>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A co sądzicie o Zakopalowej +1.5 seta. W Eastbourne osiągnęła dobry rezultat doszła do półfinału. Cibulkova dość słaby serwis. A Zakopalova odwrotnie.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Cibulkova z Peer juz sie meczyla w 2 secie na turnieju w Holandii i tam bylo widac wlasnie slaby serwis wiec to chyba dobry pomysl...
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Wczoraj patrząc na ofertę, zwróciłem natychmiast uwagę na wysokie kursy na Gulbisa i Jamie Hampton i pierwsza moja myśl: przesadzili. Ostatecznie nie zagrałem, więc mogę tylko sobie pluć w brodę, bo ako z tych dwóch spotkań byłoby naprawdę świetne. Teraz mam wrażenie, że zbyt duży kurs buki wystawiły na Polonę Hercog (3,50 w bet365, 3,60 w bahu). Nie sugeruję, że wygra i raczej sam jej nie zagram, ale Pliskowa jakąś wirtuozką nie jest, by kursy na nią w Wielkim Szlemie były poniżej 1,30.
Bardziej interesuje mnie spotkanie Lucic z Panową. Jak upatrujecie szansę tej drugiej? Rosjanka jest porządną deblistką i umiejętności gry na trawie na pewno posiada. Typ na nią po kursie 2,62 oczywiście żadną lokatą nie jest, bo Lucic kwalifikacje przeszła jak burza, nie tracąc seta nawet z Giselą Dulko.
A z typów wtorkowych w WTA to polecam Ulę Radwańską i Anę Ivanovic. Myślę, by jeszcze jakąś panią dorzucić. No, ale cieżko jest :razz: Pierwsza myśl: Mladenovic - lokata, ale jak zobaczyłem głębiej na jej rywalkę, to pionkiem w żadnym wypadku nie jest. Cepelowa w eliminacjach ograła po 2:0 naprawdę znane rywalki: Simmonds, Kudriawcewą oraz Byczkowa, a więc chyba no bet z małym wskazaniem nawet na Słowaczkę. Hmm. Może warto mi dorzucić tę Lepchenko? Gra z Mayr-Achleitner. Sam już nie wiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Mecz: Wozniacki - Paszek
Data: 26.06.2012 18.30
Typ: Paszek
Kurs: 2.72
Unibet
Mecz I rundy turnieju wielkiego szlema na kortach trawiastych w Wimbledonie. spotykają się 7 w rankingu niedawna liderka Wozniacki. Wszystkie zawodniczki rozszyfrowały już grę Karoliny nastawioną na defensywę i długie przebijanie bez uderzeń kończących. W tym sezonie Wozniacki bez żadnych sukcesów ostatnio porażka z Mc Hale w Eastbourne. Wcześniej zaledwie III runda Roland Garros oraz III runda w Madrycie. ogólnie bardzo słabo i jeżeli Karolina nie zmieni stylu gry ciężko będzie jej walczyć szczególnie w turniejach wielkoszlemowych. Natomiast Paszek kiedyś świetnie zapowiadającas sie juniorka jednak dręczona przez kontuzje lubi grać na trawie rok temu ćwierćfinał ostatnio rewelacyjna forma i zwycięstwo w Eastbourne.
Jednak widać znów było problemy z kostką nie wiadomo na ile jest to poważna kontuzja. Moim zdaniem jeżeli ze zdrowiem bedzie w porządku Austriaczka nie powinna dziś dać szans Wozniackiej i pewnie awansuje do II rundy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Vera Zvonareva - Mona Barthel
Typ: 1
Kurs: 1,75
Mecz został wczoraj przerwany przy wyniku 2-6 7-6. W pierwszym secie Vera miała mnóstwo pecha, nie grała źle, ale w najważniejszych punktach gemów przegrywała, bo albo grała za bezpiecznie i Barthel ją wykończyła albo popełniała błąd chcąc za szybko skończyć efektownie akcję. Krótko mówiąc, Mona grała naprawdę potężnie, a przed turniejem była pod formą, wszystko jej wychodziło i popełniała mało UE jak na nią, no i oczywiście świetnie serwowała. W drugim secie nie było ani jednego przełamania, stąd wynik rozstrzygnął się dopiero w tb, doskonale rozegranym przez Werę. Uważam, że Rosjanka jest w tej chwili lepsza, pewniejsza w wymianach. Nie grała w tym sezonie nic, ale na Wimbledon jest przygotowana i gotowa dotrzeć tu daleko, chociaż nikt by tego nie przypuszczał wcześniej. Barthel już lepiej grać nie będzie niż wczoraj, straszne sztosy jej wchodziły, podejrzewam że dzisiaj zaprezentuje się słabiej - wiemy jak pracuje jej psychika (pamiętny mecz z Azarenką, który mogła wygrać, a w trzecim secie wiemy jak to wyglądało). Zagrałem grubo na Zwonariową po pierwszym secie, kurs 5, ale 1,75 teraz także polecam. Warto dodać, że przed meczem było ponad 2 na nią, teraz jakby zaczynają od nowa, a tym razem ona jest faworytką. Wszystko za sprawą tego, że jej dyspozycja była niewiadomą, a okazało się, że gra bardzo dobrze. 7/10
Wynik: ✅ 6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - T. Peszek + 1,5 seta T. Peszek (1,55)✅
bet-at-home
Carolina Wozniacka na trawie popełnia falstart jak do tej pory. Christina McHale na trawie nigdy sobie specjalnie nie radziła a mimo to zdołała pokonać Dunkę wprawdzie po 3 setach.. Tamira Peszek jak do tej pory przegrywała wszystko jak na życzenie. Jak się okazało trawa przywróciła jej blask okazując się dla niej kamieniem filozoficznym ponieważ młoda Austriaczka wygrała ostatni turniej na trawie odbywający się w Eastbourne pokonując takie miernoty trawiaste jak M. Bartoli czy A. Kerber. C. Wozniacka zalicza się także do miernot trawiastych tak więc kurs na Dunkę jest przesadzony. Oczywiście Carolina dalej jest niebezpieczną zawodniczką której należy się bać jednak na tej nawierzchni górować powinna T. Peszek. Proponuje bez szału urwany set dla Austriaczki który jest w jej zasięgu ponieważ typowanie na Caroline jest co najmniej niebezpieczne. Warto zwrócić uwagę że kursy powoli na Dunkę się podnoszą.

Y. Wickmayer - S. Kuznetsova - 2 (1,57)⛔
bet-at-home
Obie bez rewelacji grają aczkolwiek Rosjanka wydaje się być ostatnio solidniejsza.... na cegle. Rosjanka i Belgijka generalnie na trawie radzą sobie względnie. Jak do tej pory spotkały się trzy razy i trzykrotnie padły 3 sety z tego raz na trawie. Belgijka zagrała jedno spotkanie na trawie i przegrała w dwóch setach z zawodniczką z 247 miejsca w rankingu.. ciężko tu mówić o dobrym przygotowaniu. Ciekawe co pokaże Rosjanka. Jeżeli Yanina ma rzeczywiście taką formę jak z Daria Gavrilova to 2 sety są tutaj bardzo realne i to w stronę Rosjanki. W ubiegłym roku to Y. Wickmayer wyeliminowała Rosjankę. Spodziewam się teraz rewanżu ponieważ wcześniej przed turniejem w Londynie Belgijka także rozegrała turniej w &#39;s-Herogenbosch i wówczas doszła do ćwierćfinału gdzie pokonana została dopiero przez R. Vinci. Teraz odpadła już w pierwszej rundzie gładko.. Typ na przełamanie Rosjanki.

by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Która z tych czterech pań według was ma jutro największe szanse: Sloane Stephens (z Cetkowską), Jowanowski (z Lisicką), Hampton (z Watson) czy Morita (z Peng)? Kursy na każdą z nich są bardzo wysokie, ale moim zdaniem co najmniej dwie z nich jutro odniosą zwycięstwo.
A co do Uli, to podobnie jak z Wawrinką, jestem w szoku. Liczyłem na spacerek u Polki.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Małe podsumowanie drugiego dnia Wimbledonu:
Zaczęło się od niespodziewanego zwycięstwa Holenderki Bertens na rozstawioną z nr.19 Czeszką Lucie Safarovą. Było pare osób które ostrzegało przed graniem na Czeszkę ale oczywiście nie rozgłaszali tego specjalnie no i ja na tym wtopiłem, a zagrałem dla podwyższenia kursu (totalna głupota wiem, wiem ale szczerze mówiąc Holenderki nawet chyba nie widziałem jak gra ???? ) Tak jak można przeczytać na pierwszej stronie tego tematu, skreśliłem Petre Kvitovą, okazuje się że słusznie bo Czeszka to nie reprezentacja Niemiec w piłkę nożną - drużyna turniejowa ???? . Kontrolowała wynik, można się spodziewać że z Baltachą czasem będzie zmuszona do stosunkowo defensywnych przebić. Niestety Brytyjkę podejrzewam presja pożre, i Petra zanotuje awans a w trzeciej rundzie pożegna się z rywalizacją ponieważ na jej drodze stanie lepsza z pary Pavlyuchenkova/Lepchenko. Warto zauważyć że jest to chyba najsłabsza ćwiartka, a drugą jej najwyżej rozstawioną reprezentantką jest Serena Williams. Niestety jej gra dziś mnie i na pewno wszystkich jej fanów zawiodła, życzę jej na prawdę najlepiej, fantastyczna tenisistka, którą Włodek Szaranowicz za pewne nazwałby &quot;fighterką&quot;. Obawiam się że Melinda Czink z Węgier może okazać się jej sensacyjną pogromczynią. Ze zdumieniem patrzyłem dziś na podejście Amerykanki, po paru efektowniejszych akcjach miała minę mówiącą &quot;no kiedyś to każdą piłkę tak zabijałam&quot;, ten jej uśmiech pomeczowy nie pokazywał jakiejś ogromnej ulgi a raczej respekt do swojej gry. Ona widzi że to nie jest to, obawiam się że już nie wróci stara dobra Serena wygrywająca szlemy. Czas powiesieć buty na kołku... ???? . Zarówno Petra i Serena tego turnieju nie wygrają, tego pewnie dziś już wszyscy są pewni.
Odradzam podniecanie się zwycięstwem Zvonarievej, to bardziej Niemka przegrała ten mecz niż Rosjanka wygrała, nie wiem co się stało z Moną, tak wspaniały początek sezonu a póżniej 2 gemy w RG no i dziś nie dużo więcej... . Uli komentować nie będę bo nie chcę się denerwować ale sugeruję poważniejsze podejście do pracy z psychologiem. Na koniec brawa dla Azarenki... za przebrnięcie pierwszej rundy. Jej gra również nie porywała, a gdy na początku spotkania skończyła pare wymian w efektowny sposób za bardzo uwierzyła że wróciła do swojej genialnej gry i strata 4 gemów w drugim secie z na prawdę słabą tenisistką jaką jest Falconi uznaje za fatalny wynik. Oczywiście liczy się awans, miała prawo się lekko zdekocentrować dlatego też trudno się spodziewać co pokaże w następnych rundach. Wygodne losowanie sprawia że bez problemu powinna dojść do 4 rundy gdzie spotka się pewnie z Ivanovic którą również pokona ale w ćwierćfinale jedna z trójki Bartoli / Wozniacka / Paszek powinna viki wyelminować. Aż żal że Aga w półfinale nie może spotkać się z Viki... chociaż tak jak mówię, ostatecznie skreślać jej nie można tak jak trzeba to zrobić w przypadku Kvitovej i Sereny.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Która z tych czterech pań według was ma jutro największe szanse: Sloane Stephens (z Cetkowską), Jowanowski (z Lisicką), Hampton (z Watson) czy Morita (z Peng)? Kursy na każdą z nich są bardzo wysokie, ale moim zdaniem co najmniej dwie z nich jutro odniosą zwycięstwo.
A co do Uli, to podobnie jak z Wawrinką, jestem w szoku. Liczyłem na spacerek u Polki.
To są właśnie cztery spotkania które sobie wypatrzyłem na jutro ???? . Sloane to mój czarny koń, gra fantastycznie, oglądałem jej spotkanie 1/4 RG z Stosur i zrobiła na mnie kapitalne wrażenie, niewygodna rywalka ale jednak 2:0 dla Amerykanki. Lisicka myślę że nie powinna mieć problemów z Bojaną, dobrze obie tu się czują ale to Niemka po prostu lepiej gra!. Z Peng coś się dzieje nie dobrego, świetna gra w AO gdzie była jedną piłkę od ćwierćfinału a potem... zupełne załamanie formy. Morita to ogromne doświadczenie ale jednak zbyt przewidywalna gra, podsumowując długa 3setówka dla Mority. No a Hampton trudno mi dać jakieś argumenty bo dawno tej zawodniczki nie widziałem....
Do tego zwycięstwo Cibulkovej i 2:0 Clijsters oraz Zvonarievej ???? ???? ???? i ładne AKO się robi...

P.s Vesnina na prawdę gra bardzo dobry tenis i Agnieszka musi stanąć na wysokości zadania...
sory za post pod postem
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Która z tych czterech pań według was ma jutro największe szanse: Sloane Stephens (z Cetkowską), Jowanowski (z Lisicką), Hampton (z Watson) czy Morita (z Peng)? Kursy na każdą z nich są bardzo wysokie, ale moim zdaniem co najmniej dwie z nich jutro odniosą zwycięstwo.
A co do Uli, to podobnie jak z Wawrinką, jestem w szoku. Liczyłem na spacerek u Polki.
Ja bym upatrywałbym największe szanse Mority i Stephens.

Dzisiaj problem z awansem do następnej rundy może mieć Agnieszka R. , jak bedzie grać jak w pierwszej rundzie to nie bedzie mieć żadnych szans z Vesnina , a kurs koło 5 cieszy ????
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Na Panbet handi na Pironkova wynosi az 7 gemów...niestety z powodu limitu 150 PLN zagrane tylko rekreacyjnie...

------------------------------------

M.Sharapova vs T.Pironkova ???? Pironkova, Tsvetana (+6,5) @ 1.83 (bet365) ✅

A.Beck vs O.Govortsova ???? Beck, Annika @ 1.66 (bet365) ⛔ 1:2

A.Radwanska vs E.Vesnina ???? Vesnina, Elena (+4.5) @ 2,00 (bet365) ⛔

P.Cetkovska vs S.Stephens @ Cetkovska, Petra @ 1.53 (bet365) ⛔ ???? za pierwszy set

------------------------------------

O Vesninie Funt juz pisywał przez ostatnie 2 tygodnie kilka razy w tym przed meczem z Venus Williams..Kto ciekawy niech poszpera..
Przed meczem Agi z Pieronkovą też czarno widział Polkę..
Podobnie jak Masza Sharapova Radwańska już w drugiej rundzie trafia na koszmarnie niewygodną rywalke..W nocy i rano handi na Rosjanke wynosiło 5,5 po kursie 1,80..Zgodnie z przewidywaniami szybko spadło..

Sharapova będzie miała sporo szczęścia jeśli wygra ten mecz..A 2:0 może być poza zasięgiem..;)

Annika Beck - przez kwalifikacje przemknęła bez straty seta..18 latka z Niemiec..ma szansę zabłysnąć w Wielkim Szlemie..I zdaniem Funta zabłyśnie..

Cetkovska - bo Stephens teoretycznie tu szans nie ma..Hurra Optymizm z grą na Amerykankę jest wciąż jeszcze przedwczesny..Dziś powinna się pożegnać z Wimbledonem..

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

No i jeszcze to.. ????

A.Ivanovic vs M.Martinez Sanchez ???? Martinez Sanchez, Maria Jose (+5.5) @ 1.94 (Panbet) ✅ 6:3,3:6,6:3

Piękna Ana dziś zagra swój pierwszy tegoroczny mecz na trawniku w Wimbledońskim Wielkim Szlemie..Czy będzie to pierwszy i ostatni?..
Wcale bym się nie zdziwił zważywszy na problemy z koncentracją i wyrzutem piłek przy serwisie..
Problemy te są aktualne zarówno na nawierzchni twardej, clayu czy tez na trawie więc dziś spora zagadka..
Z kolei Hiszpanka już miała trzysetową &quot;przebieżkę&quot; na turnieju w Eastbourne&quot;, gdzie uległa przedstawicielce gospodarzy Laurze Robsob 6:3,2:6,2:6..
Trochę ciężko uwierzyć, by dziś Ana dała się ograć..Ale z górki też mieć nie będzie..Bo przecież Martinez Sanchez obok naszej Agnieszki to jedna z pewniejszych tenisistek operujących drop shotem (czyli po naszemu &quot;skrótem&quot;)..
Ambicją też nigdy nie grzeszyła..Ulubiona nawierzchnia to clay ale i na trawie jest w stanie urwać ładnych kilka gemów lub seta..
Co ciekawe Hiszpanka już dwukrotnie dochodziła tu do trzeciej rundy..W zeszłym roku i w 2008..Pech chciał że za każdym razem na jej drodze stawała Venus Williams.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
&gt;3 na Hampton to uważam największe nieporozumienie w dzisiejszych kursach na Wimbledonie. Nie wiem skąd taka dysproporcja, to że Heather łatwo wygrała z Benesovą to żaden wykładnik jej formy, Czeszka gra beznadziejnie ostatnio, wrażenie robi za to pokonanie Hantuchovej przez Jamie po walce. 3.30 to spora przesada.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
&gt;3 na Hampton to uważam największe nieporozumienie w dzisiejszych kursach na Wimbledonie. Nie wiem skąd taka dysproporcja, to że Heather łatwo wygrała z Benesovą to żaden wykładnik jej formy, Czeszka gra beznadziejnie ostatnio, wrażenie robi za to pokonanie Hantuchovej przez Jamie po walce. 3.30 to spora przesada.
Przepraszam a Hantuchova to jaką ma formę ostatnio?
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Ivanovic - Martinez Sanchez

Ivanovic bedzie sie chciala zrewanzować za przegrana przed dwoma latami,mam nadzieję,że pokaże kto jest lepszy i po zaciętym meczu pokona Martinez ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki 1.75 live

Mocno wierzę w Karoline. Ona się w tym meczu jeszcze otworzy i wyluzuje. Paszek nie wytrzyma cisnienia. Za chwilę po zasłonięciu dachu wznowienie gry. Wszystko przemawia za Karoliną. Paszek po ostatnich wyskokach mocno zmotywowana. Liczę na większe doswiadczenie i cwaniactwo Karoliny. Wazny mecz dla mnie także. W końcu muszę się odbić. Czas na Korolinę i na mnie!


Andre@

kończe z tym kure..., naprawdę to jest chore!
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Wozniacki tego nie wygra, proponuję grać 2:0 dla Paszek póki kurs dobry ????

Oglądałem McHale - Wozniacki, od wczoraj śledzę Wozniacki - Paszek i muszę powiedzieć, że pierwsze przełamanie dla Wozniacki to czysty przypadek...

Wozniacki kompletnie nie w formie, dodatkowo Paszek lubi tą nawierzchnię i na przestrzeni tego meczu prezentuje się zdecydowanie lepiej.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Maria Sharapova - Tsvetana Pironkova
Typ: 2 (+6,5 gema)
Kurs: 1,83 (Bet365)
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 3,80 (SportingBet)
Typ: 2
Kurs: 13 (SportingBet)
Rosjanka szału nie robi i moim zdaniem nie robiła nawet podczas wygranego RG w tym roku. Gra bardzo mocno, więc jak jej piłka wchodzi, to nie ma czego zbierać, ale taka gra oznacza często dużo więcej błędów niż winnerów i to nam właśnie ostatnio demonstruje, chociażby w pierwszej rundzie tego turnieju, gdzie pokonała Rodionovą 6-2 6-3. Wynik na to może nie wskazuje, ale to nie był dla niej najłatwiejszy mecz, właściwie to nie pokazała nic nadzwyczajnego, wygrała &quot;mocą&quot; i przewagą naturalną. Pironkova to zawodniczka teoretycznie bez większej broni, gorsze warunki fizyczne, ale potrafi być niezwykle groźna. Jej bilans na trawie w karierze wynosi 35/17 czyli co by nie mówić - ładnie. W 2010 roku była tu w półfinale, gdzie dotarła wygrywając wszystkie mecze 2-0, a ulegając Zwonariowej w setach trzech. Rok temu prawie powtórzyła ten sukces, była tu w ćwierćfinale, do którego dotarła bez straty seta, a przegrała z Kvitovą 1-2 (późniejszą zwyciężczynią i eliminatorką Sharapovej w 2 setach w finale). Jej ostatnia gra na trawie także wygląda w porządku (patrz - wygrana z Agnieszką w Eastbourne). Wyeliminowanie liderki rankingu jak najbardziej wchodzi tutaj w grę. Przez poprzednie dwa lata Piromanka pokonywała chociażby Venus dwukrotnie, więc Maria jest do przejścia, a o handicap jestem spokojny.
Wynik: 1-2 (7-6, 6-7, 6-0)
a więc pierwsze dwa zakłady wchodzą, zwycięstwo Pironkovej niestety nie
 
M 135

mhm

Użytkownik
Paszek live.
gra duzo lepiej niz Wozniacki. Ma ogarnietna glowe. Powinna to wygrac. Ma przewage punktowa 3:2 i lepiej jej sie bedzie gralo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Sharapova - Pironkova (typ 1, 2-0, kurs 1.25 bet365)

Funt i LubieKebab - czytam te wasze wypociny na temat meczu Sharapova - Pironkova i oczy przecieram. Miałem was za lepszych znawców tenisa, zwłaszcza tego drugiego z was. Nie wiem skąd wam to wpadło do głowy że Maria może być w tym meczu zagrożona. Cud będzie gdy straci seta i tylko wtedy gdy sama zacznie robić 15 df na gem a i tak Pironkova meczu by nie wygrała bo to nie ten kaliber i nie ta klasa tenisistki. Sharapova może wielkiego szału nie robi (robiła w 2007 i na początku 2008) ale gra ostatnimi czasy bardzo solidnie z momentami b. efektownymi jak i ciut słabszymi. Zdziwie się jak Pirania ugra więcej niż 6 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 14

mokot

Użytkownik
Proponuje Wam oglądać teraz Sharapova - Pironkova, dopiero 3 gemy, a Pironkova 3:0 prowadzi. Gra wyśmienicie. Warto łapać kursy live na nią. A przynajmniej na pierwszy set!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom