>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 25.01-31.01.2010

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Jak na razie praktycznie 100 % skuteczności typów ???? Po słabiutkim Mastersie Welsh Open może przynosić zyski.
Ronnie O&#39;Sullivan, tak jak mówiłem, w ekspresowym tempie odprawił do domu Binghama, wygrywając 5:1.
Allen podobnie, bo 5-2 wygrał z Tomem Fordem i również zagra w drugiej rundzie WO.
Kolejnym wysokim zwycięstwem w dzisiejszym dniu popisał się Mark, który wygrał 5-1 z Marcusem Campbellem.
Następne spotkania w toku i również po &quot;bukmacherskiej myśli&quot;. Stephen Maguire prowadzi z Dominiciem Dalem 3-0, a Shaun Murphy 3-2 z Matthew Stevensem. Oby tak dalej panowie.
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Rewelacyjna końcówka Rakiety, bardzo efektowne wbicia i jeszcze bardziej efektowne rotacje, jak by w trikach bilardowych wystepowal ???? Mysle ze niesłusznie komentatorzy sugerowali że &quot;The Rocket&quot; dalej jak do II rundy nie dojdzie, dla mnie to faworyt nr 1 do wygrania turnieju.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja powiem szczerze , że jak patrze jak gra Murphy to niewiem co się dzieje z tym zawodnikiem. Nie chce krakać ale jego udział w tym turnieju szybko może dobiec końca. To już 3 duży turniej rankingowy gdzie Murphy nie wygląda zbyt pewnie. Widać że nie ma lekkiej ręki i trochę męczy się przy tym stole.
Allen widać że znowu duża forma i dobre przygotowanie mentalne do tura. Możemy długo oglądać go przy stole i jakiegoś &quot;faworytka&quot; może wywalić z tura.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Do wcześniejszych moich propozycji dołącze także Shauna Murphy&#39;ego.
Stevens wczoraj o mały włos nie odpadł z Pinchesem, a poziom gry jaki prezentował moim zdaniem nie wystarczy na Anglika. Kurs 1.36 w Sportingbet nie najgorszy, szpodziewałem się mniejszego.

Widzę, że ostro gracie na Hendry&#39;ego. Ja natomiast upatruję w tym meczu niespodzianki podobnej do tej z wczorajszego pojedynku Fu i Higginsona choć nie ukrywam, że wolałbym aby to Szkot grał dalej.

Po raz kolejny nie umiem wytłumaczyć tego co się stało. Murphy grał jak junior, takie błędy nie zdarzają się nawet zawodnikom z poza 50 rankingu. Stevens nie lepiej, ale w ostatnim frejmie umial wytrzymać presję czego nie można powiedzieć o Murphy&#39;m który nie miał prawa odejść od stołu przed czyszczeniem. Układ klarowny, wszystko pięknie, ale jak się nie umie pozycjonować, a później strach zaryzykować to nie ma mowy o zwycięstwach.
I przyznam szczerze, coraz mniej lubie Anglika, coraz mniej podoba mi się jego gra. Jego snooker robi się coraz bardziej nudny i przeciętny. Dzieje sie z nim to co ze Stevensem.
Tyle.
 
Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkania to pierwsze co to odrazu nasówa mi sie typ na Roberstsona.Neil zagra w 2 rundzie z Carterem.W poprzedniej rundzie kangur wygrał z nieznanym Chińczykiem Liu Songiem 5-2.Te dwa freamy pewnie dlatego wygrał azjata gdyż Robertsonowi brakło motywacji i zapewne chęci.Carter natomiast grał z Davisem i mimo ze wygrał 5-1 to jakoś jega gra mnie nie przekonala.Ali gra jakos niepewnie ostatnio.Uważam ze Robertson wygra jutro.Kurs około 1,6

Do tego zagram zapewne Higginsa z handicapem -2,5.Nie bede sie tu rozpisywał dużo bo juz o tym spokaniu bylo pisane.

Jeśli chodzi o Dinga to powinien wygrać ale to jest Dingi jak bedzie to nie wiadomo.Czasem rozkojażony,myśli nie wiadomo o czym.Często sie denerwuje i to napewno wpływa na jakośc i wynik końcowy.Według mnie jest to jeden z najbardziej nieobliczlnych zawodników z czołówki.Niby w formie ale.....
Jeśli chodzi i Copa to z tego co wiem forma słaba,nawet można powiedziec ze formy nie ma.Jeśli tylko Ding podejdzie to meczu skoncentorwany to powinien wygrac mecz.

Mark Williams..tak jak napisał bodajże Ass zawodnik przechodzi drugą młodość.Ostatni grał hmmm świetnie...to chyba nie za duże słowo.Jutro zmirzy sie z fatalnym ostatnio -O`Brienem.Stawiam Handi -2,5.

Selby-Trump. Mark wygrał Mastersa grając naprawde dobre zawody.W WO odrazu trafił na wymagającego zawodnika.Trump dobrze spisywał sie ostatnio z CHL.Spotkanie zapowiada sie na zaciete i wyrównane.Jeżeli miałbym cos tu postawic to wspomogłbym sie handicapem oferowanym przez milenium (H 0-1.5) i postawił na Trumpa.Jednak to spotkanie omine.

Na koniec Perry J.-Dott G o których nie bede nic pisał moze poza tym ze są słabi
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Do tego również szkoda Drago, prowadził już 4-3 i niestety ostatecznie przegrał. Zadziwił Day, zagrał w porównaniu z ostatnimi wynikami nieźle. Ostatni frejm dużo szczęścia i awans do następnej rundy. Szkoda Maltańczyka...
Murphy - tragedia, &quot;jego snooker&quot; wołał o pomstę do nieba. Grał fatalnie, do tego bardzo mizernie wypadł Stevens, który już drugi raz jakoś &quot;przekulał się&quot; do następnej rundy, a mimo to Anglik nie sprostał oczekiwaniom. Co też się z Shaunem dzieje? Chwilowi kryzys, czy też coś głębszego? O to jest pytanie.
Hendry bardzo pewna wygrana 5-1, spokojnie i rozsądnie rozgrywane breaki - ogółem Stephen wypadł całkiem dobrze. Harold nie miał nic do powiedzenia, jego najwyższy break w tym meczu to 59. Ogólnie Szkot na duży ✅

Jutro czekają nas również ciekawe spotkania. Pierwszym z nich będzie pojedynek Marka Williamsa z Fergalem O&#39;Brienem. Zdecydowany faworyt dla mnie to oczywiście Walijczyk, którego upatruję jako TRIUMFATORA całego turnieju. Mark swoją grą w Mastersie na prawdę pokazał, że jego forma rośnie i wciąż jest w stanie grać na bardzo wysokim poziomie. Gra pewnie, wbija wysokie breaki. Jutro zdecydowanie gram na Williamsa, może być nawet handi -2.5 lub 1.5.
Kolejne spotkanie do Ding Junhui - Jamie Cope. Faworytem jest Ding, który po wpadce w Mastersie, powinien odpokutować sobie meczem właśnie z Cope&#39;m. Kurs niezły 1.50, a godny gry.
O 16:00 swój mecz zaczynają Mark Selby z Juddem Trumpem. Szczerze powiedziawszy z tym meczem mam kłopot, Selby wygrał trofeum Masters i nie wiem czy utrzyma swoją dobrą formę również w tym turnieju. A Trump jak to Trump, dobrze idzie mu w lidze CLS, czy wcześniej w PLS, jednak w większych turniejach nigdy nie może się przebić dalej niż za pierwszą rundę. Może w końcu mu się uda? Za płaską stawkę chyba zdecyduję się na to ryzyko.
Higgins - Judge - faworyt może być tylko jeden. John musi to spotkanie wygrać, tym bardziej, że w Mastersie odpadł już w pierwszej rundzie. Handi - 2.5 na &quot;Czarodzieja z Wishaw&quot; musi wpaść ;)
Jest także oferta na jutrzejsze mecze pierwszej rundy:

Z meczów drugiej rundy ciężko wytypować mecz Robertson - Carter. Neil jest w dobrej formie, nie schodzi poniżej określonego poziomu i gra miły dla oka snooker, często wbijając wysokie breaki. Za to Ali Carter - forma nierówna, ale jeśli już wejdzie w mecz, ciężko jest go pokonać. Do tego dochodzi fakt, iż Anglik broni trofeum, a na niektórych snookerzystów działa to bardzo motywująco. Może jakiś over freajmowy? Ciężko wytypować.
Drugie spotkanie - zdecydowany faworyt w Szkocie, Stephen Maguire w handi 1.5. Hawkins wprawdzie pokonał w I rundzie 5-0 Ebdona, ale uważam, że nie jest to godny rywal dla Maguire&#39;a. Niby Szkot męczył się z Dalem, wygrał tylko 5-4, ale teraz myślę, że wygra pewniej.
To tyle ode mnie, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy, snookerowy dzień. ????
Edit: Przed chwilą dodano również ofertę na jutrzejszy mecz Hendry&#39;ego z Dayem. Podmieniłem link i również kursy macie u góry. Zadziwiające kursy - na Stephena aż 1.90!? Trochę dziwne, po tym co dziś pokazał powinien spokojnie ograć Ryana. No cóż, miejmy nadzieję, że &quot;Złoty chłopiec&quot; wykorzysta słabego rywala, przejdzie do następnej rundy, a portfel wzbogaci się o kolejne polskie złotówki ???? ???? ????
Kolejny edit: Dodany do oferty mecz Allen - Stevens. Po grze jakiej ostatnio prezentuje Irlandczyk z Północy, jest on dla mnie zdecydowanym faworytem. Walijczyk tak jak już mówiłem, w kiepskim stylu jakoś przeszedł te kwalifikacje i I rundę i nic ciekawego nie pokazał, wręcz przeciwnie, strasznie męczył się i z Pinchesem i z Murphym, choć w tym drugim meczu winnym jego zwycięstwa był Anglik... Jednym zdaniem - Mark Allen zdecydowany faworyt z kursem 1.61 więc przyzwoitym.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Do tego również szkoda Drago, prowadził już 4-3 i niestety ostatecznie przegrał. Zadziwił Day, zagrał w porównaniu z ostatnimi wynikami nieźle. Ostatni frejm dużo szczęścia i awans do następnej rundy. Szkoda Maltańczyka...
Szkoda, szkoda. Zasłużył jak nikt inny na to aby być w tej drugie rundzie. Nie zgodzę się jednak, że Day zadziwił. Grał jak zwykle, beznadziejnie, Drago też nie grał dobrze choć po nim można się już tego spodziewać. W końcu to zawodnik który dopiero co wrócił do main touru i grę zaczynał od pierwszej rundy kwalifikacji, dodatkowo najlepsze lata ma już za sobą. Na jego tle, Day powinien prezentować się o niebo lepiej, a o mały włos nie przegrał. Jak zwykle żenująco Walijczyk, którego snookera nie znoszę i okropnie mnie męczy.

Murphy - tragedia, &quot;jego snooker&quot; wołał o pomstę do nieba. Grał fatalnie, do tego bardzo mizernie wypadł Stevens, który już drugi raz jakoś &quot;przekulał się&quot; do następnej rundy, a mimo to Anglik nie sprostał oczekiwaniom. Co też się z Shaunem dzieje? Chwilowi kryzys, czy też coś głębszego? O to jest pytanie.
Nie wiem. Mam nadzieję, że to chwilowy regres formy ale prawda jest taka, że snooker Merfiego obecnie irytuje mnie prawie tak samo jak gra Day&#39;a, a to już jest bardzo zły znak.

Hendry bardzo pewna wygrana 5-1, spokojnie i rozsądnie rozgrywane breaki - ogółem Stephen wypadł całkiem dobrze. Harold nie miał nic do powiedzenia, jego najwyższy break w tym meczu to 59. Ogólnie Szkot na duży ✅
Zadziwił mnie Stefan. Spodziewałem się, że może odpaść a tu proszę, rewelacja. W meczu z Day&#39;em to Szkot będzie moim faworytem.

Jutro czekają nas również ciekawe spotkania. Pierwszym z nich będzie pojedynek Marka Williamsa z Fergalem O&#39;Brienem. Zdecydowany faworyt dla mnie to oczywiście Walijczyk, którego upatruję jako TRIUMFATORA całego turnieju. Mark swoją grą w Mastersie na prawdę pokazał, że jego forma rośnie i wciąż jest w stanie grać na bardzo wysokim poziomie. Gra pewnie, wbija wysokie breaki. Jutro zdecydowanie gram na Williamsa, może być nawet handi -2.5 lub 1.5.
W swoim temacie również zagrałem na Borsuka jako zwycięzce całego turnieju. Moim zdaniem ma spore szansę by to osiągnąć. W półfinale zapewne ktoś z dwójki Robertson-Carter więc szanse 50/50, a w finale to już wszystko się może zdarzyć tym bardziej, że gra u siebie. Go Mark!

Z meczów drugiej rundy ciężko wytypować mecz Robertson - Carter. Neil jest w dobrej formie, nie schodzi poniżej określonego poziomu i gra miły dla oka snooker, często wbijając wysokie breaki. Za to Ali Carter - forma nierówna, ale jeśli już wejdzie w mecz, ciężko jest go pokonać. Do tego dochodzi fakt, iż Anglik broni trofeum, a na niektórych snookerzystów działa to bardzo motywująco. Może jakiś over freajmowy? Ciężko wytypować.
Drugie spotkanie - zdecydowany faworyt w Szkocie, Stephen Maguire w handi 1.5. Hawkins wprawdzie pokonał w I rundzie 5-0 Ebdona, ale uważam, że nie jest to godny rywal dla Maguire&#39;a. Niby Szkot męczył się z Dalem, wygrał tylko 5-4, ale teraz myślę, że wygra pewniej.
To tyle ode mnie, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy, snookerowy dzień. ????
Nie gram na Robertsona bo Carter ciągle dla mnie jest zagadką w tym sezonie. Raz świetnie, raz beznadziejnie. Gdyby kurs był wyższy to tak, ale po 1.60 raczej nie.
Na pewno nie ruszę Maguire. Szkota nie powinno już być w tym turnieju. Jego forma jest kiepska o czym świadczą męczarnie z Dalem, pech chce po raz kolejny, że znów Maguire ma banalną drabinkę ale na szczęście tylko do ćwierćfinału bo tam pewnie będzie czekał na niego Williams.
Co do meczu Hendry&#39;ego pisałem już wyżej, że na Szkota zagram.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
JA dzisiaj zdecydowanie Williams i Higgins jako pewniaki.
Higgins po wpadce w Mastersie tutaj musi pokazać klasę. Williams zgadzam się , że jest chyba głównym faworytem do wygrania turnieju.
Co do wieczornej sesji , to Hendry i Robertson wydają się faworytami. O tyle Hendy wydaje się zdecydowanym faworytem bo Day wczoraj zagrał bardzo słabo. Natomiast Robertson prezentuje równy poziom i myślę że właśnie to zdecyduje o jego zwycięstwie. Carter bardzo dobre frejmy przeplata z totalnymi wpadkami i tak może raz wbić 120 a zaraz potem popełnić proste błędy i frejm ucieka.
Myślę również że Selby dzisiaj wygra. Chłopak gra coraz pewniej i co ważne on wie że jest mocny. Coś czuje że aktualnie jest taki czas gdzie 1 i 2 runda w tuniejach rankingowych dla Selbiego to będzie spacerek.
Ding to wielka nie wiadoma. Jak chyba wszyscy wiemy , jest to zawodnik bardzo chimeryczny . Wystarczy parę nie udanych zagrań żeby Ding totalnie rozkleił się mentalnie i wtedy jest po meczu.
Bardzo mnie kusi zagrać na Perrego. Dott od dawna prezentuje słaby snooker a Perry ostatnio odżył w Lidze Mistrzów. Pytanie tylko , czy Perry nie przeżywa stresów w turniejach rankingowych i znowu nie polegnie. Kurs bardzo kusi bo może się okazać , że taka okazja przejdzie koło nosa ale chyba jednak odpuszcze.
Więc na dziś będzie Williams, Higgins, Selby, Hendry i Roberston
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja liczę na Trumpa, kończy jeden z kuponów i mam nadzieję, że nie zawiedzie. Jeśli zagra na swoim poziomie to Selby będzie miał bardzo ciężką przeprawę.

Z drugiej rundy zdecydowałem się zagrać na Marka Allena i Stephena Hendry&#39;ego.
Irlandczyk z Północy wczoraj trzy pierwsze frejmy przespał ale później grał już naprawdę bardzo dobrze i Stevensa powinien pokonać. Walijczyk nie pokazał nic szczególnego, poza tym ostatnim czyszczeniem i gdyby Murphy grał trochę lepiej to Stevens nie miałby nic do powiedzenia. 1.61 na Allena to dobry interes.

Do Marka dołożę Hendry&#39;ego, który wczoraj grał wyśmienicie. Czyżby wracał dominator? Zobaczymy. Szansę na ćwierćfinał są spore bo rywal przeciętny. Dużo napisałem kilka postów wyżej o Day&#39;u i zdania nie zmienię. To obecnie obok Perry&#39;ego nagorszy zawodnik czołowej szsnastki. Kurs na &quot;Golden Boya&quot; tylko dodatkowo zachęca aby Szkotowi zaufać.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
A co myślisz o meczu Perrego ? Duże ryzyko grać na niego ? Kogo byś upatrywał w tej parze na faworyta ?? I jak z Dingiem ... Za większą stawke byś go grał ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A co myślisz o meczu Perrego ? Duże ryzyko grać na niego ? Kogo byś upatrywał w tej parze na faworyta ?? I jak z Dingiem ... Za większą stawke byś go grał ?
Jeżeli przeczytasz cały ten temat to na pewno znajdziesz odpowiedzi.. ;)

Dinga odpuszczam, z tego samego powodu jaki Ty napisałeś wyżej. Jak wygra dwa pierwszej frejmy to pokona Cope&#39;a ale jeśli przegra to znów zacznie płakać i skończy się pogromem jak z Selbym, a Jamie to nie jest byle jaki rywal.

U Perry&#39;ego nie widzę faworyta. Dwaj beznadziejnie grający ostatnio zawodnicy i jeśli już MUSIAŁBYM na kogoś stawiać to byłby to były mistrz świata, Graeme Dott.
 
sower 0

sower

Użytkownik
typ: Williams
Fergal dostał się do Welsha przez wyeliminowanie Li Hanga wynik 5:4. W tym spotkaniu Fergal wbił najwyższego breaka 125. W UK Championship w kwalifikacjach przegrał z Czarną skałą 7:9. 27 października odpadł w kwalifikacjach do MAstersa z Liu Song z wynikiem 4:5.
Najwyższy break tego zawodnika to 132 ustanowiony w sierpniu 2009r.
Ostatnie najwyższe osiągnięcie :Finalist - Northern Ireland Trophy 2007
Co do Williamsa wszystkie informacje znajdziecie w dziale snooker w temacie Masters

BTW. Ja jednak w finale widzę Hendrego
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
no i zaczynamy zabawę ????
na 1 ogień Williams i Dott ????
Dott ładnie wyciągnął z 2-0 na 2-2 wbijając w 4 frejmie break 72 .
Williams gra strasznie dziwnie , rzekłbym nawet że kiepsko. Wiele błędów i wogóle taka ospała postawa. Mam nadzieje że po przerwie się chłop pobudzi i zacznie grać bardziej żwawo i efektownie
 
snajp 487,8K

snajp

Użytkownik
Ja panowie postanowiłem nie sugerować ostatnio zobaczoną grą zawodnika zobaczoną na kilka dni przed jakimś turniejem rankingowym!!!
Ebdon i Fu w CLS wyglądali mi na pewniaków nie z tej ziemi a sumienie mi podpowiadało inaczej.Trudno, tylko mój stary Hendry tym razem mnie nie zawiódł.Został jeszcze Ding którego faworyzowałem ale już widzę że nie za dobrze mu idzie.
Jutro Maguire jedzie do domu ;)
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
no i Dott po kursie 1,8 siada ???? ????
wiedziałem że takiego kursu nie można odpuścić i po pójściu za głosem Assa typ siadł.
Williams również po przerwie zagrał zdecydowanie lepiej i również mecz siedzi ????
teraz na 16:00 mam Higginsa i oby wkońcu pokazał na co go stać.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
nooo już po 1 frejmie widać pewność Higginsa . Wogóle inna postawa niż na Mastersie. Widać pewne wbicia , lekką rękę i co najważniejsze brak obaw przed wbiciem nawet trudnych bil. Jeżeli Judge nie zagra jakiegoś wielkiego meczu to Higgins może to szybko wygrać
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
i jak tu lubić snooker ? :| 1 bila Domino eh

na jutro mecze jakieś takie nijakie. raczej nie do gry na faworytów.
Williams 1.32 śmich trochę, bo Higginsonowi Walia służy. Warto spróbować po wyższym kursie, albo jak kto może to z handicapem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom