>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
S. Williams - McHale

over 18.5 gemów 1.95 Oddsring ✅✅✅

H2H 2-0 dla Williams, oba pojedynki w 2016 roku, jeden 12 maja a drugi 24 marca. Jeden Williams wygrała 2:0 (7:6, 6:1) , a drugi 2:1 (6:3, 5:7, 6:2). W obu więc były robione te linie gemowe nie wiem skąd na to jest większy kurs niż na under? W pierwszej rundzie Serena wygrała z Sadiković 2:0 (6:2, 6:4) będącą na 148 miejscu w rankingu. Mchale jest prawie 90 miejsc wyżej - 65 miejsce w WTA. Czemu więc nie miała by ugrać jednego gema więcej niż Sadiković mało znana tenisistka z połowy drugiej setki? Tym bardziej że grały dwa mecze między sobą i padało odpowiednio - 20 gemów oraz 29 gemów między nimi. A McHale w pierwszej rundzie też wygrała 2:0. Linia jak najbardziej do gry tym bardziej, że to nie odbiera żadnych szans na zwycięstwo Sereny 2:0, bo wynik 6:4, 6:3 już będzie gwarantował sukces, polecam!!


E; przyjemnie, już po 1 secie siadło , nie wiem skąd ten kurs był ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Carina Witthoeft - Angelique Kerber Dokładny wynik meczu 1:2 @ 4,45 Betano
Obie niemki spotkaly sie dotej pory tylko raz, wlasnie rok temu na Wimbledonie gdzie Kreber wygrala gladko 2:0. No wlasnie to bylo rok temu i od tego czasu Witthoeft zrobila duzy postep co widac w rankingu i wynikach.Tu pokonala juz wymagajace rywalki jak Begu czy Nare po dobrej grze. Co do Kreber to po wygraniu Australian Open gra w kratke. Wygrala turniej w Madrycie, ale szybko odpadala w Rzymie i co bylo niespodzianka w pierwzej rundzie Roland Garos gdzie przegrala z Bertens co bylo niespodzianka.Kerber to pewnie wygra, ale tak grajaca jak dotej pory tu Witthoeft jest wstanie urwac jej seta.

 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Strycova ogra Makarova 2.3 Sportingbet
jak dla mnie typ warty pogrania.. Strycova pokazala, ze jest ambitna zawodniczka, gryzie dziewczyna trawe.. Niezly turniej w Birmingham, gdzie ulegla dopiero Keys.. Patrzac na to,ze Makarova bez formy, do tego juz ma swoje lata i bedzie grala dzien po dniu, Strycova ze swoim madrym tenisem powinna przejsc dalej..
Dno Strycova.. 0:2⛔⛔

Makarova bez formy i ogrywa Kvitovą, która zawsze dobrze sobie radziła na trawie? Jakieś rozwinięcie tego argumentu? Do tego proszę dopisać bukmachera./Macko18

Kvitova jest bez formy.. dlatego przegrala.. Strycova gra urozmaicony tenis, a Makarova ma juz swoje lata..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzisiaj warto pojsc w strone, ze Pavlyucznkova wygra seta z Timea.. 1.6 Sportingbet
Rosjanka w poprzednim meczu zmiotla Putintseva, do tego gra silowy tenis.. Jak dla mnie z Timea, ktora lapie zawiechy i gra tenis urozmaicony ma szanse powalczyc.. Timea nie raz pokazywala, ze jej gra sie zawiesza i przegrywala juz sety z gorszymi przeciwniczkami.. Dzis Timea czeka trudny mecz, bo po drugiej stronie siatki bombardierka..
Juz pierwszy set wygrala i ma szanse nawet wygrac w calym meczu..✅✅✅

Boserup wygra seta z Vesnina 2.15 Sportingbet
w h2h 1:0 Boserup, juz raz ja ograla, wiec czemu nie ograc Vesniny ponownie? Kurs 1.2 na Vesnine mnie nie przekonuje, w dodatku nie pokazywala sie z dobrej strony przed Wimbledonem Vesnina, Widac ze Boserup lezy trawa, na razie wszystkie mecze gladko, do tego wyrzucila Bencic, wiec cos tam gra.. Set w jej zasiegu, patrzac na h2h i forme Vesniny a w sumie jej brak ..
Dwa sety do 5.. bylo bliskoo..
⛔⛔
Nie sadzicie ze kurs na Beck z Serena to przesada, az 10.00 ?? Serena sie rozkojarza na korcie, gra w kratke.. Jakis over gemowy np over 18.5 gema po 1.85 warto.. Ja bym tu poszedl dalej i nawet wzial, ze Beck wygra seta po kursie 3.75..
Serena zniszczyla Beck .. miazga, ledwo 15 gemow.. ⛔
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik

Nie sadzicie ze kurs na Beck z Serena to przesada, az 10.00 ?? Serena sie rozkojarza na korcie, gra w kratke.. Jakis over gemowy np over 18.5 gema po 1.85 warto.. Ja bym tu poszedl dalej i nawet wzial, ze Beck wygra seta po kursie 3.75..


Też gram over gemowy w tym meczu, już w ostatnim meczu taki over u Sereny mi elegancko wszedł po 1 secie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Strycova 1.90 STS. minus Strycova!!#
Czeszka odzyskała należne jej miejsce w kobiecym tenisie. W czasach juniorskich była bezkonkurencyjna na Czeskiej ziemii. To w niej upatrywano światową liderkę...niestety stało się innaczej...(wątek na inną dyskusję). Strycova to kawał solidnej i cwanej tenisistki. To chyba najbardziej wyrafinowana i przebiegła w całym turze kobitka. Potrafi wykorzystać wszystkie słabości rywalki. Kto wie, może dojdzie aż do finału? Jest regularna, podanie bardzo solidne, technika i czucie piłki doskonałe. Gra aktualnie najlepszy tenis! W Czechach niestety nie jest za bardzo lubiana za swój styl na korcie..( knajactwo najwyższych lotów) ale taka już jest...
Makarova odbiła się ostatnio od dna...po kontuzji ciężko jej się wraca do swojego optymalnego poziomu. Zwycięstwo nad Kvitovą nie robi na mnie wrażenia. Petra chyba wciąż szuka swojej drogi życiowej i tenisowej.
Stawiam na przebiegłość i bardzo dobry równy poziom Strycovej.

A.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Małe pytanko koledzy. Czy w ogóle jest i czy znacie bukmachera internetowego, u którego można obstawiać liczbę przełamań w całym meczu? Bo jak widzę co odpieprzają Strycova z Makarovą (6 gemów i 6 przełamań) i co robiła Kuznetsova ze Stephens (nie chce mi się nawet liczyć tych przełamań ???? ) to aż chce się postawić jakieś fajne overy na te babska
 
M 54

misiek9000

Użytkownik
Małe pytanko koledzy. Czy w ogóle jest i czy znacie bukmachera internetowego, u którego można obstawiać liczbę przełamań w całym meczu? Bo jak widzę co odpieprzają Strycova z Makarovą (6 gemów i 6 przełamań) i co robiła Kuznetsova ze Stephens (nie chce mi się nawet liczyć tych przełamań ???? ) to aż chce się postawić jakieś fajne overy na te babska
Hej. Nigdy takiego czegoś nie widziałem i raczej nie zobaczę. Prosty powód- dopiero by ustawiali mecze.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Hej. Nigdy takiego czegoś nie widziałem i raczej nie zobaczę. Prosty powód- dopiero by ustawiali mecze.
Nie muszą ustawiać meczy. Wystarczy, że na kort wejdą baby i przełamań w jednym meczu więcej, niż u niektórych chłopów w kilku rundach ????
Poza tym zakłady na liczbę podwójnych błędów są to czemu mieliby ominąć przełamania :/
 
M 54

misiek9000

Użytkownik
Na liczbę brejkow są dopiero w wysokich rundach szlemy czy imych duzych turniejow. A wtedy wątpię, że dany zawodnik by rezygnowal z szansy na awans.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
To jeśli są nawet w tych wyższych rundach to mógłbyś mi podesłać linka? Według mnie to nieważne jaka ranga turnieju, kobity i tak z ich psychiką będą się łamać ;)
 
L 0

leon-turkoglu

Użytkownik
Makarova - Vesnina
Bardzo ciekawe spotkanie z podtetkstami wszakze obie panie po meczu miedzy soba wyjda razem walczyc w deblu... Mozna tu sie spodziewac dwusetowki i stosunkowo niewielkiej ilosci gemow. Osobiscie pojde w strone Makarovej liczac po cichu ze nikt nie bedzie przy tym meczu zbyt kombinowal ????
Kurs, bukmacher, coś więcej o grze i formie obu Pań?/Macko18
 
renegat 24

renegat

Użytkownik
Witam chciałem jutro zagrać za grubszą stawkę Makarova 1 , Halep over 19.5 gema i Radwańska over 19.5 gema. Co o tym myślicie ?

Dwa overy dla tego że zawodniczki prezentują wyrównany poziom na tym turnieju kurs po 1,4 na over 19.5 a może wejść nawet w 2 setach jak dobrze pójdzie sądzę że będą to 2 wyrównane mecze. A Makarova po kursie 1,5 to przyznam szczerze że dla tego że ograła lepsze rywalki na tym turnieju (przynajmniej na papierze ) Kwitova , Strycowa a Vesnina wczoraj z taką Boserup się okropnie męczyła. H2H też przemawia za Makarowa 5:0 bez straconego seta nawet ;) Kursy z Sts bo tylko tam gram
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
a z kobiet wzialbym dzis Carle po kursie 2.2 Sportingbet
Venus niezle na serwisie, Carla lepsza w wymianach, jak Carla zagra madrze i porozrzuca rywalke wyrzuci Venus.. Venus meczarnie z Kasatkina i gdyby Kasatkina madrzej grala juz by ja wyrzucila.. Dzis Carla zmusi Venus do ciaglego biegania w lewo i w prawo i w koncu sil zabraknie.. i trzeba powiedziec, ze Carla jest w niezlej dyspozycji.. gra w koncu tenis do jakiego nas przyzwyczaila..
Oj Carla.. 0:2 , Szacun dla Venus.. ⛔⛔
Moja faworytka nadal w grze, Halep ograla Keys.. Kolejna runda Kerber i byc moze polfinal dla Halep.. Simona swietny tenis..
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Witam chciałem jutro zagrać za grubszą stawkę Makarova 1 , Halep over 19.5 gema i Radwańska over 19.5 gema. Co o tym myślicie ?

Dwa overy dla tego że zawodniczki prezentują wyrównany poziom na tym turnieju kurs po 1,4 na over 19.5 a może wejść nawet w 2 setach jak dobrze pójdzie sądzę że będą to 2 wyrównane mecze. A Makarova po kursie 1,5 to przyznam szczerze że dla tego że ograła lepsze rywalki na tym turnieju (przynajmniej na papierze ) Kwitova , Strycowa a Vesnina wczoraj z taką Boserup się okropnie męczyła. H2H też przemawia za Makarowa 5:0 bez straconego seta nawet ;) Kursy z Sts bo tylko tam gram
Kurs 1.4 i 3 zdarzenia? Kompletnie mija sie to z celem takie granie tenisa juz nawet nie u kobiet bo i w męskim tenisie.Jedno nie wejdzie i po ptokach.
Ja tam gram pierwszy stopień progresji dzisiejszego pięknego dnia na Cibulkova+1.5 gema kurs 2.00.Tylko ze ja gram na Pinnacle bo STS i wygrane pieniadze to oksymoron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matteus 0

matteus

Użytkownik
Kurs 1.4 i 3 zdarzenia? Kompletnie mija sie to z celem takie granie tenisa juz nawet nie u kobiet bo i w męskim tenisie.Jedno nie wejdzie i po ptokach.
Ja tam gram pierwszy stopień progresji dzisiejszego pięknego dnia na Cibulkova+1.5 gema kurs 2.00.Tylko ze ja gram na Pinnacle bo STS i wygrane pieniadze to oksymoron.

jak 3 zdarzenia i kurs 1.4 ? przecież na samą Makarova jest 1.5
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Williams-Kuznetsova over 17,5 gema,co myslicie?
Dlaczego akurat zastanawiasz się nad takim typem? Zawsze pytając o jakiś bet sami najpierw napiszcie co was skłoniło do tego, by pomyśleć o nim. Rzeczowe argumenty./Macko18
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Ogladal ktos spotkanie Makarova - Vesnina?
Makarova zamykala mi kupon...
Nie oszukujmy sie, Makarova jest lepsza tenisistka, wiec dziwi mnie jej porazka. Odpuscila przyjaciolce?
 
renegat 24

renegat

Użytkownik
Ogladal ktos spotkanie Makarova - Vesnina?
Makarova zamykala mi kupon...
Nie oszukujmy sie, Makarova jest lepsza tenisistka, wiec dziwi mnie jej porazka. Odpuscila przyjaciolce?
Oglądałem cały mecz bo też mi zamykała kupon i szczerze powiem że nie wydaje mi się żeby odpuściła. Ale wydawało mi się że Vesninie bardziej zależało na tym zwycięstwie chyba chciała coś udowodnić Makarovej tak to po zachowaniu przy zdobytych punktach wyglądało i nawet dobrze serwis jej siedział.Za pół godziny grają debla to jak by Makarowa miała odpuścić to by to dużo wcześniej zrobiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom