>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wgrałem bitwę,ale nie wojnę...czyli typy od Tie Breaka

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
XXI.

Spotkanie: Anderson Kevin-Pospisil Vasek ????
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: 2 handicap + 4.5 gemów
Kurs: 1.83
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 18.3 j
Wynik: 7:5, 7:6

Ogółem zysk/ strata: +49 j

XXII.

Spotkanie: Giraldo Santiago-Cilic Marin ????
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 1.80
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 18 j
Wynik: 4:6, 0:2 krecz Giraldo

Ogółem zysk/ strata: +49 j

XXIII.

Spotkanie: Golubev Andrey-Verdasco Fernando ????
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: 0:2
Kurs: 1.90
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 19 j
Wynik: 6:4, 7:5

Ogółem zysk/ strata: +39 j

XXIV.

Spotkanie: de Schepper Kenny-Souza Joao-Olavo ????
Godzina: Mniej więcej 11:30 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 2.00
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 20 j
Wynik: 7:6, 3:6, 7:6

Ogółem zysk/ strata: +29 j
Moim zdaniem ten kurs to jakiś żart,ale chyba wiem dlaczego. Dlatego ponieważ Kenny gra u siebie i ma wyższy ranking od przeciwnika no i Souza w ostatnim czacie formą też nie zachwyca. Brazylijczyk to typ gracz który specjalizuje się w grze na kortach ziemnych jego bilans z tej na wierzchni to 280 do 192 przy 61/53 de Scheppera. Francuz w bieżącym roku rozegrał 5 meczów na tej nawierzchni z czego tylko zaledwie jeden wygrał, wygrał z Ilhanem 6:3, 7:5, a przegrywał z Montanesem 6:2, 6:3, Starace 7:6, 6:2, Verdasco 6:4, 6:3, Bolelli 4:6, 6:2, 6:4. Joao-Olavo natomiast ostatnio przegrał dwa razy w pierwszej rundzie, najpierw z Michonem (205 ATP) oraz Samper-Montana (211 ATP) były to dwie przegrane które nie powinny mieć miejsca, tak samo jak w San Paulo turniej wcześniej gdzie przegrał ponownie z Michonem. Nie ma co się tutaj rozpisywać dłużej nad typem,to jest typowy mecz gdzie &quot;ziemniak&quot; powinien wygrać z graczem który na clayu jest gorzej niż przeciętny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1

dawidd95

Użytkownik
XXI.


XXIII.

Spotkanie: Golubev Andrey-Verdasco Fernando ????
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 1.90
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 19 j
Wynik: ?
KURS NA VERDESCO JEST 1,33
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
XXV.

Spotkanie: Ferrer David-Kukushkin Mikhail ????
Godzina: Mniej więcej 19:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: Under 18.5 gemów
Kurs: 1.80
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 18j
Wynik: 6:1, 6:2

Ogółem zysk/ strata: +37 j

XXVI.

Spotkanie: Ferrer David-Kukushkin Mikhail ????
Godzina: Mniej więcej 19:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: Under 9.5 gemów w pierwszym secie
Kurs: 1.53
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 15.3 j
Wynik: 6:1, 6:2

Ogółem zysk/ strata: +42.3 j

XXVII.

Spotkanie: Ferrer David-Kukushkin Mikhail ????
Godzina: Mniej więcej 19:00 czasu polskiego
Data meczu: 13.05.2014 rok
Typ: Under 8.5 gemów w pierwszym secie
Kurs: 2.50
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 25 j
Wynik: ?

Ogółem zysk/ strata: +57.3 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
XXVIII.
Spotkanie: Paulistano SP - Sao Jose Dos Campos ????
Godzina: Mniej więcej 00:30 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 2 handicap +5.5
Kurs: 1.85
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 18.5 j
Wynik: 88:71

Ogółem zysk/ strata: +47.3 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

ajschylos35

Użytkownik
czesc. jestem nowy na forum.wszedlem przez przypadek dzisiaj na ta strone w akcie desperacji mozna powiedziec.zwykle obstawiam wlasnie tenis ale ostatnio nic nie wchodzi.poczytalem troche twoich typowan i widze ze masz efekty i to calkiem niezle.czy moglbys rzucic jakies typy na jutrzejsze przedpoludnie?moze cos by w koncu weszlo bo juz w plecy jestem na graniu w stsie.sam wytypowalem kilka spotkan:
1.Bencic-Pennetta 2
2.V Villiams-Suaress Navarro 2
3.Makarova-Errani 2
4.Halep-Keys 2:0
co o tym sadzisz?
 
A 0

ajschylos35

Użytkownik
mam tez typy na gre pow. danej ilosci gemow w meczu.chcialbym to skonfrontowac z kims i jesli sie myle to mnie popraw.
1.Rosol-Dodig 20,5+
2.Golubev-Youzny jw.
3.Anderson-Tsonga jw.
4.Dimitrov-Karlovic jw.-najbardziej mi ten mecz lezy ze skonczy sie powyzej tych gemow co do reszty to tylko przypuszczenia poparte co prawda jakas kalkulacja i przesledzeniem sylwetek i dotychczasowych gier graczy ale jednak tylko domysly
 
A 0

ajschylos35

Użytkownik
nie jestem do konca pewien ile dokladnie tych gemow sie obstawia w sts-ie bo planuje zagrac w ten sposob jutro poraz pierwszy ale wydaje mi sie ze jest to chyba wlasnie 20,5.chociaz rownie dobrze moze to byc 18.5 tak jak u ciebie w typowaniach.w kazdym badz razie chce zagrac jutro w ten sposob.wiec bardzo bym prosil o jakies sugestie.acha wydlubalem jeszcze dwa typy takie wlasnie na ilosc gemow.moze te beda bardziej wlasciwe.jesli bedziesz mogl to poprosze cie o info.z gowy dziekuje
1.Jankovic-Kuzniecowa 20.5+
2.Lepchenko-Stephens jw.-ta Stephens w zasadzie powinna wygrac bo calkiem niezla jest na clayu ale obawiam sie postawic ze wygra.planuje zagrac AKO z tych typow ale wczesniej musze zlozyc ten kupon a z tylu to ktorys na pewno nie wejdzie.dlatego musze to jakos przesiac.dobra rozpisalem sie sie. Pozdr.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kolego ajschylos35,śledź temat jeśli jesteś zainteresowany typami i na przyszłość proszę mi nie śmiecić w temacie ;)

XXIX.

Spotkanie: Anderson Kevin-Tsonga Jo-Wilfried ????
Godzina: Mniej więcej 12:30 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 0:2
Kurs: 1.83 (pograne w nocy,teraz niższy kurs)
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 18.3 j
Wynik: 6:7, 6:7

Ogółem zysk/ strata: +55.6 j

Przeczytawszy tą analizę mam wrażenie,że użytkownik Roxanne nie oglądał meczu i nie ma pojęcia o czym pisze. (Nie pisze tego złośliwie). Natomiast zgadzam się z Type-man.

Kevin ANDERSON - Tsonga 3.33 2/10 pinn

Slaby mecz Tsongi z Dolgopolovem, zdecydowala nadmierna liczba bledow niewymuszonych ze strony Dolgopolova. Masa idiotycznych bledow Ukrainca, popisow a zawsze konczylo sie to prezentem dla rywala. Tsonga ma tragiczny sezon i nadal forma jest bardzo niska. Davis Cup kompromitacja z Gojowczykiem, potem szybkie przegrane na piasku niby Monte Carlo ok ale jak tam pajacowal Fognini to kazdy widzial. W Madrycie kolejny beznadziejny turniej, meczarnia z Rogerem Vasselinem i przegrana gladka z Giraldo. W Rzymie zapewne bedzie podobnie. Andersona stac na niespodzianke. Dzis gracz z RPA pokonal Vaska Pospisila 7-5 7-6. Dobre statystyki serwisowe, 7 asow 86% wygranych po pierwszym, rywal bez szans na przelamanie.
Masa niewmuszonych błędów Dolgopolova? Tsonga w pierwszym secie zagrał tak jak grał kiedyś swój najlepszy tenis, sam zrobił może od 3-5 niewymuszonych błędów, grał bardzo inteligentnie,nie dał Aleksandrowi większych szans. Przyznam,że w drugim secie mecz stracił już na kolorach,ale mimo wszystko trzymam się faktu, że Jo postawił wysoko poprzeczkę w tamtym meczu. Czy Tsonga ma tragiczny sezon? Hym....To jakaś kpina lekko mówiąc. Tsonga bilans wygranych do przegranych w tym roku ma lepszy niż Anderson ponieważ 20/9 przy 17/9 Kevina. Jeśli chodzi o tą formę....Kevin ją miał ale zgubił, 4 runda AO, finał w Delray Beach, finał w Acapulco, ćwierćfinał w Indian Wells. Jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych to tutaj mamy czarno na białym jaką słabą formę od kwietnia prezentuje Anderson. Casablanca porażka w I rundzie z Hanescu, Monte Carlo porażka w pierwszej rundzie z Monfilsem,w Marycie po męczarniach wygrał ze Steapankiem 2:1 i odpadł w drugiej w bardzo marnym stylu z Berdychem 6:1, 6:4. Tutaj w Rzymie pokonał Pospisila który sezon ma TRAGICZNY (4/8),a na dodatek nie jest bohaterem na clyu. Także statystyki,że miał taki dobry serwis nie są w pełni na miejscu,rywal bez szans na przełamanie,a on sam wypracował ich sobie jeden nie licząc mini braków w tie breaku,ale wygrał mecz także to jest dla niego najważniejsze. Jeśli chodzi o formę Francuza, Devis-Cupem nigdy nie należy tym się kierować ponieważ tam były,są i zawsze będą cyrki. W Monte Carlo pokonał z problemami Kohlschreibera, Fogniniego i tutaj nie ma co usprawiedliwiać Włocha ponieważ wiemy,że on przegrywa głową,a nie umiejętnościami w większości przypadków, odpadł w ćwierćfinale z Federerem 2:1. W Madrycie pokonał w I rundzie solidnego Rogera-Vasselina z problemami oraz odpadł w II z Giraldo który w ostatnim czasie gra znakomicie jak na niego, doszedł tam przez kwalifikacje do ćwierćfinału. Moim zdaniem Tsonga wygra po bardziej czy mniej wyrównanej walce 2:0.

XXX.

Spotkanie: Chardy Jeremy-Federer Roger ????
Godzina: Mniej więcej 13:30 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 1 handicap +5.5 gemów
Kurs: 1.61
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 16.1 j
Wynik: ?

Ogółem zysk/ strata: +61.7 j

XXXI.

Spotkanie: Golubev Andrey-Youzhny Mikhail ????
Godzina: Mniej więcej 14:00 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 1.57
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 15.7 j
Wynik: 5:7, 1:4 krecz Golubev

Ogółem zysk/ strata: +61.7 j

XXXII.

Spotkanie: Nadal Rafael -Simon Gilles ????
Godzina: Mniej więcej 19:30 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 1 handicap -6.5 gemów
Kurs: 2.00
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 20 j
Wynik: 7:6, 6:7, 6:2

Ogółem zysk/ strata: +51.7 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
XXXIII.
Spotkanie: Chardy Jeremy-Federer Roger ????
Godzina: Mniej więcej 14:00 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 1
Kurs: 6.50
Stawka: 5 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 32.5 j
Wynik: 1:6, 6:3, 7:6

Ogółem zysk/ strata: +79.7 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
XXXIV.
Spotkanie: Nadal Rafael -Simon Gilles
Godzina: Mniej więcej 19:30 czasu polskiego
Data meczu: 14.05.2014 rok
Typ: 1 set under 8.5 gemów
Kurs: 2.25
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 22.5 j
Wynik: 7:6, 6:7, 6:2

Ogółem zysk/ strata: +69.7 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dzisiaj z analizami na szybkiego. Wszystkie z tych meczy gram za stawkę 10 j, po weekendzie uzupełnię szablonowo tak jak powinno być .
XXXV.
Spotkanie: Nadal Rafael-Youzhny Mikhail ????
Typ: 2 handicap +5.5 gemów
Kurs: 2.00
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 20 j
Wynik: 6:7, 6:2, 6:1

Ogółem zysk/ strata: +59.7
Youzhny powinien postawić Simonowi piwo za wczorajszy wyczyn,ponieważ Francuz postawił Hiszpanowi wysoko poprzeczkę,a sam Nadal grał momentami gorzej niż przeciętnie. Nadal w pierwszym secie przy 5:4 stracił serwis oraz taka sama sytuacja miała miejsce przy stanie 6:5,czyli poziom WTA. Wracając jeszcze myślami do poprzedniego turnieju w Madrycie to śmieszą mnie zdania,że Rafa wygrał zasłużenie, gdyby nie stan zdrowotny Japończyka to przepier****by z kretesem, nawet Toni Nadal powiedział,że jego siostrzeniec nie zasłużył na ten tytuł. Mikhail w pierwszej rundzie pokonał bez większych problemów Mhuta 2:0,a wczoraj pomęczył się z Golubievem który skreczował przy stanie 5:7, 1:4. Jeśli Simon miał z Nadalem ponad 50 wygrywających uderzeń...SIMON!!! PODKREŚLAM to dlaczego grający bardziej ofensywny tenis Mikhail nie może postawić się Hiszpanowi. Moim zdaniem handi do pokrycia bardzo prawdopodobne.
XXVI.
Spotkanie: Raonic Milos-Tsonga Jo-Wilfried ????
Typ:1
Kurs: 2.00
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 20 j
Wynik: 7:6, 6:4

Ogółem zysk/ strata: +69.7 j
Jak wczoraj postawiłem na Tsongę to dzisiaj gram przeciwko niemu. Przepraszam bardzo,ale Anderson nie wykorzystał w pierwszym secie aż 9 piłek setowych. Tie break skończył się 14:16 na korzyść Jo,ale to pokazało tylko ile miał szczęścia. W pierwszym secie miał często problemy ze swoim serwisem ale na jego szczęście się ratował,moim zdaniem limit szczęścia się wyczerpał wczoraj. Raonic pokonał natomiast 6:3, 7:6 Bolelliego, głównym niebezpieczeństwem w tamtym meczu była sytuacja w drugim secie 5:6 serwis Milosa i obronione dwie piłki setowe. Kanadyjczyk gra lepszy tenis w chwili obecnej niż Tsonga i moim zdaniem pokona go ponieważ Jo ma więcej przestojów w grze niż Kanadyjczyk.
XXXVII.
Spotkanie: Wawrinka Stanislas-Haas Tommy
Typ: Under 20.5 gemów
Kurs: 1.80
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 18 j
Wynik: 5:7, 6:2, 6:3

Ogółem zysk/ strata: +59.7
Każdemu z najlepszych wpadają się wpadki tak było jest i będzie. Wawrinka odpadł z Thiemem w Madrycie po arcypięknym meczu i fenomenalnej dyspozycji Austriaka,zagrał tam jak zawodnik z TOP 10. W pierwszym swoim meczu w Rzymie Wawrinka pokonał gładko Riba-Madrid 6:0, 6:3 Hiszpan nie miał czym zagrozić Szwajcarowi. Haas pokonał najpierw z problemami Seppiego 1:6, 6:4, 3:6 oraz w drugim swoim meczu człowieka bez psychiki sportowej czyli Sijslinga 6:7, 1:6. Tommy jest fenomenem grając w wieku 36 lat na takim poziomie,ale moim zdaniem na Wawrinkę będzie to stanowczo za mało. Liczę na to,że Stanislaw pokona Niemca grając swój najlepszy tenis i zamykając mecz w 20 gemach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
XXXVIII.
Spotkanie: Nadal Rafael-Djokovic Novak ????
Godzina: Mniej więcej 16:00 czasu polskiego
Data meczu: 18.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 2.10
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 21 j
Wynik: 6:4, 3:6, 3:6

Ogółem zysk/ strata: +70.7

XXXIX.
Spotkanie: Nadal Rafael-Djokovic Novak ????
Godzina: Mniej więcej 16:00 czasu polskiego
Data meczu: 18.05.2014 rok
Typ: 0:2
Kurs: 3.50
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 35 j
Wynik: 6:4, 3:6, 3:6

Ogółem zysk/ strata: +60.7
XL.
Spotkanie: Nadal Rafael-Djokovic Novak ????
Godzina: Mniej więcej 16:00 czasu polskiego
Data meczu: 18.05.2014 rok
Typ: Djokovic wygra pierwszego seta i cały mecz
Kurs: 2.62
Stawka: 10 j
Bukmacher: Bet365
Przewidziana wygrana: 26.2 j
Wynik: 6:4, 3:6, 3:6

Ogółem zysk/ strata: +50.7
EDIT. 20.05.2014 ROK
Na razie zamrażam temat, typy będę podawał w &quot;typach dnia&quot; oraz w tematach tenisowych. Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom