>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PROJEKT Wasze Bety - Moje Kupony!

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
2. Anderlecht - Cercle Brugge, Cercle Brugge, @7,10 (6,25) Fortuna, 1j  2:1

3. Osasuna - Alaves, Alaves, @5,40 (4,75) Fortuna, 1j  4:2

4. Utrecht - Sittard, Sittard, @10,00 (8,80) Fortuna, 1j  6:0

5. Utrecht - Sittard, remis, @6,60 (5,81) Fortuna, 1j  0:3

6. Venlo - Feyenoord, Venlo, @5,80 (5,10) Fortuna, 1j  0:3
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
11. Chelsea - Crystal Palace, Crystal Palace, @9,90 (8,71) Fortuna, 1j  2:0

12. Tottenham- Sheffield Utd, Sheffield Utd, @6,00 (5,28) Fortuna, 1j  1:1

13. Brest - PSG, Brest, @10,50 (9,24) Fortuna, 1j  1:2

14. Lille - Metz, Metz, @5,60 (4,93), Fortuna, 1j  0:0

15. Monaco - Dijon, Dijon, @7,20 (6,34) Fortuna, 1j  1:0

16. Valencia - Granada, Granada, @5,70 (5,02) Fortuna, 1j  2:0

17. Eibar - Real Madryt, Eibar, @5,70 (5,02) Fortuna, 1j  0:4

18. Barcelona - Celta Vigo, Celta Vigo, @14,50 (12,76) Fortuna, 1j  4:1

19. Schalke - Dusseldorf, Dusseldorf, @6,30 (5,54) Fortuna, 1j  3:3

20. Legia - Górnik, Górnik, @6,75 (5,94) Fortuna, 1j  5:1

21. Santa Clara - Benfica, Santa Clara, @7,10 (6,25) Fortuna, 1j  1:2

22. Inter - Verona, Verona, @10,00 (8,80) Fortuna, 1j  2:1

23. Napoli - Genoa, Genoa, @8,30 (7,30) Fortuna, 1j  0:0
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 11 listopada 2019 05:17 przez zloty5oWydaje mi sie ze granie na DW bylo by lepszym pomyslem 
myślę, że podobna loteria, tu raczej bardziej chodzi o konsekwencje i granie wszystkich niespodzianek, ja niestety różnie stoję z czasem i nie zawsze mam czas zagrać, ale już w czasie tego testu umknęły mi 2 duże typy z tych co zapamiętałem, a pewnie było jeszcze coś, te 2 o których wspominam to Dijon - PSG @11,50 oraz Frankfurt - Bayern @7,30, gdybym je zagrał to wyglądałoby to całkiem inaczej. Teraz 2 tygodnie przerwy, więc można na spokojnie przemyśleć. Następna kolejka będzie po przerwie reprezentacyjnej, a przed meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy, więc myślę, że niespodzianek nie braknie i część strat odrobię.
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowując mój główny temat z typami Typy by Waldi1979 i patrząc ile tak zwanych pewniaczków uwaliło mi kupony oraz na wyniki w tej covidowej rzeczywistości postanowiłem jeszcze raz spróbować pograć niespodzianki, gra ma raczej formę testu, będą tu typy głównie przeciwko faworytom, czyste zwycięstwa lub podparte remisem, jeżeli kurs będzie atrakcyjny trafią się też pewnie typy, że słabszy zespół strzeli gola itp. Stała stawka 1j, co jakiś czas będę robił podsumowanie, zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Reaktywacja tematu ;) pod koniec minionego sezonu zacząłem testować pewien system, z racji, że nie jest to mój wymysł, a komu jak komu, ale mi nie wypada łamać regulaminu, więc namiaru na niego nie mogę zostawić, ale kto będzie chciał to sobie znajdzie, ja tu tylko z grubsza go przedstawię, ponieważ lekko go zmodyfikowałem "pod siebie". Jest to skrócony system 4-8-14, czyli z 8 meczy robię 14 kuponów AKO 4. System w swoim założeniu był pod kupony bezpieczne na przykład w Fortunie. Ja postanowiłem go wykorzystać pod grane przez mnie azjany powyżej 2 goli (czasami dam coś innego, ale głównie będą to azjany). Przy 5 trafionych meczach z 8 mamy gwarancję, ze wejdzie nam przynajmniej jedna "czwórka", ja minimalizując ryzyko wykorzystałem azjany dlatego, że gdy będziemy mieli jakiś zwrot lub nawet kilka to mimo mniejszej wygranej nie będzie to przegrany kupon a wygrany, oczywiście proporcjonalnie pomniejszony o ilość zwrotów. Osobiście wychodzę z założenia, że lepiej "małą łyżeczką", a systematycznie powiększać kapitał. Oczywiście nikt tu gwarancji nie da i nawet na tym można się "wysypać", jednak dzięki zwrotom ryzyko jest ograniczone do minimum. Jak wspomniałem zagrałem tym systemem kilka ostatnich kolejek w poprzednim sezonie i byłem do przodu, dlatego postanowiłem w obecnym przetestować go w dłuższej perspektywie i podzielić się nim z wami, może ktoś będzie miał na niego lepszy pomysł 🤔 To chyba na tyle, będę się starał przynajmniej raz na weekend wrzucać zestaw kuponów, oczywiście podliczenie co kolejkę + mam nadzieję na bieżąco podliczać cały test systemu, wstępnie myślę, że poprowadzę go przez całą rundę jesienną, a jak się sprawdzi to może i dłużej ;) Stawki na kupon będą identyczne, czyli 14 kuponów na początek po 10j , później może ją zmienię, wszystko zależy od wyników ;) na początek narazie zaczniemy tak. Myślę, ze wystartuję wraz ze startem Ekstraklasy i naszej 1 ligi (y)🖐
 
Otrzymane punkty reputacji: +527
G 0

gubernator_nh

Gość
1. Jeśli mogę zapytać, 1 kupon składa się z ilu zdarzeń? :) z 4?
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1. Jeśli mogę zapytać, 1 kupon składa się z ilu zdarzeń? :) z 4?
dokładnie, w normalnym systemie 4 z 8 mamy 70 kombinacji, w tym jest to skrócone do 14 kuponów, gdzie każda możliwa trójka występuje dokładnie jeden raz, więc jeżeli trafimy min 3 z 8 + będziemy mieli jeden zwrot to już mamy wygrany przynajmniej jeden kupon. Podczas mojego testowania zdarzały się też takie kupony, gdzie miałem powiedzmy 2 zwroty i 2 wygrane czy 1 wygrana + 3 zwroty, wiadomo, że wygrana z takiego kuponu jest minimalna, ale po pierwsze nie tracimy stawki, a po drugie kupon mimo, że z minimalną wygraną to jednak jest wygrany, przy dużej ilości zwrotów może też się zdarzyć kupon, gdzie będziemy mieli 4 zwroty, wtedy wiadomo nic nie wygrywamy, ale odzyskujemy stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +527
S 2K

smielaq

Użytkownik
dokładnie, w normalnym systemie 4 z 8 mamy 70 kombinacji, w tym jest to skrócone do 14 kuponów, gdzie każda możliwa trójka występuje dokładnie jeden raz, więc jeżeli trafimy min 3 z 8 + będziemy mieli jeden zwrot to już mamy wygrany przynajmniej jeden kupon. Podczas mojego testowania zdarzały się też takie kupony, gdzie miałem powiedzmy 2 zwroty i 2 wygrane czy 1 wygrana + 3 zwroty, wiadomo, że wygrana z takiego kuponu jest minimalna, ale po pierwsze nie tracimy stawki, a po drugie kupon mimo, że z minimalną wygraną to jednak jest wygrany, przy dużej ilości zwrotów może też się zdarzyć kupon, gdzie będziemy mieli 4 zwroty, wtedy wiadomo nic nie wygrywamy, ale odzyskujemy stawkę.
Brzmi ciekawie choć musiałbym to zobaczyć na konkretnym przykładzie :) Albo coś dla zabawy na razie za drobne spróbować samemu :D
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Rozpiska wygląda tak, wygodniej by było pokazać ją w formie tabeli, ale jak już wspomniałem system nie jest mojego autorstwa, więc tylko wytłumaczę o co chodzi.

Wybieramy 8 meczy i rozpisujemy je na 14 kuponów po 4 zdarzenia według schematu poniżej:
Kupon 1:
Mecze 5, 6, 7, 8

Kupon 2:
Mecze 3, 4, 7, 8

Kupon 3:
Mecze 1, 2, 7, 8

Kupon 4:
Mecze 2, 4, 6, 8

Kupon 5:
Mecze 1, 3, 6, 8

Kupon 6:
Mecze 1, 4, 5, 8

Kupon 7:
Mecze 2, 3, 5, 8

Kupon 8:
Mecze 1, 4, 6, 7

Kupon 9:
Mecze 2, 3, 6, 7

Kupon 10:
Mecze 2, 4, 5, 7

Kupon 11:
Mecze 1, 3, 5, 7

Kupon 12:
Mecze 3, 4, 5, 6

Kupon 13:
Mecze 1, 2, 5, 6

Kupon 14:
Mecze 1, 2, 3, 4
System jest tak rozpisany, ze przy trafieniu 3 meczy mamy gwarancję trafienia jednej trójki, przy trafieniu 5 spotkań trafiamy czwórkę i 6 trójek, przy trafieniu szóstki 3 czwórki i 8 trójek, przy siedmiu trafionych spotkaniach 7 czwórek i 7 trójek, przy trafieniu 8 oczywiście wszystkie 14 kuponów wygranych. Dodatkowo to co ja sobie sam wprowadziłem z racji, ze system wykorzystuję głównie pod granie azjanów przy zwrotach ilość trafionych kuponów może być jeszcze większa, ale wygrana będzie oczywiście pomniejszona o ilość zwrotów jakie ewentualnie trafimy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom