>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Chciałbym, żebyśmy w tym temacie skupili się na naszej reprezentacji. Wszystko co z nią związane. Powołania, sparingi, forma, etc. Śmiało można wymienić większość zawodników, których Adam Nawałka zabierze do Rosji. Mimo, że losowanie dopiero 1-go grudnia, to możemy podyskutować na temat kogo chcielibyście trafić i przeciwnie.​
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Polska, Kolumbia, Szwecja, Nigeria - to, by była bardzo interesująca grupa. Liczę właśnie na mocniejszych przeciwników w fazie grupowej, bo potrzebna jest weryfikacja, która pokaże ile rzeczywiście jest warta ta reprezentacja.
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Jestem tego samego zdania co poprzednik - lepiej trafić na mocnych rywali już w grupie. Jeżeli wyszlibyśmy z takowej to potem w kolejnych fazach turnieju może być naprawdę ciekawie. Osobiście cieszyłbym się z takiego zestawienia: Polska, Anglia/Hiszpania, Senegal, Australia/Panama.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Z koszyka drugiego wylosujemy Szwajcarie/Chorwację z trzeciego koszyka Kostaryka/Iran i z czwartego koszyka Koreak Pld/Arabia S. Na pierwszy wybór mam poprostu czuja, trzeci koszyk Kostaryka powtórka z MŚ w Niemczech 2:1 dla nas, a Iran jakoś mi pasuje do naszej grupy. Czwarty koszyk Korea rewanż w końcu musi być ???? a jeśli nie to myślę że wkońcu musimy z azjatycką drużyną zagrać w grupie oprócz gospodarzy 2002 chyba nigdy nie mieliśmy?
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mnie, to z drugiego koszyka nie chciałbym trafić na Anglię. I to nie z powodów czysto piłkarskich - po prostu mecze Polski z Anglią i Niemcami zwyczajnie zaczęły mnie nudzić, jest tylu innych rywali że chciałbym obejrzeć w końcu coś innego. Wspomniana wyżej Kolumbia mogłaby być ciekawa, Chorwacja też niczego sobie. Z trzeciego koszyka marzy mi się Senegal - jak miło byłoby obejrzeć w końcu mecz z silną drużyną z Afryki. Ostatnim razem z kimś z Afryki graliśmy w 2012 roku (z RPA 1:0), ale towarzyskie mecze mnie nie emocjonują. Z ostatniego koszyka pasują mi wszyscy poza Serbią, wolałbym kogoś bardziej egzotycznego.
Jakby ktoś chciał się pobawić w symulacje grup to podrzucam link
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Osobiscie uwazam ze pierwszy koszyk jest na wyrost. Owszem unikamy kilka topowych ekip ale te ktore zostaja sa w mojej opinii w wiekoszosci o klase lepsze. Z drugiego najlepiej trafic chyba na Peru. Z trzeciego Kostaryka no I moze Iran. Czwarty koszyk moze przyniesc jakies punkty prawie w kazdej z mozliwosci. Wg mnie duzo wiecej bedzie grup smierci niz marzen. Polska konczy turniej w fazie grupowego kurs 3.15
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Osobiscie uwazam ze pierwszy koszyk jest na wyrost. Owszem unikamy kilka topowych ekip ale te ktore zostaja sa w mojej opinii w wiekoszosci o klase lepsze. Z drugiego najlepiej trafic chyba na Peru. Z trzeciego Kostaryka no I moze Iran. Czwarty koszyk moze przyniesc jakies punkty prawie w kazdej z mozliwosci. Wg mnie duzo wiecej bedzie grup smierci niz marzen. Polska konczy turniej w fazie grupowego kurs 3.15
Dlaczego jesteś taki pesymista ?Nie wierzysz w naszych ? Ze powalcza o ćwirćfinał i półfinał ?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Grupa jest bardzo wyrównana. Polska ma szansę wyjść bez większych problemów, ale musi wyeliminować błędy z eliminacji w postaci odpuszczania w końcówce spotkania i lekceważenia &quot;słabszych&quot; rywali. Muszą być bardziej wydolni fizycznie, zwłaszcza w starciu z Kolumbią i Senegalem. Każde odpuszczenie czy błąd może zakończyć się utratą bramki. Pompowanie balonika znowu się zaczyna, więc psychika też odegra znaczącą rolę nie mówiąc już o możliwych kontuzjach czy słabszej dyspozycji wśród czołowych zawodników. Spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie i będzie to duży test reprezentacji.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Na STSie pojawiły się już kursy na fazę grupową. Myślę, że można znaleźć parę perełek chociaż na ten moment to trochę wróżenie z fusów. Kursy na Polaków mają się następująco:
VS Senegal 1.95/3.50/3.94
VS KOLUMBIA 2.50/3.00/3.13
VS JAPONIA 1.90/3.50/4.16
 
R 0

remisy

Użytkownik
Jeśli do pełnej dyspozycji nie wrócą Piszczek, Błaszczykowski, Milik i Krychowiak to nie mamy czego szukać na MŚ. Liczę że pokaże się w końcu Kapustka, ale na dziś nie mamy zespołu. Dlatego wolałbym Panamę i Peru w grupie bo jakoś w medal trudno wierzyć przy obecnych kłopotach kadrowych. Kolumbia, Senegal i Japonia są znacznie lepsze od Armenii czy Kazachstanu.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Trzeba sobie powiedzieć prawdę - wygrana z Senegalem to dla Nas konieczność !! Każda strata punktów stawia Nas pod ściana i szanse na wyjście z grupy bedą nie wielkie .. Senegal to ciekawy zespół z kilkoma graczami którzy są czołowymi zawodnikami w swoich ( mocnych ) klubach .. Mane , Diouf , Kyoute , Saw , Diame czy Gueye grają w Premeirship , Klulibaky to czołowy zawodnik świetnego Napoli , dochodzą grajki z ligi Tureckiej ( SAW ) czy kilkunastu z ligi francuskiej .. Na prawdę potrafią oni grać , grają szybko , świetni technicznie i kondycyjnie i boje sie bardzo o Nasza obronę w starciu z bardzo ruchliwymi zawodnikami Seneglau .. trzeba sie modlić o powrot Piszczka bo Mane bedzie grał właśnie na niego i to bedą na pewno bardzo dobre pojedynki .jezlei nie Piszczek to ja nie widzę szans aby Cionek czy Jedzą dał rade zatrzymać ta torpedę ,do tego w środku pola bedą niezwykle ślini fizycznie gracze jak Kyoute czy Geye i tutaj forma Krychowiaka bedzie kluczowa aby z nimi walczyć ( myśle ze trzeba pomysleć nad Góralskim który jest takim pitbulem bo Mąka jest za delikatny podobnie jak Linetty ) .. szykuje sie mega ciężki mecz , mecz walki , nie spodziewam sie fajerwerków i bramek .. ale jedno wiem na pewno Obrona Nasza Musi zagrać o 200 % lepiej niz w kwalach bo inaczej to .......
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mnie, to z drugiego koszyka nie chciałbym trafić na Anglię. I to nie z powodów czysto piłkarskich - po prostu mecze Polski z Anglią i Niemcami zwyczajnie zaczęły mnie nudzić, jest tylu innych rywali że chciałbym obejrzeć w końcu coś innego. Wspomniana wyżej Kolumbia mogłaby być ciekawa, Chorwacja też niczego sobie. Z trzeciego koszyka marzy mi się Senegal - jak miło byłoby obejrzeć w końcu mecz z silną drużyną z Afryki. Ostatnim razem z kimś z Afryki graliśmy w 2012 roku (z RPA 1:0), ale towarzyskie mecze mnie nie emocjonują. Z ostatniego koszyka pasują mi wszyscy poza Serbią, wolałbym kogoś bardziej egzotycznego.
Jakby ktoś chciał się pobawić w symulacje grup to podrzucam link
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws
Udało się, jak dla mnie nie dało się wylosować ciekawszych przeciwników o czym pisałem 2 tygodnie temu. Grupa jest taka, że tak na prawdę każdy może zająć zarówno pierwsze jak i ostatnie miejsce. Polska - potrafi, najsilniejsza kadra od lat, podstawowi gracze są ważnymi ogniwami w europejskich drużynach. Kolumbia - teoretycznie najsilniejsza w grupie, ale strasznie kapryśna jeżeli chodzi o formę. Teraz Falcao strzela gola za golem, jednak czy tak musi być za pół roku? Może tak może nie, mimo że to nasz przeciwnik nie życzę mu jednak tego co spotkało go 4 lata temu (przez kontuzję nie pojechał na mundial). Senegal - jak dla mnie najsilniejsza obok Nigerii reprezentacja z Afryki. Jeżeli nie pokłócą się o kwestie finansowe to mogą zajść nawet do ćwierćfinału. Trochę szkoda, że gramy z nimi pierwszy mecz - z Afrykańskimi drużynami jest tak, że jak na początku im nie pójdzie to później gra się sypie, gdybyśmy grali z nimi w 3 kolejce a wcześniejsze nie poszłyby im za dobrze to byłoby o wiele łatwiej. Nie ma jednak co gdybać, gramy na otwarcie i będzie to bardzo ciężki mecz.
Japonia - szybka, zdyscyplinowana i nieprzewidywalna. Los ponownie zetknął ich z Kolumbią (4 lata temu przegrali 1:4). Japończyków cechuje waleczność, która nie koniecznie idzie w parze z wynikami. Sprawa jest prosta - z Japończykami gramy ostatni mecz, być może będzie to dla nich mecz o pietruszkę. Ważne, żeby dla nas nie był. Na trzech punktach z Azjatami trzeba opierać nasz awans z grupy, bo nie wygramy obydwóch pozostałych spotkań. Być może wygramy z Kolumbią albo z Senegalem, ale na pewno nie z obydwoma reprezentacjami. W każdym razie remisy z nimi i wygrana z Japończykami nas urządzają. Zobaczymy jak będzie z formą poszczególnych reprezentacji za kilka miesięcy.
 
kubusss 14

kubusss

Użytkownik
Liczę że Milik wróci do pełnej dyspozycji i pociągną z Lewym grę z przodu.. No i fajnie jakby w końcu Krycha wszedł w rytm meczowy, bo narazie w West Brom zapowiada się na powtórkę z PSG. Kolejny mecz na ławce, ale liczę że weźmie się w garść przed mistrzostwami i będzie jak za dawnych lat w Sevilli, gdzie trener zaczynał skład od niego. Liczę również na powrót Rybusa na lewą obronę. Jeśli wszystko zagra i Polacy wrócą do swojej optymalnej formy to o awans z naszej grupy jestem spokojny ⚽⚽
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Moja opinia jest taka :

Moim zdaniem nie wyjdziemy z grupy. Krychowiak raczej długo murawy nie powącha, Grosicki również przestał grać w słabym Hull. Milik nie wiadomo czy dojdzie do formy, nie widzę tego w różowych barwach.
3/4 polaków siedzi na ławie lub w szpitalach. Reszta nieograna. Szczęsny rezerwowy, piszczek szpital, pazdan zmienia klub i...? , lewa obrona - nigdy nie ma, błaszczykowski szpital i trybuny, zieliński ława, milik nie żyje, grosicki - nieregularnie w słabym hull, krychowiak ława, cała reszta to drewna typu mączyński, albo po prostu nieograni wystarczająco (poza RL i Glikiem).
 
Do góry Bottom