>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie, słabą mamy to łąwke : ????
Białkowski, fabian, beres, jedza ,cionek, pazdan ,kurzawa ,peszko ,góralski ,kownacki, teodorczyk ,milik
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
A co w ogóle powiecie o decyzji, zabrania Peszki? W sieci rozlała się wręcz fala hejtu i zastanawiam się na ile słusznego. Zdecydowana większość wypowiadających się uważa, że nie powinien znaleźć miejsca w składzie... A Wy co sądzicie?
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
A co w ogóle powiecie o decyzji, zabrania Peszki? W sieci rozlała się wręcz fala hejtu i zastanawiam się na ile słusznego. Zdecydowana większość wypowiadających się uważa, że nie powinien znaleźć miejsca w składzie... A Wy co sądzicie?
Jak dla mnie Peszko, którego miejsce w składzie Lechii było w ubiegłym sezonie niepewne, nie powinien dostać powołania nawet do Arłamowa, a co dopiero do Rosji.
Można tłumaczyć, że to zadaniowiec na ostatnie 15 minut meczu, ale czy od potrafi jeszcze biegać? Moim zdaniem jeśli się pojawi na mundialu to osłabi drużynę szybką czerwoną kartką.
Panowie, słabą mamy to łąwke : ????
Białkowski, fabian, beres, jedza ,cionek, pazdan ,kurzawa ,peszko ,góralski ,kownacki, teodorczyk ,milik
Pazdan to raczej do podstawowej jedenastki jako żołnierz do wybijania.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Mówiłem od początku i po raz enty tutaj napiszę, nie wychodzimy z grupy i kurs w okolicach 2.5 na ten typ to perełka. Ta ekipa jest dużo dużo słabsza od tej która pojechała do Francji, mimo iż to Ci sami zawodnicy. Co do powołań to są jakieś jaja. Zabrać Peszkę nie wiadomo za co, żeby narobił w doliczonym czasie gry wiatru na boku ? Równie dobrze mógł to zrobić bardzo młody Szymański, który poczułby atmosferę mistrzostw co mogło zaprocentować w przyszłości. Jak ja się cieszę, że Maczyński nie jedzie, nareszcie jakaś sprawiedliwość, chłop cienki jak sik węża, pewnie gdyby nie problemy zdrowotne Nawałka zabrałbym swojego drugiego pupila. Zresztą Krzysiek pewnie wiedział wcześniej, co można zauważyć na kanale łączy Nas piłka. Jakieś dziwne teksty do Wiśni - osoba nagrywajaca filmiki. Widać było, że jest strasznie wkurwiony na wszystkich do okoła.
Teraz jak się okaże , że Glikson nie jedzie kursy na brak wyjścia z grupy pewnie trochę pospadają.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak wyjdzie Kamiński w pierwszym składzie na Senegal, to można grać over 5.5 a nawet więcej...
Kamiński jest pierwszym rezerwowym, w tej chwili poza kadrą na mundial, a Wy już go widzicie w pierwszym składzie. Spokojnie, jest jeszcze Bednarek i Cionek, którzy mają wiele większe szansę na grę od pierwszej minuty.
Jak myślicie kto jest głównym kandydatem, jeśli Glik by nie pojechał, na jego pozycje :Bednarek, Cionek, Kamiński, ja bym postawił na Cionka, dużo meczy zagrał w tym sezonie w Spal, doświadczony bardziej od Bednarka, a gdy Nawałka stawiał na Cionka to ten raczej nie zawodził, bo raczej Kamiński wg mnie, nie ma szans
Ja bardziej widziałbym Bednarka. Jest szybszy i zwinniejszy. Cionek rusza się jak mucha w smole i zachowuje się jak firanka w przeciągu. Brak Glika to kłopoty z wyprowadzaniem piłki. Krycha, który przez wielu został zjechany będzie miał bardzo ciężkie zadania w defensywie, bo tak naprawdę na jego głowie będzie wyprowadzanie piłki spod własnej bramki. Do tego też pojawiają się kłopoty z systemem 3-5-2. Trzecim środkowym obrońcą w tym przypadku będzie zapewne Piszczek.
Hejt na Peszke, no więc ciekaw jestem kogo byście zabrali za niego do kadry, żeby pełnił podobną rolę czyli taki boiskowy 15 minutowiec. Moim zdaniem ciężko znaleźć doświadczonego, ogranego z tą kadrą zawodnika. Na mundial jedzie Jędza więc Rybus będzie w większości wykorzystywany jako pomocnik. Zieliński też może zagrać na skrzydle co w Napoli wychodziło mu nie najgorzej.
Mundial to nie jest czas, by zawodnik grał przyklejony na swojej pozycji. Po to jedzie taka kadra bo wybrani zawodnicy (przede wszystkim ci rezerwowi) muszą być elastyczni. Takimi z pewnością są m.in. Jędza, Kurzawa, Teodorczyk czy Kownacki.
 
N 0

noobisticated

Użytkownik
Niby brak oficjalnej informacji, lecz dziennikarze już twitują, że Glik na mundial nie pojedzie. Tak czy inaczej, dla mnie trochę mało poważne i nieodpowiedzialne zachowanie, aby w ten sposób nabawić się kontuzji przed zapewne najważniejszym sportowym wydarzeniem w życiu.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
A co w ogóle powiecie o decyzji, zabrania Peszki? W sieci rozlała się wręcz fala hejtu i zastanawiam się na ile słusznego. Zdecydowana większość wypowiadających się uważa, że nie powinien znaleźć miejsca w składzie... A Wy co sądzicie?
Niby administrator, a tak słabo ogarnia forumek...
W temacie &quot;Ciekawe zakłady na MŚ&quot; kazus Peszki został już omówiony kilkukrotnie, właśnie w kontekście tego powołania. Na szczęście (nasze, nie kadry) zdecydowana większość przewidziała powołanie Peszkina po kursie 1.8-2.0 ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie wiem, czy Kamil pojedzie, czy nie pojedzie na mundial. Nawet jak zdąży się wykurować, to może być z nim nie najlepiej. Wiem, że Nawałka nie zrobił za wiele, by wyselekcjonować i ograć zmiennika dla Kamila i tu widzę duży problem.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie wiem, czy Kamil pojedzie, czy nie pojedzie na mundial. Nawet jak zdąży się wykurować, to może być z nim nie najlepiej. Wiem, że Nawałka nie zrobił za wiele, by wyselekcjonować i ograć zmiennika dla Kamila i tu widzę duży problem.
To prawda jeśli chodzi o Glika. Na tą chwile nie ma żadnej oficjalnej informacji na temat jego zdrowia. Na początku była mowa o miesiacu przerwy a teraz nagle może się okazać, że pojedzie - czego chyba wszyscy polscy kibice by chcieli.
Cóż no Nawalka ma nialada problem czy postawić na sprawdzonego Cionka, czy może zaryzykować z Bednarkiem ze swietnymi warunkami fizycznymi.
Uważam jednak, że w przypadku braku Kamila Glika na meczu z Senegalem powinnismy wyjść w ustawieniu z czwórką obrońców, wśród których właśnie zobaczymy Jana Bednarka w pierwszym składzie
 
S 22

sieko

Użytkownik
husarz22 według mnie szanse na wyjazd Glika na mundial są bardzo nikłe. Doktor mówił, że to raczej poważny uraz i więzadła są pozrywane w barku, a takie coś wymaga przynajmniej przerwy około 6 tygodni od treningów, a za 6 tygodni to już będzie po finale Mistrzostw Świata. Chyba, że lekarz we Francji okaże się jakimś cudotwórcą, czego każdy kibic reprezentacji by pragnął ???? jeżeli Glikson nie pojedzie na mundial, to w mojej opinii opcja z graniem trzema obrońcami jest raczej bez sensu, w takim wypadku w gre wchodzi tylko ustawienie 4-4-2 lub 4-5-1. Granie trójką obrońców plus wahadłami mogło mieć tylko sens z dowódcą na środku obrony, czyli Kamilem Glikiem. Bez niego może to bardzo kiepsko wyglądać w takim ustawieniu. Ustawienie obrony na Senegal to według mnie powinno być od lewej Rybus-Pazdan-Cionek lub Bednarek-Piszczek
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Dopiero za trzy tygodnie Kamil Glik mógłby wrócić na boisko, jeśli zapadnie decyzja, że musi przejść zabieg. To byłaby godzinna operacja pod narkozą” – tłumaczy w rozmowie z RMF FM doktor Michał Drwięga, ortopeda i specjalista medycyny sportowej z Carolina Medical Center, pracujący na co dzień z piłkarzami.
Jeśli okazałoby się to prawdą to myślę, że na upartego to i nawet w pierwszym meczu moglibyśmy zobaczyć Kamila. Do meczu dwa tygodnie, może nie byłby gotowy na 100% i wiadomo, decyzja sztabu, ale kojarzę coś, że zastrzyki już kiedyś brał, na achillesa chyba, także wie jak grać z bólem.
No chyba, że będziemy uważać i jak nie na Senegal to jednak na Kolumbię już będzie do dyspozycji.
Cionek to jednak, jak to się fajnie mówi ostatnio, żołnierz Nawałki, także myślę, że to on niestety w razie braku Glika wystąpi w podstawowym składzie.

z innej beczki. kupował ktoś koszulkę Reprezentacji tą nową? tegoroczną? z jakiego źródła?
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Może i wie jak grać ale to jest obrońca gra ciałem to podstawa. A przy kontuzji barku nie da rady nikogo przepchnąć nie mówiąc o walce przy stałych fragentach gry. Szczególnie w 2 meczu z Kolumbią z naprawde silnymi napastnikami.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dajesz Bednarka Adaś :movember: Młody więc kondycję ma i siłę pewnie też, przypuszczam, że od kiedy dowiedział się o urazie Glika, leci na kreatynie, hmb i betaalaninie. Jest 6cm wyższy od Cionka i 10 lat młodszy. W debiucie dla Southampton strzelił bramkę, może okazać się silny psychicznie. Za Cionkiem przemawia doświadczenie. Ja bym postawił na młodego w pierwszym meczu. Kamil niech się kuruje i obserwuje z Cionkiem czy Janek nie wali po gaciach, zawsze można go zmienić w przerwie meczu, ale może to się okazać przyszły następca Kamila.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Głupota Glika. Niby doświadczony, ograny, gra w dobrym klubie, ale zero zdrowego myślenia. Dobrze, że się nie rozpędził i nie walnął w ścianę z baniaka. Powinien być zakaz na wykonywanie takich wygibasów podczas zgrupowania.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Głupota Glika. Niby doświadczony, ograny, gra w dobrym klubie, ale zero zdrowego myślenia. Dobrze, że się nie rozpędził i nie walnął w ścianę z baniaka. Powinien być zakaz na wykonywanie takich wygibasów podczas zgrupowania.
Akurat takie zabawy podczas treningu czy po są bardzo popularne i w naszej kadrze często występują. Żadna to głupota, bo przecież piłkarze mają zapowiedziane by unikać niebezpiecznych sytuacji na zgrupowaniu. Wszystkiego się nie przewidzi, a kontuzje to nierozłączna część futbolu. Z pewnością Glik nie robił tego pierwszy raz, lecz tym razem zakończyło się bardzo pechowo.
 
S 22

sieko

Użytkownik
maciuniuniu oby tak było, ale nie chce mi się wierzyć. Skoro doktor reprezentacji widział uraz osobiście, miał wgląd do rtg i całej sytuacji to raczej wie co mówi i to nawet zabiegiem nie da sie zaleczyć w ciągu 2-3 tygodni niestety.
sumada90 nie tłumacz tego, bo niektórzy nie rozumieją nawet jak im łopatologicznie się tłumaczy... Sam Glik w jednym z materiałów powiedział &quot;taa nie skacz, bo sobie kostke skręcisz&quot; i mówił to ironicznie. On sam wie, że to był niefortunny wypadek i każdy w sztabie reprezentacji, ale ludzie będą mądrzejsi i powiedzą, że to czysta głupota
 
S 22

sieko

Użytkownik
Oglądałeś kiedykolwiek ich mecz siatkonogi? Po twoich wypocinasz wynika,że jednak nie. Otóż tłumacze, nagrodą są &quot;żłote majtki&quot;,prawie większość ich zagrań to podbicie i głowa to po jakiego grzyba robi &quot;fenomenalna&quot; przerotke? Zeby sie pokazac,pokozaczyc? Nie porownuj skoku ze skrecona kostka do glupiego zachowania,nonszalanci ktora chcial sie popisuj w bezsensownej grze (rozrywkowej*) w siatkonoge.
Oglądam każdy materiał z ŁNP i tak widziałem ich grę w siatkonogę. Wielu zawodników tego nie robi, ale niektórzy mimo wszystko się decydują. Nawet masz przykład z najnowszego vloga gdzie i Kuba i Piszczu grają przewrotką. Peszkin w wywiadzie powiedział, że Kamil przed tym zrobił z 5 przewrotek i nic się nie działo. Czasami się zdarza, to jest zwykły pech i przykry zbieg okoliczności, a gra w siatkonoge jest jednym z elementów treningu, nie tylko reprezentacja Polski to stosuje... Nie przekonasz mnie w kwestii, że to nonszalancja i to wyłącznie wina Glika, bo idąc tym tokiem rozumowania jak sam Glik powiedział &quot;nie skacz w ogóle, bo sobie nogę skręcisz&quot;, czyli najpiej powinni siedzieć na dupie i co najwyżej truchtać i jeździć na rowerze stacjonarnym.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Oglądałeś kiedykolwiek ich mecz siatkonogi? Po twoich wypocinasz wynika,że jednak nie. Otóż tłumacze, nagrodą są &quot;żłote majtki&quot;,prawie większość ich zagrań to podbicie i głowa to po jakiego grzyba robi &quot;fenomenalna&quot; przerotke?
to chyba ten niefortunny trening.


A po jakiego grzyba przewrotki robią Błaszczykowski i Piszczek chociażby? a nie widać wszystkich boisk.
po prostu pech.
oby się dobrze skończyło.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
maciuniuniu oby tak było, ale nie chce mi się wierzyć. Skoro doktor reprezentacji widział uraz osobiście, miał wgląd do rtg i całej sytuacji to raczej wie co mówi i to nawet zabiegiem nie da sie zaleczyć w ciągu 2-3 tygodni niestety.
sumada90 nie tłumacz tego, bo niektórzy nie rozumieją nawet jak im łopatologicznie się tłumaczy... Sam Glik w jednym z materiałów powiedział &quot;taa nie skacz, bo sobie kostke skręcisz&quot; i mówił to ironicznie. On sam wie, że to był niefortunny wypadek i każdy w sztabie reprezentacji, ale ludzie będą mądrzejsi i powiedzą, że to czysta głupota
Bo to było głupotą. Podczas meczu, to może skakać nawet jak małpa. A na treningu to co chciał popisać się przed kolegami? No to się popisał. To powinna być przestroga dla innych.
 
Do góry Bottom