>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

V 1,1K

viren

Użytkownik
Ja sie pytam dlaczego Krychowiak i Peszko jedzie, malo tego Krychowiak zostanie wystawiony w wejsciowce. Skoro jest totalnie bez formy, nie gra w klubie i jezdzi po reklamach?
Nigdzie na swiecie nie ma takiej trzody zeby pilkarze reklamowali szwarc mydlo i powidlo.
Nawalka teraz telewizory reklamuje kompletnie zdurnial na starosc
Wspolczuje wam w tej PL jestescie zalewani tymi reklamami nie da sie tego sluchac i ogladac mozna sie porzygac.
A przeciez to nie sa biedacy zeby tak sie eksploatowac reklamami
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Nie pojedzie. Przed nim jest i Jędrzejczyk wyżej notowany i pewniak Bednarek.
Kamińskiego pogrążyła sytuacja w Stuttgarcie w drugiej rundzie i żenujący występ w towarzyskim z Nigerią. Ponadto Bednarek charakterem/zachowaniem bije drastycznie Kamińskiego.
Jedzie Teodorczyk, Peszko, być może Żurkowski
Odpada Wilczek, Frankowski, Dawidowicz i reszta tych co nie byli brani pod uwagę
Dlaczego TEO pojedzie ? NIe lepszy byłby Wilczek ?
TEO dziwnie się zachowuje moim zdaniem
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Panowie , sa jeszcze zaklady na to kto pojedzie na mundial ? Jak tak to gdzie ? Szukam na etoto , sts , totolotek i cos nie moge znalezc a wczesniej byly :/ Poratuje ktos ?
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Jakas podpowiedz , gdzie dokladniej to znajde ? Bo szukam i nic ????
Chcialbym postawic na Peszke ze pojedzie i Szymanskiego ze nie , byly dosc wysokie kursy i dupa.
Oczywiście. Wchodzisz na lvbet --&gt; po lewej stronie masz zakładki --&gt; klikasz Piłka nożna następnie Świat, zaznaczasz ostatnią opcję tj: Mistrzostwa świata 2018 - zakłady specjalne, pojawia ci sie tak jakby 4 sekcję, klikasz ostatnią no i tam masz 3 od góry &quot;Powołania do kadry&quot;
tak swoją drogą na lvbet na Peszkę cały czas kurs 1,8 nie wiem czemu dla mnie jest pewniakiem do wyjazdu
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dlaczego TEO pojedzie ? NIe lepszy byłby Wilczek ?
TEO dziwnie się zachowuje moim zdaniem
Z tego co można wyczytać i posłuchać odnośnie zgrupowania to Teodorczyk z bardzo dobrej strony się pokazał w sparingu w Juracie bodajże ze Starogardem, gdzie reprezentacja strzeliła 6 bramek, w tym Teo miał załadować trzy. Do tego Nawałka się wypowiadał bardzo dobrze o nim, że wyróżnia się na treningach. Wcześniej też stawiałem na Wilczka, co tu opisywałem ale na ten moment, po tych wszystkich informacjach wydaje się, że to Teodorczyk jest bliższy wyjazdu do Rosji.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
23 osobowa kadra według Sport.pl:
http://www.sport.pl/pilka/7,65037,23490388,kadra-reprezentacji-polski-na-mundial-2018-taki-sklad-oglosi.html#MT_1Zdjecie
Zabraknie w niej m.in Kurzawy, Szymańskiego, Wilczka, Skorupskiego czy Kędziory...
Według mnie szkoda najbardziej Kurzawy i Wilczka. Gracz Górnika zasłużył sobie zdecydowanie na to ciężkim sezonem, aby móc pokazać się w końcu na mistrzostwach. Jest młody i bardzo ambitny, co już nieraz pokazywał. Wilczek według mnie jest w lepszym gazie niż chociażby Teodorczyk. Teo niejednokrotnie był już powoływany i jednak nie sprawdzał się w reprezentacji. Zaczyna robić się podobnie, jak było z Brożkiem - w klubie bardzo skuteczny, w reprezentacji kit.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Też myślę że Kurzawa i Wilczek powinni się znaleźć w kadrze, zapracowali na to , Teo wogóle mnie nie przekonuje, Wilczek znakomita końcówka sezonu w Broendby, A Kurzawa objawienie sezonu ekstraklasy, do tego chyba nie ma w kadrze gracza, który by miał tak dokładne dośrodkowania jak gracz Górnika, jakby z gry nie szło na MŚ to taki Kurzawa mógłby wejść jako joker i jednym stałym fragmentem stworzyć sytuacje bramkowa, tego na pewno kadrze będzie brakować, ale to są decyzje Nawałki trzeba to uszanować... chociaż oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo
 
S 22

sieko

Użytkownik
Dla mnie czy Teo i Wilczek to ten sam poziom praktycznie, a na treningach podobno bardziej skuteczny i lepszy w grze był Teodorczyk (skoro sam Nawałka na jednej z konferencji go chwalił, czego nie ma w zwyczaju robić). Kurzawy by mi było szkoda jeżeli by nie pojechał, co do reszty zawodników zdaje się na zaufanie do Nawałki i jestem prawie pewien, że ten skład, który ogłosi będzie najbardziej optymalny. W końcu to on widział ich na co dzień na treningach w grze, my tylko możemy dywagować. On bierze pod uwagę różne warianty. A takiej maniany jak Engel czy Janas raczej nie odwali ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Kamil zrobil niefortunna przewrotke podczas treningu i mocno uszkodzil bark. Niestety potwierdzilo sie to, czego obawiali sie jego koledzy i ekipa trenerska. Kontuzja jest na tyle powazna, ze wykluczyla go z MS w Rosji. Moim zdaniem to powazne oslabienie... A Wy jak widzicie reprezentacje PL bez tego kluczowego pilkarza?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kamil zrobil niefortunna przewrotke podczas treningu i mocno uszkodzil bark. Niestety potwierdzilo sie to, czego obawiali sie jego koledzy i ekipa trenerska. Kontuzja jest na tyle powazna, ze wykluczyla go z MS w Rosji. Moim zdaniem to powazne oslabienie... A Wy jak widzicie reprezentacje PL bez tego kluczowego pilkarza?
Jak wyjdzie Kamiński w pierwszym składzie na Senegal, to można grać over 5.5 a nawet więcej...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Spokojnie.... Jeszcze nie jest nic przekreślone... Nie ma jeszcze oficjalnej wiadomości, że nie pojedzie na 100%.... Możliwe, że pojedzie i będzie gotowy na 2, 3 mecz...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak myślicie kto jest głównym kandydatem, jeśli Glik by nie pojechał, na jego pozycje :Bednarek, Cionek, Kamiński, ja bym postawił na Cionka, dużo meczy zagrał w tym sezonie w Spal, doświadczony bardziej od Bednarka, a gdy Nawałka stawiał na Cionka to ten raczej nie zawodził, bo raczej Kamiński wg mnie, nie ma szans
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Akurat Kamiński jest pierwszym rezerwowym i ma prawdopodobnie największe szanse zastąpić Glika.
jest 24 osobą, a Bednarek i Cionek są już w kadrze 23-osobowej, więc on jest ostatnią osobą, która ma szanse na wyjście w 11 za Glika.
 
Do góry Bottom