>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Andy Murray - Daniel Gimeno-Traver 3:1 31 gemów ✅✅✅
Typ: powyżej 26,5 gemów
Kurs: 1.80 ✅✅✅
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Andy Murray&#39;a chyba nie trzeba szerzej przedstawiać; 4 pozycja w rankingu, wielka nadzieja gospodarzy, 3 ostatnie turnieje bardzo udane(2 półfinały, zwycięstwo w Londynie na trawie z Tsonga).
Gimeno-Traver Daniel zajmuje obecnie 59 pozycje w rankingu ATP. Obecny sezon dosyć słaby, w żadnym dużym turnieju nie zaistniał, no chyba że w Madrycie, gdzie doszedł do 1/8 pokonując m. in Gasqueta i Melzera. Na trawie bilans 5/9 co oznacza, że wielu meczy nie rozegrał, w tym roku w Halle 1/8 przegrana z Philipp Petzschner, Hertogenbosch 1 runda. Bilans ich spotkań 1:1 gdzie Daniel wygrał chyba z 6 lat temu.
Jest to 1 runda, zawodnicy wchodzą w turniej i według mnie linia 26,5 gemów jest dosyć niska, a wiadomo jak Andy potrafi się nieraz męczyć ze słabszymi przeciwnikami. Według mnie stać Hiszpana na ugranie co najmniej 9 gemów.
___________
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 22

slooz3

Użytkownik
Tipsarevic lekko naciągnął sobie pachwine, i wolał się oszczędzać na wimbledon, bo jest w dobrej formie, niż ryzykowac walke z Seppi&#39;m. Zresztą chyba juz nie miał nerwów do tamtego meczu. A tutaj 2,70 aż kursik z gigantem Ivo - jak dla mnie do grania - Janko forma rewelacyjna i jeśli dobrze poodpoczywał te 2 dni i kontuzja mu nie przeszkodzi to powinien sobie poradzic z asami Karlovica.
Karlovic - Tipsarevic 2 2,70 @ Pinnacle (jeżeli nie zostanie dokończony pierwszy set to zwrot) ⛔
do tego chyba warto zagrac na Berlocq&#39;a, typowego Clay&#39;owca, ktoremu udało się pokonać na trawie w tym sezonie Dogopolova i tym sie kieruje grając na niego przeciwko słowakowi, ktory jest przecietnym grajkiem.
Berlocq - Beck 1 3,05 @ Pinnacle ⛔
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pewniaki:

Erlich/A.Ram-Bogomolov Jr/Karlovic 1 1.37
Moodie/D.Norman-Huey/Van der Merwe 1 1.25
Bracciali/Cermak-Seppi/Vagnozzi 1 1.30
Kas/Peya-Andujar/Gimeno Traver 1 1.30

Sytuacja jest tak jasne ze niewiele mozna napisac, 1.05 nie biore meczow a takie cos to moze byc na ako niezie. Erlich, Ram dobra zgrana para, Ivo drewniak z Bogomolovem nie gra wiec para na turniej. Moodie, Norman ciagle czolowka w ATP rywale slabi, Merwe poza serwem nie istnieje. Cermak w nowej parze spisuje sie niezle, Vagnozzi woleja nie ma slabego ale z jego wzrostem, sila gry i serwem to musza byc breaki dla rywali. Kas, Peya dpbra zgrana para, Gimeno nie potrafi grac w tenisa a tu jeszcze grass i debel.

Niespodzianki:

Hewitt/Luczak-Bachinger/Moser 2 2.80 2/10
Chela/Schwank-Ferreiro/Sa 2 2.40 3/10

Hewitt z Luczakiem nie wygladaja za dobrze, Lleyton nigdy nie byl wybitnym graczem deblowym, sezon slaby, problemy ze zdrowiem. Luczak raczej ziemnia czasem hard, na trawie przecietny i debel tez przecietny. Bachinger od czasu do czasu dobry wynik, serwis ma moze powalcza. To samo Ferreiro/Sa niby Brasil ale na trawie grac potrafia. Chela srednio, Edu tez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Lepiej nic nie pisać niż pisać takie głupoty.
Gimeno nie potrafi grać. W deblu to już mu wcale nie idzie bo przecież 2 ćwierćfinały i jeden finał w parze z Andujarem to żadne osiągniecie. Co prawda wyniki na clayu ale sądze ze Ci zawodnicy postawia opór i powalczą.
Hewitt z Luczakiem tez nie wyglądają za dobrze? Na pewno dużej lepiej niż Twoja perełka. Na trawie w Halle doszli razem tylko do półfinału pokonując takie deble jak Braccialli/Cermak czy Butorac/Rojer. Może nie błyszczą ale grac potrafią. Bachinger fajnie, w singlu radzi sobie przyzwoicie ale w deblu gra od święta bez większych osiągnięć. Do tego bedzie to pierwsze spotkanie Mosera i Bachingera po jednej stronie siatki w tym roku. Uwierz debel to trochę inna bajka niż singiel. Bardzo ważne jest zgranie zawodników którego brakuje tej parze.
Na jakiej podstawie twierdzisz ze debel brazylijski dobry na trawie? Dlatego ze Ferreiro nie wygral spotkania na trawie od ponad 5 lat bo prawie wcale na niej nie grał. Przepraszam ale nie mogłem przejsc obok tego obojetnie. Nic na siłe ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Tylko w kilku słowach moje spostrzeżenia.
N. Almagro - J. Nieminen | Powyżej 39.5 1.87 Unibet✅
Hiszpan to dla mnie mistrz wydłużania spotkań i nierównej gry. W ostatnich latach, szczególnie w Wielkim Szlemie często zdarzało mu się prowadzić 2:0, potem dał się dogonić rywalowi, by ostatecznie wygrać. Zdarzało się też odwrotnie - najlepszy przykład Wimbledon 2009. U Nicolasa widać spore przestoje, do tego obaj panowie potrafią nieźle poserwować i minimum jeden tie-break całkiem możliwy. Przy czterech setach typ może wejść spokojnie.

Dolgopolov, Alexandr - Gonzalez, Fernando | Powyżej 37.5 1.87 Unibet
✅
Dolgopolov, Alexandr - Gonzalez, Fernando | Gonzalez+2.5 seta 1.52 Unibet✅
Gonzalez bez formy, mało grał i można jeszcze wymieniać wiele na jego temat. Ale wiadomo Gonzo to zawsze Gonzo, na pewno powalczy, a pewnych umiejętności się nie zapomina. Na pewno jest w stanie ugrać seta z Ukraińcem, który też jakimś wielkim wymiataczem na grassie nie jest.
Do tego dorzucam:
J. Ward - M. Llodra 1 3.00 Unibet⛔
J. Isner - N. Mahut 1 1.48 Unibet
✅
Ward gra u siebie, ostatnio pograł ładnie w Quuens. Na pewno jest dobrze przygotowany i zdeterminowany, żeby zaliczyć jakiś dobry wynik w GS. LLodra już swoje lata ma i jest w zasięgu Brytyjczyka.
Isner powalczył z Nadalem na RG, od tamtego momentu miał czas żeby dobrze przygotować się na Wimbledon i ze swoim serwisem nie zawiedzie. Nie wierzę, żeby przegrał już w pierwszej rundzie. I na pewno za argument nie przyjmę tego, że Mahut będzie chciał się zrewanżować za historyczny mecz sprzed rok. Sądzę, że Amerykanin zrobił jeszcze postępy od tamtego czasu i teraz wygra szybciej i bardziej zdecydowanie ????
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Lepiej nic nie pisać niż pisać takie głupoty.
Gimeno nie potrafi grać. W deblu to już mu wcale nie idzie bo przecież 2 ćwierćfinały i jeden finał w parze z Andujarem to żadne osiągniecie. Co prawda wyniki na clayu ale sądze ze Ci zawodnicy postawia opór i powalczą.
Hewitt z Luczakiem tez nie wyglądają za dobrze? Na pewno dużej lepiej niż Twoja perełka. Na trawie w Halle doszli razem tylko do półfinału pokonując takie deble jak Braccialli/Cermak czy Butorac/Rojer. Może nie błyszczą ale grac potrafią. Bachinger fajnie, w singlu radzi sobie przyzwoicie ale w deblu gra od święta bez większych osiągnięć. Do tego bedzie to pierwsze spotkanie Mosera i Bachingera po jednej stronie siatki w tym roku. Uwierz debel to trochę inna bajka niż singiel. Bardzo ważne jest zgranie zawodników którego brakuje tej parze.
Na jakiej podstawie twierdzisz ze debel brazylijski dobry na trawie? Dlatego ze Ferreiro nie wygral spotkania na trawie od ponad 5 lat bo prawie wcale na niej nie grał. Przepraszam ale nie mogłem przejsc obok tego obojetnie. Nic na siłe ????
Własnie debel to inna bajka... Tutaj para sklepana pare dni przed turniejem potrafi cos ugrac. A co Roxanne przedstawil w swoim poście odnosnie typów to chyba nazwał niespodzianki. A obaj faworyci do wirtuozów debla nie należa wiec jak najbardziej mozna przeciwko nim zagrac. Nikt nikomu nie karze grac czegos na sile.
A odnosnie Gimeno owszem jest tak jak piszesz ale to było w challengerach, w zadnym turnieju wiekszej rangi nie odniósl jakis specjalnych wyników(jedynie w deblu w Tourze w tym roku w Brazylii w którym nikogo wielkiego nie pokonali).
A ze wygral dzis jedenego seta z Murrayem to nie nalezy bic mu oklasków bo raz do roku to i koń na podkowie zagwizdze
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 21.06.2011 17-00 Tenis Atp Wimbledon
Spotkanie: Ward- Llodra
Typ: +4,5 gema Ward
Kurs: 1,877
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju singlistow podczas wimbledonu reprezentant gospodarzy obdarowany przez organizatorow dzika karta James Ward spotka sie z Francuzem Michaelem Llodrą. Dla obu tych zawodnikow ulubiona nawierzchnia wydaje sie byc trawa. Francuz jednak swoje najlepsze lata ma juz chyba za soba. Nie jest juz zawodnikiem tak szybkim, zwrotnym przy siatce. Francuz glownie opiera swoja grę na grze serve and volley, bez tego praktycznie nie istnieje. Ponadto w Londynie kreczowal w spotkaniu z Francuzem Jo Wilfriedem Tsonga, dlatego tez nie wiadomo czy jest w 100% przygotowany do turnieju w Londynie. Zawodnik z Wielkiej Brytanii natomiast chyba osiagnal szczyt swojej dyspozycji przed wielkoszlemowym turniejem przed wlasna publicznoscia. W Londynie, w Quenns Clubie gral swietnie. Dotarl do polfinalu gdzie przegral z Francuzem Jo Wilfriedem Tsonga. Po drodze do tego polfinalu jednak pokonal takich zawodnikow jak Wawrinka czy swietnie czujacy sie na trawie Amerykanin Sam Querrey. W Eastbourne rowniez spisal sie niezle, przegral z pozniejszym finalista turnieju Janko Tipsarevicem po trzy setowej ciezkiej walce. Ward swietnie serwuje, wspaniale czuje sie na nawierzchni trawiastej i jesli jutro nie zje go trema powinien nawiazac rownorzedna walke z Francuzem, a moze nawet zwyciezyc w tym spotkaniu.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Llodra - Ward over 39,5 @ 1,95

Nie podejmuję się typowania zwycięzcy w tym meczu, choć większe szanse daję Brytyjczykowi. Over gemowy raczej pewny, gdyż panowie opierają grę na serwisie i często szalonych akcjach przy siatce. Przełamań powinno być niewiele, ze względu na słaby return obu panów przy mocnym serwisie rywala. Przy czterech setach powinno spokojnie wejść.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Witam szanownych Państwa !!!
Specjalistą od tenisa nie jestem, swoje przemyślenia opieram głównie na statystykach, więc bardzo proszę o opinie na temat tych typków, które wydaje mi się są godne rozważenia: Adrian Mannarino - Conor Niland over 3.5 seta ✅
kurs 1.66 bet365

Faworytem może i Mannarino, ale Niland przeszedł przez kwalifikacje jak tornado wygrywając swoje trzy spotkania. Upatruję tutaj pojedynku przynajmniej 4-setowego. Yen-Hsun Lu - Tommy Robredo over 3.5 seta ⛔
kurs 1.53 bet365
Buki faworyzują Azjatę, a ja myślę że doświadczony Hiszpan nie jest na straconej pozycji, ba nawet upatruje jego zwycięstwo. Nie mniej jednak jeśli nawet faktycznie z Tommym coś jest nie tak to nie odda meczu w trzech setach. Over setowy jak najbardziej do zagrania. Bernard Tomic - Nikolay Davydenko over 3.5 seta ⛔
1.44 bet365
Tutaj sprawa podobna do typu wyżej. Tomic również kwalifikant bez przegranego meczu. Zresztą na trawce pokazuje się z dobrej strony. No ale Nikolay to nie jest chłopiec do bicia. W prawdzie jego dobra passa się skończyła w Monachium ale Rosjanin to gracz z górnej półki i walczyć na pewno będzie a może i win ????
Proszę o opinie bo tak jak zaznaczyłem znawcą nie jestem ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Seppi - Montanes +4.5g @ 2.11 5/10 ⛔ 64 64 75
Włoch jeszcze nie tak dawno pierwszy tytuł w głównym cyklu i to na trawie, lecz Seppi nie gra nic nadzwyczajnego coś nowego w tym roku i to bez znaczenia czy to grass czy to mączka jedynie są to detale.
Oglądałem wszystkie spotkania makaroniarza w Halle i parę spotkań w Eastbourne. U naszych zachodnich sąsiadów grał identycznie to samo co tydzień później, a nawierzchnia jak na moje oko była szybsza w turnieju Gerry Webbera.
Mecz z Haasem totalnie spalony przez Amerykanina/Niemca który widać głowe, pomysły ma na swoim miejscu ale wykonanie było jednak spowodowane poprzez tą długą rozłąke z tenisem, Seppi od pewnego momentu wrzucał piłki Tommiemu by ten wymyślał w jakim pięknym stylu zrobi UE ta sama taktyka była przeciwko Hewittowi który też przecież trochę czasu nie gra lub skippuje turnieje i tutaj to już się nie powiodło, bo Hewitt grał starym stylem który pasuje mu idealnie własnie na sezon trawiasty jak i później USO Series.
W Anglii Andreas stosował swój styl czyli mocny serwis łupanie z fh, dobry 2bh po krosie, po linii plus to co zaczął chyba od trzeciego seta z Haasem czyli większa niż normalnie próba wyczekiwania na błąd rywala co w dużym wypadku skutkowało, trzeba dodać oczywiście że to jest turniej gdzie wiele, ale to wiele osób już nie startuje lub szybko tankuje bo tuż za rogiem jest Wimbledon na tym właśnie skorzystał Seppi bo rywali nie miał aż tak klasowych jak i pogoda nie jednego popędzała by się tutaj nie siedlił bo po co?.
Montanes od RG po fatalnej porażce z Foną chyba zrobił sobie pokutę i nie zagrał nigdzie co nie znaczy że przyleciał tutaj wczoraj i dopiero co widzi Londyńskie trawniki, trzeba już pisać o Montanesie że ostatnio jest to lepszy gracz na innych nawierzchniach niż na tej swojej, a nie tak dawno był szufladkowany przez graczy, kibiców nawet buków jako typowy claycourter który na inne nawierzchnie tylko zwiedza.
Jeśli Seppi będzie grał swoim stylem z wyczekiwaniem na błędy z takim rywalem jak Albert może mieć naprawde problemy i tutaj jest też dobre zaplecze bo Włoch w ofensywie też nie jest taki wspaniały bo samo łupanie z fh na tego Hiszpana nie wystarczy.
Anderson, XMan, Dancević @ 1.60 8/10
Kevin typowy serwisman lecz który potrafi coś więcej i to mi pasuje w gruncie rzeczy na takie beztalencie jak Marchenko.
Afrykaner narazie na grassie porażki z ARodem i Dimitrovem można wybaczyć, a dodać trzeba zwycięstwa nad Dr Ivo co na pewno nie jednego zdziwiło.
Marchenko ogólnie na żadnej nawierzchni nie potrafi zrobić szumu w okół swojej osoby na grassie w tym sezonie porażka z Nalbandianem, Kiriłowem i Kunicynem, pokonał między innymi Ryderstedta i Gila bardziej zdziwiło mnie zwycięstwo nad Szwedem niż nad Gilem.
Ukrainiec od dłuższego czasu jest szarakiem i nie robi bólu komuś lepszemu który chce coś zdobyć to taki dobry bratanek z Ukrainy który nie pcha się tam gdzie nie może.
Xavier w tym sezonie jest to bardzo porządna firma, chłop co powiedział to chyba jako nieliczny nie rzuca słów na wiatr, gra solidnie dosyć stabilnie, a czasem zdobywa coś ponadnormatywnie urwanie seta z Murrayem który wygrał Queens i półfinał w Hertengbosch musi coś znaczyć.
Mischa to już dawno w odwrocie porażki z Haasem, Troicki i zero punktów na trawie, a jeszcze wcześniej ogrywali go na mączce Renavand, Gicquel chociaż stosuje te swoje s&amp;v to jest jednak przy tym w bardzo słabej formie i to najbardziej go gubi.
Ostatni mecz to Dancević którego pod koniec tamtego sezonu skreślałem bo w ogóle nie prezentował takiego stylu jaki potrafi grać lecz jak widać dwa dobre występy na Szlemach, a ten drugi jeszcze się nie skończył może mu dać bardzo dobry podskok w rankingu jak i widać że tenis znowu daje mu radość.
W kwalifikacjach to była tzw &quot;schowana jedynka&quot; bo swoim stylem przecież nie tak dawno był w finale w Eastbourne na kortach Roehampton nie oddał seta, a po prostu bez bólu pokonywał Roberta, Udomchoke&#39;a czy Crugniole.
Melo też jest graczem który bardzo mocno spuścił z tonu i nie widać rychłej poprawy poległ z Volandrim w Herten&#39; ale do tego wyniku bym się nie przywiązywał lecz bo jego dobrym skutecznym agresywnym stylem, mocnym fh pozostała jak widać chyba tylko pamięć i nie sądzę by Kanadyjczyk chciał się tutaj bawić w jakieś gierki lecz meldować się jak reszta wyżej wymieniona w IIr. Wimbledonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Niewiecie czemu rośnie tak kurs na Warda? Chyba wszyscy po ostatnich udanych wystepach Brytyjczyka widzimy tu value bet, a kurs caly czas rosnie. Jakas kontuzja?wie ktoś?
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Niewiecie czemu rośnie tak kurs na Warda? Chyba wszyscy po ostatnich udanych wystepach Brytyjczyka widzimy tu value bet, a kurs caly czas rosnie. Jakas kontuzja?wie ktoś?
Być może poszła masówka na Llodrę, no i buki chcą zmniejszyć straty
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Być może poszła masówka na Llodrę, no i buki chcą zmniejszyć straty
Ja natomiast nie rozumiem co wy wszyscy macie z tym stawianiem na Warda:grin: Jak dla mnie Warda tu max seta urwie Francuzowi. Llodra to przecież wirtuoz serve@volley o niebo bardziej doświadczony od Warda. Poza tym tacy jak Ward ( nieobyci za bardzo ze światowymi kortami ) zazwyczaj jak rozegrają jeden dobry turniej to później długo trzeba czekać na coś podobnego.
Poza tym zobaczcie sobie staty Llodry na trawie - naprawdę zazwyczaj trzeba kogoś naprawdę niezłego, żeby go wyeliminować z jakiegokolwiek turnieju na trawie.
Szczerze mówiąc nie widzę żadnego value w młodym Wardzie i moje pieniądze już wczoraj poszły na Francuza.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Poza tym tacy jak Ward ( nieobyci za bardzo ze światowymi kortami ) zazwyczaj jak rozegrają jeden dobry turniej to później długo trzeba czekać na coś podobnego.
Ale glupawy slogan. Czy wg Ciebie nie oznacza to faktu, ze zawodnik ma forme? W tenisie wygrywa forma, stad tez zdarzaja sie czasem takie kuriozalne porazki faworytow i placz na forum &#39;bo przeciez on jest w pierwszej dziesiatce i nie mogl przegrac!!&#39; ;)
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ale glupawy slogan. Czy wg Ciebie nie oznacza to faktu, ze zawodnik ma forme? W tenisie wygrywa forma, stad tez zdarzaja sie czasem takie kuriozalne porazki faworytow i placz na forum &#39;bo przeciez on jest w pierwszej dziesiatce i nie mogl przegrac!!&#39; ;)
Per głupawy to możesz spróbować do lustra, jak nie potrafisz wyrażać swoich opinii bez obrażania innych to lepiej nie pisz nic.
Po pierwsze z kim takim wygrał Ward? z Coxem ( bravissimo ) Wawrinką ( chaotyczny i bez formy ) z Mannarino? jedyne co na plus, to z Querreyem ale przypominam wszem i wobec że następnie w Eastbourne odpadł w pierwszej rundzie;] Niesamowita forma;]
 
robel 153

robel

Użytkownik
Per głupawy to możesz spróbować do lustra, jak nie potrafisz wyrażać swoich opinii bez obrażania innych to lepiej nie pisz nic.

Po pierwsze z kim takim wygrał Ward? z Coxem ( bravissimo ) Wawrinką ( chaotyczny i bez formy ) z Mannarino? jedyne co na plus, to z Querreyem ale przypominam wszem i wobec że następnie w Eastbourne odpadł w pierwszej rundzie;] Niesamowita forma;]

Idąc twoim tokiem rozumowania z kim takim wygrał Llodra? z Pospisilem(bravissimo), Benneteau (bez formy), z .. no właśnie chyba juz z nikim na trawie. No rzeczywiście ten to jest dopiero w formie ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nie wiem kto pracuje w polskiej telewizji... rozumiem ze takie mecze sa na kortach glownych ale po cholere pokazywac je jak od samego poczatku wiadomo jaki beda mialy przebieg...rozumiem 1 transmisje powrot Sereny OK. ale po co pokazywac Ferdka z przecietnym ruskiem ( fakt 1 set warty obejrzenia ale potem ponad godzina nuuuudy), nie mowiac juz o mecz Djoko-Chardy... a tyle pieknych pojedynkow dzisiaj bylo. :zoltakartka:dla polsatu sport. jeszcze te dziady komentujace jakby mieli zaraz paść.
eurosport o wiele lepiej to organizowal na RG
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
T. Berdych - J. Benneteau Typ: Berdych(-2.5 seta) 1.85 Unibet✅
Na jutro póki co proponuję taki typ. Tu myślę nie ma wątpliwości co do zwycięstwa. Na dodatek liczę na szybką wygraną Czecha, który jest lepszy od Francuza w niemal każdym elemencie gry. Dobry serwis, FH, BH, lepsze warunki fizyczne, młodość do tego mniejsze zmęczenie po pierwszej rundzie. Thomas w niecałe półtorej godziny odprawił z kwitkiem Volandriego, a Benneteau po pięciosetowej walce wygrał z Bemelmansem. W grze Francuza widać było sporo przestojów. Skoro miał tak dużą przewagę w asach (22 do 7), niewymuszonych błędach (27 do 41) i wygranych piłkach (54 do 38) nie wiem jakim cudem przegrał dwa sety. Berdych już rok i dwa lata temu pokazał, że początkowe rundy przechodzi bez problemów, zbierając siły na dalszą rywalizację, więc myślę, że można się pokusić o wygraną Czecha bez straty seta. Na dodatek kurs całkiem przyzwoity.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
T. Berdych - J. Benneteau Typ: Berdych(-2.5 seta) 1.85 Unibet

Na jutro póki co proponuję taki typ. Tu myślę nie ma wątpliwości co do zwycięstwa. Na dodatek liczę na szybką wygraną Czecha, który jest lepszy od Francuza w niemal każdym elemencie gry. Dobry serwis, FH, BH, lepsze warunki fizyczne, młodość do tego mniejsze zmęczenie po pierwszej rundzie. Thomas w niecałe półtorej godziny odprawił z kwitkiem Volandriego, a Benneteau po pięciosetowej walce wygrał z Bemelmansem. W grze Francuza widać było sporo przestojów. Skoro miał tak dużą przewagę w asach (22 do 7), niewymuszonych błędach (27 do 41) i wygranych piłkach (54 do 38) nie wiem jakim cudem przegrał dwa sety. Berdych już rok i dwa lata temu pokazał, że początkowe rundy przechodzi bez problemów, zbierając siły na dalszą rywalizację, więc myślę, że można się pokusić o wygraną Czecha bez straty seta. Na dodatek kurs całkiem przyzwoity.

A ja typ neguję. Beneto jest nieobliczalny straszliwie, pamiętam w ubiegłorocznym Wimblu w 1r. także 5-setówka z Vliegenem a następnie Francuz dotarł do IV rundy ulegając Tsondze 1-3. Na trawie gra fajnie, przy siatce z pewnością ma przewagę. Berdych bywa chimeryczny, często sam ze sobą przegrywa sety, a że Julien na grassie nie jest leszczem myślę że może tu powalczyć. Także +2,5 seta Benneteau lub over gemowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom