>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

bosco 372

bosco

Użytkownik
witam serdecznie, rowniez nie otrzymalem zadnej odpowiedzi ;) chcialbym sie dowiedziec za co dostalem bana na hp? ???? za obraze uzytkownika ted? nie robmy sobie jaj, on oraz robson usuwaja wpisy jak im sie jawnie podoba, a ted sam wypisuje kocpoly to jest dobrze, Marcin, jak napisales: To poważne forum, a nie miejsce gdzie można robić z użytkowników idiotów.
wlasnie to miejsce gdzie jawnie sie to robi ;) pozdrawiam serdecznie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dostałeś bana za pisanie nie na temat.
Jak nazwa wskazuje &quot;dyskusje na tematy bukmacherskie&quot;, rozmowy mają dotyczyć typów, zakładów bukmacherskich, a nie:
&quot;lekcje odrobione, chyba ze ma ferie i wrocil z zimowiska :cool:&quot;
&quot;jeszcze tylko napisz czyim multi jestes i do dziela :cool:&quot;

Pozdrawiam
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Dostałeś bana za pisanie nie na temat.
Jak nazwa wskazuje &quot;dyskusje na tematy bukmacherskie&quot;, rozmowy mają dotyczyć typów, zakładów bukmacherskich, a nie:
&quot;lekcje odrobione, chyba ze ma ferie i wrocil z zimowiska :cool:&quot;
&quot;jeszcze tylko napisz czyim multi jestes i do dziela :cool:&quot;

Pozdrawiam
w takim razie powinniscie zbanowac 3/4 uzytkownikow bo na kazdego sie takie cos znajdzie a nawet lepsze kwiatki ;) obraza zawodnikow itd to jest lepsze niz napisanie prawdy o kolesiostwie na forum? moderator ted do tej chwili ma kupe nierozliczonych typow w swoim temacie co za tym idzie lamie regulamin forum. tak wiem, za mowienie prawdy sie placi i to boli :cool: prosze w takim razie odniesc sie rowniez do innych uzytkownikow ktorzy lamia ten regulamin hp jak i regulamin forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Proszę się w takim razie zastosować do regulaminu na prośbę powyższego użytkownika ???? .

Swoją drogą jestem przerażony jak często i zażarcie ludzie bronią i walczą o najgłupszy, najbardziej bezsensowny, płytki, najmniej merytoryczny, idiotyczny, tak naprawdę nikomu niepotrzebny, a wręcz rzekłbym, że i zbędny temat na forum bukmacherskim ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
al_capone 29K

al_capone

Gangster
prosze w takim razie odniesc sie rowniez do innych uzytkownikow ktorzy lamia ten regulamin hp jak i regulamin forum
Nie jesteś wyjątkiem, który stracił dostęp do HP w dniu dzisiejszym. Lista jest długo, niektórym upiekło się poprzez aktywność w działach tematycznych).
Więc możesz się cieszyć, że jesteś w tym &quot;zacnym gronie&quot;.
moderator ted do tej chwili ma kupe nierozliczonych typow w swoim temacie co za tym idzie lamie regulamin forum
Ted do końca miesiąca rozliczy swoje typy i ma regularnie prowadzić statystyki.
---
Temat brzmi &quot;wnioski o odblokowanie działów&quot;, więc kolejne posty nie związane z tematem zostaną skasowanie:
W związku z tym, że powstaje dużo tematów z prośbami o odblokowanie działów, powstał jeden temat ogólny.
Ten temat nie służy do pisania wniosków o odblokowanie PW.

We wniosku mają znaleźć się takie informacje jak:

1- okres blokady (ile trwa, ale min. 10 dni)
2- powody dlaczego wnioskujesz o odblokowanie działu
3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)

Wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 48h przez administrację.

Sprawy blokady PW =&gt; Blokada PW - Prywatnych Wiadomości
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Marcin mógłbyś dać info na ile te bany?
Myślę że jest to związane z tematem tym bardziej że żadnego info nie dostałęm od Was.
Nie każdy jest multikontowcem i chciałbym wiedzieć kiedy tu zaglądnąć.

A teda to tam przypilnuj żeby oba stycznie rozliczył :)
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin mógłbyś dać info na ile te bany?
Nie jest określony termin ściągnięcia blokady. To mogą być 3 dni, 2 tygodnie, miesiąc, a nawet rok.
Wszystko zależy od spełnienia warunku:
3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)
Pozdrawiam
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Zostały mi zablokowane PW nie wiem dlaczego oraz zabrana ranga ???? pozdrawiam
Tak na marginesie wczoraj 18 osób zarobiło na moim typie z HP lub pisanym na PW . Mecz Clippers - Indiana . szybka kasa po 20 sek od rozpoczęcia meczu taki to był typ .
to jest merytoryczny wkład na forum ? Lepiej dać zarabiąć ludziom czy lepiej pisać eseje o arcyciekawym meczu Celta Vigo - Real Valladolid ?
14 k ludzi moj temat niedawno założony przeglądało , od początku forum mam wkład na tym forum jesli chodzi o pomaganie w zarabianiu innym jak mało kto . Róbcie tak dalej to zostaniecie z samymi trollami .
pozdrawiam serdecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ranga znawca została odebrana automatycznie, gdy otrzymałeś bana na PW.
Dostaliśmy od jednego z użytkowników informacje o rozsyłaniu linków do jakiegoś czatu.
Nie toleruję działań sabotażowych i destrukcyjnych na forum.
To temat związany z wnioskami o odblokowanie działów. W razie dalszych pytań zapraszam na PW, wiesz dobrze że ze mną zawsze można się dogadać.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ranga znawca została odebrana automatycznie, gdy otrzymałeś bana na PW.
Dostaliśmy od jednego z użytkowników informacje o rozsyłaniu linków do jakiegoś czatu.
Nie toleruję działań sabotażowych i destrukcyjnych na forum.
To temat związany z wnioskami o odblokowanie działów. W razie dalszych pytań zapraszam na PW, wiesz dobrze że ze mną zawsze można się dogadać.
ciężko na PW skoro mam zablokowane
dlateog napisze tutaj . to link do strony gdzie zamierzma jak Janowicz grać w grę , nie wysyłałem tego dla wszystkich na forum , nie spamowałem tylko do 5-6 osób z którymi się trzymam . a że pogadamy tam przy okazji to inna sprawa
edit Marcin
Nasz support jest czynny 7 dni w tygodniu od 8:00 do 23:00
[email protected]
Otrzymasz odpowiedź w bardzo szybkim czasie. Zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiam

 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
edit Marcin
Nasz support jest czynny 7 dni w tygodniu od 8:00 do 23:00
[email protected]
Otrzymasz odpowiedź w bardzo szybkim czasie. Zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiam


Szanowny Marcinie , ty w banku pracujesz że w takim tonie odpowiadasz w prostej sprawie zamiast z miejsca ją rozwiązać ?
daliście mi bana za wysłanie dla 5-6 osób linka do strony gdzie gra się w gry , żadna nie związana strona z bukmacherką
jest to całe podsumowanie waszego postępowania wobec userów
nie zamiarzam walczyć o PW , usuwając mi tą opcje uderzacie nie we mnie tylko w innych userów którzy codziennie piszą do nie o typy
pozdrawiam serdecznie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Temat przeznaczony do składania wniosków o odblokowanie działów. Trzymajmy się tego, a prywatne opinie zostawcie dla siebie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Marcin czy moglbys odblokowac PW bo zostal zablokowany ponad rok temu prze znawczynie Tenisa nie jaka Roxanne ktora za swoje wybryki zostala zdegradowana do poziomu vipowskiego. A przypomne ze PW zostalo mii zablokowane za prawde ktora bardzo zabolala , wiec czy mozliwe jest odblokowanie PW bo chcialem zeby Maroon tez mial odblokowane ,moze mnie przeprosi za wyzywanie od pajacow , wiec zlituj sie i odblokuj mi PW i dzieciakowi rowniez.(niech gra w te swoje gry)
Pozdrawiam i dziekuje.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Na forum widzę &quot;rewolucja&quot; - więc postanowiłem w tym momencie również zająć się sprawą mojej osoby. Chciałbym opisać swoją sytuacje, a na końcu zaznaczyć na co liczę. Styczność z forum mam od 2007 roku, kiedy to zakładałem masowo konta na wszystkich forach w internecie. Takie oto szalone internetowe życie 16 latka. Wtedy oto założyłem konto o nazwie Tomcyk1991, jednakże nie korzystałem z niego, ponieważ pierwotnie nie podobało mi się forum. Uważałem że jest za duże i źle się tu odnajdywałem. Po latach zmieniłem jednak zdanie postanowiłem wrócić na forum, a można powiedzieć zacząć sie udzielać. Nie pamiętam który był to rok. Jednakże nie podobał mi się mój nick, zmieniałem go wtedy wszędzie gdzie tylko się dało. W tej sprawie napisałem do administracji, do administratora o nazwie Vader. Otrzymałem wiadomość abym stworzył nowe konto, co było dla mnie zaskoczeniem, ale tak właśnie było. Stworzyłem nowe konto o nazwie RickyFCB na którym udzielałem się przez jakiś dłuższy czas.
I przyznam, popełniałem błędy godne ukarania czy to ostrzeżeniem, czy chwilową blokada dyskusji bukmacherskich. Niekiedy o słowo za dużo, niekiedy niepotrzebnie coś. I przyznaje to, jednak pewnego dnia kiedy zostałem zablokowany w dyskusjach bukmacherskich miarka się przebrała. Nie uważałem się za winnego. A zablokowanie dostałem od samego dawid.400 który niejednokrotnie popisał się chamstwem i prowokowaniem. Chciałem napisać odwołanie właśnie w tym temacie - mój post był regularnie usuwane. Wrzuciłem odwołanie, wraz z screenami gdzie dawid.400 obraża i prowokuje. W pewnym momencie przestałem mieć dostęp również do tego działu. Brak możliwości odwołania. Założyłem kolejne konto (obecne) - właśnie w celu kontaktu z kimś, kto będzie mógł pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji. Jednak chwile po założeniu dostałem blokadę na wiadomości prywatne.
Reasumując, chciałbym że tak powiem zostać oczyszczony z jakichkolwiek złych opinii. Nigdy nie tworzyłem multikont dla jakiś własnych interesów. Nikogo na tym forum nie oszukałem, nigdy nie prosiłem o żadne pożyczki. Tymczasem od początku mam pod górkę. Wiadomości Prywatne zostały mi również zablokowane, do dziś nie wiem z jakiego powodu chociaż pytałem i otrzymałem odpowiedź &quot;nie musimy tłumaczyć&quot;. Nie rozumiem tego. Przypuszczam że X lat temu podałem pewnej osobie gadu-gadu na priv, w celu dyskusji na temat skoków. A w opisie na gadu-gadu miałem adres do mojej strony. Ktoś może odebrał to jako forma reklamy. Ale to i tak trzeba mnie było o tym poinformować. A nie od razu banować. W ostatnim czasie napisałem blisko 80 analiz, i napiszę możliwe do końca marca drugie tyle w dziale skoki narciarskie. Proszę o odblokowanie wszystkich możliwości na forum. Zablokowaniu tych &quot;multi-kont&quot; i pozwoleniu mi być normalnym użytkownikiem. A nie takim na którego spojrzy byle jaki moderator i myśli że mam coś na sumienie że zmieniam tak konta. A tak nie jest. Pozdrawiam.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Mi też zostało zablokowane PW, z jakiego powodu, nie ma pojęcia, pewnie dlatego że przesłałem jednemu z userów 2 odcinki nowego serialu znalezionego w internecie. Wobec tego że czuję się jak za komuny, dziękuję za obecność na forum a szczególnie w dziale NHL. Było naprawdę miło, ale niestety nie napiszę już tam ani słowa. Szkoda tylko userów którzy zarabiali z nami w dziale, a teraz &quot;dzięki&quot; administarcji wszystko rozsypało się jak domek z kart. To wszystko na waszą prośbę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Co z tematem DnTB? Rozumiem ze ktoś naruszyl regulamin, ale od tego to jest ban a nie zeby bylo poszkodowane cale forum? Bo shoutbuxa nie ma i tak w zasadzie to nie ma gdzie na biezaco dyskutować?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co z tematem DnTB? Rozumiem ze ktoś naruszyl regulamin, ale od tego to jest ban a nie zeby bylo poszkodowane cale forum? Bo shoutbuxa nie ma i tak w zasadzie to nie ma gdzie na biezaco dyskutować?
Na bieżąco dyskutujemy w działach ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Prosze o odblokowanie PW. Ciężko brać udział w życiu forum i nie móc poprosić na PW o stream choćby nawet kiedy DNTB zablokowane.
 
Do góry Bottom