>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Cibulkova-Vesnina 1 @1.44 sportingbet
A wiec tak. Najpierw o meczu Cibulkova- Radwanska. Uwaga: genialny, fenomelny, wysmienity, nie z tej ziemi... Prawdopodobnie najlepszy mecz w zenskich rozgrywkach w tym sezonie. Jakosc, emocje, walecznosc, determinacja... po prostu tutaj bylo wszystko od A do Z. Ktos jednak musial wygrac. Cibulkova byc moze jest w formie swojego zycia, porownywalnej kiedy grala w finale Australian Open. Mozna oczywiscie domniemywac o zmeczeniu, ale Vesnina tez gral dlugi mecz. Tutaj jest Wimbledon i gra sie do konca najlepiej jak sie potrafi. Jezeli Slowaczka zblizy sie chociaz do dzisiejszego poziomu to wygra i koniec. To co dzialo sie na korcie od konca 2-ego seta i 3-im mozna opisac tylko jako majstersztyk. Chocby byl nawet kurs w granicy 1.2 to musialbym zagrac po tym co dzis zaprezentowala Cibulkova z Radwanska. Podobno Cibulkova ma zaplanowany slub w dniu finalu Wimbledonu dzis sie dowiedzialem, takze moze bedzie co przekladac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
renegat 24

renegat

Użytkownik
Cibulkova - Vesnina 2;0 @ 2 sts

Po tym co dziś zobaczyłem a oglądałem 2 mecze to idę odrazy w 2;0 do Cebuli czekałem tylko aż wystawią kursy i jestem w szoku że 1,4 na czysty vin spodziewałem się gdzieś 1,2 pewnie do jutra tak spadnie. Kolega wyżej ładnie to wszystko opisał nic dodac nic ująć ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dokładnie tez stawiam dzis na Cibulkova..
Dziewczyna w formie..

Do tego dorzucilbym Shvedova 2.3 Sportingbet
Venus jakby zlapala druga mlodosc, dawno nie byla w cwiartce.. Jednakze patrzac na to, ze jest to turniej Shvedovej stawiam na nia.. Kazaszka wypalila i wygrywa mecz za meczem.. Bedzie to wyrownane spotkanie ale mysle, ze wygra to Shvedova.. Venus zabraknie sil, grajac dzien po dniu w mej opinii..
Dramatyczna Cibulkova.. Zabraklo sil i umiejetnosci, Vesnina ja totalnie niszczyla w kazdym elemencie gry.. Obie graly po 3h przedwczoraj a mimo to Cibulkova wygladala jakby jej Meldonium wczoraj nie podali.. brawo Vesnina.. Cibulkova vs Vesnina 0:2 ⛔⛔
A co do Shvedovej: miala kilka szans by wygrac seta, jednakze zabraklo zdecydowania.. Kerber ja w polfinale zmiecie.. Venus vs Shvedova 2:0 ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Halep 2.10 ⛔STS Simona idzie jak burza. Według mnie znowu gra z pasją i jest niesamowicie zmotywowana. Rewanż za Fed Cup, kto wie? Rumunka trochę jest w cieniu i ma za to więcej spokoju. Niemka chyba pod większą presją. Spotkanie na wyniszczenie...coś a`la Cibulka&amp;Radwa...co za wymiany!!!
Vesnina 3.30 ✅STS Gram na zmęczenie Domi. Pewnie juz przechodzi odnowę, ale ona fizycznie i emocjonalnie leży. Vesnina fajnie pogrywa i jest w lepszej kondycji.
@ Simona momentami jakaś nieobecna? Kerber znowu defensywa wzorowa!
@ Komentująca mecz p. Nowak POLSAT SPORT NEWS jak zawsze tragedia...tak jak grała w tenisa to tak samo komentuje...mizeria! Kobieto w trakcie grania punktu zamknij się i daj w spokoju pooglądać!
@ Domi...szkoda Agi

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Simona Halep vs Angelique Kerber - 2 - 1.70 - Milenium

Według mnie, choć i tak pewnie będą niespodzianki jak wczoraj pewniejszego meczu o tak fajnym kursie dziś nie ma. Po jednej stronie Rumunka, która oddycha rękawami na tym turnieju i gdyby nie rozsypująca się Keys pewnie by wczoraj odpadła, a po drugiej Niemka w życiowej formie. Zwyciężczyni tegorocznego Australian Open, półfinalistka Wimbledonu z 2012 i ćwierćfinalistka dwa lata później. Trawa to ulubiona nawierzchnia Kerber, na niej uzyskiwała do tego roku najlepsze wyniki, a dopiero tegoroczne Australian Open pokazało jej ogromny progres. Rumunka też dobrze gra na trawie, ale różnica spotkań na tej nawierzchni pomiędzy obiema zawodniczkami jest spora. Kurs na Kerber spada, więc widać na kogo ludzie stawiają w tym meczu. Jak dla mnie pewny meldunek Niemki w półfinale, a kto wie może zwycięstwo w całym turnieju, bo kobyła też lekko podmęczona ;)
 
renegat 24

renegat

Użytkownik
Halep 2.10 STS Simona idzie jak burza. Według mnie znowu gra z pasją i jest niesamowicie zmotywowana. Rewanż za Fed Cup, kto wie? Rumunka trochę jest w cieniu i ma za to więcej spokoju. Niemka chyba pod większą presją. Spotkanie na wyniszczenie...coś a`la Cibulka&amp;Radwa...co za wymiany!!!

Vesnina 3.30 STS Gram na zmęczenie Domi. Pewnie juz przechodzi odnowę, ale ona fizycznie i emocjonalnie leży. Vesnina fajnie pogrywa i jest w lepszej kondycji.


Andre@

Andre@ Nie zapomnij ziomek że Vesnina jeszcze grała debla wczoraj do 22. A pojedynek Cibulkovej trwał 3 godziny a Vesniny 2;49 więc prawie tyle samo. Moim zdaniem to Vesnina wie że nie ma większych szans na wygranie i pójdzie w kierunku debla który dziś będzie kończyć tam mają większe szanse ;) Bez złościwości oczywiście tylko taka moja opinia pozdrawiam.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Mysle o takim ako
halep - kerber 3 sety @ 2,15
wiliams - shvedova 3 sety @ 2,25
cibulkova - vesnina 3 sety @ 2,30

Razem ako @11,13

Opinnie mile widziane ????
Ja się na tym turnieju już przejechałem, że jak nie wiem na którą postawić, żeby nie stawiać 3 setów. Zrobiłem tak w meczu Bencic vs Pironkova. Baby mają tak zrytą psychikę, że jak przegrają seta, a w drugim się połamią to kompletnie przestają grać. Wtedy albo kończy się gładkim 2:0 albo do pomocy wkracza rywalka, która również się łamię jak skończone szmacisko i grają łeb w łeb ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Atawo/Spears-Gavrilova/Kasatkina
Typ:Atawo/Spears
Kurs:1.69
+ + +
Według mnie kursy na amerykanki w tym spotkanie
są zawyżone ze względu na niespodziewane zwycięstwa rywalek w 1 rundzie, więc trzeba to wykorzystać. Amerykanki to bardzo zgrana i doświadczona para. W tym turnieju pokonały parę tajsko-chińską
parę Chan/Han w dwóch setach a w drugiej rundzie również bez straty seta parę Brengle/Maria. Wygrywają dość pewnie i zdecydowanie. Rywalki dość nieoczekiwanie pokonały w pierwszej rundzie parę
Safarova/Mattek Sands w trzech setach a w drugiej parę Doi/Svitolina. W parze amerykańskiej widzę jednak więcej jakości i doświadczenia, myślę, że to one wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.
Cibulkova-Vesnina
Typ:Cibulkova
Kurs:1.40
- - -
W ćwierćfinale turnieju pań zmierzy się słowaczka Dominika Cibulkova z rosjanką Eleną Vesniną. Domi w tym sezonie weszła na swoje najwyższe obroty, jest w życiowej formie. W dzisiejszym spotkaniu,
po wielkim boju pokonała Agnieszkę Radwańską w 3 setach. W pierwszym secie trafiała wszystko, nasza zawodniczka nie miała kompletnie nic do powiedzenia. W drugim secie miała już ustawiony mecz
lecz w końcu triumfowała Radwańska. Jednak 3 set po wielkiej walce wygrała już Cibulkova. Był to mecz, który na pewno da jej siłę i kto wie, może nawet uda jej się triumfować w całym turnieju.
Elena Vesnina rozgrywa również bardzo dobry sezon na trawie, pokonała bez straty seta Paszek,Petkovic i Boserup a w bratobójczym pojedynku pokonała swoją partnerkę z debla Makarovą 5:7,6:1,9:7.
Rosjanka gra nadal w singlu,deblu i mikście co kosztuje ją zapewne wiele sił i w starciu z tak dobrze dysponowaną słowaczką nie będzie miała wiele do powiedzenia.
AKO 2.37 Unibet E: Niestety minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 245

sparks88

Użytkownik
Simona idzie jak burza. Według mnie znowu gra z pasją i jest niesamowicie zmotywowana.
Idąc tym tokiem rozumowania, to samo można powiedzieć o Kerber. Ani jedna, ani druga w ostatnim czasie nie miała poważniejszej przeprawy. Szykuje się wyrównane spotkanie, a co za tym idzie, spora ilość gemów, dlatego z pocałowaniem ręki biorę biorę Over 21,5.

Simona Halep - Angelique Kerber
Over 21.5 - 1.80 | bet365 ✅ 11-14
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie:Halep vs Kerber
Typ: Halep
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs uważam, za wysoki na Halep. Ja ide w stronę rumuńskiej tenisistki. Przed turniejem czułam, że zajdzie daleko i wiem, że jest w stanie dzisiaj ograć Kerber. Obie Panie bardzo dobrze sobie radzą na tym turnieju, Kerber bez straty seta ale dzis już nie bedzie tak łatwo. Polecam mój typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
juras420 126

juras420

Użytkownik
Kerber vs Halep ----&gt; Kerber win 1 set @1,53 live bet365 +++++

Krótko i na temat Kerber jest dla mnie faworytem tego meczu i jestem przekonany, że wygra 1 seta. Co prawda Rumunka jest wymagająca rywalką, ale myślę ze Niemka powinna ją pokonać 2;0 wiec dla odważnych:
Kerber wygra 2:0 ----&gt; @2.00 bet365 ++++++++

JEŻELI POMOGŁEM I TYP WSZEDŁ DAJ REPUTKE
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Vesnina 1.80 b365, szkoda tracić więcej, jak dla mnie Elena w najwyższej formie. Wszystko jej wychodzi, walczy o każdą piłkę, skróty robi z głębi kortu. Wczoraj ograła grającą bardzo dobrze Makarovą, a więc o czymś to świadczy. Świetny pojedynek
Być może też szybkie 2;0 będzie
Typy live to nie tutaj./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
niestety, ale wszystko wskazuje na to, że Serena wygra tegoroczny Wimbledon, spacerek z Vesnina w półfinale, a następnie finał z Kerber lub siostrą. Z Venus wiadomo, Kerber na trawie raczej nie będzie miała nic do powiedzenie przy gemach serwisowych Williams. Drabinka dla Williams wymarzona, ani jednej klasowej zawodniczki. Monstrualna siła Williams jest porażająca, nawet czołg Pavlyuchenkova wygląda słabiutko jeśli chodzi o siłe uderzeń. Trochę to przykre, przynajmniej dla mnie, że młode, silne, technicznie wyszkolone zawodniczki nawet nie mają podejścia do podstarzałej zawodniczki, która ze względu na wygląd powinna brać udział raczej w turniejach ATP. No nic wylałem swój żal, bo to kolejny nudny, przewidywalny turniej wielkiego szlema u Pań.
Połamanie Rosjanki w 2 setach na 5:4 do 0 i 15 tylko świadczy o tym, że większość jej przeciwniczek nie jest pewnie na poziomie sparingpartnerów Williams.
Żeby off topu nie było, trochę argumentów podałem na zwycięstwo Williams, kursu nie mogę odszukać, ale wynosi pewnie około 1.3 1-4 i jest lokatą.
Co ta Cebula robi? Opadla z sil po spotkaniu z Isia? Oglada ktos ta Cebulke? Co sie dzieje, ze ma taki ptoblem z wlasnym serwisem? Wiesniaczka drugi dzien z rzedu mi kupon psuje...
bierze lada dzień ślub, zagrała wyczerpujące spotkanie z Agą i pewnie czasu nie starczyło na regenerację.
 
renegat 24

renegat

Użytkownik
niestety, ale wszystko wskazuje na to, że Serena wygra tegoroczny Wimbledon, spacerek z Vesnina w półfinale, a następnie finał z Kerber lub siostrą. Z Venus wiadomo, Kerber na trawie raczej nie będzie miała nic do powiedzenie przy gemach serwisowych Williams. Drabinka dla Williams wymarzona, ani jednej klasowej zawodniczki. Monstrualna siła Williams jest porażająca, nawet czołg Pavlyuchenkova wygląda słabiutko jeśli chodzi o siłe uderzeń. Trochę to przykre, przynajmniej dla mnie, że młode, silne, technicznie wyszkolone zawodniczki nawet nie mają podejścia do podstarzałej zawodniczki, która ze względu na wygląd powinna brać udział raczej w turniejach ATP. No nic wylałem swój żal, bo to kolejny nudny, przewidywalny turniej wielkiego szlema u Pań.

Połamanie Rosjanki w 2 setach na 5:4 do 0 i 15 tylko świadczy o tym, że większość jej przeciwniczek nie jest pewnie na poziomie sparingpartnerów Williams.

Żeby off topu nie było, trochę argumentów podałem na zwycięstwo Williams, kursu nie mogę odszukać, ale wynosi pewnie około 1.3 1-4 i jest lokatą.



bierze lada dzień ślub, zagrała wyczerpujące spotkanie z Agą i pewnie czasu nie starczyło na regenerację.

Chyba przez ten ślub ???? Bo nie kumam jak mogła być bardziej zmęczona od rywalki skoro jest młodsza o 2 lata i Vesnina grała do wieczora debla ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Tym bardziej wstyd dla Radwanskiej przegrac z zawodniczka szykujaca sie na slub i majaca inne sprawy na glowie, jak tu szybko wyleciec a tu media sie rozpisuja o &#39;najlepszym meczu turnieju&#39;
Jakos trzeba sie pocieszac ze grac nie umimy
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Ale wy pierniczycie. Jaki wstyd dla Radwanskiej? A to Radwanska nie miala szansy wygrac? Przeciez Polka tez mial pilke meczowa w grze. Wczoraj Agnieszka zagrala mecz sezonu z Cibulkova jak do gej pory i to nie jest opinia mediow, tylko niejednego eksperta.Tylko kompletny ignorant moze nie docenic jakosci meczu Radwanskiej z Cibulkova.
Nawet dzis przed meczem Cibulkovej z Vesnina m.in. Rob Koenig (moim zdaniem najlepszy komentator swiata ) tak mowil. Nie wiem jak o zawoodniczce, ktora wygrala mistrostwa WTA, grywala w finalach czy polfinalach szlema czy wyrywala turniej Masters Series mozna powiedziec, ze nie umie grac. Cibulkova dzis przegrala bo jak napisal Andre, ona po wczorajszym meczu fizycznie i mentalnie padła. Zaden slub nie ma tutaj nic do rzeczy. To jest przezabawny argument. Czy to pierwszy raz kiedy zawodnik czy zawodniczka przyznaje, ze w kolejnym meczu braklo mu pary, ze glowa moze chciala, ale miesnie nie mogly. Przeciez takie rzeczy przyznawali juz najwieksze gwiazdy tenisa m.in. Marat Safin w finale Australian Open czy Serena Williams po jednym z finalow w Miami.
Powtorze raz jeszcze. Wczorajszy mecz Cibulkovej z Radwanska byl wysmienity, ale to ze dla wiekszosci na tym forum poznanie sie na jakosci meczu ogranicza sie do popatrzenia na wynik lub ilosci przelaman to wiadomo nie od dzisiaj. Tylko po co pisac glupoty i nakrecac nagonke skoro tutaj wiedza lepiej od ludzi, ktorzy tenisem zajmuja sie od lat lub bylych zawodnikow czy zawodniczek. Po prostu &quot;wielkosc&quot; jakis forumowiczow nad ludzmi, ktorzy spedzili na kortach swoje cale zawodowe zycie. Pogratulowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 1,1K

viren

Użytkownik
Uhu tylko czemu ta geniuszka nie potrafi wygrac swojego ulubionego turnieju i na ktorym czuje sie najlepiej?
Cibulkowa miala inne sprawy na glowie i moze by odpuscila, ale uznala ze nie to bylaby kompromitacja.
Gdyby te obie zawodniczki wczoraj stanely naprzeciwko klasowych zawodniczek obie zebralyby tegie lanie i mozna sobie gadac o wspanialym meczu.
To tak jak wysokosc wzgledna i wysokosc bezwzgledna, tak sie gra jak przeciwnik pozwala wiec obie pozwolily sobie na wiele nawzajem, na tle siebie wygladaly calkiem calkiem.
Tyle ze to bardzo daleki poziom od scislej czolowki i to ze mecz byl zaciety, pelen zwrotow bynajmniej nie swiadczy o jakosci tenisowego rzemiosla, w ktorym te panie obie odstaja zdecydowanie od niektorych zawodniczek, a do tego maja jeszcze swoje dni, w ktorych moga przegrac prawie z kazdym
Nie ma co sie sugerowac &#39;ekspertami&#39; z ktorych wiekszosc to zbankrutowane pijaczyny bez grosza i gdyby nie TV to by pogineli ewentualnie slodza zawodnikom liczac na kontrakt trenerski. Oni nigdy nie beda niezalezni, nie beda potrafili na trzezwo i obiektywnie ocenic sytuacji, lepiej wierzyc sobie i samemu ogladac mecze
Do czego zmierzam to byl daleki poziom od czolowki, z Serena byloby wczoraj 1-6 2-6 obie z taka gra
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Uhu tylko czemu ta geniuszka nie potrafi wygrac swojego ulubionego turnieju i na ktorym czuje sie najlepiej?
Ale wiesz ze z aktywnych zawodniczek tylko chyba 8 (słownie: osiem) z kilku tysiecy bylo dane wygrac jakiegokliwiek szlema? Chyba zadnej nie pominalem...Siostry Williams, Azarenka Stosur, Kuznetsova, Sharapova i w tym roku dolaczyla Kerber i Muguruza. Jaki to procent oglólu? Dla 90 procent sam final szlema pozostaje niedoscignionym marzeniem, juz nie mowiac o koncowym triumfie. Szlem moga wygrac tylko nieliczni. Baaa. Nawet turniej rangi Masters Series moga wygrac tylko nieliczni i liczba aktywnych zawodniczek, ktore wygraly turniej Masters Series zmiescilbys na palcach dwoch rak(a to przeciez nie jest nawet final szlema). Niestety wiekszosc tego nie rozumie.
Wsrod mezczyzn z akywnych zwodnikow tylko 4 z kilku tysiecy moze pochwalic sie triumfem w jakims szlemie, czyli jeszcze mniej. Stad pytanie dlaczego zawodnik X nie wygral tego czy tamtego szlema jest po prostu niemadre, a odpowiedz banalnie prosta, bo ten przywilej zarezerwowany jest tylko dla jednostek.
Nie ma co sie sugerowac &#39;ekspertami&#39; z ktorych wiekszosc to zbankrutowane pijaczyny bez grosza i gdyby nie TV to by pogineli ewentualnie slodza zawodnikom liczac na kontrakt trenerski.
No tak. Na szczescie Twoje zdanie i podobne sa duzo bardziej opiniotworze.
Przy okazji? Znasz jakis komentatorow,ktorzy nie grali zawodnowa w tenisa i ktorzy zostali trenerami znanych zawodnikow? Ja nie, ale mozesz mi przypomniec.
Podejrzewam, ze Ci podpijaczyni eksperci za jeden swoj kontrakt reklamowy lub telewizyjny mogli kupic 10 lat Twojego zycia, a Tobie pozostalo by zapijanie tych smutkow. P.S. A grzyby rosna w lesie i chcesz o tym podyskutowac?
lepiej wierzyc sobie i samemu ogladac mecze
Obejrzalem i potwierdzam ta opinie. Bez urazy. ALe podjerzewam, ze w sowim zyciu widzialem mecze kiedy Ty na kupke w nocniku wolales &quot;papu&quot;, wiec robienie jakis nagonek i wylewanie wlasnych frustracji po prawdopodbnie najlepszym meczu tego roku na ta chwile mozesz sobie darowac.

Do czego zmierzam to byl daleki poziom od czolowki, z Serena byloby wczoraj 1-6 2-6 obie z taka gra
Ale wiesz ze Serena Williams tez czasem przegrywa. Ona przegrala z Virginie Razzano swego czasu w 1 czy 2 rundzie French Open albo z Jana Cepelova. Ale podejrzewam, ze dla niektorych takie nowinki to tylko statystyki, bo skad by to mieli pamietac. Czy ktoras z tych zawodniczek zagrala chociaz w w cwiercfinale szlema, bo o polfinal nawet nie pytam, a Ty chcesz kwestionawowac kogo s kto zagral w finbale szlema chociaz raz w zyciu? Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chyba o Kvitowej zpomniales, jeszcze mysle wielu innych, ale to tak pierwszyz brzegu przyklad ;)
Jakos odnosze wrazenie i nie tylko ja, a mysle ze wiekszosc kibicow ze pannie Radwanskiej zawsze cos nie pasuje. Prawie kazda zawodniczka z czolowki ma swoja szanse, ale chyba nie ma takiej zawodniczki tak wysoko w rankingu,ktora bylaby tak obijana na szlemach, tzn raczej sama sie eliminuje.
Moze druga taka Wozniacki, z tym ze glupia Dunka byla o wiele blizej wygrania turnieju wielkoszlemowego.
W WTA praktycznie kazda zawodniczka ociera sie o final szlema, wezmy wylosujmy dowolna tenisistke w wieku Radwanskiej lub wyzej
i zaloze sie ze kazda zawodniczka z top 50 w wieku 26 i wiecej lat byla blisko finalu szlema choc raz
Zawodnik, ktory gral w tenisa jest marnym trenerem, podobnie jak w pilce, najlepsi sa ci co malo grali a wzieli sie za &#39;ksiazki&#39;. Te wszystkie Beckery, McEnroy czy Narratile sa tylko dlatego trenerami bo to jest zamkniete towarzystwo i nie wpuszczaja osob spoza, by sie okazalo ze nieiwiele sa warci wystarczy spojrzec na Beckera juz dawno jest z glowa w chmurach i omaga swojemu podopiecznemu tyle co nic, wazniejsze sa przyjecia, zaliczanie kolejnych panien
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Chyba o Kvitowej zpomniales, jeszcze mysle wielu innych, ale to tak pierwszyz brzegu przyklad
Z Kvitova jest 8 wsrod kilku tysiecy plus Ana Ivanovic. U mezczyzn jest moze z 5 wsord kilku tysiecy.
W WTA praktycznie kazda zawodniczka ociera sie o final szlema,
Prosze Cie nie kpij. Spekulacje. Slucham tych przykladow. Nawet Ci pomoge troche z dobrego serca, bo rozuemim, ze dla Ciebie wyciagniecie takich rzeczy to problem. Niech no pomysle kto byl w finale szlema z aktywnych jeszcze zawodniczek i otarl sie o szlema, przegrywajac final. Lisicki, Cibulkova, Radwanska, Errani, Halep. Moze jeszcze by sie znalazly z 2-3 nazwiska, ktore z pospiechu nie potrafie przytoczyc. Daje to zawrotne grono jakis 13-14 zawodniczek to rzeczywiscie mozna powiedziec, ze kazda otarla sie o final szlema.
Nie wiem. Najwidoczniej mamy rozne definicja slowa &quot;kazda&quot;, dla mnie liczba 13-14 sposord kilku tysiecy to nie &quot;kazdy&quot;, ale w Twojej definicji moze byc inaczej.
Co szukamy aktywnych graczy wsrod mezczyzn, ktorzy otarli sie o szlem, bo tam bedzie jeszcze mniejsza liczba. Tam oprocz Ferrera to zbyt duzo sie nie znajdzie, poniewaz tam wszystkie triumfy przez dekade podzielone sa wsrod 5-6 graczy.
ALE TAM TEZ PEWNIE &quot;KAZDY&quot; otarl sie o szlema.
POWTOrZE RAZ JESZCZE! SZLEMA MOGA WYGRAC TYLKO WYBRANE JEDNOSTKI ! A LICZBA ZAWoDNIKOW CZY ZAWODNICZEK, KTORZY OTARLI SIE O FINAL WYnOSI &quot;NASCIE&quot;.

Te wszystkie Beckery, McEnroy czy Narratile sa tylko dlatego trenerami bo to jest zamkniete towarzystwo i nie wpuszczaja osob spoza
Jezeli Twoja wiedza ogranicza sie do faktu, ze Boris Becker jest trenerem Djokovica to powodzenia. Czlowieku podejrzewam, ze jakies 80 procent trenerow ma za soba kariere zawodowego tenisisty !!! Problem tylko w tym, ze Tobie te nazwiska nic nie mowia, poniewaz jestes zbyt mlody zeby je kojarzyc.
Problem jest taki, ze ja Ci daje wszystko poparte nazwiskmi i przykladami i sypie z pamieci, a Ty piszesz farmazony o pijactwie i zero nazwisk i tylko spekulujesz. To tak naprawde pokazuje od kiedy Ty ogladasz tenis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom