>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Ja bym tego nie grał, Wawrinka powinien wygrać, ale po tej kompromitacji w finale z Mahutem, odpuściłbym, Stachu jednak chyba nie bardzo będzie sobie radził na trawie, bardziej skłaniał bym się do zagrania na OVER 40,5, będzie wyrównany mecz, Lleyton akurat na trawie jeszcze coś tam gra, będzie na styku mecz.
Ja tu gram +1,5 seta w stronę Hewitta @ 1.63. Grass to jest jednak jego terytorium. Oczywiście Wawrinka jest teraz na fali, jednak w starciach z typowymi grassmanami bywa bezradny, co pokazał mecz z Mahutem.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Blake - De Bakker @ 2.20
Kurs bardzo fajny , zerdzewiały Blake który dostaje baty od Ramosa na trawie nie jest groźny . Holender solidny serwis , nie jest jakimś mocarzem na trawie ale na takiego Blake&#39;a powinno wystarczyć . Amerykanin będzie strzelał po autach jak to ma w zwyczaju jak jest nieograny i bez formy . Mecz do 3 wygranych setów jest kolejnym argumentem przeciwko Jamesowi .
Lopez - Simon @ 1.57
Dla mnie Lopez na trawie to zawsze świetny wybór , odkąd w 2007 oglądałem jego mecz z Henmanem mam do niego spore zaufanie , kurs nie jest bardzo niski więc gram . Simon może tam sobie przebijać i walczyć ale chwila nieuwagi , słabszy moment , 1 serwis nie siądzie i Lopez może łamać . Feliciano praktycznie nie do ruszenia przy swoim serwie co pokazał w całym turnieju poprzedzającym Wimbledon .
bet365
 
midq 677

midq

Użytkownik
Becker B. (Ger) - Murray A. (Gbr)
Murraya nie trzeba przedstawiać, to co wyczyniał w finale Queens to poezja, ale przyjrzyjmy się Beckerowi. W tym sezonie spisywał się słabo ale odżył po powrocie na trawę. W Queens bardzo dobry turniej, wygrał z Tomiciem, Rosolem, Dolgo. Wczesniej grał challa w Notthingam gdzie przegrał dopiero 2:1 z Ebdenem, pokonując po drodze Bachingera, Johnsona, Mannarino i De Scheppera. Z Murrayem ostatnio powalczył, przegrał 6-4 7-6. Myślę, że jest w stanie trzymać dobrze swój serwis w tym meczu i ugrac jakiś tiebreak albo chociaż przegrać 6-4 6-3 6-3. +8,5 dobrze wygląda i chyba to zagram.
Becker +8,5 @ 1,58 pinnacle
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stepanek - Reid under 38 games @ 1,76 Betsafe✅ 26 gemów IZZI;)

Stary wyjadacz, nasz sąsiad Radzio kontra młody kangur. Stepanek wiadomo z racji wieku nie gra już za wiele, ale sezonu na trawie zawsze na pewno wyczekuje, bo jak wielu starszych graczy tam odżywa. W jego przypadku nie tylko chodzi o krótkie akcje i w związku z tym znacznie mniej biegania, ale także o sam styl gry, który dredyposnuje go do gry na grassie. Radek naprawdę znakomicie radzi sobie pod siatką, gdy tylko może to leci tam. Nie z przypadku ma na koncie wiele sukcesów deblowych. Przed Wimbledonem grał w Eastbourne i znakomicie zaprezentował się z Matoseviciem i Kolbą, pewnie wygrywając bez straty seta. Potem łatwo przegrał z Seppim, ale zastanawiam się czy Radek nie uznał, że starczy mu przetarcia przed Wimbledonem i nie odpuścił tego meczu. Wiadomo, że to najstarszy gracz w tourze (35 lat) i przyda mu się kilka dni regeneracji, a gdyby wygrał z Seppim to dalej miał Simona i bardzo możliwe, że zameldowałby się w finale i wczoraj grał spotkanie. Tym bardziej, że pogoda w Eastbourne nie rozpieszczała, mecze były przerywane, wiało i raczej nie sprawiała wiele satysfakcji taka gra tenisistom.

Na przeciwko młody Australijczyk Reid, który może i ma niezły bilans na trawie, ale uzyskany głównie w ITFach. W kwalach pokonał niezłe nazwiska, bo Devvarmana, Wentrauba i Smyczka, ale żaden z nich nie należy do jakiś talentów na nawierzchni trawiastej. Do Stepanka w każdym bądź razie żaden choćby w najmniejszym stopniu na trawie się nie umywa.

Wiecie dlaczego jeszcze warto zagrać ten underek? Ponieważ np. na 3-0 dla Stepanka dają 1,66 tylko, a musiałyby być 3tb żeby ten under nie wszedł w 3 setach. Dodatkowo typ jest bardzo możliwy do wejścia przy 4 setach, a jeżeli udałoby się jakimś cudem Reidowi ugrać seta, to wątpię, żeby w każdym dobrze trzymał serwis. (Np. 63 64 36 63 i wchodzi). On przegrał w tym sezonie w challach z Kleinem i Bozoljacem na trawie, więc naprawdę nie ma o czym mówić za bardzo.

ogólnie to powiem wam, że ten Reid ni huhu nie wygląda na 90 rocznik..



EDIT by kubamajcher:
&quot;Potem łatwo przegrał z Seppim, ale zastanawiam się czy Radek nie uznał, że starczy mu przetarcia przed Wimbledonem i nie odpuścił tego meczu. &quot; -jasne, najlepiej napisać, że odpuścił mecz... Śmieszne to się robi już ...

EDIT by blaise:
TAK, w przypadku takiego gracza jak Radek, który ma już 35 lat, który już bardziej bawi się tenisem i co najwyżej koncentruje się na wielkich szlemach, a który grał tam dobrze, by odpaść dosyć łatwo z Seppim, który gdyby doszedł do finału to miałby tylko dzień odpoczynku, co w jego wieku mogłoby być za krótko po prostu.. W tym przypadku mam bardzo spore podstawy sądzić, że Radkowi nie zależało żeby grać na tym turnieju dalej, bo te 3 mecze łącznie wystarczyły mu na przetarcie przed Wimbledonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Isner J. v Donskoy E. 5/10
1,33 Betfair
Pierwsza runda Wimbledonu i mamy powtórkę z Hertogenbosch, gdzie obaj Panowie w zeszłym tygodniu się spotkali. W tamtym spotkaniu lepszym okazał się Rosjanin, jednak nie można zupełnie poważnie do tego meczu podchodzić. Może tak, drugi raz nie powinno się to wydarzyć. Potwierdzeniem może być fakt, iż Donskoy szybko został sprowadzony na ziemię przez Francuza, Mahuta, który poradził sobie z Donskoy&#39;em w dwóch setach. Isner na trawie osiąga niezłe wyniki, Donskoy na grassie gra bardzo rzadko, sześć spotkań w karierze, z czego trzy w tym sezonie rozegranych. Jutrzejsze spotkanie będzie o wiele ważniejsze i Isner nie może sobie pozwolić na porażkę, dodatkowo zobaczymy minimum trzy sety więc każdy błąd można naprawić. Według mnie John Isner powinien sobie szybko poradzić z Rosyjskim rywalem.
???? Reister J. v Rosol L. 3/10
1,49 Betfair
Typuję w tym meczu czyste zwycięstwo Czech, po bardzo przyzwoitym kursie. Myślę, że Lukas powinien sobie poradzić z niżej notowanym Niemcem. Przypomnijmy, że to Rosol w tamtym roku wyeliminował samego Rafaela Nadala. Reister na trawie grać zbyt często nie grał. W tym roku przechodził przez kwalifikacje do Wimbledonu, jednak trzeba przyznać, że zadanie miał wyjątkowo łatwo. Statystyki Rosola również nie utwierdzą Nas w przekonaniu, że Czech wygra to spotkanie, jednak trzeba zauważyć, że jeszcze sezon temu Rosol nie był tak wysoko w rankingu i musiał przechodzić przez kwalifikacje do turniejów głównych, więc te wyniki były gorsze. Lukas na trawie potrafi grać, zalicza duży progres umiejętności, więc gra na grassie będzie jeszcze lepsza. Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Czecha, 2-1. Myślę, że warto się nad tym meczem głęboko zastanowić bo szykuje się bardzo dobry bet na Czeskiego zawodnika
 
F 263

fidelio

Użytkownik
???? Isner J. v Donskoy E. 5/10
1,33 Betfair

Pierwsza runda Wimbledonu i mamy powtórkę z Hertogenbosch, gdzie obaj Panowie w zeszłym tygodniu się spotkali. W tamtym spotkaniu lepszym okazał się Rosjanin, jednak nie można zupełnie poważnie do tego meczu podchodzić. Może tak, drugi raz nie powinno się to wydarzyć. Potwierdzeniem może być fakt, iż Donskoy szybko został sprowadzony na ziemię przez Francuza, Mahuta, który poradził sobie z Donskoy&#39;em w dwóch setach. Isner na trawie osiąga niezłe wyniki, Donskoy na grassie gra bardzo rzadko, sześć spotkań w karierze, z czego trzy w tym sezonie rozegranych. Jutrzejsze spotkanie będzie o wiele ważniejsze i Isner nie może sobie pozwolić na porażkę, dodatkowo zobaczymy minimum trzy sety więc każdy błąd można naprawić. Według mnie John Isner powinien sobie szybko poradzić z Rosyjskim rywalem.
Uważam, że lepiej zagrać tutaj +4.5 gema w stronę Donskoya po kursie @ 1.85. Isner wyglądał fatalnie w Hertogenbosch. Donskoy przegrał z Mahutem, owszem, ale z nim przegrał także Malisse i Wawrinka, także ta porażka wcale źle o perspektywach dla Rosjanina w Wimbledonie nie świadczy. Nawet jeśli założyć, że Isner się spręży to i tak szansa na to, że handi gemowe będzie pokryte jest bardzo duża (bardzo możliwe tie breaki jak to u Isnera).
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Isner J. v Donskoy E. 5/10
1,33 Betfair
Pierwsza runda Wimbledonu i mamy powtórkę z Hertogenbosch, gdzie obaj Panowie w zeszłym tygodniu się spotkali. W tamtym spotkaniu lepszym okazał się Rosjanin, jednak nie można zupełnie poważnie do tego meczu podchodzić. Może tak, drugi raz nie powinno się to wydarzyć. Potwierdzeniem może być fakt, iż Donskoy szybko został sprowadzony na ziemię przez Francuza, Mahuta, który poradził sobie z Donskoy&#39;em w dwóch setach. Isner na trawie osiąga niezłe wyniki, Donskoy na grassie gra bardzo rzadko, sześć spotkań w karierze, z czego trzy w tym sezonie rozegranych. Jutrzejsze spotkanie będzie o wiele ważniejsze i Isner nie może sobie pozwolić na porażkę, dodatkowo zobaczymy minimum trzy sety więc każdy błąd można naprawić. Według mnie John Isner powinien sobie szybko poradzić z Rosyjskim rywalem.
Analiza wg mnie baaaaardzo pod typ...
Dlaczego wg Ciebie zwycięstwo Donskoya po raz drugi &quot;nie powinno się wydarzyć&quot; ??? Masz jakiś konkretny argument przemawiający za tą tezą???
Czy Donskoy został szybko sprowadzony na ziemię przez Mahuta ??? Wcale łatwo Mahutowi, który wygrał cały turniej, nie było - przecież chyba właśnie Donskoy postawił się najbardziej Francuzowi w tamtym turnieju - wynik 63 76, gdzie Mahut tylko raz złamał podanie rywala to szybko ???
Inna sprawa to gra Isnera na grassie. Czy Isner osiąga niezłe wyniki na trawie ?? No chyba nie do końca, na Wimbledonie wpadka za wpadką, przecież nigdy nie był dalej niż 2R, więc na takiego zawodnika to niezły wynik ?? Słabo... Owszem w Newport wygrywał, no ale tutaj na Wimbledonie nigdy mu nie szło...
Wg mnie na pewno Isner szybko sobie nie poradzi jutro z młodym Ruskiem, ba, już wcześniej podałem typ na WIN Donskoya, po całkiem fajnym kursie bo ja uważam, że Isner ten mecz przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Almagro vs Zopp-Poniżej 30,5 kurs:1,75

Nie wyobrażam sobie tutaj innego rezultatu niż zwycięstwo w trzech setach zdecydowanego faworyta tego spotkania,Nicolasa Almagro.W grze Hiszpana można zobaczyć dużą jakość,dobrze serwuje(bardzo efektywnie),jest regularny i na trawie powinien sobie nieźle radzić.Jego rywal to Estończyk,który jest aktualnie bez formy,nie jest w pełni przygotowany do tego turnieju,zagrał przed Wimbledonem jeden mecz w challengerze w Furth gdzie dostał baty od Niemca Stebe 1:6 2:6.Jedyną zdobyczą Zoppa jaką bez względu na wynik osiągnie będzie lepszy stan konta,nic więcej.Różnica poziomów,w rankingu przeszło 150 miejsc różnicy.Almagro w poprzednim roku doszedł tutaj do 3 rundy w której musiał uznać wyższość Richarda Gasqueta.Teraz wypadałoby co najmniej powtórzyć ten wynik,a jutrzejszy mecz powinien być okazją do dobrego rozpoczęcia turnieju.

????Robredo vs Bogomolov |1| kurs:1,30

Tommy pokazał świetną dyspozycję podczas French Open.Myślę,że w tym spotkaniu również będzie widać różnicę poziomów.Regularność Hiszpana i to jak potrafi wypracowywać sobie punkty powinno wystarczyć na Bogomolova.Robredo nie grał nic na trawie przed tym turniejem ale myślę,że nie przeszkodzi mu to w rozegraniu jutro dobrego spotkania.Bogomolov grał przed Wimbledonem trzy mecze,a ich wyniki nie mogą napawać go optymizmem.Najpierw porażka w pierwszej rundzie challengera w Nottingham,potem porażka w drugiej rundzie kwali do Eastbourne z Dustovem.Podsumowując liczę na pewną wygraną Hiszpana.

Bukmacher:STS
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie jestem ekspertem od tenisa, ale zwłaszcza turnieje na kortach trawiastych lubię oglądać i dla mnie na jutro:
Fernando Verdasco - Xavier Malisse @ 2 - 1,80 w Bet365 6/10
Z kim Verdasco odpadał w ostatnich latach na Wimbledonie ? Fognini, Haase i rok temu właśnie Malisse.
XMan zawsze z kimś powalczy, kogoś ciekawego ma na rozkładzie, to seta urwie Federerowi. W tym roku na kortach Queen&#39;s Clubu dzielnie walczył z Del Potro, a w Eastbourne odprawiając najpierw grającego świetny sezon Ferrera, doszedł do półfinału gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą Mahutem.
Verdasco? Może i ma umiejętności wysokie, ale nie widzę aby miało to się objawić właśnie w meczu z Malisse. Gram na XMana.
 
D 319

defox

Użytkownik
Widzę, że idzie niezła masówka na Xmana. Trochę się temu dziwie. Widziałem kilka jego ostatnich meczów no i mnie swoją grą nie zachwycił.
W przytoczonym tutaj spotkaniu z DelPo Malisse miał 3bp w kluczowym momencie 3 seta i nie dał rady złamać, później przegrał swój serwis do 0. Czasami główka się gotuje.

Przegany set z Lu również dobrze o nim nie świadczy. Ostatni, 3 set tego meczu był zacięty i wynik długo pozostawał otwarty. Xman często wyrzucał piłki, notorycznie do siebie gadał i robił dziwne miny po banalnych błędach. Oczywiście nie sądzę że przegra, tylko widzę że wszyscy nadmiernie wychwalają jego formę.

Verdasco za to powalczył z Lopezem, był to trochę przyjacielski pojedynek ale mało brakowało a wygrałby tiebreak w drugim secie. Jedno jest pewne - Hiszpan na pewno postawi opór.
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Ja wchodzę na dzisiaj w te 4 zdarzenia:

K. Edmund (+5,5) - Jerzy Janowicz @ 2 (1,80 bet365) 2:6, 2:6, 4:6✅✅✅

Nie widzę innego scenariusza jak dominacja naszego JJ&#39;a. Takie kursy zapewne spowodowane wygraną Edmunda z De Shepperem i postraszeniem Simona (dwa tie breaki) w turniejach przed Wimbledonem, a Jerzego odpadnięciem w I rundzie w Halle. Teraz jednak żarty się skończyły, będzie pełna mobilizacja Polaka. Chociaż Edmund ma niezły sezon, to jednak wygrywał dużo w challengerach, i to z ogórkami.

M. Baghdatis - M. Cilic @ 0:3 (2,00 bet365)3:6, 4:6, 4:6 ✅✅✅

Tutaj Baghdatis bez formy, ostatnio na trawie przegrał z Berlockiem i to dostał lanie 6:2 6:4. Cilic z kolei wiadomo jak świetnie gra na trawie i chociaż Cypryjczyk dzisiaj będzie bardziej zmobilizowany niż na turniej w Den Bosh, to jednak wątpię aby urwał chociaż seta.

R. Haase (6,5) - M. Youzhny @ 2 (1,83 bet365) 4:6, 5:7, 5:7⛔⛔⛔

W tym meczu to już ewidentnie spodziewam się wysokiej wygranej Rosjanina. Ogólnie bardzo dobry zawodnik na trawie, świetnie się pokazał w niemieckim Halle, a na przeciwko niego kto - Robin Haase który chociaż ostatnio na ziemi grał całkiem, całkiem, to trawka mu nie pasuje. Brałbym Youzhnego nawet przy handi -7,5 ;)

Polecam jeszcze De Shepper&#39;a z Włochem Lorenzim, na De Sheppera kursy ~1,50
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Verdasco - Malisse 1 @ 2.00 William Hill
Nie rozumiem tego huraoptymizmu jeśli chodzi o Malisse. Faktem jest, że na trawie czuje się dobrze i osiąga tu regularnie dobre wyniki, faktem jest również to, że wygrał z Hiszpanem na wimbledońskich trawnikach rok temu, ale nie zapominajmy, że X-Man najlepsze lata ma już za sobą a z każdym rokiem, jego wyniki są coraz mniej przewidywalne (coraz więcej nieprzewidywalnych wpadek). Verdasco kozakiem na trawie nie jest, ale to tenisista, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu, gracz solidny, serwujący na przyzwoitym poziomie, potrafiący mijać szarżujących rywali. To skłania mnie ku typowani na Fernando, bo o jego dyspozycję mogę być spokojny. Xavier by wygrać będzie musiał być bardzo skuteczny a ta skuteczność ostatnio wcale nie była jego najmocniejszą stroną. Zrobił dobry wynik w Holandii, ale ogranie Ferrera tydzień przed Wimbledonem mnie nie przekonuje i liczę na to, że w tym roku Hiszpan udanie zrewanżuje się za ubiegłoroczną porażkę. Widzę, że robi się duża masówka na zwycięstwo Belga, moją prognozę znacie, dodatkowo warto pamiętać o tym jak bardzo często kończą się takie mecze, niby faworyt jest oczywisty choć kursy wskazują co innego, moim zdaniem nie warto inwestować w zwycięstwo Xaviera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Mahut Hajek
Mahut ma za sobą życiowy sukces. W miniony weekend wygrał pierwszy w karierze turniej na trawie na szczeblu ATP . Kojarzony z trawką Mahut na Wimbledonie nie osiągnął nigdy znaczącego wyniku. Największy sukces to 3 runda do której doszedł 7 lat temu. Ostatnie występy to pasmo niepowodzeń i z reguły kończył przygodę z tym turniejem na 1 rundzie. Podczas turnieju w którym triumfował Mahut rozegrał aż 7 spotkań, Francuz nie zalicza się do młodzieńaszków, a na odpoczynek i regenerację nie było zbyt wiele czasu. Hajek co prawda to trawiasty no name, ale przed rokiem Mahut musiał się sporo namęczyć, by odprawić Lorenziego, a ten na trawie też nie błyszczy, potrzebne było 5 setów. Uważam, że zmęcznie może dać o sobie, więc nie byłbym taki pewny Mahut. Kursy też bardzo niskie, więc nie warto pchać się w stronę Francuza. Biorąc pod uwagę marne wyniki Mahut na Wimbledonie wolę poszukać niespodzianki i zagrać przeciwko z całą pewnością nie świeżego w 100% Mahut.
Hajek 8.50 Fortuna
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Verdasco - Malisse 1 @ 2.00 William Hill
Nie rozumiem tego huraoptymizmu jeśli chodzi o Malisse. Faktem jest, że na trawie czuje się dobrze i osiąga tu regularnie dobre wyniki, faktem jest również to, że wygrał z Hiszpanem na wimbledońskich trawnikach rok temu, ale nie zapominajmy, że X-Man najlepsze lata ma już za sobą a z każdym rokiem, jego wyniki są coraz mniej przewidywalne (coraz więcej nieprzewidywalnych wpadek). Verdasco kozakiem na trawie nie jest, ale to tenisista, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu, gracz solidny, serwujący na przyzwoitym poziomie, potrafiący mijać szarżujących rywali. To skłania mnie ku typowani na Fernando, bo o jego dyspozycję mogę być spokojny. Xavier by wygrać będzie musiał być bardzo skuteczny a ta skuteczność ostatnio wcale nie była jego najmocniejszą stroną. Zrobił dobry wynik w Holandii, ale ogranie Ferrera tydzień przed Wimbledonem mnie nie przekonuje i liczę na to, że w tym roku Hiszpan udanie zrewanżuje się za ubiegłoroczną porażkę. Widzę, że robi się duża masówka na zwycięstwo Belga, moją prognozę znacie, dodatkowo warto pamiętać o tym jak bardzo często kończą się takie mecze, niby faworyt jest oczywisty choć kursy wskazują co innego, moim zdaniem nie warto inwestować w zwycięstwo Xaviera.
Kolego, szanuję Twój wybór ale w kilku apektach się nie zgadzam.
&quot;Verdasco kozakiem na trawie nie jest, ale to tenisista, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu, gracz solidny, serwujący na przyzwoitym poziomie&quot; - Verdarco już dawno zszedł poniżej pewnego poziomu i to na pewno już nie jest gracz solidny ???? najlepsze lata raczej ma już za sobą a każdy nowy sezon to równia pochyła w dół... Verdasco jakoś ostatnio na trawie nie grał super, to bardziej Dolgo przegrał mecz niż Verdasco go wygrał, Lopez też zapewne nie chciał pokazywać tu maksa w starciu z swoim &quot;przyjacielem&quot;. Xman na trawie to zawodnik bardzo groźny, potrafiący wygrywać (a przynajmniej nawiązać walkę) z TOP10, więc Verdasco nie powinien mu przysporzyć problemów i moim zdaniem warto inwestować dziś w Xmana.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Verdasco - Malisse 1 @ 2.00 William Hill
Nie rozumiem tego huraoptymizmu jeśli chodzi o Malisse. Faktem jest, że na trawie czuje się dobrze i osiąga tu regularnie dobre wyniki, faktem jest również to, że wygrał z Hiszpanem na wimbledońskich trawnikach rok temu, ale nie zapominajmy, że X-Man najlepsze lata ma już za sobą a z każdym rokiem, jego wyniki są coraz mniej przewidywalne (coraz więcej nieprzewidywalnych wpadek). Verdasco kozakiem na trawie nie jest, ale to tenisista, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu, gracz solidny, serwujący na przyzwoitym poziomie, potrafiący mijać szarżujących rywali. To skłania mnie ku typowani na Fernando, bo o jego dyspozycję mogę być spokojny. Xavier by wygrać będzie musiał być bardzo skuteczny a ta skuteczność ostatnio wcale nie była jego najmocniejszą stroną. Zrobił dobry wynik w Holandii, ale ogranie Ferrera tydzień przed Wimbledonem mnie nie przekonuje i liczę na to, że w tym roku Hiszpan udanie zrewanżuje się za ubiegłoroczną porażkę. Widzę, że robi się duża masówka na zwycięstwo Belga, moją prognozę znacie, dodatkowo warto pamiętać o tym jak bardzo często kończą się takie mecze, niby faworyt jest oczywisty choć kursy wskazują co innego, moim zdaniem nie warto inwestować w zwycięstwo Xaviera.
Chyba piszesz o wpadkach Malisse na innych nawierzchniach, co nie ma ŻADNEGO przełożenia na grę na trawie. To jest bardzo specyficzna nawierzchnia i tu wiek nie ma takiego znaczenia, gra jest szybka, a taki styl preferuje właśnie Malisse, w przeciwieństwie do Verdasco, który jest zawodnikiem technicznym, zdecydowanie preferującym wolniejsze nawierzchnie. Mówisz, że Verdasco nie schodzi poniżej pewnego poziomu? Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Co prawda zaczyna grać coraz lepiej, ale jeszcze niedawno jego dyspozycja była fatalna, jak na gracza tego kalibru.
Widziałem Malisse na trawie w tym roku i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie mówię, że łatwo sobie poradzi, ale wg. mnie wygra ten mecz. Zagrałem już wczoraj po kursie 1,81 zdaje się.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Fognini mecz ( kurs 1,40)
Fognini 3:0 ( kurs 3,0) bah

Mimo że Melzer odnosił już jakieś dobre rezultaty na Wimbledonie tym razem zabrał ze sobą tragiczną formę,nie wiem co się z tym zawodnikiem dzieje ale on nie radzi sobie w żadnym turnieju.Włoch dobrze dysponowany w ostatnich tygodniach mam nadzieje że dziś w teatrze pokaże dobre przedstawienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
polecam przyjrzenie się poniższym statom i wyważenie, czy naprawdę warto zagrac doga, szczególnie w 1 rundzie.
druga tabelka też może być pomocna przy ocenianiu potencjału



podsumowanie spotkań za ostatnie 5 lat
dane są w oparciu o płaskie stawkowanie 1u na Pinnym
Wimbledon to turniej faworytów z pojedynczymi wyskokami dogów
dla porównania zobaczcie jak dobrze sobie poczynają dogi w Eastbourne



I potencjał poszczególnych zawodników

podsumownie liczby spotkań wybranych zawodników za ostatnie 8 lat na trawie versus inne nawierzchnie (hierba=trawa)
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
Co sądzicie o zakładzie w meczu: Federer- Hanescu under 30.5 gema. Roger powinien spokojnie wygrać to spotkanie w 3 setach przełamując rumuna niejednokrotnie przy jego podaniu, kurs 1.35- bah, do ako moim zdaniem można spokojnie dołożyć.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Mahut Hajek

Mahut ma za sobą życiowy sukces. W miniony weekend wygrał pierwszy w karierze turniej na trawie na szczeblu ATP . Kojarzony z trawką Mahut na Wimbledonie nie osiągnął nigdy znaczącego wyniku. Największy sukces to 3 runda do której doszedł 7 lat temu. Ostatnie występy to pasmo niepowodzeń i z reguły kończył przygodę z tym turniejem na 1 rundzie. Podczas turnieju w którym triumfował Mahut rozegrał aż 7 spotkań, Francuz nie zalicza się do młodzieńaszków, a na odpoczynek i regenerację nie było zbyt wiele czasu. Hajek co prawda to trawiasty no name, ale przed rokiem Mahut musiał się sporo namęczyć, by odprawić Lorenziego, a ten na trawie też nie błyszczy, potrzebne było 5 setów. Uważam, że zmęcznie może dać o sobie, więc nie byłbym taki pewny Mahut. Kursy też bardzo niskie, więc nie warto pchać się w stronę Francuza. Biorąc pod uwagę marne wyniki Mahut na Wimbledonie wolę poszukać niespodzianki i zagrać przeciwko z całą pewnością nie świeżego w 100% Mahut.

Hajek 8.50 Fortuna
To jest szukanie typów na siłę. Mahut ma 31 lat, więc nie jest dziadem, który po paru dniach wysiłku będzie wymagał respiratora. Po drugie mecze Mahuta akurat nie należą do męczących. W dodatku to jest trawa, która również charakteryzuje się najszybszymi wymianami spośród wszystkich nawierzchnii. Jeśli Mahut zagra swoje to powinno zakończyć się w najgorszym razie 3:1.
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Chyba piszesz o wpadkach Malisse na innych nawierzchniach, co nie ma ŻADNEGO przełożenia na grę na trawie. To jest bardzo specyficzna nawierzchnia i tu wiek nie ma takiego znaczenia, gra jest szybka, a taki styl preferuje właśnie Malisse, w przeciwieństwie do Verdasco, który jest zawodnikiem technicznym, zdecydowanie preferującym wolniejsze nawierzchnie. Mówisz, że Verdasco nie schodzi poniżej pewnego poziomu? Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Co prawda zaczyna grać coraz lepiej, ale jeszcze niedawno jego dyspozycja była fatalna, jak na gracza tego kalibru.
Widziałem Malisse na trawie w tym roku i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie mówię, że łatwo sobie poradzi, ale wg. mnie wygra ten mecz. Zagrałem już wczoraj po kursie 1,81 zdaje się.
Cilic, Kohlschreiber, Berdych, Becker, Nalbandian, Mahut, Stepanek, Zemlja, ostatnio Dolgopolov, to lista zawodników, których Hiszpan pokonywał na trawie w poprzednich latach. Ostatnio dzielnie walczył ze świetnym na trawie Lopezem, Malisse w mojej opinii się wypalił i nie jest w stanie osiągać już dobrych wyników, nawet na Wimbledonie. Losowanie miał kiepskie bo trafił na niezwykle groźnego zawodnika, który nie powinien zmarnować punktów, które klasycznie XMan odda po własnych błędach. H2H też 3:1, mecze w większości na szybkich kortach, w tym roku w Melbourne oddane kilka gemów. Przypadek? Nie sądzę a świetny i tak zachwalany na trawie Malisse w ostatnich latach najwięcej zawojował przed rokiem, dochodząc do 4 rundy, czy to rezultat godny gracza świetnego na trawie? Najwyżej niezłego, o wyniku sprzed blisko 11 lat warto pamiętać, ale nie powinno nam to przysłaniać aktualnego stanu rzeczy :] A aktualnie Malisse nie błyszczy, robi dużo błędów i ma problemy jeśli tylko po drugiej stronie nie stoi kołek, który pozwala mu na kontrolowanie wydarzeń na korcie, Verdasco na pewno takim nie jest. Warto też pamiętać, że Hiszpan to 60 tenisista świata i w tej kategorii należy oceniać jego solidność, on również nie jest już tenisistą TOP10...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom