>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Krótko się wypowiem na temat dzisiejszego finału.. Moim zdaniem Williams weźmie dziś srogi rewanż za bolesną porażkę z Australian Open. Presji już nie ma, bo wszystkich szlemów w tym roku nie wygra. Do tego forma, która prezentuje Amerykanka i Niemka w tym turnieju jest nieporównywalna na korzyść Williams. Osobiście pobieram typ -1,5s w Pinnacle @ 1.85. ✅
Jeżeli dojdzie do 3 seta może być różnie, dlatego sądzę, że Serena będzie chciała to zamknąć w 2 setach.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Serena to wygra spokojnie, będzie chciała w końcu wygrac jakiś poważny turniej + zemsta za siostrę, ona się zawsze podwójnie spina na takie mecze. Nie wiem tylko czy wygra 2-0 ale lajtowo pyknie Kerber
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Moim zdaniem taka analiza na finał kobiet wystarczy (przepraszam z góry za jej ubogość, aczkolwiek xyz..)
1)Serena chce bardzo wygrać tegoroczną edycję wimbledonu
2) wimbledon jest rozgrywany na trawie
3) na trawie w tym turnieju Serena gra swój tenis
4) Serena ostatni meczyk z Andżeliką na trawie przegrała wynikiem 1:2
5) Serena chce rewanż za tamten mecz, a skoro Serena chce to może ????
.................
Andżi nie gra tak dobrego tenisa jak w australii gdzie ostatnio wygrała z Sereną, a Serena nie gra &quot;tak słabego&quot; jak na siebie.
Koniec, dziękuję za uwagę- 2:0 ????
1) Ja też bardzo chcę wygrać tegoroczną edycję Wimbledonu
2) Zgoda
3) Zgoda
4) Znaczy, że nie powinien to być spacerek
5) Aż kusi, żeby zapytać autora o wiek
Czujesz, że ktoś mógłby mieć pożytek z Twojej wypowiedzi? Aż wieje brakiem wiedzy, brakiem obejrzanych meczy.
Jak dla mnie rzeczywiście prawie pewniak w stronę Sereny, natomiast bynajmniej nie dlatego, że ostatnio z Kerberową przegrała. Wygrywa ostatnio bodajże 4 mecze bez straty seta. Mimo popełnianych czasem błędów bezpiecznie wygrywa swoje podania, przełamuje kiedy ma okazję. Jeśli noga jej się nie podwinie będzie 2-0
Kerber widziałem dwa mecze, nie zachwycała w żadnym aspekcie gry, a w szczególności serwisem (Williams spokojnie zagrywa 120mph).

Polecam typ mimo niskiego kursu Williams Bet365 @1.25 ewentualnie Williams -4,5 @1.80
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Serena. Początek turnieju trochę nerwówka, w jednym meczu nawet dostała ochrzan od sędziny za nap*****nie rakietą w kort po nieudanej wymianie. (To był chyba mecz z McHale, ale jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.) Ogólnie mecz słabo wyglądał w jej wykonaniu i to jedyny, który mógł &quot;różnie&quot; się skończyć. Z Beck mecz bez echa. Z Kuznetsovą - miałem nadal mieszane uczucia co do gry Sereny, ale i tak drugiego seta wygrała do zera. Właściwie każdy, kto widział ten mecz (tego seta), wie, że Serena rozjechała Kuznię, a ostatnie 3 gemy było przykro oglądać - chyba wszystkie do 0 + K. stojąca praktycznie w miejscu i oglądająca piłki po returnie albo asy Sereny. A i tak to nie była 100% Serena. Pavlyuchenkova i Vesnina - to już solidny koncert przed finałem. Wniosek? Serena gra każdy kolejny mecz lepiej.
Dodatkowe smaczki, mniej namacalne i nienadające się może do argumentacji, ale nadal warte rozważenia, zostały wyżej wymienione - rewanż za półfinał Kerber vs Venus, rewanż za finał AO, szansa na ogarnięcie dzisiaj dubla - singiel i potem debel z siostrzyczką.
Kerber? Nie przemawia za mną w tym turnieju. Mecze z Halep i Venus to była parodia tenisa (albo po prostu kobiecy tenis, jak zwał tak zwał :p ). Serena na pewno nie pójdzie w taką jazdę z łamaniem się przez cały mecz. I do tego moja ulubiona statystyka (z 2 ostatnich spotkań (tj. 1/4- i 1/2-finału):
Kerber: 9 przegranych gemów przy własnym serwisie - 2,25 przegranych serwisów na set.
Williams: 0 przegranych gemów przy własnym serwisie.
Serena dołoży +10 asów i będzie szybki finał. Liczę na jakieś 6-4, 6-&lt;4.
Kursy na jakiekolwiek zwycięstwo Sereny niskie, dlatego mój typ:
Poniżej 21.5 gemów w meczu 1.83 @ Bet365 ✅✅✅
Komentarz do meczu:
21 gemów i 21 błędów Sereny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Na początek taka mała dygresja odnośnie tego co napisał @esemnw - ta &quot;wypowiedź&quot; nie powinna mieć miejsca, gdzie są moderatorzy ??
Odnośnie dzisiejszego finału, zgadzam się z typem @fabcosa, który przytoczył bardzo trafną statystykę. Dużo mówi o serwisie obu zawodniczek i o tym jak ten mecz może się potoczyć. Osobiście sam gram dzisiaj Poniżej 21.5 gemów w meczu 1.83 @ Bet365 ✅ ✅ ✅bo uważam to za najbardziej rozsądny typ. Żeby nie było, że &quot;papuguje&quot; po koledze wyżej, to proponuje również po niższym kursie dokładny wynik w setach 2:0 Serena Williams 1.66 @ Bet365 ✅ ✅ ✅ . Wszyscy wiemy że na AO udało się Niemce wygrać z Amerykanką i jest to niesamowite osiągnięcie, to fakt, natomiast Panowie i Panie ( o ile takie tutaj są ;) ) czy pamiętacie jak tamten finał wyglądał ? Mnóstwo błędów Sereny i to takich do których nas nie przyzwyczaiła, a Kerber karuzela - lewo prawo lewo prawo, dzisiaj nie będzie moim zdaniem takich długich wymian i wierzę w to, że Williams szybko skończy ten mecz, ponieważ jest w genialnej dyspozycji. Nie wiem czy oglądaliście mecze debla sióstr, ale są najlepiej trzymającą swój serwis parą i przy podaniu Sereny nie ma co zbierać, a to pokazuje, że dwie korony są dzisiaj do zdobycia. Rozumiem chęci grających w stronę Niemki , nie hejtuje, ale nie grajcie za grubą stawkę!


Wynik: 7:5, 6:3
✅ ✅ ✅
Dla tych, którzy nie pamiętają wklejam link ze skrótem meczu : https://www.youtube.com/watch?v=e1HP0fY6GOY

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 245

sparks88

Użytkownik
fabcos, z Pavlyuchenkovą nie było takiego koncertu jak z Eleną. Tak naprawdę Anastasia przegrała sama ze sobą w tym samym momencie I i II seta.

Mecz z Vesniną trochę przysłania Wam obraz sytuacji, nie można zapominać o returnie Kerber.

Gdyby mnie ktoś zmusił, grałbym Kerber +5,5 - 1,57 @ Unibet. ✅ 13-8
Dla mnie osobiście to mecz zagadka, który wolę grać na LIVE.
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Panie i Panowie, szybka piłka. Wystarczy zerknąć w jakim stopniu Serena miażdży rywalki. Przy swoim serwisie piekielnie mocna, a do tego łamanka przychodzą Jej bez trudu. Z drugiej strony mamy Andzelike Kerber, gra fajny tenis, ale jej zagrywka pozostawia wiele do życzenia. Po kolei rywalki łamały Ją jak chciały i kiedy chciały. Co prawda nie raz udawało się Jej uzyskać rebreaka, ale rywalki z którymi się mierzyła, nie dysponowały taką mocą uderzenia, którą prezentuje Serena.
Kurs 1.81 Óni na dokładny wynik 2:0 . Coś pięknego, coś pysznego.Gorąco polecam skorzystać, to będzie piękna zemsta za AO
2:0
Kto zagrał ten liczy money money
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
A mnie sie wydaje, że zobaczymy sztukę teatralną z udziałem obu Pań, gdzie główną rolę zagra Serena, która może trochę popłacze, pokrzyczy, przegra seta, żeby było więcej emocji. Już niejednokrotnie widziałem co się działo w meczach z udziałem tej Pani. Mamy finał Wimbledonu więc nadszedł czas największe emocje. Nie spodziewam się szybkiego zakończenia. Osobiście gram w stronę Kerber+5,5 oraz over 21,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom