>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
THE CHAMPIONSHIPS
WIMBLEDON​



Miejsce: WIMBLEDON, WIELKA BRYTANIA
Data rozgrywania: 27.06.2016 - 10.07.2016
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Grand Slams
Pula Nagród: $19,174,575
Oficjalna strona turnieju: http://www.wimbledon.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/draws/index.html?event=LS
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/draws/index.html?event=LD
Plan gier: http://www.wimbledon.com/en_GB/score...ule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/uni...wta-wimbledon/




Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
A.Radwanska conajmniej cwiercfinal @ 2.00 bet365
Chyba trzeba isc w typ dlugoterminowy przed turniejem, bo w Wimbledonie cudow z kursami sie czlowiek nie doszuka w 1 rundzie. Nie ma co ukrywac, ze jest to ulubiony szlem Radwanskiej i jedyny szlem do tej pory, w ktorym zagrala w finale, ktory przegrala w 3-ech setach z Serena Williams. Zreszta co tu mowic? W ostatnich 4 sezonach Agnieszka oprocz finalu zagral jeszcze dwukrtonie w polfinale, ktory tez przegrywala minimalnie w 3-ech setach. Zreszta malo kto juz pamieta jak Agnieszka debiutowala w 2006 roku na Wimbledonie z dziak karta od razu 4-ta runda. To ma byc najlepszy szlem i juz. Radwanska moze przegrac minimalnie w Birmingham z Vandeweghe czy z Cibulkova w Eastbourne, ale na Wimbledonie to szanse Radwanskiej w takich starciach jeszcze tylko rosna. Kto tu moze nawiazac walke z Agnieszka biorac ostatnie sezony? Siostry Williams (chociaz starsza siostra juz nie grywa tak dobrze), Kvitova, Muguruza, Keys, moze Lisicki (chociaz sie nie zanosi chyba) i Kerber? Agnieszka jest wysoko rozstawiono i mysle, ze cwiercfinal to jest takie absolutne minimum, w ktore celuje reprezentantka Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jutro Bertens powinna ukłuć Ostapenko? Dobry kurs.Wiecie jak ta zawodniczka gra na trawia,bo ja tylko ją znam z finału Rolanda Garros.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Jutro Bertens powinna ukłuć Ostapenko? Dobry kurs.Wiecie jak ta zawodniczka gra na trawia,bo ja tylko ją znam z finału Rolanda Garros.
nie nie powinna Osta na trawie 2 razy mocniejsza
Jakieś argumenty za tym?/Macko18
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Co myślicie o dzisiejszym meczu Vandeweghe z bondarenko?
Amerykanina pokazała że jest w formie i dobrze jej się gra na tej nawierzchni. Problem w tym że bondarenko też dobrze zagrała w eastbourn... Jakieś pomysły na to spotkanie? Czy lepiej ominąć, kurs w sam raz do dubelka lub ako.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Ja bym Vandeweghe omijał szerokim łukiem. Chyba ze 3 razy ją obstawiałem i kończyło się to zawsze tak , że ratowałem się zamknięciem zakładu albo nawet i nie. Lepiej w ogóle zapomnieć, że ona istnieje i nie złosicić się, że jak w meczu z Jankovic wyszła pogadać do siebie i śmieć ze swojej gry ( 6;0 , 6:1 - się skonczylo ) czy przegrać mecz ze Strycovą gdzie wszystko szło bardzo dobrze, ale załączył się umysłowy kasztan. Ja jej więcej już nigdy nie pogram ???? Bondarenko wygląda solidnie w tym sezonie na trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Heather Watson Annika Beck

Annika Beck bet365 2.75 ✅

Dzisiaj w swiecie pan zawirowania od poczatku do konca takie kursy az oczy bola patrzec Vinci top 10 swiatowego rankingu kurs 2.75✅ WTF ja doskonale wiem ze Wloszka to sprzedawczyk na potege(wybiera turnieje i gra kiedy jej sie chce) i wiadomo ze na trawie gra mega slabo ale to spotkanie smierdzi niesamowicie na tysiac km i radze trzymac reke na pulsie.Kolejny przypadek Kvitova nie wiadomo jak wejdzie w spotkanie ,co sie bedzie dzialo w trakcie i jak zagra Cirstea, ktora jest juz bardzo blisko do swojej optymalnej formy potrzebuje tylko malej iskierki gdzies zeby wzniecic pozar moze to bedzie dzisiaj? Czeszka tez potrafi gladko wygrac seta aby potem 2 oddac po mekkach,czym dluzej mecz bedzie trwal tym na niekorzysc Kvitovej kondycyjnie jest slabiutka wtym sezonie..Spotkanie Wozniackiej zapowiada sie obiecujaco aczykolwiek Rosjanka na trawie grac nie potrafi i nie lubi male szanse na niespodzianke.Wybralem ostatni zaplanowany mecz u pan pomiedzy wielka nadzieja Brytyjskiego tenisa Heather Watson a Anika Beck.Brytyjka to dla mnie bardzo przereklamowana tenisistka ,umijetnosci jakies sa ale niesamowicie himeryczna zawodniczka i bedzie grac pod ogromna presja, osobiscie Johanna Konta bije umiejetnosciami na glowe Watson i to ona wstrzasnie Brytyjskim tenisem.Annika Becknie jest jakims niedoswiadczonym ogorkiem zeby wystawiac na nia tak wysokie kursy ,nie bede sie wdrazal ktora lepiej czuje nawierzchnie u pan to ma drugorzedne znaczenie ,liczy sie aktualna forma i ktora ma mniej much w nosie danego dnia ???? taka prawda niestety.Annika nie raz mnie zaskoczyla gra najlepiej na szybkich nawierzchniach glownie na hali co prawda ale na trawie tez moze wkoncu odpali rankingowo obie panie zblizone.Nie ma co robic z Brytyjki wielkiej wyjadaczki kortow trawiastych

p.s

Serenka zaczela bawic sie w brylowanie sesyjki co 2 dni to inny magazyn,imprezki i totalny lansik
Tenis jest gdzies przy okazji zreszta widac to po wynikach w tym roku oddaje bez walki finaly,gra tylko w szlemach;czekam tylko gdy trafi na jakas ogarnieta przylutuje na pewno przeciwko Wielkiej gasnacej czarnej gwiezdzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja ide w strone Halep, ze wygra Wimbledon, lub nasza Isia..
Obie maja na tyle umiejetnosci, ze ich gra jest zarowno solidna jak i inteligentna.. Obie we Frenchu odpadly po tych przerwach spowodowanych deszczem, obie lubia jak kort jest rowny i dobrze przygotowany i graja wtedy naprawde solidnie, obie swietny FH i tak jak wspominalem inteligentny tenis.. Halep byla pare lat wstecz w polfinale, Isia bodaj tez polfinal czy nawet final zaliczyla.. Dla mnie to sa dwie faworytki tej imprezy..


Na dzis warto wziac Niculescu ze ogra Krunic 2:0 ✅✅ i Bencic ze ogra Pironkova..
Obie w h2h sa lepsze od swych przeciwniczek.. Krunic bez formy a Bencicovej lezy tenis Pironkovej, niezle kursy po 2.1 na kazda..
Niculescu jutro jak pogoda dopisze.. Belinda ladnie 2:0 ✅✅ Belinda swieza, nie robila maratonow przed Wimbledonem, w tym turnieju jeszcze pare rywalek ogra ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Mysle, ze Agnieszka juz zamknie szczesliwie tasme dwoch pierwszych dni Wimbleodnu, wiec wytypuje wiecej.
Kontaveit-Strycova 2 @1.4
exp ✅
Anett Kontaveit ma przede wszystkim uderzenie i to jest zagrozenie. Strycova jak narazie ten sezon ma swietny i sadze, ze Czeszka, ktpra byla dwa seozny temu cwiercfinalista Wimbledonu, jednak powinna stanac na wysokosci zadania, a przeciez w jej przypadku sila tez calkiem niezla, a i gra przy siatce to jedna z najlepszych w zenskim tourze. Jakies zagrozenia tam jest, ale licze na klase Strycovej.
Dobra teraz takie przymiarki bez kursow na kolejne dni i analizy beda pozniej;
Y.Y Duan-Vinci 2 @1.28 ✅
Vinci to bardzo specyficzna zawodniczka, ma juz swoje lata, ale sezon temu bylo podobnie, czyli dlug dlugi nic a jak odpalila w US Series to skonczylo sie na finale US Open. Ma mozliwosc Vinci na trawie, wygrany turniej w Hertogenbosch czy polfinal w Birmingham to bardzo dobre wyniki, biorac pod uwage jak malo jest turniejow na trawie. Przede wszystkim dzis Vinci pokazala klase z Riske, a tutaj w Eastbourne w ubieglym tygodniu z Makarova bylo niezle. Zreszta jak sama Vinci mowi to trawa to jej ulubiona nawierzchnia, a po meczu z Riske zapowiada sie dobrze.
A.Radwanska-Konjuh 1 @1.14 ✅ haha (?)... az sobie rozliczylem z radosci od niepamietnych czasow
Agnieszka ma swoje ambicje na Wimbledonie i nic wiecej nie powiem. Konjuh ciekawa tenisista, ale wszytsko oprocz zwyciestwa Polki bedzie sensacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Elena Vesnina – Andrea Petkovic over 21 @ 1.71 Pinnacle [4/10j]



W bezpośrednich pojedynkach tych zawodniczek prowadzi Petkovic (3-2). Powyższa fotografia pochodzi z zeszłorocznego US Open, na którym rozgrywano ostatni pojedynek pomiędzy nimi. Spotkanie zakończyło się w 2 setach, ale mecz był wyrównany. Właściwie to oprócz pierwszego ich pojedynku z 2006 roku, każdy mecz jest wyrównany i pada w nim ponad 21 gemów.


Tym razem powinno być podobnie, bo Vesnina i Petkovic prezentują podobny styl gry, formę i poziom. Obie są waleczne i na pewno żadna z nich nie odpuści, dopóki będzie mieć jakąkolwiek szanse na korzystny rezultat. Teoretycznie minimalną faworytką wydaje się być Rosjanka, która ma troszkę większe doświadczenie na kortach trawiastych, ale nie sądzę, aby udało jej się wygrać w łatwy sposób.

Pełna historia spotkań:

 
M 3

molo191

Użytkownik
Ktoś moze mi powiedzieć coś o meczu Watson-Beck bo czytalem gdzies ze Beck źle stanęła i ludzie pisali ze kostke skręciła jeszcze przed opadami i chcialbym sie dowiedziec czy to prawda?
 
sky 1

sky

Użytkownik
Co myślicie o tym żeby zagrać dziś Cibulkova - Gavrilova 1 1,28 + na lekkie podbicie kursu Aga za 1,14
Razem daje to 1,46 i chiałbym wjechać w to grubszą forsą zeby był jakis zysk.
+
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bezsensu, ze jak ktos nie ma czasu i nie pisze analizy to jego typy sa usuwane..
Dzis z moich typow weszla Bertens, Lisicki, Kastatkina, Withoeft.. Jednyna zawodniczka co sie meczy to Svitolina..
Lisicki mi imponuje tym, ze wygladala niezle przed Wimbledonem, wygladala solidnie, to samo Cibulkova.. Kiki Bertens w formie nadal wiec warto na nia stawiac, Kasatkina ambitny tenis ale zdrowie jej szwankuje, ma 18 czy 19 lat i organizm nie daje rade w kazdym meczu grac jak robot..
Co do pozostalych na dzis meczy :
Chyba warto wejsc w Konte.. Prezentuje sie niezle, czasem jej sie mozg wylacza, jednakze z Bouchard, ktora czesciej lapie zawiechy powinna wygrac.. 1.5 kurs niezly, dorzucic Cibulkova i VAndevege i za wieksza sumke puscic warto.. Dzis sporo meczy do tasiemki bylo.. Szkoda Bencic i jej odpadniecie .. Ponoc kontuzja jakas, nie wiem, nie ogladalem meczu ale no szkoda, ze juz odpadla..
Szkoda Konty.. Bouchardova wyciagnela ten mecz.. typowa Bouchard, wejdzie to wejdzie mecz wygrany, albo wszystko wyrzuca na auty.. Bouchard win 2:1 , Cibulkova win 2:0 i Coco 2:0..
A no i Halep idzie jak burza, liczylem na nia przed turniejem i mam nadzieje ze daleko zajdzie w tym turnieju, po cichu licze na jej wygrana ..
Powtórzę już poraz kolejny. Działy tematyczne to miejsce na merytoryczną dyskusję oraz typy wraz z analizami. Same typy można podawać w działach z kuponami oraz z kuponami ze statystykami./Macko18

Garbine Muguruza odpada w 2 rundzie.. Nie wiem jak Wam ale wydaje sie, ze Muguruza tez na dopingu jedzie jak Sharapova.. Nadal robil to samo ROK W ROK.. WYgrana French Open, potem szybka porazka w pierwszyh rundach Wimbledonu.. wg mnie tenisisci boja sie byc przylapani na dopingu..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Baszinsky vs Niculescu +1.5 seta Sportingbet 1.8
Szwajcarka nie gra jakos porywajaco, jest to zawodniczka, ktora jak nie idzie psuje na potege.. Umiejetnosciami bije rywalke na leb i szyje, jednakze patrzac na strasznie regularna rumunke i na zacietosc w ich bezposrednich pojedynkach Baszinsky dzis straci seta jak byk.. Mozna pojsc jeszcze w Niculescu plus kilka gemow.. Rok temu na Wimbledonie Bakszinski rowniez z nia stracila seta i meczyla sie niemilosiernie i tak jak wczesniej wspomnialem , szwajcarka wg mnie nie jest w jakiejs super formie wiec warto..
Bakszinsky win 2:1 ✅
Kvitova vs Makarova +1.5seta 1.6 lub Makarova win 3.0
Jak dla mnie Kvitova nic szczegolnego nie pokazuje.. Makarova bodaj rok temu na Wimbledonie pokazala sie ze znakomitej strony.. Mysle, ze tu bedzie podobnie, Makarova lubi silowo grac jak jej rywalka, jak serwis dopisze moze tu sprawic niespodzianke..
Makarova wygrala 1 set i mecz trwa wiec i mecz moze wygrac nawet.. Makarova win 2:0 ✅

Putintseva vs Pavlyuczenkowa Putintseva win 2.0 Sportingbet
Putintseva nie raz pokazala, ze jest waleczna i grac w tenisa potrafi.. Ruska woli twarde korty a nie trawe... Puti powinna ja ograc..
Putintseva zawalila .. 0:2 ⛔⛔

Lisicki ogra Shvedova 1.3

Niemka w niezlej formie, licze na jej wygrana.. Shvedova odprawila Svitoline, lecz tu z jeszcze mocniej grajaca rywalka nie powinna miec za wiele do powiedzenia..
Shvedova 2:0 Shvedova mi imponuje w tym turnieju.. Wyrzucila, Goerges, Svitoline, teraz Lisicki.. niezly turniej..⛔

Halep vs Bertens Halep 1.4

Jeden z ciekawiej zapowiadajacych sie spotkan.. Bedzie to trudny mecz dla Halep, jednakze licze na jej silny FH i charakter .. Mozliwe 3 sety..
Bertens nie zagrala tego co potrafi.. Jednakze Simona zagrala przyzwoicie i dala rade ;) 2:0 Halep ✅✅

Doi vs Friedsam Doi win 1.7

Misaki pokazuje, ze grac potrafi.. Ma swietny leworeczny FH, juz nie raz pokazala, ze potrafi wyrzucic silniejsze od siebie na papierze rywalki, Z Friedsam powinna tez sobie poradzic, zwazajac na to ze Ana wg mnie prezentuje przecietny tenis..
Doi 2:0.. ✅✅
Withoeft vs Kerber Withoeft wygra seta 3.5
Nie bedzie kolejnego rowerka jak rok temu.. Bedzie to zaciety mecz.. Withoeft pokazuje , ze jest w formie na Wimbledonie a Kerber nic specjalnego nie gra, zeby dawac na nia tak smieszny kurs .. 11 na wygrana Withoeft smiech na sali..
Szkoda tie breaka .. Prawdopodobnie Kerber wygra 2:0⛔
Safarova vs Cepelova Cepelova win 3.0
Safarova meczarnie w 1 rundzie, tez nie gra specjalnie za dobrze.. Cepelova rok temu ograla tu Halep, a w tym turnieju wyrzucila Muguruze.. Patrzac na jej agresywny tenis Safarova, ktora nie wrocila jeszcze do swojej najlepszej gry, moze poleciec.. Taki maly Bet Dnia wg mnie..
2:1 Safarova.. czeszka przyfarcila ⛔
Nie wszystkie typy wejda, nikt nie ma 100% skutecznosci ale sporo z tych meczy ma duze szanse wejsc..
Po raz kolejny przypominam o bukmacherzy./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Daria Kasatkina 2,51 Bah ⛔⛔⛔ Gówniara do domu, chciała samym przebijaniem wygrać z Venus??? a może trenerzy tacy mądrzy? WTA to niezłe *****.... Nigdy więcej.......
Rzadko typuje Wta jednak ten mecz rzucił mi się od razu w oczy, Venus męczyła się z anonimową Sakkari? Kasatkina gra mocno agresywnie i przedewszystkim kątowo, Venus nie dysponuje dobrą defensywą i odstaje poruszaniem się po korcie od Rosjanki któa jest wybieganą zawodniczką i mocno waleczną, kurs na Venus nie zachęca do gry na nią, h2h dla Kasatkiny spotkały się w tym roku w Auckland i wygrała Rosjanka, dzisiaj mecz może być dla niej trudniejszy ale to ja upatruje ją w roli faworytki.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Daria Kasatkina 2,51 Bah

Rzadko typuje Wta jednak ten mecz rzucił mi się od razu w oczy, Venus męczyła się z anonimową Sakkari? Kasatkina gra mocno agresywnie i przedewszystkim kątowo, Venus nie dysponuje dobrą defensywą i odstaje poruszaniem się po korcie od Rosjanki któa jest wybieganą zawodniczką i mocno waleczną, kurs na Venus nie zachęca do gry na nią, h2h dla Kasatkiny spotkały się w tym roku w Auckland i wygrała Rosjanka, dzisiaj mecz może być dla niej trudniejszy ale to ja upatruje ją w roli faworytki.
jak Sakkari dla Ciebie jest NN to Kasatkina też być powinna ...

typu nie neguje bo Venus już stara i mase błędów co mecz popełnia

jak nie w tej to w następnej juz raczej pewny aut
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Marina Erakovic - Carla Suarez Navarro Typ: 1 @ 3.00 @ Bet365

Marina Erakovic, gdzie jak gdzie, ale na trawie pograć potrafi. Bilans 79/29 nie ma zbyt wiele zawodniczek na świecie i choć część z tych meczów została rozegrana na turniejach niższej rangi, to jednak wciąż obstaje przy tym, iż pokonanie Nowozelandki na zielonej nawierzchni to nielada sztuka. Carla Suarez Navarro przy jej całej regularności i technice będzie o tyle ciężko, że nie dysponuje ona atrybutami niezbędnymi do gry na trawiastej nawierzchni. Serwis z uwagi na słabe warunki fizyczne jest raczej przeciętny, podobnie jak gra wolejowa przy siatce, z której notabene Hiszpanki robi użytek bardzo rzadko. Co więcej bilans bezpośrednich pojedynków 1-1 wskazuje również, że tak znaczne faworyzowanie Carli jest nieuzasadnione.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kasatkina 2.33 STS Rosjanka generalnie rozczarowała...⛔
Perełka z Rosji to przyszła wielka gwiazda kobiecego tenisa. Jest ogromnie utalentowana i bardzo mocno ukształtowana mentalnie w tak młodym wieku. Jej krótka charakterystyka to regularność, głęboka i mocna piłka i ta młodzieńcza pasja powiązana z pewnością siebie.
Venus tanio się nie sprzeda...to wyrafinowana i przebiegła spryciara...fizycznie będzie ciężko oddychać, ale w warstwie psychologii będzie jak zawsze mocna. Zawsze mi się u niej podobał balans między arogancją, a szacunkiem okazywanym przeciwniczce.
Stawiam na młodość i młode płuca
Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Kvitova - Makarowa typ 2 kurs 3.14 Pinnacle✅5-7 6-7
Moim zdaniem dziś czeka nas bardzo ciekawy mecz na londyńskiej trawie zagrają 10 w rankingu Czaszka oraz 35 Rosjanka. Bilans bezpośrednich meczów 4-3 dla Kvitovej na trawie 2-1. Wiadomo Wimbledon to turniej Kvitovej dwa triumfy jednak ten sezon nie jest dobry w wykonaniu Czeszki najlepszy rezultat to półfinał w Stuttgarcie. Na trawie obie również bez rewelacji. Forma moim zdaniem podobna , ale kurs na Kvitovą to zdecydowana przesada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom