>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
R 28

roki1

Użytkownik
Ja osobiscie zagram na Ferrera.Widzialem sporo obu tych panow i jakos wieksze wrazenie robi na mnie Ferrer.Lepiej porusza sie po korcie,serwis mu dobrze funkcjonuje.I co jest dla mnie wazne potrafi duzo pilek przebijac.Czesto konczac jakims niezlym zagraniem.Niby Murray tez dobrze,ale tak jak ogladam to wydaje mi sie ze Andy ma wiecej bledow nie wymuszonych i chyba taki zwinny nie jest.Ktos dobrze zauwazyl ze Andy rozkreca sie z meczu na mecz.To bylo widac,bo jak z Baghdatis tak sie wolno rozkrecal to wczoraj z Cilic to juz gral znacznie lepszy tenis.Ciekawe co zaprezentuje dzisiaj.Ja jednak sprobuje na Ferrera.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
ja bym powiedział że to jest błąd buka i pewnie przy ewentualnej wygranej Tsongi uznają to jako zakład nieważny.


Ewidentny błąd bukmachera, kursy powinny być wystawione odwrotnie.
Wcale mnie nie zdziwi jak bwin anuluje ten zakład, albo da po prostu zwrot.

Do tego w regulaminach bukmacherów (nie wiem czy tak jest w bwin) mają napisane jasno, że mogą nie przyjąć, bądź anulować zakład bez podania przyczyny.

Może tez po prostu wystawili tak specjalnie dla głupków. Postawią na Tsongę za 3,00 i Niemca w meczu za 3,00. Tsongę anulują w zakładzie specjalnym, a Niemca rozliczą i będą do grubo do przodu.

No właśnie o tym pisze. Tsonga wygra, tamten zakład anulują i będzie wtopa po całości nawet z kontrą.


--------------------------------------------------------------------------------


Wiesz co Mirgosik, co do buków to ja nigdy nie jestem ufny o takie rzeczy bo z Nim po prostu nie wygrasz, po sądach ich ścigać nie będziesz przecież. Doszukuję się po prostu &quot;drugiego&quot; dna bo takie promocje są niespotykane.

Weź na logikę, tam dajesz po kursie 3 że Tsonga przejdzie do półfinału, a potem dajesz kontrę po 3,3 na Kohlschreibera. Czysty zysk, pomyłka buka. Postaw na takie coś po 10000 zł, to i tak i tak będziesz 10000 zł do przodu. Myślisz że w biały dzień dadzą się ojebać za przeproszeniem ? Nie sądzę. Nie wiem może się nie znam, ale takie rzeczy się po prostu nie zdarzają. Nie mniej życzę powodzenia i obym się mylił.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ewidentny błąd bukmachera, kursy powinny być wystawione odwrotnie.
Wcale mnie nie zdziwi jak bwin anuluje ten zakład, albo da po prostu zwrot.
Do tego w regulaminach bukmacherów (nie wiem czy tak jest w bwin) mają napisane jasno, że mogą nie przyjąć, bądź anulować zakład bez podania przyczyny.
Może też po prostu wystawili tak specjalnie dla głupków. Postawią na Tsongę za 3,00 i Niemca w meczu za 3,00. Tsongę anulują w zakładzie specjalnym, a Niemca rozliczą i będą do grubo do przodu.
 
H 19

hasol

Użytkownik
Murrey zdecydowanym faworytem w meczu z Ferrerem. Ferrer potrafi biegać ale na mocne crossowe uderzenia Murreya raczej ciężko będzie coś wskórać. Poza tym wątpię żeby Ferrer był w stanie tak czytać grę Murreya jak grę Del potro wczoraj.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
No właśnie o tym pisze. Tsonga wygra, tamten zakład anulują i będzie wtopa po całości nawet z kontrą.
Przeciez ewidentnie widac ze to jest kurs na dostanie sie Tsongi do finalu a nie polfinalu (moze jakis blad w tlumaczeniu itp.) bylbym raczej ostrozny
 
B 0

barjed

Użytkownik
Przeciez ewidentnie widac ze to jest kurs na dostanie sie Tsongi do finalu a nie polfinalu (moze jakis blad w tlumaczeniu itp.) bylbym raczej ostrozny
Masz chyba rację, wszedłem na stronę w wersji angielskiej i napisane jest:
Will Jo-Wilfried Tsonga (FRA) reach the tournament final?
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
04.07 16-00
ATP - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania) Tenis, Wimbledon,
Spotkanie: Ferrer-Murray
Typ: Over 38.5 gemów
Kurs: 1.833
Buk: sportingbet

Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 16.00 i minimalnym faworytem według bukmacherów jest Murray , gra u siebie o doping kibiców bardzo mu będzie służył. Presja jaka na nim ciąży może źle na niego wpłynąć, Ferrer na trawie z meczu na mecz gra coraz lepiej ,bardzo łatwo ograł Juana Martina Del Potro 3-0 (6-3,6-2,6-3) jest w fenomenalnej formie , wcześniej ograł Roddicka tracąc zaledwie seta ,a w pierwszej rundzie i drugiej ograł po 3-0 Browna i De Scheppera. Murray zaś przebrnął w trakcie turnieju pokonując w trzech setach Davydenkę , później się musiał trochę pomęczyć z Karloviciem w drugiej rundzie tracąc seta i grać 2 tie breaki. W trzeciej rundzie pokonał Baghdatisa 3-1 .W ostatniej potyczce nie miał kłopotów z Chorwatem Cilicem , bardzo zmęczonym poprzednim spotkaniem 5 cio setowym z Querreym , może dlatego nie podjął już walki. Murray okazał się zdecydowanie lepszy. Dziś typuję over gemowy 38.5 gdyż Ferrer jest zawodnikiem , który jest w stanie spokojnie ugrać seta z Marreyem ,a uważam nawet ,że wygra to spotkanie. W dotychczasowych meczach na trawie jeszcze się nie spotkali , a bilans head to head jest wyrównany 5-5, ostatni mecz jaki ze sobą rozegrali to na Roland Garros i wygrał Hiszpan 3-1 , na swojej preferowanej nawierzchni był znacznie lepszy. Zobaczymy jak na trawie sobie poradzi ,ale myślę ,że mecz może się skończyć podobnym rezultatem , a jeżeli będzie w meczu tajbrek ,to over gemowy w przypadku 4 setów powinien zostać pokryty. Twierdze ,że jest to lepszy zakład niż gra na over 3.5 seta po kursie w okolicach 1,40. Polecam
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Wimbledon, 15-30, 4.07.2012
Murray - Ferrer (1 set/caly mecz)
typ: 2/2
3,75
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wielkoszlemowego na Wimbledonie, Szkot Andy Murray spotka sie z Hiszpanem Davidem Ferrerem. Zdecydowanym faworytem bukmacherow wydaje sie byc Szkot, ja jednak calkowicie sie z tym nie zgadzam. Andy Murray przed Wimbledonem wyraznie zawodzil . W Londynie, w Quenns Clubie przegral juz w pierwszym swoim spotkaniu. Tutaj rowniez nie prezentuje zwyzki swojej formy, gra niewiele ponad przecietnie, oczywiscie jak na swoje mozliwosci. Hiszpan natomiast mimo, ze trawa nie jest jego ulubiona nawierzchnia, czuje sie w tym roku na niej znakomicie. Hiszpan osiagnal szczyt swojej formy. Wygral turniej w holenderskim, Hertogenbosch, tutaj stracil zaledwie jednego seta po drodze do cwiercfinalu, ze swietnym na trawie, Andy Roddickiem. Jego wyniki robia wrazenie, podobnie jak jego swietna dyspozycje. Mysle, ze wystawiac kursy na to spotkanie bukmacherzy bardzo sie pomylili. Odrobine wieksze szanse na zwyciestwo w dzisiejszym pojedynku daje Hiszpanowi, a po takim kursie az zal byloby nie sprobowac.
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Ferrer D. (Esp) - Murray A. (Gbr)
Typ: Total Aces Murray 1,99 Come On Zakład na to kto zaserwuje więcej asów w meczu kurs na brytyjczyka 1,99 w poprzednich meczach serwował asów kolejno 10, 11, 10, 16 a Ferrer 4, 4, 10, 4. Ferrer w każdym meczu miał mnie asów od przeciwnika a Murray tylko z z Karlovicem przegrał sądzę że jest duża szansa że typ siądzie a kurs pyszny.
????​

No to już wiem czemu taki duży kurs to jest hcs -7,5 więc post do usunięcia.

jak jest -7,5 to ja bym gral plusowo na Ferrera. Do tej pory Murray gral z zawodnikami, ktorzy mieli wyrazne problemy z odbiorem serwu. Murray serwuje przyzwoicie ale nie az tak, zeby zmiesc Ferrera. W ktorym buku jest kurs na to? Unibet?
w ComeOn kurs na Ferrera 1,7
 
M 135

mhm

Użytkownik
jak jest -7,5 to ja bym gral plusowo na Ferrera. Do tej pory Murray gral z zawodnikami, ktorzy mieli wyrazne problemy z odbiorem serwu. Murray serwuje przyzwoicie ale nie az tak, zeby zmiesc Ferrera. W ktorym buku jest kurs na to? Unibet?
 
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Wimbledon
Spotkanie: Ferrer - Murray
Typ: Ferrer + 4,5
Kurs: 1,72
Buk: Bwin

Analiza:
Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku na kortach Wimbledonu. Mianowicie spotkaja sie 4 i 5 rankingu ATP. Ostatni ich pojedynek mial miejsce rowniez w cwiercfinale wielkiego szlema, na kortach Garrosa lepszy byl Ferrer wygrywajac 3-1. Dzisiaj mecz na korcie trawiastym dlatego to Murray jest faworytem. Jednak to Ferrer imponuje forma od porazki z Nadalem w Roland Garros wygral 9 kolejnych meczow na trawie zwyciezajac w turnieju w Hertogenbosch. Wczoraj bez najmniejszych problemow ogral niezlego Argentynczyka Del Potro 3-0. Murray ostatnio gra jak by mu sie nie chcialo porazka w 1 rundzie z Mahutem w Londynie tylko to potwierdza. Nie gra on ostatnio olsniewajaca i jesli dzisiaj nic nie poprawi to Ferrer go odesle do domu. Stawka pojedynku jest ogromna bo poza turniejem jest Rafa Nadal i ten mecz to moze byc maly polfinal. Ferrer w tej dospozycji powinien sprostac Murray&#39;owi a przynajmniej z nim powalczyc.
 
wings 0

wings

Użytkownik
Murray nie błyszczy podczas tego Wimbledonu. Już Baghdatis mógł się pokusić o niespodziankę, a Ferrer to na pewno o wiele bardziej wymagający rywal. Styl Murray&#39;a polega w dużej mierze na przebijaniu (w czym notabene jest naprawdę dobry). Ferrer idzie przez turniej jak burza jedynie z Roddickiem nieco się męczył i stracił seta ale wczorajsze gładkie 3:0 z Del Potro robi wrażenie. Poza tym ostatnie 2 mecze między panami wygrywał właśnie Hiszpan. Było to i na hardzie i na ziemi także szybkość nawierzchni nie ma tu jakiegoś znaczenia. Poza tym jeden z tych dwóch pojedynków rozgrywany był właśnie w Wielkiej Brytanii, czyli atut &quot;własnego podwórka&quot; po stronie Murray&#39;a także do mnie nie przemawia. Murray nie należy do zawodników najmocniejszych psychicznie, więc może nie wytrzymać presji, a ta napewno będzie nie mała nie tylko ze względu na etap turnieju ale także na to, że liczy na niego cała Wielka Brytania.
Ferrer @2.75
 
H 19

hasol

Użytkownik
Po wygranym secie przez Ferrera postawiłem po znacznie lepszym kursie na Murreya (lepszym niż na początku) bo widać było, że Murreya stać na podjęcie walki i się nie myliłem. Teraz deszcz trochę pokrzyżował plany dlatego zrobiłem kontrę na Ferrera i albo wygram wciąż sporo jak wygra Murrey albo wyjdę na mały plus jak wygra Ferrer ???? Pozdro
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: 2
Kurs: 3,25
Chwała oddsmakerowi. Niezależnie od nawierzchni i okoliczności, gdy gra ze sobą top3 rankingu i dostajemy taki kurs, to jest to zawsze value (nie licząc gry przeciwko Nadalowi na mączce). Nie pogram tego grubo, bo na RG mnie Fedex zawiódł w tym roku, ale nie sądzę by tym razem popełniał tyle błędów, co wtedy, gra solidniej i motywacja jest przeogromna. Na pewno trochę grosza poświęcę na ten mecz (zwłaszcza jeśli jutro nie zawiedzie Azarenka, bo będę miał więcej wolnych funduszy). O umiejętności obu Panów nie ma co dyskutować, każdy wie co i jak. Po prostu bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, grzech nie spróbować. Jeśli Roger przegra pierwszego seta - także warto zagrać na niego na live po jeszcze lepszym kursiku.
W drugim półfinale słusznie faworytem jest Murray - powinien wygrać, ale po takim kursie się nie tykam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
win1988 164

win1988

Użytkownik
Oj Ferrer Ferrer... Pierwszy set powinien być wygrany dużo wcześniej, udało się w tie-breaku, ale drugiego seta nie miał prawa przegrać. 5-4 i serwis Pitbulla, Murray wyciąga, w tie-breaku 5-2 i także Szkot okazuje się sprytniejszy. Trzeci set 4-4, dwie szanse na przełamanie niewykorzystane przez Hiszpana, a po chwili sam oddaje. Szkoda, wielka szkoda. Zasługuje on jak mało kto na to, aby znaleźć się w końcu w finale wielkiego szlema, taka szansa może się już nie przytrafić. Murray pokazał klasę, zagrał naprawdę przyzwoite zawody, chociaż i tak uważam, że to Ferrer miał argumenty po swojej stronie, jednak w najważniejszych momentach zabrakło poweru, pomysłu i po prostu jaj. Świetny mecz, teraz czekają nas ciekawe półfinały. Faworyci wiadomo jacy są, ale liczę na przynajmniej jedną niespodziankę, a zwycięzcą tegorocznego Wimbledonu wydaje się być mimo wszystko ktoś z pary Djoko/Fedex.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Djokovic-Federer
Typ:2
Kurs:2.90
Bukmacher:Expekt
Powtórzę niestety typ kolegi wyżej nie argumentując niestety wieloma za i przeciw, Djokovic w swojej b.wysokiej formie podejmie mistrza wimbledonu, pomimo w miarę gładkich zwycięstw przez Serba w poprzednich spotkaniach poprzeczka zawieszona jest teraz zbyt wysoko, nie wiem tak naprawdę czym się zasugerowały buki w tym momencie wystawiając taki kurs pewnie tym że ostatnie wyniki nie są może aż tak porażające, ale to jest Wimbledon, nawierzchnia na której Fedi czuję się najlepiej, wie jak tu wygrywać, z Serbem również, jestem pewny że spręży się na ten mecz w 100% i myślę że to wystarczy na Serba przekonacie się Państwo, value przepiękne i jakże baaardzo prawdopodobne nieadekwantne do WYSTAWIONEGO KURSU, warto, pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Półfinały zapowiadają się arcyciekawie... Osobiście widzę to tak:
Tsonga pokazał już rok temu, że z tym zawodnikiem trzeba się liczyć i to na poważnie. Do tego o mały włos, a nie wyeliminowałby Djokovica z Garossa.
H2H z Murrayem ma dość niekorzystne na poziomie ATP. Tsonga wygrał tylko raz z Andym na Australian Open w 2008 roku.
Resztę meczy wygrał Andy i to dwa razy na trawie. Rok temu 2:1 na turnieju w Londynie i w 2010 na Wimbledonie w 4 setach.
Murray w moim mniemaniu jest tutaj faworytem do wygrania turnieju. Niby gra na pół gwizdka (jak Hiszpania na Euro) , ale jak czasami musi (np. dzisiaj z Ferrerem) to gra kosmiczny tenis.
W moim odczuciu Szkot miał znacznie trudniejszych rywali na drodze. Ferrer z niebywałą formą na Wimbledonie, Cilic świetnie się prezentował, Bagietka zawsze groźny, Karlovic z super serwisem i stary &quot;Dawidienko&quot;.
Tsonga miał znacznie łatwiej, co nie znaczy że miał łatwo.
Andy ma tutaj za sobą publikę i z meczu na mecz się rozkręca. Ma o wiele większy wachlarz umiejętności, do tego kapitalny serwis.
Moim zdaniem wygra z Tsongą 3:1.
Djokovic... Wielka niewiadoma bo kogo on ograł na tym turnieju? Drabinkę miał niezwykle łatwą. Ferrero, Harrison, Stepanek, Troicki, Mayer... i półfinał Wimbledonu ???? . No proszę Was. Tak łatwo chyba nie miał nikt.
Nie zapominajmy o tym, że Novak nie prezentuje już takiej mistrzowskiej formy jak rok temu, ale na Federera to powinno spokojnie wystarczyć.
Dużym atutem Serba jest jego żelazna psychika.
A Roger jak to Roger, coraz gorszy. W 1/2 na RG dostał od Novaka lanie, w Halle dostał od Haasa. Z Francuzem Benneteau grał 5 setów, z Xavierem stracił set. Rok temu Szwajcara dojechał Tsonga, to tym bardziej dojedzie go Novak.
Finał prawdopodobnie Djokovic - Murray... I tam już bym życzył zwycięstwo Szkota, o ile wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności Andy.
Djokovic 1,40 1:3 ⛔
Murray 1,45
3:1 ✅
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Djoko według mnie jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego pojedynku. Obaj panowie spotkali się w RG gdzie Djoko zmiótł Szwajcara z kortu a raczej on sam się zmiótł popełniał tyle błędów że w palę się nie mieść wiem bo oglądałem i na niego stawiałem i uświadomiłem sobie że czasy tego pana minęły i jak dla mnie z Djoko i Nadalem już nigdy nie wygra choć wiem że niektórzy mogą się z tym nie zgodzić ale taka prawda i jutro nawet kursy 1.25-1.30 są do grania i to grubego.
 
H 19

hasol

Użytkownik
A ja wierzę w Federera, musi być świadom tego, że to raczej jedna z ostatnich szans w jego wspaniałej karierze na wygranie wielkiego szlema. Może zostawi duszę na korcie i wygra albo chociaż zafunduje nam wspaniałe widowisko w konfrontacji z Djoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bryli 0

bryli

Użytkownik
Djoko według mnie jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego pojedynku. Obaj panowie spotkali się w RG gdzie Djoko zmiótł Szwajcara z kortu a raczej on sam się zmiótł popełniał tyle błędów że w palę się nie mieść wiem bo oglądałem i na niego stawiałem i uświadomiłem sobie że czasy tego pana minęły i jak dla mnie z Djoko i Nadalem już nigdy nie wygra choć wiem że niektórzy mogą się z tym nie zgodzić ale taka prawda i jutro nawet kursy 1.25-1.30 są do grania i to grubego.
sugerujesz ,że Roger nie jest w formie lub jest za słaby na Novaka ? Dojście do finału chyba co innego nam wszystkim uświadomiło. Oczywiście faworytem to on może nie jest ,ale żeby od razu grubą kasę stawiac?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom