>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
Z 0

z.g.

Użytkownik
Eee tam przeżywacie tego Robbena jak nie wiadomo co. Holandia nie kończy się tylko na Robbenie ,oni mają doskonałych zawodników którzy potrafią Robbena zastąpić. Snajper ,Van Persi ,Dirk Kuyt sama śmietanka europejska. Dziś 6:1 bardzo wysoko ,ale wszystko prawie padło w II połowie. Wiadomo ,że duża strata ,ale bez przesady ,Holenderska paka to zawodnicy najwyższej klasy.Czarny ląd czarne scenariusze.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Eee tam przeżywacie tego Robbena jak nie wiadomo co. Holandia nie kończy się tylko na Robbenie ,oni mają doskonałych zawodników którzy potrafią Robbena zastąpić. Snajper ,Van Persi ,Dirk Kuyt sama śmietanka europejska. Dziś 6:1 bardzo wysoko ,ale wszystko prawie padło w II połowie. Wiadomo ,że duża strata ,ale bez przesady ,Holenderska paka to zawodnicy najwyższej klasy.Czarny ląd czarne scenariusze.
jak uważasz, że Robbena można zastąpić tak łatwo to gratuluje Arjen w zakończonym sezonie był jednym z najlepszych skrzydłowych Świata jak nie najlepszym (no może za Messim:razz ???? choć w moim odczuciu był najlepszym !!!
Dirk Kuyt no to żeś teraz wybrał następce, bardzo mu dużo brakuje do umiejętności Robbena i formy jaką prezentował
Van Persie to bardziej napastnik niż skrzydłowy
yyy Snajper nic się nie chwalił na forum, że będzie grać na Mundialu, a i to jeszcze w brawach Holandii :-(
pewnie chodziło Ci o Sneijdera, który jest rozgrywającym, a nieskrzydłowym
ale wszystko prawie padło w II połowie
no padło kiedy wszedł na boisko ARJEN ROBBEN i strzelił 2 bramki
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wie ktoś kiedy wychodzi (może już wyszedł) Skarb Kibica Mistrzostw ???
Jeżeli chodzi o Skarb Kibica w Przeglądzie Sportowym to ukaże się on w najbliższy piątek.
Wydanie nr 1/2010

W kioskach od: 2010-06-11
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. RPA 2010
* 154 strony
* Marcello Lippi i Mario Kempes - dwaj mistrzowie świata specjalnie dla nas
* Kto w RPA wygra Puchar Świata i dlaczego, czyli wielka bitwa faworytów
* 18 razy Canarinhos, czyli Brazylia pisze historię mundiali
* Na co liczy Finidi George, czyli Czarny Ląd znów pręży muskuły
* Rozkładamy finalistów mundialu na czynniki pierwsze
* Wszystko o afrykańskim turnieju dla kibica w kapciach​
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dziwny turniej się zapowiada. Albo trenerzy olali najlepszych zawodników, albo najlepsi są kontuzjowani na parę dni przed rozpoczęciem... :-| cienko to wygląda...
 
S 1

splot

Użytkownik
trzeba zobaczyć wszystkie pierwsze mecze. A potem zabrać się za typowanie. A i najlepiej typować na czystej kartce papieru a nie w miedzy czasie przeglądając kursy bukmacherów. Czasami to bardzo przeszkadza + &quot;Przemyślałem ,wytypowałem , obstawiłem &quot;
Mój pierwszy typ Brazylia wygra swój pierwszy mecz z jedną bramką w plecy
 
danon 0

danon

Użytkownik
Dziwny turniej się zapowiada. Albo trenerzy olali najlepszych zawodników, albo najlepsi są kontuzjowani na parę dni przed rozpoczęciem... :-| cienko to wygląda...
Właśnie... chyba nie było jeszcze takich mistrzostw... połowa wpisów o MŚ na portalach sportowych informuje o kolejnych kontuzjach. Zapowiadał się naprawdę ciekawy turniej a kontuzje eliminują kolejne gwiazdy. Na szczęście Hiszpanie nie mają z tym problemów póki co, ale we wtorek może się to zmienić :razz: Polacy z Serbami nie oszczędzali ostrych zagrań, więc i Hiszpanom mogą zostać na długo w pamięci...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie przesadzajcie. Ledwo pojawiło się kilka wpisów o kontuzjach i już spisujecie mundial na straty. Kadry to nie tylko gwiazdy choć na pewno ciekawiej by było z nimi. Turniej jak każdy inny zapowiada się świetnie i sądzę ze będzie świetny.
 
danon 0

danon

Użytkownik
Nie przesadzajcie. Ledwo pojawiło się kilka wpisów o kontuzjach i już spisujecie mundial na straty. Kadry to nie tylko gwiazdy choć na pewno ciekawiej by było z nimi. Turniej jak każdy inny zapowiada się świetnie i sądzę ze będzie świetny.
tak sądzisz? no to patrz:

MICHAEL BALLACK, Germany
RIO FERDINAND, England
MICHAEL ESSIEN, Ghana
JOHN OBI MIKEL, Nigeria
LASSANA DIARRA, France
DAVID BECKHAM, England
RENE ADLER, Germany
CHRISTIAN TRAESCH, Germany
HEIKO WESTERMANN, Germany
MIROSLAV KARHAN, Slovakia
DIDIER DROGBA, Ivory Coast
ARJEN ROBBEN, Netherlands
ANDREA PIRLO, Italy
HARRY KEWELL, Australia
TIM BROWN, New Zealand
HUMBERTO SUAZO, Chile
LEE DONG-GUK, South Korea

a jeszcze caaaaały tydzień i mecze towarzyskie i treningi...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a powiedz był kiedyś jakiś turniej żeby kogoś nie zabrakło ? nie było , jest to normalna sprawa. w tym roku nie bedzie Ballacka , Pirlo , Ferdinanda , Essina , Drogby , Mikela , Beckhama ( i tak nie wiadomo czy by pojechał ) i nie wiadomo co z Robbenem jeszcze i już piszecie że mistrzostwa będą słabe. A ja pewien jestem że to będą świetne mistrzostwa które w miejsce wielkich nie obecnych wykreują nowe gwiazdy.
 
danon 0

danon

Użytkownik
czy ja napisałem że to będzie słaby mundial? czepiasz się tylko tych słów... mistrzostwa będą świetne też tak myślę. Dla niektórych może być trochę za zimno [średnia temp. w RPA w czerwcu to około 14 st] ale to jeszcze nie koniec świata. Ważne że nie będzie deszczu i wyniki 0:0 czy 1:0 będą mam nadzieję rzadkością...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Włosi w ostatnim sprawdzianie przed Mundialem w 82&#39; zremisowali z Szwajcarią 1-1, potem wygrali Mistrzostwa. W ostatnim sprawdzianie przed Mundialem w 2006 zremisowali z Szwajcarią 1-1, potem wygrali Mistrzostwa. Wczoraj Włosi rozegrali ostatnie spotkanie przed Mundialem... zremisowali z Szwajcarią 1-1 :cool:
 
danon 0

danon

Użytkownik
Włosi w ostatnim sprawdzianie przed Mundialem w 82&#39; zremisowali z Szwajcarią 1-1, potem wygrali Mistrzostwa. W ostatnim sprawdzianie przed Mundialem w 2006 zremisowali z Szwajcarią 1-1, potem wygrali Mistrzostwa. Wczoraj Włosi rozegrali ostatnie spotkanie przed Mundialem... zremisowali z Szwajcarią 1-1...
...i w końcu się udało - nie wygrali mistrzostw. MadAngel przeczytaj to dopiero PO ćwierćfinałach [być może błędnie ale zakładam że włosi nie awansują do półfinału]. Przesądy to najgorsza wada futbolu: pamiętacie tę magiczna tabelkę [przypominała piramidę] na mistrzostwa świata w 2006 roku? Brazylia według niej miała zostać mistrzem. Rzeczywiście wszystko układało się w niej niesamowicie, wręcz kosmicznie, a wygrali makaroniarze... Włosi nie wygrają.... bo nie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
i weź tu oglądaj mundial jak nawet Historia mówi że wygrają Włosi ????
że tak powiem ciekawa ciekawostka. Ja już pisałem wcześniej nt Włochów. W ogóle Włosi na tym forum są rzadkim tematem rozmów czy to do mistrzostwa czy do rozczarowania. Nie są pod presją itp. Sam jestem bardzo ciekaw postawy Włochów.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
MadAngel Haha to moze mam szukac przepowiedni dla Anglii :]
W 1966 grupa A na MS byla taka sama jak w tym roku: gospodarz+Urugwaj+Meksyk+Francja, a po wyjsciu z grupy Anglia w polfinale mogla trafic na kogos z grupy z Brazylia i Portugalia (tak jak teraz ;) ) w tych mistrzostwach jedyny raz w historii grala Korea DPR, teraz bedzie drugi, mistrzostwa rozgrywane byly w Anglii, teraz w RPA- ktora nalezala do Imperium Brytyjskiego :razz: W 2008 roku mijalo 44 lata od ostatniego zwyciestwa Hiszpanow na duzej imprezie, teraz mija 44 lata od 1966 :8)
Edit Ciesze sie ze poprawilem humor 8)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
mati89 ???? ????
Wcześniej pisałem że jestem sceptykiem jeśli chodzi o Włochów (widząc Cannavaro w obronie) ale to nie zmienia sytuacji że pokibicować można ???? a te wszystkie daty i liczy to taka ciekawostka jakby ktoś nie załapał :p
Równie dobrze Włosi po wygranym Mundialu w 82&#39; w Niemczech pojechali w podobnych składzie 4 lata później do Meksyku i ledwo wyszli z grupy, potem przegrali z Francją Platniego. Teraz Włosi są również po wygranym mundialu w Niemczech, jadą do RPA a w składzie jest chyba 9 mistrzów z ostatniej imprezy :p
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Dyrektor sportowy reprezentacji Argentyny, Carlos Bilardo zszokował opinię publiczną na całym świecie, na niespełna tydzień przed rozpoczęciem mistrzostw świata w RPA. W jednym z wywiadów dla lokalnych mediów wypowiedział słowa, dzięki którym zwrócił na siebie uwagę środowisk homoseksualnych.- Jeśli strzelimy bramkę w finale mistrzostw świata, wówczas każdy będzie mi mógł wejść od tyłu. Wiem, że to boli i możecie mówić, że jestem szalony. Mnie to jednak nie obchodzi, najważniejsze, że zdobędziemy tytuł mistrzowski - oznajmił Bilardo w Radio &quot;Telefe&quot;, zdradzając swoje skłonności homoseksualne. - Nie mam nic przeciwko masturbacji. Wiem, że 80% piłkarzy onanizuje się pod prysznicem - dodał.W Argentynie już mówi się o kolejnym seks skandalu, a wielu obserwatorów z niedowierzaniem słucha wypowiedzi 71-letniego trenera mistrzów świata z 1986 roku. - Jeśli go spotkam, powinien się trzymać z daleka ode mnie - powiedział napastnik Manchesteru City, Carlos Tevez.Bilardo szkolił reprezentację Argentyny w latach 1983-1990. W 2008 roku, wraz z zatrudnieniem Diego Maradony na stanowisko selekcjonera, on został dyrektorem sportowym narodowej kadry.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Arjen Robben jednak zagra na MŚ , jego uraz nie jest na szczęście tak poważny jak na początku sądzono.

Ktoś napisał że Messi doznał kontuzji ale nigdzie nie ma takiej informacji. wie ktoś coś o tym?
Messi jest cały i zdrowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom