>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Zna ktoś z Was jakieś czeskie forum bukmaherskie? Jest jakiś ichniejszy odpowiednik naszego forum? Szukam, żeby pograć trochę czeską ligę hokeja.
 
darjos 0

darjos

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks, 18stycznia2014r
Zna ktoś może prawdopodobne składy wyjściowe, listę kontuzjowanych itd., dotycząca tego meczu?
 
S 9

sula5494

Użytkownik
Interesuje mnie mecz Dornbirnu z Innsbruckiem w EBEL. I moje pytanko czy wie ktoś jak to ze składami wygląda, jakieś kontuzje ;&gt; ?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
@Darjos takie info polecam szukać w bazie linków NHL i tam jest stronka dailyfaceoff, wrzucilbym Ci ale piszę z tel więc ciężko :razz:
@Sula ciężko o takie info ale polecam sprawdzenie strony hockey prospect tam często są oznaczenia czerwonym krzyżykiem jeśli ktoś ma kontuzje ;)
 
H 164

hector

Użytkownik
Panowie czy macie sposób na korzystanie z czeskiej TV i oglądanie ich ligi?Podczas rejestracji trzeba podać numer telefonu - z tym kierunkowym jaki automatycznie sie pojawia chyba nie ma szans żeby sms do nas doszedł?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Słynny fiński klub hokeja na lodzie Jokerit Helsinki, sześciokrotny mistrz Finlandii, od sezonu 2014/15 dołączy do rosyjskiej ligi KHL.
Jak poinformował Harry Harkimo, który od ponad 20 lat kieruje klubem z Helsinek, pozostanie on głównym właścicielem, ale jego rosyjscy partnerzy chcą nabyć od niego część udziałów.
- Przeprowadzka do KHL to świetna okazja, by klub się rozwinął i wzniósł na wyższy poziom - powiedział Harkimo.
Finlandia będzie dziewiątym krajem, który zyska swojego przedstawiciela w Kontynentalna Lidze Hokejowej. Oprócz zespołów z Rosji, w powstałych w 2008 rozgrywkach rywalizują Barys Astana, Dynamo Mińsk, Dynamo Ryga, Donbas Donieck, Lev Praga, Slovan Bratysława, a w tym roku dołączy chorwacki Medvescak Zagrzeb.
O przyjęcie do KHL starał się wiosnę tego roku klub Olivia Gdańsk, ale formalności nie zostały dopełnione.

http://www.sportowefakty.pl/hokej/367234/jokerit-helsinki-dolaczy-do-kontynentalnej-ligi-hokejowej

Stare info, ale dopiero teraz zauważyłem ????
Nie wiem, czy takie info było wstawiane, w razie czego post skasować.
 
A 0

avangard

Użytkownik
Witam Panowie, mój pierwszy post i od razu pytanie:

Czy ktoś orientuje się jacy bukmacherzy oferują typowanie liczby bramek strzelonych przez daną drużynę w meczach hokejowych? Wiem, że z polskich ma to Fortuna. Byłem ciekaw kto z zagranicznych to ma, popatrzyłem na kilka stron znanych bukmacherów i nigdzie tego nie znalazłem. Pytam, bo takie typowanie nieźle mi idzie, a chętnie bym zagrał bez podatku, bo niestety Fortuna, a raczej państwo zabiera mi 12%, co jest bolesne ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Witam Panowie, mój pierwszy post i od razu pytanie:

Czy ktoś orientuje się jacy bukmacherzy oferują typowanie liczby bramek strzelonych przez daną drużynę w meczach hokejowych? Wiem, że z polskich ma to Fortuna. Byłem ciekaw kto z zagranicznych to ma, popatrzyłem na kilka stron znanych bukmacherów i nigdzie tego nie znalazłem. Pytam, bo takie typowanie nieźle mi idzie, a chętnie bym zagrał bez podatku, bo niestety Fortuna, a raczej państwo zabiera mi 12%, co jest bolesne ;)
Marathonbet.
 
A 0

avangard

Użytkownik
Wielkie dzięki, faktycznie. Czy ktoś zna jeszcze innego buka mającego to w ofercie? Zastanawiam się jeszcze o co chodzi, bo W Marathonbecie jest 1.5, 2 i 2.5 bramki. O co chodzi z tą 2? Tego w Fortunie nie ma. Jaka jest różnica między under 1.5 a under 2?
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Słynny fiński klub hokeja na lodzie Jokerit Helsinki, sześciokrotny mistrz Finlandii, od sezonu 2014/15 dołączy do rosyjskiej ligi KHL.
Jak poinformował Harry Harkimo, który od ponad 20 lat kieruje klubem z Helsinek, pozostanie on głównym właścicielem, ale jego rosyjscy partnerzy chcą nabyć od niego część udziałów.
- Przeprowadzka do KHL to świetna okazja, by klub się rozwinął i wzniósł na wyższy poziom - powiedział Harkimo.
Finlandia będzie dziewiątym krajem, który zyska swojego przedstawiciela w Kontynentalna Lidze Hokejowej. Oprócz zespołów z Rosji, w powstałych w 2008 rozgrywkach rywalizują Barys Astana, Dynamo Mińsk, Dynamo Ryga, Donbas Donieck, Lev Praga, Slovan Bratysława, a w tym roku dołączy chorwacki Medvescak Zagrzeb.
O przyjęcie do KHL starał się wiosnę tego roku klub Olivia Gdańsk, ale formalności nie zostały dopełnione.

http://www.sportowefakty.pl/hokej/367234/jokerit-helsinki-dolaczy-do-kontynentalnej-ligi-hokejowej

Stare info, ale dopiero teraz zauważyłem ????
Nie wiem, czy takie info było wstawiane, w razie czego post skasować.
Od września w Kontynentalna Liga Hokejowa poszerzy się o kolejne trzy nowe drużyny - poinformował dzisiaj prezydent KHL, Aleksander Miedwiediew.

Pierwszym z nich będzie oczywiście Jokerit Helsinki, który prawo gry w KHL od sezonu 2014/2015 uzyskał już kilka miesięcy temu. Drużyna z fińskiej stolicy swoje spotkania będzie rozgrywać na Hartwall Arenie, na której odbywały się także w ubiegłych latach spotkania Mistrzostw Świata Elity.

Kolejnym nowym zespołem będzie drużyna z Soczi. Nie znamy jeszcze jej nazwy, wiemy jednak, że od nowego sezonu znajdzie się dla niej miejsce w KHL. Roboczy przydomek zespołu z olimpijskiego miasta to &quot;Delfin&quot;. &quot;Delfiny&quot; występowałyby na nowoczesnej Szajba Arenie, która służyła hokeistom podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Główna hokejowa arena IO 2014 - Ledowyj Dworiec Bolszoj - ma pełnić inną funkcję.

Trzecim starym/nowym klubem będzie Łada Togliatti. Zespół ten występował już w KHL, ale w 2010 roku zrezygnował z gry w najlepszej hokejowej lidze Europy z powodu problemów finansowych. Teraz Łada powraca z nowym budżetem i przede wszystkim z nową, nowoczesną halą sportową.

Dzięki tym zespołom grono drużyn występujących w KHL zwiększy się do 31. Nie pewna jest jednak przyszłość Spartaka Moskwa, który stracił głównego sponsora. O prawo gry w KHL wciąż walczy klub ze stolicy Norwegii - Vålerenga Oslo.
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,34,32684,khl-trzy-nowe-zespoly-od-sezonu-20142015.html
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
wie ktoś może co z dzisiejszym meczem Philadelphia Flayers - Boston Bruins ? w południe można było pograc u buka, teraz nawet nie ma zapowiedzi ;/
 
K 1

kub222

Użytkownik
Mam pytanie szukam i nie mogę znależć gdzie można znależć składy na tegoroczne Mistrzostwa świata w Białorusi.
 
Do góry Bottom