>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
No jak dobrze pójdzie to całe dwa tygodnie się nagra ???? ale dobre i to chociaż chyba niekoniecznie dla Sanoka ale dla polskiego hokeja na pewno ????
Nie wiem czemu Sanok miałby na tym nie skorzystać? Oczywiście jak ktoś się tym zajmie(koszulki,breloczki,karty itp.)dodatkowo więcej kibiców na meczach,transmisja z meczu,darmowa reklama bo nagłośnienie w mediach i za np tą minutę reklamy w każdych wiadomościach przyszło by słono zapłacić.Nie wspomnę o samych hokeistach od seniora do niedźwiadka który będzie podpatrywał jak trenuje i gra...żeby ewentualnie się czegoś nauczyć.A co do samej gry to pogra ile pogra niech będzie nawet z 6 meczy to zarobi za 6 bo nie wierzę że bankowcy nie zabezpieczyli się i pozwolą sobie za tak krótki okres wypłacić mu cały ekwiwalent który rzekomo wynosi 100 tys.
A dla Całego hokeja to też plus może wreszcie znajdzie jakiś się sponsor generalny ligi i lepsze media niż tvp zajmą się transmisją choćby kilku meczy w miesiącu...a nie jak teraz mecz na szczycie a oni puszczają powtórkę LM piłki nożnej z przed tygodnia.No i z pewnością przyciągnie trochę kibiców na lodowiska.
Póki co niech doleci i zagra dobrze bo szybko może gwiazda zgasnąć i koszulki sie nie będą sprzedawać ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
tomasj69 z tego co ja wiem, a źródło mam bliskie w Sanoku to Wolski gra praktycznie za darmo u was (bo tysiąc dolarów za mecz dla takiego zawodnika to jest za darmo).
Oczywiście najwięcej skorzystają młodzi i zajawka na hokej ogólnie i tutaj trzymam kciuki żeby coś rzeczywiście poszło do przodu w Polsce i PLH. Chociaż i tak w patrząc na dwa-trzy ostatnie lata i dwa trzy lata do przodu nie wierze żeby Polska Liga przeżyła sama, najlepsze kluby jak Sanok Tychy muszą powoli myśleć o dołączaniu do ligi słowackiej bądź łączenie rozgrywek może z Ukrainą. Kluby padają jak muchy, kasy jest co raz mniej ...
Najmniej skorzysta Sanok jako drużyna - lider PLH. Część zawodników będzie zawistnie patrzeć na Wolskiego, na pewno pomieszają się przez to linie ataku gier w przewadze itd, może to trochę zburzyć harmonie którą budował Stas. Pożyjemy zobaczymy pamiętajmy że hokej to gra wybitnie drużynowa jeden dobry grajek znaczy chyba jeszcze mniej niż w koszykówce (chyba że bramkarz :p).
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Tak ma otrzymywać za każdy mecz 1000$.Natomiast co do drużyny to mieli spotkanie z sponsorami i prezesem jak postrzegają zatrudnienie Wolskiego i niby byli za tym aby był i mają go ciepło przyjąć ???? . Choć kto wie jak będzie rada drużyny jest mocna potrafili pozbyć się Jancuski, ponoć zmotywowali do gry Bartosa bo zaczął mizernie więc nie wiem jak to będzie z Wolskim czy im spasuje ;) ....zobaczymy. Nie ukrywam że bardzo podobała mi się postawa trenera Trinec , który stanowczo zakazał kontraktowania Wolsiego aby nie burzyć składu drużyny jaki ma i atmosfery...i chłopaki ładnie pogrywają w Extralidze.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odi co do dołączania do innych lig, juz nie raz byly artykuły dotyczące Cracovi o tym ze maja dołączyć do KHL, EBEL ... I nic z tego...
Poczekajmy na tą nową hale widowiskową na blisko 20 tysięcy budowaną w Krakowie.
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria/opis/1568379,czyzyny-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-zdjecia,galeria,id,t,tm.html#f26d93309171f463,1,3,60
Jak to będzie gotowe to wtedy można rozmawiać o kolejnym kroku, w tej chwili nie spełniamy formalnych wymagań by dołączyć do ligi pokroju KHL. Co do EBEL odstraszyły chyba odległości, na mój rozum najbliżej nam do Słowaków, Czechów i Ukrainy więc w tą stronę powinniśmy kombinować.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Witam, szukam statystyk hokejowych do lig europejskich, tylko takich rozbudowanych, gdzie będę mógł znaleźć np ile razy od początku trwania ligi padł wynik 4-3. Pomożecie ?
 
macready 56

macready

Użytkownik
NHL: Teemu Selanne zakończy karierę jeżeli lokaut obejmie cały sezon

Lokaut w NHL trwa i z każdym dniem zwiększa się możliwość odwołania całego sezonu 2012/2013. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce legendarny Teemu Selanne zawiesi łyżwy na kołku.


Kilkudniowa przerwa i cisza pomiędzy obozami negocjującymi nową umowę zbiorową pracy (CBA) nie napawa optymizmem kibiców hokeja. Co raz częściej do głosu dochodzą także zawodnicy mający na karku wiele lat gry. Dla zawodników takich jak Teemu Selanne lub Jaromir Jagr każdy miesiąc gry w NHL jest na wagę złota, bo ich kariery zdecydowanie bliżej są końca niż początku.
- Prawdopodobnie zakończę karierę jeśli liga w tym roku nie wystartuje - powiedział znany jako &quot;Fińska Błyskawica&quot; Selanne - Z roku na rok jest ciężej wytrzymać obciążenia treningowe, w wieku 42 lat wysiłek by grać na tym poziomie jest na prawdę ogromny. Miałbym więc wrócić do grania na najwyższych obrotach po roku przerwy? Wydaje mi się to niemożliwe.
Selanne ma na swoim koncie 663 bramki, co pozwala mu na przebywanie w elitarnym gronie najlepszych strzelców w historii NHL. Tuż przed nim znajdują się takie legendy jak Jaromir Jagr (665), Luc Robitaille (668), Mario Lemieux (690) i Steve Yzerman (692) i Mark Messier (694). Przy założeniu, że kolejny rok będzie dla Fina udany Selanne może wyprzedzić ich wszystkich w statystyce zdobytych goli.
Nie tylko Selanne mierzy się z tym problemem. W podobnym tonie wypowiadał się ostatnio sfrustrowany Daniel Alfredsson. Tymczasem właściciele klubów i stowarzyszenie zawodników ponownie podejmują próbę uratowania sezonu, zapowiadając powrót do negocjacji już w poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 0

luka100

Użytkownik
mam pytanie o ofertę AHL
Witam,

postanowiłem pograć sobie trochę hokeja amerykańskiego lige AHL, zaciekawiła mnie oferta Betsson i tam tez przelałem pieniądze.

wczoraj tj. 25.11.12 , firma betssson wystawiła ofertę tylko na 9 z 12 meczy, podobnie unibet. ale np expekt i bwin mieli pełną ofertę 12 meczy.

Nie dopuszczam w ogóle do myśli, że nie wystawiają jakiegoś meczu, w takiej sytuacji leży przyjęty przeze mnie system gry.

Mam do Was pytanie,bo znacie sie na tym na pewno duzo lepiej ode mnie.
Czy często tak sie dzieje u betssona i czym to jest spowodowane, bo obawiam sie ze musze wycofać pieniądze

z góry dzięki za odpowiedź
pzdr
 
T 0

tatulo

Użytkownik
Witaj,
AHL nie grywam także nie jestem tu Ci wstanie pomóc ale widzę, że piszesz o ex. Uważaj na nich, ostatnio bardzo przysypiają z wystawianiem oferty na hokej, zwłaszcza ligi niszowe typu:II niemiec, II szwajcar (czasami w ogóle nie zostają wystawione), PLH też jest wystawiane za pięć dwunasta. Często brak pełnej oferty na dodatkowe zakłady w rozgrywkach pierwszoligowców. Jeżeli chodzi o ilość dodatkowych zakładów to bwin, gb mają wg mnie szersze oferty.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Zna ktos moze dobrego buka z niską marża który oferuje zakłady ML na hokej europejski i KHL? Wiem o unibet ale taki buk mnie nie interesuje
Znalazłem tylko Coral ale oni Polaków nie chca.
Skybet srednie kursy niestety
Marathonbet jak narazie jedyny ok z ML (tylko nie wiem jak z limitam)
I tak wogole to czemu na NHL wszedzie jest ML a na europe i KHL azjany zazwyczaj?
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnośnie European Trophy,czy zespoły traktują te rozgrywki poważnie czy raczej,jak zwykły towarzyski mecz nie wystawiając optymalnego składu?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam,mam pytanie odnośnie European Trophy,czy zespoły traktują te rozgrywki poważnie czy raczej,jak zwykły towarzyski mecz nie wystawiając optymalnego składu?
Czesi i Rosjanie w optymalnym składzie na ten turniej, Finowie bez gwiazd, Szwedzi wybrali mieszankę, ale kilku najlepszych się znalazło w drużynie.
Rosja - &gt; http://www.eht.cz/soupiska.asp
Czechy - &gt; http://www.eht.cz/clanek.asp?ID=933
Szwecja - &gt; http://www.eht.cz/clanek.asp?ID=932
Finlandia - &gt; http://www.eht.cz/clanek.asp?ID=931
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Koledze chyba chodziło o drużyny klubowe, dziś są play-offy European Trophy. Ja bym tego nie brał na poważnie. Wszystkie drużyny to raczej równy poziom, jedynie ciekawie wygląda para Vienna Capitals - Eisbaren Berlin. Ci tu pewnie będą walczyć, reszta będzie kombinować w składach ale to tylko moje przypuszczenia.
edit: tak patrząc na te spotkania to rzuca się trochę ten mecz Slovanu z Farjestad, po pierwsze brak Salaka w Farjestad, po drugie finałowe 4 mecze są chyba w Bratysławie.
 
Do góry Bottom