>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam. Chciałbym się zapytać dlaczego mam blokade na Hydepark ? Prosze usunac blokade
Zbyt niski wkład merytoryczny w rozwój forum. Ban był nałożony zasłużenie. Jeśli chcesz to możesz odkupić swoje winy pisząc analizy i dyskutując w działach tematycznych poszczególnych dyscyplin.
 
Z 9

zege

Użytkownik
Dzien Dobry, prosze o odblokowanie dzialu Hydepark. Dostalem nauczke , ponioslem konsekwencje , teraz bede sie trzymal zasad . Pozdrawiam, dziekuje
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Proszę o zdjęcie blokady na prywatne wiadomości, stopkę itp. Ban przyznany i zdjęty kilka lat temu. Przestrzegam regulaminu i nadal zamierzam to robić, dzięki z góry!
 
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Proszę o zdjecie blokady z prywatnych widomosci oraz odblokwanie dzial haydpark , dostalem nauczke i napewno wiecej nic wyjde poza regulamin . Pozdrawiam
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Odrazu mówię że czytałem osobny temat odnośnie blokady PW i próbowałem się skontaktować mailowo z osobami podanymi jako te które takimi sprawami się zajmują, jednak odpowiedzi nie otrzymałem. Została mi zablokowana sygnatura (powodu się domyślam) mea culpa, nie czytałem regulaminu, ale nie bardzo jednak rozumiem dlaczego mam bana na PW. Jak do tej pory odpowiadałem tylko na PW innych użytkowników i raz czy dwa napisałem do kogoś odnośnie -niewidocznych buków i adblocka -. Tak czy owak prosiłbym o zniesienie bana ma PW i sygnaturę(usunę link) lub chociaż jakąkolwiek odpowiedz w temacie blokady(dożywocie,czasowa). ????Grzeczny będę????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
A 960

adam44

Użytkownik
witam. Dostałem bana na DNTB ogolnie na Hyde Park praktycznie za nic.. za ironizowanie? nikogo nie obrazilem nikogo nie wyzywalem .. a dostalem, zadnego ostrzeżenia że coś napisałem nie tak.. serio nei wiem za co, bynajmniej nie czuje by mi sie takowy należał. Wiec tutaj kolega Tadzin za takiego cos z automatu rozumiem ban http://scr.hu/9k0v/x1oar
czekam na potwierdzenie bo nie ma opcji by przy tym co Ja niby zrobilem on takowego na HP nie otrzymal.

aha i jeszcze jedno, prosze i to oficjalnie o podanie mi przyczyny dlaczego mam zablokowane HP.. przez kogo i za co czytaj za jaki post.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nikt ci sie nie bedzie tlumaczyc, dostales bana doskonale wiesz za co, a po2 jak piszesz post w tym temacie to powinienes spelniac warunki z pierwszego postu , szczegolnie ten:
3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)

a jakos tego nie widze
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Ponawiam temat który poruszyłem 4 posty wyżej. Czy doczekam się jakiejkolwiek odpowiedzi? Próbowałem się kontaktować przez maila i gg, napisałem w tym temacie i cisza. Założyłem osobny wątek z nadzieją że tam prędzej się czegoś dowiem. Nic z tego. Wątek wisiał przez miesiąc, gdy dziś spytałem się czy doczekam się odpowiedzi został od razu skasowany.Tak ciężko jest skrobnąć dwa zdania wyjaśnienia? Wisi już mi już ta sygnatura i PW ale sposób w jaki traktujecie użytkowników jest słaby. Serio, bardzo słaby.
V/ nie bardzo wiadomo po co pytasz skoro promowałeś bloga to dość oczywiste dlaczego dostałeś blokady.
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
V/ nie bardzo wiadomo po co pytasz skoro promowałeś bloga to dość oczywiste dlaczego dostałeś blokady.[/quote]
Nie pytam się dlaczego, tylko o to czy ten ban jest dożywotni, czy może na jakiś czas i proszę o jego zniesienie. Jak wspomniałem zdaje sobie sprawę z czego ban wynikał jeśli chodzi o sygnaturę i nie będę powtarzał tego błędu. Ciesze się że ktoś po miesiącu zechciał się odezwać, fajnie jakby jeszcze odpowiedział w temacie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie pytam się dlaczego, tylko o to czy ten ban jest dożywotni, czy może na jakiś czas i proszę o jego zniesienie. Jak wspomniałem zdaje sobie sprawę z czego ban wynikał jeśli chodzi o sygnaturę i nie będę powtarzał tego błędu. Ciesze się że ktoś po miesiącu zechciał się odezwać, fajnie jakby jeszcze odpowiedział w temacie.
Zwiększ swoją aktywność na forum, szczególnie w działach tematycznych. Póki co większość twoich postów to udział w konkursach sponsorowanych przez forum. Daj nam powód, by odblokować sygnaturę.
Druga kwestia, co chcesz umieścić w tej sygnaturze, że tak bardzo Ci na tym zależy?
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dzięki za merytoryczną odpowiedz. Prawdę mówiąc bardziej mi zależy na PW niż sygnaturze. Czasem łatwiej i sensowniej zapytać/odpowiedzieć na priv niż zaśmiecać forum. Co do udzielania się na forum, staram się od czasu do czasu skrobnąć coś tematycznie ale nie da się ukryć że najczęściej jestem w typie dnia. Postaram sie coś z tym zrobić. Pozdr.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kto i dlaczego zamknął mój temat? Dlaczego została mi odebrana ranga? Dlaczego HP jest tak faworyzowane? Proszę o odpowiedź admina!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaczniesz zachowywać się poważnie, jak dorosły to pozmawiamy.
Z małolatami, którzy stroją fochy (bo nie dostają &quot;reputy&quot;) nie dyskutuję.
To poważne forum, a nie miejsce gdzie można robić z użytkowników idiotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Witam,
próbowałem się skontaktować z Adminami na gg, jak i przez email, niestety żaden mi nie odpisał i nie mam pewności czy w ogóle odczytali moją wiadomość priv, chodzi o odblokowanie wiadomości priv. Wiem za co zostałem zbanowany i też wiem, że chce być cżłonkiem tego forum, a jeżeli chce nim być to muszę mieć dostęp do prywatnych wiadomości. Pozdrawiam i przepraszam, że to nie ten dział.
 
Do góry Bottom