>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 25.01-31.01.2010

Status
Zamknięty.
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Już na początku 9 frejma było widać kto zagra w finale WO. Dla O&#39;Sullivan już się nie chciało grać i tu się pokazuje drugie oblicze jego. Świetna gra w ćwierćfinale i dobra gra to właśnie wspomnianego dziewiątego frejma. Co do finały to kurs jest zbyt niski, aby go ruszać, ale tak jak moim przedmówcy dla mnie zwycięzco tego spotkania jest Higgins. I mam nadzieję, że będzie to zacięty pojedynek.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
No właśnie, dlatego też sądzę, że stawianie na Higginsa po takim kursie nie ma sensu. A nóż się uda Aliemu? Życzę mu tego, &quot;Kapitan&quot; może znajdzie jakiś sposób na kolejny triumf w Welsh Open, gdyż jak na razie ma tylko jedno turniejowe zwycięstwo właśnie w Newport. Kurs na Cartera wynosi już teraz 3.00, no sam nie wiem, co o tym myśleć...
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Mi osobiście już nie zależy kto wygra te spotkanie. Chciałbym aby w tym pojedynku było można wszystko co piękne zobaczyć w snookerze, czyli duże brejki ładne snookery. Gdyż Ci dwaj zawodnicy nie należą do moich ulubieńców. NIECH WYGRA LEPSZY ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Panowie co tam się dzieje jaki wynik
Jak byś się trochę wysilił i poszukał w pierwszym poście to byś znalazł odpowiednia stronę (livescoring). No ale po co się tak trudzić?
Jak na razie John prowadzi 6-2. Druga sesja o 20:00, w Eurosporcie od 21:15.
Przebieg spotkania:
John Higgins 6-2 Allister Carter
1st Session: 128(95)-0, 101(101)-1, 78(71)-24, 137(137)-0, 81(81)-48( 38 ), 13-81(39,36), 94(59)-27, 54(54)-72(66)
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Higgins w finale wygląda kapitalnie, wbija bardzo wysokie brejki (z 137 na czele!), a do tego Carter popełnia błędy, które nie pozwalają mu na powalczenie w pojedynku - musiałaby się wydarzyć katastrofa, żeby John tego nie wygrał (prowadzi już 7:2).
Szczerze mówiąc Higgins to mój ulubiony snookerzysta, ale obiektywnie patrząc na turniej Welsh Open stwierdzam, że jak najbardziej należy mu się wygrana.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Higgins jak pisałem był zdecydowanym faworytem tego spotkania. Typowanie Cartera to liczenie tylko i wyłącznie na farta i niespodzianke jak w meczu z Maguire i tutaj nie można mówić o nosie typerskim tylko poprostu szukanie wysokiego kursu jako niespodzianki która ma jakąś szanse wejść.
Niestety nie było mi dane dzisiaj zobaczyć chociaż jednego frejma finału i mogę się tylko domyślać co pokazał Higgins. Niestety przytrafiły się na tym turnieju tylko 2 niespodzianki i niestety w momentach gdzie można było zarobić kupe kasy. Ogólnie turniej na plus więc czekamy na następny
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Turniej Welsh Open zakończył się. Zwycięzcą został Szkot, John Higgins, który pokonał 9-4 Aliego Cartera.


Cóż. Wygrał najlepszy. Zdecydowanie najlepszy. Na swojej drodze napotkał między innymi obu finalistów ostatniego Mastersa i obu wyeliminował co tylko potwierdza iż wpadka na Wembley Arena to był po prostu wypadek przy pracy.
Ja tylko żałuję, że nie zagrałem wczoraj na zwycięstwo Higginsa po 3.25 w turnieju. Jasne było, że jeśli pokona Ronniego to wygra turniej bo Carter na Szkota to za mało. Zresztą nie tylko on. Prawda jest taka, że jak w latach 80-tych mieliśmy dominatora Davisa, w 90-tych Hendry&#39;ego tak teraz mamy dwóch, Higginsa i O&#39;Sullivana. Różnią się tylko tym, że temu pierwszemu zawsze sie chce, a temu drugiemu nie i dlatego obecnie to John jest tym lepszym.

Dziękuje wszystkim jak zwykle za owocną dyskusję i zapraszam do tematu Chamionship League Snooker, która będzie grała przez cały luty.
Jutro otworze także temat na kwalifikacje China Open, które rozpoczynają się za kilka dni.
Pozdrawiam.. ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak ogółem nawet bardzo duży plus. Z Cartera ostatecznie się wycofałem, zresztą jakbym grał to za jakieś 20-30 zł. Szkoda tylko, że ugrał jedyne 4 frejmy, mógł się bardziej wysilić. Inna sprawa, że John był w wybornej formie, wysokie breaki przychodziły mu dziś z ogromną łatwością i chyba jednak zasłużenie sięgnął po &quot;kamienne&quot; trofeum:

Tu wraz z żoną.

Teraz czeka nas niestety długi rozbrat ze snookerem, wprawdzie eliminacje zaczynają się już 2 lutego (do China Open), jednak sam turniej główny rozpocznie się 29 marca. Także snookerowych snów! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom