>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecze pod dachem to jutro dotyczy to spotkań Nadala, Murray&#39;a oraz Schiavone z Dokic. Dach jest tylko na korcie centralnym, na którym jutro zaplanowane są te 3 pojedynki.

Co do powyższych propozycji to pierwszego typu delikatnie mówiąc nie polecam. Rafa wcale nie musi mieć łatwo z Murray&#39;em ( zakładam, że wcześniej poradzi sobie z DelPo, Raoniciem i Berdychem), z kolei Roger na RG pokazał świetną formę, przegrał wprawdzie finał ale tamten mecz mógł potoczyć się inaczej. Tutaj nawierzchnia zdecydowanie jest plusem dla Feda w ewentualnym półfinale z Djoko dla mnie to Szwajcar będzie faworytem. Myślę, że to Roger ma największe szanse na zgarnięcie tytułu.
Z kolei druga propozycja bardzo fajna po takim kursie. Tak jak piszesz różne rzeczy mogą się przytrafić ale jeśli &quot;nic nadzwyczajnego&quot; się nie zdarzy to wielka czwórka powinna zameldować się w półfinale.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na Chele?? Jakieś problemy zdrowotne?
O problemach zdrowotnych nic nie wiem. Widocznie buki tak osądzily szanse. Chela to zawodnik ceglany zas na trawie nie radzi sabie. W wimbledonie najdalej zaszedl do 2 rundy.
Matosevic przebijal sie przez kwalifikacje i wczesniej wystapil jeszcze w turnieju w Nottingam gdzie w cwiercinale odpadl wiec mozna powiedziec ze jest ograny. Chela w tym roku na trawie jeszce nie gra. Ale zeby az taki kurs na niego?
Moze ktos ma inne informacje na temat tego meczyku bo na Chele az 2,2
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
pawelstrzala - zacytowales moją polmetrowa wypowiedź, tylko po to żeby powiedzieć bzdurę, ze ktos nie ma szans. Szlemy rzadzą sie swoimi prawami i nie wolno nikogo skreslac, zwłaszcza gdy grają zawodnicy o podobnym potencjale.
Do swoich typów dorzucam Fishera. Powinien ograć Włocha.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gil - Sela DW 0:3 2
Gil absolutnie bez formy, przegrywa mecz za meczem. Na trawie w tym sezonie spróbował swoich sił na kortach w Eastbourne i został bardzo szybko zniszczony przez Marchenko, który oddał mu jedynie cztery gemy. Sela świetna forma, wygrał trzy challengery pod rząd w tym jeden na trawie gdzie ograł Tomica oraz Chardego. Nie widzę szans dla Portugalczyka nie potrafi grać na trawie, nawet na cegle grał bym na Sele teraz grass i gram pewnie DW na Dudi. Vamos!
 
J 0

januszek

Użytkownik
Witajcie,
Przepraszam Was za zboczenie z tematu, ale szukam odpowiedzi na moje pytanie na wszystkich forach i stronach internetowych związanych z tenisem i nigdzie nie mogę znaleźć ????
Jestem fanem tenisa od 5 lat i ciągle przez te lata zastanawiam się, że dlaczego na Wimbledonie nie gra się od 11 czasu miejscowego jak na innych Wielkich Szlemach? Ja rozumiem, tradycja może nie pozwalać na rozgrywanie sesji wieczornych, jak czytałem rok temu na stronie BBC po założeniu dachu na korcie centralnym. Meczy jest do rozegrania tyle samo co w Paryżu, Nowym Jorku czy Melbourne, a tam mecze rozpoczynają się o 11.00. Dlaczego nie może być taki układ gier jak w Paryżu? Rozumiem białe stroje i inne tradycje, ale opóźnianie gier, ustawianie 3 meczy na korcie centralnym i korcie nr 1 to strzelanie sobie w kolano. Nie dość, że są tu największe opady to jeszcze nie ma gier od 11.00 kiedy może nie padać. Nie wspominając już o kibicach tenisa będących na kortach czy śledzących Wimbledon w telewizji. Ciekawe mecze są przez to rozbite na 6 czy 7 kortów, a w Paryżu na 2, 3 korty.
Dlatego też nie czuję tej magii Wielkiego Szlema na Wimbledonie, to nie ten piękny tenisowy sen co w Paryżu, Nowym Jorku albo Melbourne ????
Znacie odpowiedź na moje pytanie?
PS: Jeszcze raz przepraszam za off-topic ????
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
I dlatego, że chciał przerwać swój możliwe, że pierwszy wygrany finał walczył w nim i biegał jak szalony, żeby zrobić to w 3 secie i to w końcówce ?
Oglądnij powtórkę jego upadku, jeżeli to gra aktorska ...
Uwielbiam tego typu wypowiedzi
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Sela - Gil
DW 3-0 @ 1.83

bet365
Sela na trawie bardzo solidny , do dzis mam w pamieci jego wygrany mecz w Queens z Roddickiem . W ostatnim czasie Sela w bardzo dobrej formie , 3 wygrane turnieje z rzędu , w Nothingham pokonał niezłych na trawie Tomica i Fischera oraz Becka , De Voesta i Chardy . Gil to zawodnik o chyba najgorszych umiejętnościach do gry na trawie jakiego tylko można sobie wyobrazić , słaby serwis , bardzo pasywny na korcie . W Eastbourne pokonal go Marchenko , Gil miał w tym meczu zaledwie 50% wygranego 1 serwisu i 56 drugiego podania (w porównaniu do 70 i 82 % przeciwnika) . W poprzednim roku pokonał go Granollers (6-3 6-0 6-4) , obnażając wszystkie braki Gila na szybszych nawierzchniach . Sela ostatnio grał dużo ale od ostatniego meczu mineło 9 dni i na pewno zregenerował siły i powinien łatwo ograć Portugalczyka .
 
T 205

tomz

Użytkownik
Witam.Orientuje się ktoś jak prezentuje się forma G.Simon`a ? Ostatnio coś kreczował o ile dobrze kojarze? Dziś zmierzy się ze średnim grajkiem Rogerem-Vasselinem.Kurs 1,4.
Oliver Rochus - K. De Schepper 1 1,4
Przeciwnik to jakiś nikt konkretny.Rochus dobry turniej w eastburne gdzie doszedł do ćwierćfinału.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pierwsza runda Wimbledonu, wiadomo że to zawsze szansa na duże niespodzianki, głównie w pierwszej rundzie, dlatego dziś celuje właśnie w takie rozwiązania. Trudno traktować pierwszą rundę takiego turnieju poważnie, duże znaczenie będzie miała forma dnia, przecież na trawie tenisiści i tenisistki rywalizują zaledwie kilka tygodni w ciągu roku. Wybrałem takie typy, miejmy nadzieję że nie będę żałował wyboru. Haas, Istomin, Schuettler potrafią grać na trawie, ich rywale to bardzo chimeryczni tenisiści (nawet Kolba, który potrafi zagrać świetnie, a później kompletnie beznadziejnie). Kupon z Bwin bardzo ryzykowny, ale moim zdaniem warto zaryzykować. Lepsze to, niż uderzanie po kursach &lt; 1.50, to na tej nawierzchni jest samobójstwem :wink:
Przepraszam, że tak krótko, więcej postaram się napisać wieczorem, a konkretniejsze typy za kilka dni, gdy turniej wejdzie w decydującą fazę. Dzisiejsze propozycje znajdziecie w moim temacie (link w podpisie).
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Oglądałeś cały mecz czy tylko upadek???!!!Bo nie wiem czy wiesz że Tipsarevic kilka razy prosił o przerwanie meczu,w którym zwycięstwo zaczeło się oddalać 0;3 3set i miał ku temu powody(zła widoczność),ale sędzia a raczej Supervaisor był nieugięty no i w końcu postawil na swoim jak mecz już był przesądzony,aha i nie pisze tego zeby stawiać na Janko tylko ku przestrodze takich co widzieli tylko upadek.Pzdr!
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Dla mnie dziś Stepanek, Ljubicic, Kubot to 3 świetne typy.
Uważałbym na granie na Karlovicia po takim kursie. Tipsa to świetny tenisista na trawie, swego czasu wyrzucił z Wimba Roddicka co mało komu tu się udawało. To jest trawa, a utrzymanie serwisu z Ivo nie będzie trudnym zadaniem, skłaniałbym się tutaj bardziej na Janko który wyciągnie to spotkanie w kilku TB.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Fabio Fognini - Milos Raonic @ 6.05 Pinnacle

Pierwsza runda i odrazu trzeba szukac niespodzianek. Fabio Fognini bardzo dobrze zaprezentowal sie na Roland Garros gdzie doszedl az do QF gdzie niestety oddal mecz z powodu kontuzji ktorej nabawil sie w poprzednim meczu. Włoch wtedy z Montanesem sprytnie wymusil medical timeout przez co chyba lekko Hiszpana wytracil z rownowagi. Dodatkowo Fabio postawil wszystko na 1 karte i miazdzyl nieprawdpodobnymi winnerami co dalo mu zwyciestwo. Ide za ciosem , sadze ze Włoch sie wykurowal bo wczesniejsze turnieje na trawie chyba celowo odpuscil. Fabio to sprytny tenisista z wielkimi umiejetnosciami , tylko czasami glowa nie ta przez co odstawia szopki na korcie poprzez swoje zachowanie. Milos Raonic poczatek sezonu mial znakomity , teraz nieco gorzej ale cos tam dalej ugrywa. Kanadyjczyk jednak po za serwisem nie bedzie mial zbyt wielu atutow w dzisiejszym spotkaniu. Ogladalem go w Halle i w polu nic wielkiego nie prezentowal jedynie serwis mu siedzial co moze byc kluczowe w dzisiejszym spotkaniu. Ja tutaj licze na doswiadczenie i spryt Włocha i . Mam w pamieci ubiegloroczny Wimbledon gdzie Fognini wyeliminowal juz w 1 rundzie Verdasco i to w 4 setach. Potem pokonal Russela i niespodziewanie ogral go Benneteau. Fabio jest troche dziwnym tenisista ale umiejetnosci ma spore i z takiego kursu trzeba skorzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2

borek734

Użytkownik
Pierwsza runda Wimbledonu, wiadomo że to zawsze szansa na duże niespodzianki, głównie w pierwszej rundzie, dlatego dziś celuje właśnie w takie rozwiązania. Trudno traktować pierwszą rundę takiego turnieju poważnie, duże znaczenie będzie miała forma dnia, przecież na trawie tenisiści i tenisistki rywalizują zaledwie kilka tygodni w ciągu roku. Wybrałem takie typy, miejmy nadzieję że nie będę żałował wyboru. Haas, Istomin, Schuettler potrafią grać na trawie, ich rywale to bardzo chimeryczni tenisiści (nawet Kolba, który potrafi zagrać świetnie, a później kompletnie beznadziejnie). Kupon z Bwin bardzo ryzykowny, ale moim zdaniem warto zaryzykować. Lepsze to, niż uderzanie po kursach &lt; 1.50, to na tej nawierzchni jest samobójstwem :wink:

Przepraszam, że tak krótko, więcej postaram się napisać wieczorem, a konkretniejsze typy za kilka dni, gdy turniej wejdzie w decydującą fazę. Dzisiejsze propozycje znajdziecie w moim temacie (link w podpisie).
Co do schuettlera to sie zgodzę. Jednak uwazam ze Haas odpadnie dzisiaj w meczu z Mullerem. Muller wraca do swojej dobrej formy. Dobre podanie i duzy procent jego zakonczenia. Mysle ze Haas nie da rady dzisiaj.

Dla mnie inne typy godne uwagi to:

Fischer - Bolelli -1 kurs 1,9
Bolelli jednak nie ma takich atutów na trawie co na innych nawierzchniach, a Fischer to nie jest byle kto na trawie. Mysle ze po kursie 1,9 mozna grac

Clement - Kubot -2 kurs 1,9
Kubot w formie, przeszedl kwale bez problemu. Mysle ze juz sie troche przyzwyczil do gry na trawie. Bedzie mial troche problemow z francuzem lecz mysle ze powienien wyjsc w tym pojedynku zwycieska reka.

Zemlja - Lacko -2 kurs 1,65
Dla mnie Lacko to gracz o klase lepszy. Kwale bez problemu,a mial nie byle jakich zawodnikow. Mysle ze spokojnie mozna zagrac.

Pozdrawiam
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
W tym roku trawa ma być najszybsza od lat. Chcą powrotu do dawnych lat czyli do gry s&amp;v, trawa w tym roku szybka aż sam jestem ciekaw jak to bedzie tak naprawdę dzisiaj wyglądało...
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Wygra 3-0
1,30
Moze i kurs nie jest jakis arcywysoki ale do akumulatora mozna sobie wziasc . Del Potro wiadomo ,Cipolla- przeciwnik małowymagajacy. Nie wydaje mi się ,ze Del Potro będzie chciał grać zbyt długo , trzeba przeciez trzymac siły na cały turniej.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2011
Spotkanie: Fognini Fabio - Raonic Milos
Typ: Ile setów będzie granych? 4 lub więcej
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: To już! Kolejny Wielki Szlem przed nami. Tym razem, poczynania najlepszych tenisistów i tenisistek świata, będziemy śledzić na trawiastych kortach w Londynie. A więc, w skrócie... WIMBLEDON 2011 czas zacząć.
Na dzisiaj wybrałem według mnie dość ciekawe spotkanie jakim jest potyczka 21 letniego Kanadyjczyka Milos&#39;a Raonic i Włocha Fognini&#39;ego Fabio.

Dla obu panów, nawierzchnia trawiasta bez wątpienia nie jest przyjacielem. Włoch preferuje grę na kortach Clay, natomiast kanadyjczyk najczęsciej grywa na Hardzie.
Jeżeli chodzi o grę na kortach trawiastych, to obaj nie zagrali na tej nawierzchni zbyt dużej ilości spotkań, w przypadku Fabio to zaledwie 11 spotkań, natomiast Milos, zagrał ich zaledwie 5.
W tym roku Fognini, jeszcze nie grał na trawie i może dlatego, kursy wystawione przez bukmacherów są tak duże, do tego dochodzi fakt, że Fognini podczas poprzedniego Wielkiego Szlema w pojedynku z Serbem - Novakiem Djokoviciem.
Pomimo tego, że w tym roku nie grał żadnego spotkania na Grassie, w tamtym roku podczas WIMBLEDONU, spisywał się bardzo dobrze, a mianowicie
- W pierwszej rundzie pokonał Fernando Verdasco po ciężkim boju w 4 setach: (7-6(9), 6-2, 6-7(6)6, 6-4)
- Następnie pokonał Michael&#39;a Russela w jeszcze trudniejszym boju, gdyż po 5 setach awansował do 3 Rundy: (3-6, 5-7, 7-5, 7-6(6), 6-3)
- Porażki doznał dopiero w 3 rundzie przegrywając z Julienem Bannetau w 4 setach: (6-4, 6-1, 4-6, 6-3)

To spotkanie na pewno będzie na styku... Według mnie szukanie niespodzianki w postaci zwycięstwa Fogniniego, jest bardzo prawdopodobne a już na pewno jest w zasięgu włocha, który jest bardziej doświadczony.

4 sety to minimum w tym spotkaniu, myślę, że już po 2 setach będziemy cieszyć się z wygranej.

Pozdrawiam!
 
robel 153

robel

Użytkownik
Clement - Kubot -2 kurs 1,9
Kubot w formie, przeszedl kwale bez problemu. Mysle ze juz sie troche przyzwyczil do gry na trawie. Bedzie mial troche problemow z francuzem lecz mysle ze powienien wyjsc w tym pojedynku zwycieska reka.
Ja akurat co do stawiania na Kubota to bym uważał Clement może daleko w ramkingu ale na trawie jest ograny i naprawdę potrafi nieźle grać.
Co do typu na dziś, nie lubię 1 rund Wielkich Szlemów bo od ilości meczy oszaleć można ale wybrałem jeden typ, jednak uprzedził mnie Prof, więc ja podam bardzo pewną opcję:
Fabio Fognini - Milos Raonic
Typ: Fognini + 2,5 seta
Kurs: 1.80
Expekt

Obecna forma Roanica chyba odbiega od tego co pokazywał na początku roku, po za tym na trawie jego doświadczenie jest bliskie 0, natomiast Fognini to bardziej ograny tenisista na tej nawierzchni, więcej nie będę się rozpisywał bo Prof wystarczająco już napisał

Edit// niestety Włoch wycofał się z turnieju
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Clement-Kubot 2 @1.95 Betsson
Łukasz lepiej wylosować chyba nie mógł wprost wymarzony rywal jak na 1 runde. Nasz tenisista powinien spokojnie awansować do kolejnej rundy choć francuz na trawie potrafi grać i na pewno w początkowej fazie spotkania będzie dotrzymywał kroku naszemu tenisiście, ale wiadomo nie od dziś że francuz ma już swoje lata i im dalej w mecz tym łukaszowi powinno być łatwiej. Jedyne co francuz może ugrać w tym pojedynku to jednego seta na więcej zabraknie sił.

Ponad to:
Ljubicic-Cilic 1 @2.3 Sportingbet
Karlovic-Tipsarevic 1 @1.53 Bet365
Haase-Riba 1 @1.13 unibet
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kamke @ 1,6 tobet ✅

Kamke czuje się dobrze na szybkich nawierzchniach, poprawił swoją gre, gra płasko, dobrze w defensywie a problemy ma z serwisantami i takimi którzy potrafią rozrzucić nim po korcie. Takim zawodnikiem nie jest niestety Kavcic, nie posiada dobrego serwisu, jest solidnym defensorem i tyle, do tego ostatnie wyniki nie napawają optymizmem.

Kunitsyn @ 1,48 tobet ✅
Jego rywal Sijsling to głownie serwis, jest po kwalach ale rywali jakich miał to każdy widział. Kunitsyn dobra forma przed Szlemem, posiada dobry return i to powinno wystarczyć.

Bolelli @ 1,75 tobet ✅
Po obu zawodnikach wszystkiego się można spodziewać, jednak sugerowałem się tutaj tym że typ zawodnika jakim jest Fischer pasuje SuperBolo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom