>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wgrałem bitwę,ale nie wojnę...czyli typy od Tie Breaka

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
43.
Spotkanie: Bagnis Facundo/Schwank Eduardo-Llompart Alex/Martinez Mateo Nicolas
Godzina: Mniej więcej 22:00 czasu polskiego
Data meczu: 29.04.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5000 zł
Wynik: 3:6, 6:3, 10:1


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +17750 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
44.
Spotkanie: Klizan Martin -Youzhny Mikhail
Godzina: Mniej więcej 14:30 czasu polskiego
Data meczu: 30.04.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3000 zł
Wynik: 6:7, 6:2, 6:7


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +14750 zł
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
45.
Spotkanie: Llodra Michael-Tomic Bernard
Godzina: Mniej więcej 14:00 czasu polskiego
Data meczu: 03.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 3.91
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 4000 zł
Wynik: 4:6, 4:6


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +26390 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
46.
Spotkanie: Giraldo Santiago-Donskoy Evgeny
Godzina: Mniej więcej 16:30 czasu polskiego
Data meczu: 03.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 5000 zł
Wynik: 6:3, 6:2


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +21390 zł


Donskoy trafia na moją niechlubną czarną listę, wiele razy mnie zawiódł, wiele razy przegrywał z kretesem gdzie nie powinien, dodatkowo nie robi postępów WON ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
47.
Spotkanie: De Greef Arthur-Lama Gonzalo
Godzina: Mniej więcej 21:00 czasu polskiego
Data meczu: 03.05.2014 rok
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8000 zł
Wynik: 3:6, 3:6


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +13390 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
48.
Spotkanie: CD Heredia - Halcones FC
Godzina: Mniej więcej 23:00 czasu polskiego
Data meczu: 03.05.2014 rok
Typ: Over 3.5 goli
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betclic
Stawka: 5000 zł
Wynik: 6:1


W ramach wyjaśnień to wiem,że na początku napisałem,że będę podawał typy tylko z tenisa ale poszerzam trochę z czasem horyzonty. Ludzie biorą typy ode mnie i ja i biorę typy od innych a,że na forum wpisuje wszystkie typy jakie gram to ten też postanowiłem wpisać mimo,że nie jest to tenis. Dodam od siebie,że nie polecam ponieważ nie jest to mój typ tylko znajomego,aczkolwiek chciałbym aby weszło ponieważ jest to typ na odegranie mojego dzisiejszego, gorszego dnia w typowaniu.

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +21140 zł


Jak dobrze,że czasem można na kimś polegać :cool:
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
49.
Spotkanie: Groth Samuel/Guccione Chris-Krajicek Austin/Smith John Patrick
Godzina: Mniej więcej 09:30 czasu polskiego
Data meczu: 04.05.2014 rok
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10000 zł
Wynik: 6:4, 5:7, 10:8

Moim zdaniem to jest prawdziwa perełka i wiśnia na torcie! Teraz idę spać,aby na 09:30 wstać!
Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +27240 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
50.
Spotkanie: Groth Samuel/Guccione Chris-Krajicek Austin/Smith John Patrick
Godzina: Mniej więcej 09:30 czasu polskiego
Data meczu: 04.05.2014 rok
Typ: 2:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5000 zł
Wynik: 6:4, 5:7, 10:8


Dorzucam jeszcze ten bet do puli.

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +22240 zł


Szkoda drugiego seta :-|
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
51.
Spotkanie: Rosol Lukas-Chardy Jeremy
Godzina: Mniej więcej 15:30 czasu polskiego
Data meczu: 04.05.2014 rok
Typ: 2
Kurs: Pinnacle Sports
Bukmacher: 2.44
Stawka: 5000 zł
Wynik: 6:4, 3:6, 4:6

Typ absolutnie przeciwko Rosolowi który jest na mojej czarnej liście,ale nie gram tego typu tylko z czystej nienawiści ale też dlatego ponieważ widzę tutaj ogromne value. Zacznę od H2H gdzie jest 1:2 na korzyść Chardego, panowie grali dwa razy na hali i tam lepszy był Francuz,wyniki to 6:3,6:4 orz 6:2, 6:4.Grali jeszcze na mączce ale bardzo dawno temu ponieważ w 2006 roku i tam wygrał Czech 6:4, 6:2 ale to było dawno więc nie ma się tym co sugerować. Patrząc na formę Lukasa można stwierdzić,że jest niezła ponieważ ostatnio zaliczył finał w Bukareszcie,ale kogo on tam pokonał? Volandriego-przebijaka i nic więcej, Nieminana-który jest całkowicie bez formy,Siomona-to samo,bez formy, Hasse-również bez formy no i w finale wyprostował go tak jak powinno być Dimitrov 7:6, 6:1. Z tymi z którymi miał wygrać to wygrywał,a z tymi z którymi miał przegrać w ostatnim czasie przegrywał. Chardy jest niczym feniks,który potrafi zagrać fenomenalnie gem,set,mecz aby w kolejnym zamienić się w popiół i nie grać nic. Jeremy ma niesamowity talent oraz umiejętności w porównaniu do Rosola ale jeszcze nie potrafi tego w pełni wykorzystać,w marcu ubiegłego roku był już na pozycji 25,teraz ma zniżkę formy i jest 49. Chardy na clayu potraił pokonać Dolgopolova, Granollersa, Lopeza, Nishikoriego, Dimitrova i wielu innych dobrych graczy ale potrafił też przegrać z Berrerem, Alundem, Stebe, czy Starace. Moim zdaniem kursy przesadzone, Chardy pokaże kły i zrobi z Rosola rosół.
Na kolację mamy rosół! Tzn. ja mam ????
Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +29440 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
52.
Spotkanie: Trungelliti Marco-Lama Gonzalo
Godzina: Mniej więcej 20:35 czasu polskiego
Data meczu: 04.05.2014 rok
Typ: 2:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5000 zł
Wynik: 3:6, 6:4, 3:6


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +24440 zł
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
53.
Spotkanie: Chapecoense SC - Corinthians SP
Godzina: Mniej więcej 23:30 czasu polskiego
Data meczu: 04.05.2014 rok
Typ: 2 handicap -1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5000 zł
Wynik: 0:1

Typ ponownie zapożyczony od znajomego.

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +19440 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
54.
Madrid - Masters 2014- Kto wygra? Stanislaw Wawrinka 4.00 Bet365
Stawka: 5000 zł
Odpadł z Thiemem.


Napisałem wierszyk z tej okazji, niestety dobrym poetą nie jestem.
Piękną dzisiaj pogodę mamy,
Więc na trybunach zasiadamy,
Będą to bardzo radosne chwile,
Jak Wawrinka będzie walił w piłę.
Oklaski słychać już w oddali,
Ponieważ Stanisław jest na fali,
Forhend i bekhend ma wspaniały,
Wygra w Madrycie niepokonany.
Przeciwnik już za siatką stoi,
Szwajcar jak husarz nikogo się nie boi,
Wrzawa, aplauz to jest to,
Stan wygra finał bo jest moc!

A tak na poważnie...
Dlaczego nie?! Takie słowa cisną mi się na usta już od paru dni jak nie tygodni. Najpierw pobawię się w wróżkę Salomę i powróżę z przysłowiowych fusów. Zakładając moją wersję,że Wawrinka wygra ten turniej,to po drodze będzie musiał wygrać prawdopodobnie z: Thiemem, Delbonisem, Nishikorim, Ferrerem no i z Nadalem. Zakładając moją opcję wydarzeń to pierwszą poważną przeszkodą będzie Japończyk z którym Wawrinka powinien dać sobie radę, następnie Ferrer czyli trudny bój no i na koniec Nadal czyli jeszcze trudniejsze zadanie, trudne? Zgadza się? Wykonalne? Jak najbardziej. Dlaczego kurs jest tak wysoki? Pewnie dlatego,że bukmacherzy myślą iż Rafa odbuduje formę tak jak miało to mieć miejsce w Monte Carlo czy Barcelonie,a sami wiemy jak wyszło. Dawno już nie widziałem Nadala który gra tak beznadziejnie jak na niego. Pełno niewymuszonych błędów, nieregularny Nadal! Komu do głowy przyszłoby kilka miesięcy temu,że Nadal tak często traci swoje podanie zapewne nikomu z nas. W Barcelonie z Almagro 4 razy, z Dodigiem raz, z Ramosem dwa. W Monte Carlo z Ferrerem 4 razy, z Seppim raz, Gabashvilim 2 razy. Jescze jakiś czas temu tacy zawodnicy nawet nie mieliby szansy na przełamanie,a terz sprawiają większe czy też mniejsze problemy królowi mączki. Przed Nadalem, Wawrinka może trafić na Ferrera który potrafi zagrać fenomenalny tenis z Dimitrovem czy Nadalem,a następnie przegrać w marnym stylu z Gabashvilim. Zadziwiają mnie ludzie którzy stawiają,że Nadal tutaj wygra, miał wygrać w Barcelonie i Monte Carlo i nie wygrał,a tutaj sytuacja jest bardzo podobna, jak nie lepsza dla Wawrinki ponieważ nie ma Djoko w turnieju. Stawianie na przełamanie zawodnika to nie stawianie. Widziałem też dzisiaj mnóstwo komentarzy &quot;aaa...postawię na Janowicza z Gulbisem,powinien się przełamać&quot; albo tak samo jak z Ulą Radwańską,ale odbiegłem od tematu więc mniejsza z tym. Nie będę dłużej pisał ponieważ to nie ma sensu, główne argumenty przestawiłem czyli Nadal bez formy, Ferrer do ogrania jak i reszta tenisistów. Szwajcar jest na fali, gra tenis życia i moim zdaniem ma wielkie szanse na wygranie tego turnieju,a kurs wystawiał Nikołaj Dawydienko, powodzenia!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
55.
Spotkanie: AKO
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczów: 05.05.2014 rok
Typ: Poniżej
Kurs: 15.60
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3000 zł
Wynik: Poniżej



Dodig Ivan-Nishikori Kei 1 handicap +5.5 gemów 4:6, 4:6
Tsonga Jo-Wilfried-Roger-Vasselin Edouard 1 6:3, 4:6, 6:3
Gabashvili Teimuraz-Isner John 2 6:7, 4:6
Youzhny Mikhail-Becker Benjamin 1 6:3, 6:4
Matosevic Marinko-Kohlschreiber Philipp 2 6:2, 6:2
Seppi Andreas-Verdasco Fernando 2 3:6, 6:7
Ramos-Vinolas Albert-Mahut Nicolas 1 6:1, 7:6
Delbonis Federico-Lopez Feliciano 1 6:7, 6:4, 2:6
Dimitrov Grigor-Carreno-Busta Pablo 1 6:2, 6:4

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +16440 zł


56.
Spotkanie: Dubel
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczów: 05.05.2014 rok
Typ: Poniżej
Kurs: 3.16
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5000 zł
Wynik: poniżej


Dodig Ivan-Nishikori Kei 1 handicap +5.5 gemów 4:6, 4:6
Gabashvili Teimuraz-Isner John 2 6:7, 4:6


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +27240 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
57.
Spotkanie: Dimitrov Grigor-Carreno-Busta Pablo
Godzina: Mniej więcej 21:30 czasu polskiego
Data meczu: 05.05.2014 rok
Typ: 2:0
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10000 zł
Wynik: 6:2, 6:4

Wiem,że kurs nie powala na kolana ale nie można ciągle ostrzeliwać wysokich kursów. Carreno-Busta Pablo zachwycił wszystkich rokiem 2013 ponieważ wygrał 97 meczy,a przegrał zaledwie 18 w tym 70 razy wygrywał na mączce,przegrywając przy tym 12 razy. Ja również mam do niego za to szacunek,ale nie jakiś powalający na kolana. Od początku stycznia,aż do 24 marca grał w futuresach, jak wiadomo tam gra 90% kelnerów,ale on sam wtedy był 654 także szacunek mimo wszystko. Następnie swoich sił próbował w challengerach oraz już w turniejach ATP. Pokonanie takich zawodników jak Andujar, Benneteau, Fognini, urwanie seta Wawrince i wiele innych wyników zrobiło dobre wrażenie. W tym roku Hiszpan zaczął od razu z grubej rury,czyli od występów najwyższych rang. No i? Żarło,żarło i jak na razie zdechło. Patrząc od początku roku: Chennai porażka w I rundzie z Bhambirim, Auckland porażka w I rundzie z Kohlschreiberem, Australian Open porażka w I rundzie z Benneteau, Vinda del Mar porażka w II rundzie z Chardym, Buenos Aires porażka w I rundzie z Robredo, Rio de Janeiro porażka w I rundzie z Robredo,Indian Wells porażka w I rundzie z Lorenzim, Miami porażka w I rundzie z Souzą, Casablanca pokonanie Kamke, Nedovyesova i porażka z Granollersem, Monte Carlo to był jego najlepszy turniej ponieważ pokonał Dodiga, Monfilsa, aby przegrać z Djoko, wcześniej tam jeszcze najpierw przechodził przez kwalifikacje, poległ z Donskoyem,ale grał później w turnieju jako szczęśliwy przegrany. W Barcelonie porażka z Kuznetsovem i w Oeiras pokonał Kukushkina aby przegrać z Hanescu. To byłoby na tyle jeśli chodzi o wyniki Hiszpana, jego gra jak na razie jest jak puzzle,a on sam nie potrafi ich poskładać. Dimitrov również młody i utalentowany zawodnik, w wieku Pablo,no ale Grior jest już o kilka poziomów wyżej od swojego dzisiejszego rywala. Ranking 14 czyli najwyższy w karierze,za pasem wygrany turniej w Bukareszcie,obsada może nie z TOP 10 ale wygrał z Vesleyem, Stakhovskim, Monfilsem i Rosolem po 2:0. Moim zdaniem Bułgar gra w chwili obecnej swój najlepszy tenis i dzisiaj również to pokaże pokonując Pablo 2:0.
Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +32540 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
58.
Spotkanie: Laaksonen Henri-Olivetti Albano
Godzina: Mniej więcej 12:00 czasu polskiego
Data meczu: 06.05.2014 rok
Typ: 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5000 zł
Wynik: 6:4, 4:6, 0:1 krecz


Jak zobaczyłem ten mecz to od razu wiedziałem co będzie się świecić, nie często schodzę do challenerów,ale ten mecz myślę,że jest tego warty. Po pierwsze Olivetti i gra na clay korcie to już niewypał, po drugie on nadaje się tylko na szybkie nwierzchnie,po trzecie na 7 lat kariery wygrał na tej nawierzchni 25 meczów przegrywając przy tym 29, a rok 2013 i 2014 to 3 mecze i trzy porażki. Dodatkowo jego gra serv and volley jest bardzo niedopracowana, naprawdę gościu takim stylem gry pokonuje głównie słabych przeciwników którzy nie potrafią minąć chyba,że na hali ale to co innego. Francuz grał niedawno z Reissigem (462 ATP) na mączce i przegrał 6:4, 6:2. Szwajcar natomiast jest bardziej utalentowanym graczem który potrafi grać na wszystkich nawierzchniach, jeśli chodzi o clay to w całej swojej karierze rozegrał tam 138 spotkań z czego wygrał 82. W tym roku 4/2,w tym turnieju musiał się przedzierać przez kwalifikacje. Pokonał po drodze dwóch kelnerów,a Albano gra dzięki dzikiej karcie ponieważ turniej jest rozgrywany w jego państwie. Dodatkowo H2H 1:0 na korzyść Szwajcara,a panowie grali ze sobą w tym roku gdzie na hali lepszy był Herni 6:4, 7:6. Podsumowując, Olivetti na tej nawierzchni nie ma czego szukać z jego rodzajem gry,pewnie jak zawsze będzie się ratował serwisem lecz moim zdaniem to nie wystarczy i Laaksonen wygra w dwóch seta.
Czasem los sprzyja,a człowiek z wkur***nia wypisuje co innego

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +32540 zł
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
59.
Spotkanie: Gulbis Ernests-Janowicz Jerzy
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 06.05.214 rok
Typ: 2:0
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8000 zł
Wynik: 7:6, 3:6, 6:2

Szkoda tego straconego seta :-|
Jak widzę typy w kierunku Janowicza ponownie z augmentacją &quot;wiem,że potrafi on dobrze grać i typ na przełamanie&quot; to mnie skręca w brzuchu. Nasz Polak jest przecież totalnie bez formy i w chwili obecnej gra jak jakaś 200 rakieta świata. Wszystko zaczęło się 14 lutego w Rotterdamie przeciwko Berdychowi, przegrał z nim tam 6:7, 6:2, 6:4.No i później już się posypało...przegrał łącznie 7 spotkań pod rząd i moim zdaniem przegra też ósme. Przegrywał z takimi zawodnikami z jakimi nie powinien przegrać. Indian Wells porażka z Fallą 6:3, 2:6, 7:6, Miami przegrana z Bautistą 4:6, 1:6, Poslka i Davis Cup porażka z Coricem 6:2, 2:6, 5:7, 7:5, 4:6, następnie z Cilicem 6:3, 7:6, 4:6, 1:6, 3:6, Monte Carlo przegrana z Llodrą 4:6, 2:6 no i moim zdaniem największy cyrk jaki się dział czyli przegrana z Melzerem 6:4, 7:6. Nie było transmisji co do meczu z Melzerem,ale kurde..... drugi set 5:4 Jurgen serwuje ma 40:15 i od tego momentu stracił wszystkie punkty, przegrywając gema. Myślałem,że to Jerzego zmotywuje,doda sił,a co się stało? Oddaje serwis do zera,ale żeby było jeszcze, lepiej później Melzer traci swoje podanie do 15 i mamy tie break, gzie Polak przegrywa 7:1. Janowicza serwis nie istnieje na dłuższą metę w chwili obecnej! Żeby nie być gołosłownym podaje argumenty: Mecz z Llodrą przegrywa swoje podanie pierwszy raz do 15, drugi do zera, trzeci do 30 i czwarty zaczyna od 15:40, aby przegrać na przewagi. Przytoczę jeszcze statystki serwisu z dwóch meczów Jerzego w tym roku na clayu, 7 asów przy 12 podwójnych błędach, 1 serwis 47%, wygrywane piłki po pierwszym serwisie 63%, wygrywane piłki po drugim serwisie 36%,z returnem również słabo bo 27% z pierwszego i 49% z drugiego. Gulbis w tym sezonie o wiele lepiej,ostatnio dotarł w Barcelonie do półfinału pokonując po drodze Gimeno Travera 7:5, 7:6, Montanesa 7:5, 6:1, Gabashviliego 6:1, 6:4 i porażka z Nishikorim 6:2, 6:4 który ten turniej wygrał. Ogólnie w wymianach lepszy jest Ernests,w chwili obecnej serwis lepszy Ernests, psychika sportowa względnie na równi ale w chwili obecnej Janowicz z głową ma problemy. Ogólnie moim zdaniem Gulbis pokona dzisiaj naszego Polaka w dwóch setach.
Jeszcze H2H 3:2 dla Łotysza,ale teraz nie ma co się tym sugerować.
Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +24540 zł
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
60.
Spotkanie: Garcia-Lopez Guillermo-Nishikori Kei
Godzina: Mniej więcej czasu 18:00 polskiego
Data meczu: 6.05.2014 rok
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 9000 zł
Wynik: 3:6, 1:6

Jestem na plusie więc....raz na jakiś czas można zaryzykować,dzisiaj dużo już w plecy.....także albo się dobije...albo wniosę na wyżyny....
Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +15540 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
61.
Spotkanie: Thiem Dominic-Wawrinka Stanislas
Godzina: Mniej więcej 21:10 czasu polskiego
Data meczu: 06.05.2014 rok
Typ: 0:2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10000 zł
Wynik: 1:6, 6:2, 6:4

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +540 zł
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Oj Polaczki, Polaczki...zazdrość pała z Was jak zawsze ogromna. Sami zapewne gracie na swoje &quot;zapałki&quot; albo za 2 zł 15 meczów z nadzieją,że nie będziecie musieli mamie zabierać z portfela. Amatorzy w świecie bukmacherstwa jak i w świecie sportu,bo 90% ludzi na tym forum nigdy nie było i nie będzie znaczącą osobą w świecie sportu. Zazwyczaj jestem skromny,ale w tej sytuacji nie mogę. Z bukmacherstwa żyje jakieś 5-10% ludzi którzy obstawiają i żeby do tego dojść trzeba się porządnie napracować,mi się udało ponieważ to jest moje życie i pasja. Wpi***łem dzisiaj sporo kasy,a waszym zdaniem zapałek. I co z tego!? NIC!Ponieważ jestem dobry i udowodnię to wszystkim szczekaczom,może spokorniejecie w co wątpię,ponieważ taki plebs społeczny nie ma za grosz honoru. Z drugiej serii typowania zostało mi 540 zł i na oczach wszystkich dojdę ponownie do kwot o których napinacze mogą sobie pomarzyć. Ostatni raz się wypowiedziałem na ten temat. P.S wszystkie typy poza tenisem zimnym są od &quot;moich ludzi&quot;.

62.

Spotkanie: Miami Heat-Brooklyn Nets
Godzina: Mniej więcej 01:00 czasu polskiego
Data meczu: 07.5.2014 rok
Typ: 1 handicap -5.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Stawka: 500 zł
Wynik: 107:86


Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +855
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
63.
Spotkanie: Kubot Lukasz-Simon Gilles
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 07.05.2014 rok
Typ: 0:2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Stawka: 500 zł
Wynik: 7:5, 2:6, 6:4

64.
Spotkanie: Anderson Kevin-Berdych Tomas
Godzina: Mniej więcej 11:00 czasu polskiego
Data meczu: 07.05.2014 rok
Typ: 1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 300 zł
Wynik: 1:6, 4:6

Seria I: Ogółem zysk/strata: +22579.52 zł wypłacone
Seria II: Ogółem zysk/strata: +55 zł
 
Do góry Bottom