>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy

Status
Zamknięty.
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Według krótkiego oświadczenia Słoweńskiego Związku Narciarskiego Prevc przeszedł w niemieckim szpitalu dwudziestominutowy zabieg. Najprawdopodobniej po powrocie do Słowenii czeka go drugi, poważniejszy zabieg. W każdym razie dla młodego skoczka sezon jest już zakończony.
no to ładnie został dzisiaj urządzony przez bezmyślną decyzję o puszczeniu go w takim wietrze...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dramat rekordzisty świata. Kończy karierę!
Wiadomo było, że kiedyś to się stanie. Bezwzględne przepisy nakazujące skoczkom trzymanie odpowiedniej wagi doprowadziły do dramatycznej decyzji norweskiego zawodnika. Johan Remen Evensen cztery dni przed MŚ w lotach postanowił zakończyć karierę.
Norweg postanowił pożegnać się ze skokami po nieudanych konkursach w Oberstdorfie w ostatni weekend. O decyzji poinformował na konferencji prasowej.
- Postanowiłem to godzinę po zawodach - powiedział 26-letni były już skoczek, który w klasyfikacji generalnej PŚ zajmuje 26. miejsce. - Pewnie mógłbym jeszcze się głodzić i tracić kilogramy - mówił Evensen, który powiedział, że jego ciało nigdy nie było przystosowane do tego sportu. Po wielu lat walki o utrzymanie wagi i nie ma już większej ochoty tak robić.
- Moje ciało miało już dość i się zbuntowało. To tak jakby moje ciało mówiło: „panie Evensen, byłeś za długo w takim rygorze i czas skończyć - dodawał smutny Norweg, który kilka razy musiał robić sobie przerwy w czasie spotkania z mediami.
Johan dodał, że czuł na sobie presję utrzymania niskiej wagi, ale zapewnił, że nigdy nie był głodny i nikt nie zmuszał go to tracenia na wadze.
Za kilka dni w Vikersund rozpoczynają się mistrzostwa świata w lotach i mimo nienajlepszej formy selekcjoner Alexander Stöckl chciał Evensena tam zabrać. W lutym zeszłego roku na tym obiekcie Johan Remen uzyskał aż 246,5 metra, co jest rekordem świata.
- Miałem nadzieję, że uda mi się powtórzyć to, co zrobiłem rok temu, ale rzeczy nie potoczyły się tak jak miałem nadzieję. Wróciłem do Pucharu Świata, ale nie byłem w stanie zajmować dobrych miejsc, a inni z kadry skakali ode mnie lepiej - dodawał.
- Obawiałem się, że to się może stać. To bardzo smutne - powiedział komentator skoków w norweskiej NRK Arne Scheie. - Kiedy specjalista od lotów nie jest w stanie uzyskać 120 metrów na mamucie, to jak może startować w mistrzostwach - pytał retorycznie dziennikarz.

Decyzję o zakończeniu kariery Evensen podjął w Oberstdorfie.

eurosport.pl
 
M 176

michal93

Użytkownik
Wiem ,że dla niektórych to głupie ale dzisiaj przez przypadek ( obstawiałem przez internet w telefoniei kliknęlo mi sie nie to co trzeba) postawiłem dubla zamiast za 4.10 zł to za 41 zł.Dwa zakłady H2H Freund- Freitag 1 i Koch -Kranjec 1. Czy jak odwołali zawody to będzie zwrot czy będzie się liczył jutrzejszy wynik??
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pisz do nich na czacie, każdy buk może inaczej rozliczać.
Oficjalna decyzja jest następująca:
...Tym samym Mistrzostwa Świata w Lotach rozpoczną się jutro od nowa. Oficjalnie wiadomo już, że zamiast zaplanowanej na sobotę serii próbnej o godz. 15:00 odbędzie się pierwsza seria konkursowa. PROGRAM ZAWODÓW:
Sobota, 25.2.2012
15:00 - Pierwsza seria konkursowa
16:00 - Druga i trzecia seria konkursu indywidualnego
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Rozumiem, że jeśli obstawiłem kilka par H2H na klasyfikacje generalną w millenium to będą rozliczac normalnie na podstawie 3 rozegranych serii tak..? I powiedzmy jeśli jutro zostanie rozegrana chociażby tylko jedna seria to kupon dalej będzie obowiązywac...?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z logicznego punktu widzenia tak, bo nawet jak będzie jedna seria to medale zawodnicy dostaną a tym samym będzie klasyfikacja generalna.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A własnie. Zagralem 2 pary w bet365 na dziesiejsze zawody i dalej sa nierozliczone. Moge spodziewac sie zwrotow czy beda one wisiec do jutra do tej 1 serii o 15 ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wydaje mi się że jutrzejszą pierwszą serię konkursową bukmacherzy traktują jako pierwszy konkurs ale mogę się mylić. Najlepiej to podbić na czat to wszystko wyjaśnią, a jak się nie zgadzacie z ich decyzją to można ich wyzwać :cool:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Podejrzewam,że nie będzie zwrotów.Po prostu konkurs przełożony o 24 godziny,czyli tak jak w przypadkach innych sportów zakłady obowiązują.Ale pewnie zależy od buka.A zakłady na całe mistrzostwa nawet po 1 rozegranej serii pewnie będą rozliczone.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Podejrzewam,że nie będzie zwrotów.Po prostu konkurs przełożony o 24 godziny,czyli tak jak w przypadkach innych sportów zakłady obowiązują.Ale pewnie zależy od buka.A zakłady na całe mistrzostwa nawet po 1 rozegranej serii pewnie będą rozliczone.
A może się orientujesz o co chodził w Fortunie gdy były wystawione pary H2H. Pisze mi na kuponie tak :
Skoki - MS loty hs-225-1.dzien konkurencja : kto lepszy Koch - Schlierenzauer.
I teraz sam nie wiem co teraz ? Czy to chodziło o całe MS, czy tylko o pierwsze dwie serie, czy o dzisiejszy dzień ? Będą czekać do jutra czy zwroty czy jak ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A może się orientujesz o co chodził w Fortunie gdy były wystawione pary H2H. Pisze mi na kuponie tak :

Skoki - MS loty hs-225-1.dzien konkurencja : kto lepszy Koch - Schlierenzauer.

I teraz sam nie wiem co teraz ? Czy to chodziło o całe MS, czy tylko o pierwsze dwie serie, czy o dzisiejszy dzień ? Będą czekać do jutra czy zwroty czy jak ?
Na pewno chodziło tylko o dzisiejszy dzień,czyli planowane 2 serie i o to kto będzie wyżej po 2 skokach.Jeśli nie zrobią zwrotów za to,to jutrzejszy 1 skok będzie decydujący mi się wydaje,bo planują 3 serie jutro(1 za dziś +2 jutrzejsze),ale pewnie każdy buk inaczej to policzy a nie wiadomo czy wogóle poskakają bo prognozy na jutro są gorsze niż na dziś odnośnie wiatru:;/:
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Szwed Joergen Brink wygrał w niedzielę 88. edycję 90-kilometrowego narciarskiego Biegu Wazów. Wśród kobiet triumfowała rywalka Justyny Kowalczyk z zawodów Pucharu Świata Norweżka Vibeke Skofterud. Startowało 15 775 osób.
Brink wygrał słynną szwedzką imprezę po raz trzeci z rzedu, tym razem po emocjonującym finiszu grupy dziewięciu biegaczy. Jego czas 3:38.41 jest rekordem trasy. Jest nim również wynik Skofetrud, która wygrała zdecydowanie wśród kobiet - 4:08.24. Według mediów uzyskała &quot;czas męski&quot;.
- Jestem długodystansową diablicą. Czym dłużej biegnę, tym lepiej się czuję. Był to mój pierwszy występ na tak długiej trasie lecz z pewnością nie ostatni. Teraz czekam na następną niedzielę i bieg na 30 kilometrów w zawodach Pucharu Świata w Oslo. Po wygraniu słynnego szwedzkiego biegu czuję się bardzo silna - powiedziała Norweżka.
Tegoroczna edycja biegu zapowiadana była jako &quot;fascynująca&quot;, ponieważ miał w nim po raz pierwszy startować mistrz świata i olimpijski Petter Northug, który jednak z tego zrezygnował pomimo premii sponsorskiej wynoszącej milion koron (ok. 500 tys. złotych). Brink miał być jego &quot;pogromcą&quot; i szwedzcy kibice uzbierali sumę 200 tysięcy koron (ok. 100 tys. złotych) nagrody za &quot;głowę Norwega&quot;.
Największe zainteresowanie na starcie w Saelen budziła jednak Pippa Charlotte Middelton, młodsza siotra Kate, małżonki księcia Williama. W biegu wystartował rownież ich brat James oraz następca tronu Danii Książe Frederik. Szwedzki książę Karol Filip nie zdecydował się na bieg na 90-kilometrowym dystansie lecz ukończył jego 30-kilometrowę wersję w piątek.
- Uczestnictwo znanych osób jest zawsze mile widziane, ponieważ podwyższa zainteresowanie naszą imprezą - powiedział Per Strid z biura organizatorów.
Bieg Wazów-Vasaloppet jest najstarszym i najdłuższym biegiem narciarskim na świecie, rozgrywanym zawsze w pierwszą niedzielę marca. Jego trasa ze startem w Saelen i metą w Mora wynosi 90 kilometrów. Odbywa się od 1922 roku na cześć ucieczki przyszłego króla Szwecji Gustawa Wazy na nartach do Norwegii, na tej właśnie trasie w 1521 roku podczas wojny duńsko-szwedzkiej. Obecnie panujący król Szwecji Karol Gustaf wystartował w biegu po raz pierwszy w 1977 roku, zajmując 5708 miejsce.
za sportowefakty.pl

Vibeke rekord trasy, nieźle, będzie groźna na 30km.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wycofał się, bo jechał do szpitala do żony która rodziła.
Ale jak byś przejrzał posty w temacie to byś wiedział dlaczego.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Mam pytanie, mianowicie dziś postawiłem na 2 typy w biathlonie na bet365, gdzie liczył się TYLKO BIEG.
1) Rupholding - Kobiety - Indywidualnie 15km - Solemdal v Anastasiya Kuzmina
(H2H (Czas)) 2 zakład wygrany
2) Rupholding - Kobiety - Indywidualnie 15km - Henkel v Bachmann
(H2H (Czas)) 2 zakład przegrany
Według moich informacji, Bachman biegła lepiej od Henkel o prawie pół minuty. Czy mam złe jakieś dane, czy to pomyłka buka? Bo trochę niesprawiedliwe.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Dzięki Dawid. Napisałem bo pierwszy raz coś mnie takiego spotkało, więc może coś złe dane miałem na stronie, ale okazuje się, że powinienem dostać kaskę. Rozmawiałem z nimi i kupony zostaną ponownie rozliczone, mam nadzieję, że teraz sprawiedliwie. No nic czekam na rezultaty ????
Uwzględnili pomyłkę, kasa jest. Dzięki za pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom