>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

P 1,8K

patced

Użytkownik
Poprosiłeś o stream w temacie i go dostałeś, bez PW obyło się.
I mam za każdym razem spamować w tematach ? Nie bójta sie nie w głowie mi flod i inne gówna. Potrzebuje normalną komunikacje z ludźmi. Przecież macie wgląd do PW userów więc śmiało.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Ależ uparci wszyscy jesteście. Nie ma żadnego wglądu w PW userów.
No dobra niech Wam będzie. Co nie zmienia faktu, że wobec braku DNTB PW naprawde ułatwiło by mi życie, a zabawy w multi i inne gówna skończyłem po maturze ;)
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dlaczego z uporem maniaka kasujecie moje posty...na zaczepki odpisujecie bardzo szybko, wiec co z moimi pw ? Czy naprawde na tym forum slowo resocjalizacja nie ma znaczenia ? Czy po prostu wolicie multi, niz zeby ktos kto 10lat temu mial siano w glowie wrocil do korzeni i dzielil sie swoja wiedza ? Samo to, ze ktos tyle czasu w tym siedzi jako tako z tego ma hajs i nie poplynal powinno swiadczyc, ze warto dac mu szanse.
Takze prosze po raz kolejny o zdjecie bloka na pw bo jest on na dzien dzisiejszy niezasadny.
Blokada zdjęta. Proszę o rozwagę. //K@mil
edit: Dzięki.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Witam, nie bylo mnie na forum od 2013 roku. Mam zablokowane PW. Moglbym prosic, o odblokowanie jej? Nie mam pojecia co przeskrobalem ale obiecuje poprawę ????
E: Ktoś to czyta? Jaki jest sens blokowania tego PW wogóle i odstraszania ludzi od forum? Szczególnie, za nic.
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam. Jestem na forum dopiero od dwóch miesięcy i chciałbym też móc podawać typy w dziale na żywo. Czy można prosić o odblokowanie mi tego wątku? Wiem że nie mam jeszcze 100 postów ale tyle napisać to mi jeszcze ze 2 miechy zejdzie. Pisać byle jakich postów chyba sensu nie ma, więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Zdrówko administracji
No ok.Dzięki za odpowiedz.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jestem na forum dopiero od dwóch miesięcy
to stosunkowo niedługo
Wiem że nie mam jeszcze 100 postów ale tyle napisać to mi jeszcze ze 2 miechy zejdzie
wychodzi na to, że po 4 miesiącach od rejestracji uzyskasz dostęp do danego działu. to byłby bardzo dobry wynik. dodatkowo, na pocieszenie, pomyśl sobie, że są kilkuletnie konta które nie spełniają wymogów, także uszy do góry i do pisania. 85 merytorycznych postów to nie jest tak wiele. nie każdy z nich musi być esejem w sportowym dziale tematycznym.
poza tym, puszczając pojedynczych userów powstałby znowu jeden wielki spór. jest nowy dział i nowy regulamin, który premiuje aktywnych w życiu forum użytkowników. zmiany in plus.
pozwoliłem sobie odpowiedzieć za administracje. jeżeli jednak ta ma inne poglądy na daną sprawę to przepraszam.
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
W pełni podzielam to co napisał Kuchcik Mu. Po to został nałożony limit 100 postów w tym dziale, żeby mogły w nim pisać tylko i wyłącznie osoby &quot;zweryfikowane&quot;. Olek K. potraktuj ten okres do osiągnięcia powyższego limitu, jako czas na poznanie zasad panujących na forum jak i osób, które tu się udzielają.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A ja jestem na forum w cholerę długo i miałem dużo więcej postów niż mam przypisane, tylko gdzieś poleciały w kosmos i też nie mogę pisać typów na żywo, buu...
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Witam... jesczcze raz... co mozna zrobci aby zostalo odblokowane PW? ALBO chcoiaz dowiedziec sie za co zostalo zablokowane? Chcialbym napisac do kilku osob nie bylo mnie 2 lata. Przepraszam ze pisze drugi raz ale było zero reakcji..
PW odblokowane, proszę o rozważne korzystanie z niego. //K@mil
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Bardzo prosilbym o idblokowanie dzialu off top zeby pogadac o wszystkim i niczym. Z gory dzieki !
HP odblokowane. //K@mil
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę o przyjrzenie się problemom technicznym, które zgłasza użytkownik hugo87 w tym wpisie:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-potrzebuje-pomocy-129539.html#post5943859
P.S podziękował bym Ci za pomoc klikając +dzięki, lecz moje konto jest trochę zwichrowane. Po pierwsze nie nalicza mi postów przez co nie mogę nigdy dodać konkretnego linka, a klikając w +dzięki daje informację, że muszę podziękować wpierw komuś innemu. Próbując to zrobić pojawia się ta sama informacja i to wszystko się zapętla.
Poprawione. //K@mil
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie właśnie. Wkrótce może któryś z adminów jak będzie dostępny to Ci odblokuje bądź nie... zależy za co miałeś zablokowaną opcję wysyłania PW. Nie mi to oceniać. Pozdrawiam
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Jak sie nie znaszcnacvtovlepiej zamknij sie. Jezeli jeszczecraz takie idiotyzmy napiszesz typu Troickiego to wypierdalasz zvtego forum
Właśnie za takie obraźliwe wiadomości, jest blokowane pw.
 
Do góry Bottom