.in. Cartera i mam nadzieję iż na tym sie skończy. Nie wiem czy to możliwe bo nie mogę skojarzyć teraz drabinki turniejowej ale dla mnie finałem powinien być finał Maguire- Murphy. Kapitalne byłoby to widowisko , napewno o wiele lepsze niż te w którym wystąpiłby John Higgins. To nie jest jego turniej , już w 1 rundzie &quot;miał ciepło&quot; z Holtem , potem miał juz bardzo gorąco z Copem a teraz męczy z Selbym. Zaraz przejrzę sobie drabinke z wielka nadzieja iz jest mozliwy finał o którym mówiłem kilka zdań temu . Innego finału nie chciałbym widzieć na oczy. Pozdrawiam

P.S. Po przeczytaniu posta od Assitali widzę iż jednak niemożliwy jest finał Maguire- Murphy. Szkoda , wielka szkoda. Dla mnie to przedwczesny finał tego turnieju. Drugi półfinał byłby troche smieszny przy tym z udziałem Murphy&#39;ego i Maguire&#39;a.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Odpowiem tylko na górną połowę posta. Moim zdaniem panowie komentatorzy wręcz nie znoszą Murphy&#39;ego i ciagle widza jego wady, a nie zalety więc nie wiem skad taka opinia. Przypomne choćby mecz z Fu, kiedy to Murphy prowdzil 10-2 a oni nadal uważali, ze Fu jest w stanie dogonić Anglika. Dla porównania w meczu innych zawodników, kiedy przewaga jednego nad drugim wynosiła góra 2-3 frejmy Ci sami panowie byli już w 100% przekonani, że przegrywający nie ma szans dogonić prowadzącego.

Zgodzę się, że mają oni swoich faworytow i to az nadto widać, nie zgodzę się jednak, że należy do nich Murphy. Absolutnie nie.

Aczkolwiek Hendry także do tej grupy się nie kwalifikuję. Ciagłe wypominanie, że to tip Williamsa zdecydował o awansie Hendry&#39;ego jest beznadziejne. Przy eleminowaniu Dinga i robieniu maxa przez Szkota obaj Panowie nie do konca wiedzieli się jak się zachować i jak wyjśc z twarzą po tej nagonce na Hendry&#39;ego od początku zawodów.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Maguire nie ma głowy, żeby wygrywać wielkie turnieje. Brakuje psychiki niestety. To wiadomo od lat. Ile to już razy wygrywał przegrane mecze. Coś jak Stevens. Chociaż życzę mu jak najlepiej i to jemu z pewnością będę kibicował w półfinale jeśli awansuje bo Murphy mnie swoją grą kompletnie nie przekonuje. Zresztą też widać, że psychiki brak jak się pudłuje szkolną czarną z punktu na 12-8. Więc może być ciekawie w 1/2. ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Maguire nie ma głowy, żeby wygrywać wielkie turnieje. Brakuje psychiki niestety. To wiadomo od lat. Ile to już razy wygrywał przegrane mecze. Coś jak Stevens. Chociaż życzę mu jak najlepiej i to jemu z pewnością będę kibicował w półfinale jeśli awansuje bo Murphy mnie swoją grą kompletnie nie przekonuje. Zresztą też widać, że psychiki brak jak się pudłuje szkolną czarną z punktu na 12-8. Więc może być ciekawie w 1/2. ????
Brak psychiki? Ma trafiac wszystko? To nie jest robot, każdy może sie pomylić.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Tak, brak psychiki. Można się pomylić przy stanie 4-4 na jakiejś bili prostej ale nie przy bili robiącej frejma z punktu w decydującej fazie meczu. To właśnie oznaka, że w najistotniejszych momentach głowa wymięka. Przynajmniej moim zdaniem.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak, brak psychiki. Można się pomylić przy stanie 4-4 na jakiejś bili prostej ale nie przy bili robiącej frejma z punktu w decydującej fazie meczu. To właśnie oznaka, że w najistotniejszych momentach głowa wymięka. Przynajmniej moim zdaniem.
Mam prawo się z nim nie zgodzić i to też robię. Moim zdaniem był to zwykły błąd, który każdemu może się zdarzyć. Gdyby Murphy miał słaba psychikę to pomyliłby sie również na trudnej czarnej w ostatnim frejmie. Nie wytrzymał presji z pierwszej rundy kiedy grał z niżej notowanym rywalem itd, itp..
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Nie no Panowie mam wrazenie ze to lekka przesada. Kruk i Jewtuch biorac pod uwage to jak znaja sie na dyscyplinie i jak ja komentuja to wedlug mnie najlepsi komentatorzy sportowi w Polsce, no moze poza Wyrzykowskim i Jaronskim. Naprawde od dobrych kilku lat ogladam Snookera na Euro i moim zdaniem swoja robote wykonuja kapitalnie.

Co do nienawisci do Murphy&#39;ego to jednak nalezy miec na uwadze ze cale snookerowe srodowisko nie bardzo darzy go sympatia... za ta wolna usypiajaca i bezbarwna gre (nie mowie tu o skutecznosci bo dla mnie licza sie wyniki) oraz za ten numer z faulem Maguire&#39;a za brak kredy
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie no Panowie mam wrazenie ze to lekka przesada. Kruk i Jewtuch biorac pod uwage to jak znaja sie na dyscyplinie i jak ja komentuja to wedlug mnie najlepsi komentatorzy sportowi w Polsce, no moze poza Wyrzykowskim i Jaronskim. Naprawde od dobrych kilku lat ogladam Snookera na Euro i moim zdaniem swoja robote wykonuja kapitalnie.

Co do nienawisci do Murphy&#39;ego to jednak nalezy miec na uwadze ze cale snookerowe srodowisko nie bardzo darzy go sympatia... za ta wolna usypiajaca i bezbarwna gre (nie mowie tu o skutecznosci bo dla mnie licza sie wyniki) oraz za ten numer z faulem Maguire&#39;a za brak kredy
Jasne, że są dobrze. To nie podlega żadnej dyskusji. Nie mniej jednak w moim odczuciu wyraźnie widać, a raczej słychać kiedy kogoś lubią, a kiedy nie, a to komentatorowi chluby nie przynosi.

Co do nudnej gry Murphy&#39;ego heh, dla mnie gra Shauna wogóle nie jest usypiająca i nudna. Zdecydowanie wolę oglądac jego niż Maguire czy Selby&#39;ego, no ale to już chyba rzecz gustu.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Jasne, że są dobrze. To nie podlega żadnej dyskusji. Nie mniej jednak w moim odczuciu wyraźnie widać, a raczej słychać kiedy kogoś lubią, a kiedy nie, a to komentatorowi chluby nie przynosi.

Co do nudnej gry Murphy&#39;ego heh, dla mnie gra Shauna wogóle nie jest usypiająca i nudna. Zdecydowanie wolę oglądac jego niż Maguire czy Selby&#39;ego, no ale to już chyba rzecz gustu.
Z mojego puntku widzenia patrzac na poziom polskich komentatorow( zeby daleko nie szukac wczorajszy mecz Barca-Chelsea na N-ce) to za to jak wyzej wymienieni komentuja Snookera moga nawet wyzywac tych graczy ktorych darza mniejsza sympatia, ale to moje pryewatne zdanie.

Dla mnie gra Murphy&#39;ego tez nie jest nudna... a nawet jak jest w pewnych momentach to w Snookerze raczej nie liczy sie przebojowosc (co tu daleko szukac: wczorajszy Max pograzyl Hendry&#39;ego) tylko skutecznosc i ilosc wygranych frejmow
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Oglądam mecz Maguire - Robertson i mam wrażenie, że Maguire po prostu sie nie chcę. Kompletnie nie rozumiem zachowania Szkota. Jest jakby znudzony, głupio się uśmiecha, robi dziwne miny. Zupełnie to do niego niepodobne. Każde jego podejście do stołu to wystawienie bili, a Robertson skrzętnie z tego korzysta. Od razu nasuwa się myśl nieczystego wątku z kariery Maguire. Nie twierdzę, że ten mecz odpuszcza specjalnie, ale kto go ogląda pewnie się ze mną zgodzi, że tak to właśnie wygląda.

Obecnie 6-11. Rozpoczyna Robertson, odstawia, podchodzi Maguire i wystawia prościutką bilę do wbicia dla &quot;Kangura&quot;. Niby chciał zagrać snookera, niby chce tak już od 5-6 frejmów, a zawsze ulatwia zadanie rywalowi. Pomijam już spudłowane prościutkie czarne i czerwone, tuz nad kieszeniami.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
I chyba każdy zna sprawę Maguire&#39;a z meczu z Burnettem z UK. Ale szczerze to ja wątpie w to, Stephen już wie że to przegra i odpuścił... No cóż kolejne Mistrzostw nie udane, lata lecą a on miał i pewnie ma aspiracje na mistrza. Jak tak dalej pójdzie to nim nie zostanie.

Co do komentowania to proszę was dajcie spokój... Zarzucacie komentatorom brak obiektywizmu. Jedni z lepszych w Polsce, biorąc wszystkie dziedziny sportu i kanały. Może fakt, niekiedy mniej komplementują któregoś zawodnika, ale z moich obserwacji to robią to w odpowiednim momencie. Zawodnik gra słabo, więc bardziej skupiają się na graczu który gra lepiej i błyszczy????

I co do tego kogo najlepiej się ogląda przy stole: Ronnie O&#39;Sullivan, Judd Trump, Ricky Walden, Jamie Cope, Neil Robertson - za styl gry, agresję i szybkość. A najśmieszniejszy to jest Barry Pinches:jezora:
 
K 54

korn85

Użytkownik
To może jeszcze Ja odpowiem na argumenty Assitali na temat komentatorów. Troche późno lecz prawie cały dzień byłem poza domem. Assiatlia uwaza iz komentatorzy nienawidzą Murphy&#39;ego. Nie wydaje mi sie to wiarygodne. Dlaczego? Choćby dlatego iż w każdym meczu podkreślają iż w najpiekniejszym stylu odprawił wszystkich w 2005 r. W ich głowach ciągle występuje ten Murphy z 2005 roku i to może dlatego wydaje Ci się , że go krytykują... Natomiast jeśli chodzi o Hendry;ego to oczywiscie masz racje. Nie wiem czym jest to spowodowane iż komentuja tak stronniczo i zawsze są przeciwko niemu , nieważne z kim by grał... Jedyna pozytywna wypowiedx jaka usłyszałem o Hendry&#39;m to to iż utarł nosa O&#39;Sullivanowi wbijając maxa. Z drugiej strony tak jak mówisz nie wiedzieli jak wybrnąć z tej sytuacji.. Zawodnik który ma wygrać maxymalnie 4 frejmy z Dingiem wbija maxa. Długo by tu można bylo jeszcze dyskutowac. Jedno jest pewne a mianowicie to ,że odwalaja kawał dobrej roboty i widać ich duże pojecie wszak sami są graczami. Jednak nie są oni rewelacyjni a w szczegolności w tym sezonie bo wczesniej ( a ogladam snookera juz chyba z 8-9 lat ) nigdy nie uwazalem ich za stronniczych i byli dla mnie parą nr.2 w Eurosporcie. No cóż nie ma komentatorów idealnych jak widać . Do jednego mozna sie przyczepic iz wali gafy , do drugiego ze jest stronniczy. Taki juz los komentatorów.

Co do gry Murphy&#39;ego ktoś napisał ze jest nudna. Nie wiem na jakiej podstawie ktoś tak sądzi ale chetnie bym usłyszał argumenty za takim stwierdzeniem. Dla mnie Murphy gra bardzo widowiskowo , a juz jego techniki doprowadzają wręcz do euforii jesli tak to mozna nazwac. Nikt wcześniej ani nikt obecnie nie ma takich technik nadawania rotacji białej bili. Te jego wycofania białej bili przy stosunkowo lekkich zagraniach... Nie raz już o tym dyskutowano na Eurosporcie i często właśnie podczas transmisji z udziałem Murphy&#39;ege chwala jego techniki nazywając je &quot; bajecznymi&quot; . Co do wyglądu i zachowania Murphy&#39;ego przy stole to w mojej opinii jak tak na niego patrze to wydaje mi się iż to jest fajny , sympatyczny gość. Jego spokój , opanowanie , brak jakichkolwiek reakcji w moim odczuciu jest bardzo fajne. Ma swój styl jak każdy snookerzysta.

To chyba by było narazie tyle. Nie wypowiadam sie na temat spotkań bo nawet nie wiem jakie dziś padły wyniki wieczorem gdyz nie miałem możliwosci dzisiaj zobaczyc. Z tego co czytałem w poprzednich postach Maguire odwalil kaszane a Robertson gra chyba swój życiowy turniej. No cóż półfinał Murphy - Robertson też zapowiada sie ciekawie a Assitalia już pewnie zaciera ręce bo coraz blizej powtorzenia jest sukcesu z 2005 roku Shauna Murphy;ego. Teraz tylko on mi został na polu bitwy z moich ulubieńców i jemu najbardziej życze tego sukcesu. Pozdrawiam
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Mam nadzieję, że Allen spakuje Higginsa bo już Cope to powinien był zrobić. Słabo gra Higgins w tym turnieju i tego się nie da ukryć. Jeśli się młody nie podpali za bardzo (a nie powinien bo i tak zrobił już 100% więcej niż ktokolwiek oczekiwał) to powalczy. Kursów jeszcze nie widziałem, ale zapewne będzie spory na Allena. Ja spróbuję lekko. A reszta na live.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Znamy już półfinalistów snookerowych Mistrzostw Świata.

Wczoraj jako pierwszy w półfinale znalazł się Shaun Murphy eleminując Stephena Hendry&#39;ego wynikiem 13-11. Hendry był cieniem gracza z pierwszej sesji i nie pokazał nic co mogłoby pozwolić mu na awans do 1/2 finału. Murphy natomiast trzeci w życiu półfinał MŚ zawdzięcza poprawnej grze i ogromnemu opanowaniu.

Rywalem Shauna będzie Neil Robertson, który wręcz rozgromił Stephena Maguire 13-8. O tym spotkaniu pisałem kilka postów wyżej i nie będe się juz powtarzał. Żałuję tylko, że nie obejrze pojedynku Murphy - Maguire. Jak wiadomo obaj panowie się bardzo nie lubią i dlatego ich mecz i cała otoczka wokół niego mogłaby być bardzo ciekawa.

Sesnacyjnym półfinalistom jest Mark Allen i mimo, że jego gra mi się bardzo podoba uważam, że do tej pory nie trafił na rywala z najwyższej półki. Ktoś może powiedziec, że przecież wygrał z samym O&#39;Sullivanem, ale każdy wie, że O&#39;Sullivan nie podchodzacy poważnie do meczu jest na poziomie zawodników z okolic trzydziestego miejsca w rankingu. W ćwierćfinale Irlandczyk z Północy pokonał Ryana Day&#39;a 13-11 i ja z takiego obrotu spraw bardzo się cieszę bo za Walijczykiem nie przepadam.

Na poznanie swojego rywala Allen musiał czekac aż do 22 czasu lokalnego, kiedy to w 25 frejmie swoj mecz zakończyli John Higgins z Markiem Selbym. Po raz kolejny, tak jak w ćwierćfinale z Jamie Cope&#39;m, w ostatecznej partii lepszy okazał się Szkot i to on zagra w półfinale. Ja żałuję, tylko, że nie posiadam obecnie pieniędzy na bet365. Przy stanie 11-10 na zwycięstwo Higginsa był kurs 4.00 na który na pewno bym się zdecydował.

No cóż półfinał Murphy - Robertson też zapowiada sie ciekawie a Assitalia już pewnie zaciera ręce bo coraz blizej powtorzenia jest sukcesu z 2005 roku Shauna Murphy;ego. Teraz tylko on mi został na polu bitwy z moich ulubieńców i jemu najbardziej życze tego sukcesu. Pozdrawiam
Oj nie, wcale się nie cieszę. Gdyby Murphy grał z Maguire to moim zdaniem szanse by były 75-25 na korzyść Anglika, z Robertsonem oceniam je odwrotnie..

Mam nadzieję, że Allen spakuje Higginsa bo już Cope to powinien był zrobić. Słabo gra Higgins w tym turnieju i tego się nie da ukryć. Jeśli się młody nie podpali za bardzo (a nie powinien bo i tak zrobił już 100% więcej niż ktokolwiek oczekiwał) to powalczy. Kursów jeszcze nie widziałem, ale zapewne będzie spory na Allena. Ja spróbuję lekko. A reszta na live.
Masz rację. Higgins nie gra jakiegoś fantastycznego turnieju i również będe kibicował Allenowi, który ma ogromna szanse na awans. Krótko mówiąc w finale powinni być Robertson właśnie z Allenem, ale ja z całego serca będe kibicował Murphy&#39;emu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przepraszam, ze post pod postem.

Takie kursy wystawia Tobet.com:



I moim zdaniem sa one zdecydowanie przesadzone. Ja odpuszczę granie, ale to tylko dlatego, że przed Mistrzostwami postawiłem na Murphy&#39;ego. Gdyby nie to zaryzykowałbym większa stawkę na wygranie turnieju przez Robertsona, kurs naprawdę zachęca.
Dodatkowo przeliczniki na zwycięstwa w półfinalach &quot;młodej gwardii&quot; czyli Allena i &quot;Kangura&quot; przeciwko &quot;starej gwardii&quot; też wydają się ciekawe.
Ja jeszcze poszukam gdzieś overów frejmowych.. Myślę, że mecze będą długie i być może, przy dobrym kursie zdecyduję się na taki zakład.

Z tym, ze należy pamiętac, że to jest półfinal Mistrzostw Świata i tu każdy może wygrać i każdy da z siebie wszystko. Podsumowując, chciałbym zobaczyć finał Murphy - Higgins ale rozum podpowiada że będzie to odmienny skład, czyli Robertson - Allen. Nie mniej jednak gdyby w ostatnim meczu turnieju zagrali Murphy i Allen też byłbym zadowolony. Oby nie &quot;Kangur&quot; - Oby Shaun!
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Rozmawialismy tutaj o tym dlaczego niektorzy nie lubie Murphiego....

Dzisiaj na Euro przypomnieli wczorajszy incydent z Robertsonem... Kangur zapomnial przedluzki do kija ze swojego pokoju. Sedzia nie widzial problemu w tym zeby ten skoczyl do pokoju i woricl ze swoja przedluzka. Za to problem widzial Murphy... i nie zgodzil sie....

Wlasnie dlatego go snookerzysci jak i kibice na wyspach.nie lubia... raz numer z kreda Maguire&#39;a teraz z przedluzka Robertsona. Dla mnie, z calym szacunkiem dla jego gry, to cholerny zadufany w sobie bufon, zero szacunku dla takiego zachowania przy stole. Rozumiem jakby takie numery odwalal Ronnie (on odwala ???? czy Hendry... oni za swoje sukcesy to mogliby dla mnie pic przy stole. A cholerna &quot;Swinka&quot; wygral raptem 2 turnieje i raz MS i zachowuje sie jak nie wiadomo kto
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Powtórzę to co napisałem na forum eurosportu.

Nie rozumiem jak można zachowanie Murphy&#39;ego nazywac &quot;wybrykiem&quot;.

Przecież obowiązkiem Robertsona było to żeby wziąść ze sobą potrzebne oprzyrządowanie.

To tak jakby bramkarz zapomniał rękawic i przy strzale na bramke poprosił o przerwę bo musi po nie lecieć do szatni.

Murphy jakoś bez problemu zwykle jest przygotowany do gry i nigdy niczego nie zapomina. W koncu to profesjonaliści i każdy powinien pamiętać co mu jest do gry potrzebne.

Mówisz zadufany w sobie bufon? W meczu z Hendrym popełnił faul, którego nie widział nikt. Hendry, sędzia, kibice, Jewtuch z Królem. Widział tylko Murphy i przyznał się do tego faulu mimo, że wcale nie prowadził zdecydowanie, że wcale nie było pewne że awansuje itd itp. To jest dla mnie gra fair play.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Akurat co do fauli to prawie wszyscy snookerzysci sie do nich przyznaja... wiec to dla mnie nie jest wyczyn.

Poza tym jak mozna porownywac snooker do pilki noznej??? Przeciez pojscie po ta przedluzke trwaloby minute... chyba w tym czasie forma by mu nie spadla. Poza tym snooker to gra gentelmenow,graja w eleganckich butach, kamizelkach itd. chociaz pewnie wiekszosc wolalaby grac w dresach. Wiec dla mnie gentelmen nie robilby problemu z takiej sytuacji tylko usiadl na dupie i poczekal cierpliwie az przeciwnik wroci gotowy do gry. Idac dalej... jak to jest ze sedzia nie widzi problemu-Verhas nawet sam idzie po przedluzke a Murphy&#39;emu cos nie gra. Ass nie obraz sie ale zachowujesz sie tak jakby caly swiat lacznie z komentatorami Eurosportu byl przeciwko Murphiemu bo Ty postawiles na jego zwyciestwo
 
M 0

mouthman

Użytkownik
Półfinały
Moim zdaniem było wiadome, że Mark Allen dostanie lekcje profesjonalnego snookera od Johna Higginsa... ???? ???? ???? aktualny wynik - bodajże 10-2.. ???? natomiast drugi półfinał, w którym gra Shaun Murphy i Neil Robertson jest prawdopodobnie wyrównany... ???? bodajże 6-6.. ???? jeżeli higgins bedzie w finale z robertsonem mysle ze sprawa zwyciestwa jest jasna... ???? jezeli natomiast bedzie grał higgins z shaun&#39;em Murphy&#39;m moze to nawet byc pojedynek do ostatniego frejma... ???? napewno w finale bede obstawiał w zakładach bukmacherskich.... ???? prosze o wasze opinie odnosnie finalu.. ????
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom