>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy

Status
Zamknięty.
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Puchar Świata w Jakuszycach - ceny biletów na biegi narciarskie
Kto chce z bliska i na żywo zobaczyć uśmiech Justyny Kowalczyk i ją samą w narciarskiej akcji musi dość głęboko zajrzeć do portfela. Ruszyła sprzedaż biletów na Puchar Świata w Szklarskiej Porębie.
Organizatorzy postanowili na imprezie nieźle zarobić. Ceny biletów na stadion na Polanie Jakuszyckiej (4500 miejsc) sięgają od 35 do 1200 zł. Z tym, że tych najtańszych jest niewiele i wiadomo, ze szybko znikną. Więcej widzów będzie mogło rozstawić się wzdłuż trasy biegów na 15 km (mężczyźni) i 10 km klas. (kobiety). I tu jest szansa na zdobycie bezpłatnej wejściówki, ale przewidziano ich tylko tysiąc.
Puchar Świata zagości w Polsce w dniach 17 i 18 lutego 2012 r.
źródło: gwizdek24.se.pl :cool:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Organizatorzy postanowili na imprezie nieźle zarobić. Ceny biletów na stadion na Polanie Jakuszyckiej (4500 miejsc) sięgają od 35 do 1200 zł.
????
To jest właśnie odpowiedź jakich mamy prezesów i osoby odpowiedzialne za organizację tak ważnych wydarzeń sportowych. Cena maksymalna jest po prostu chora i ludzi stojących za ustaleniem tych cen nazwę bez ogródek szmatami.
Fajnie, udało się załatwić Puchar Świata w biegach będzie Justyna, będzie Astma będą zawodniczki z czołówki, ale i tak prosty, zwykły, biedny kibic tego nie zobaczy na żywo po nie będzie go na to stać.
Ja mam nadzieję że nigdy Polska nie zorganizuje zawodów biathlonu bo się ośmieszymy na tle Niemców czy Norwegów ;)
A na widowni nigdy nie będzie takiej atmosfery jak są w wyżej wymienionych krajach.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ale to te dla tzw. Wipów. Jeśli wierzyć stronie oficjalnej: http://pucharswiata2012.pl/komunikat-prasowy-z-dnia-18-12-2011/
Takie normalne to maksymalnie 120 na trybunie. Mało wejściówek, to i takie ceny niestety. Dobrze, że za cały dzień, bo nasze biznesmeny mogłyby wymyślić osobne bilety na baby i chłopów :grin: Jeszcze ma być to Uphill Trophy, ale póki co nie ma nic o cenach.
Z tą sprzedażą to są jaja, bo to już kolejny termin kiedy sprzedaż ma ruszyć, a dalej nie można kupić ;]
Ja mam nadzieję że nigdy Polska nie zorganizuje zawodów biathlonu bo się ośmieszymy na tle Niemców czy Norwegów :wink:
ciekawe gdzie by mieli coś takiego zorganizować ????
Ośmieszyć się organizacyjnie na tym PŚ nie powinniśmy, bo to tylko 4500 kiboli, gorzej &quot;trener&quot; Cempa i jego kadra...
//dawid
Wybiegam już w przyszłość bo może za kilkanaście lat będziemy mieli jakiś tor biathlonowy.
:wink:
o już są na kupbilet.pl , tylko te mapki rysowane w paincie ???? i niewiele z tego wiadomo
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
To jest właśnie odpowiedź jakich mamy prezesów i osoby odpowiedzialne za organizację tak ważnych wydarzeń sportowych. Cena maksymalna jest po prostu chora i ludzi stojących za ustaleniem tych cen nazwę bez ogródek szmatami.
Co zrobisz, jak nic nie zrobisz :? Każdy normalny człowiek to wie, że Polska to zaściankowy kraj przez tych sku... (to tak ogólnie) o typach którzy dorawli się do władzy :cool: I pomyśleć że na F1 w zachodnich krajach Europy można kupić bilet taniej niż u Nas na PŚ w biegach czy na jakikolwiek mecz na Ojro 2012, aż strach pomyśleć jakie ceny byłyby w Polsce gdyby udało się zorganizować taki event, który byłby jednym z GP w kalendarzu, dobrze, że FiA szybko wybiła Nam to z głowy ;)

o już są na kupbilet.pl , tylko te mapki rysowane w paincie i niewiele z tego wiadomo
bez kitu, masakra coś z tego odczytać ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko) i Tomasz Sikora (AZS AWF Katowice) zdobyli złote medale biathlonowych mistrzostw Polski w biegach sprinterskich. Rywalizacja na Polanie Jakuszyckiej odbywała się w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Na starcie stanęło blisko 70 zawodników i ponad 40 zawodniczek. Z krajowej czołówki zabrakło jedynie chorej Agnieszki Cyl (Karkonosze Jelenia Góra).
O sukcesie Sikory na dystansie 10 km zadecydował ostatni odcinek biegowy. Przy wyjściu ze strzelnicy miał nieco ponad pięć sekund przewagi nad Łukaszem Szczurkiem (BKS WP Kościelisko) i mimo jego ambitnych ataków nie dał się wyprzedzić.
Wśród seniorek znakomitą dyspozycję biegową na 7,5 km zaprezentowała Krystyna Pałka (AZS AWF Katowice). Jednak na strzelnicy szło jej znacznie gorzej i w efekcie do Pitoń straciła 13,7 sekundy.
W czwartek odbędą się biegi masowe, które zakończą pierwszą część mistrzostw Polski. Druga tura zaplanowana została na marzec, po ostatnich zawodach Pucharu Świata.
Wyniki biathlonowych mistrzostw Polski:
seniorki sprint 7,5 km

1. Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko) 24.53,7 (2 rundy karne)
2. Krystyna Pałka (AZS AWF Katowice) 25.07,4 (5)
3. Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice) 25.50,1 (3)
4. Paulina Bobak (AZS AWF Katowice) 25.53,1 (3)
5. Magdalena Gwizdoń (BLKS Żywiec) 25.53,1 (4)
6. Katarzyna Leja (BKS WP Kościelisko) 27.04,5 (3)
seniorzy sprint 10 km
1. Tomasz Sikora (AZS AWF Katowice) 27.28,5 (1)
2. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko) 27.32,8 (1)
3. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko) 28.10,9 (2)
4. Krzysztof Pływaczyk (BKS WP Kościelisko) 28.58,1 (4)
5. Rafał Lepel (AZS AWF Katowice) 29.23,2 (4)
6. Łukasz Słonina (AZS AWF Wrocław) 29.24,6 (2)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Koniec sezonu dla Toma Hilde

Tom Hilde nie wystartuje już w tym sezonie w żadnym konkursie. Upadek norweskiego skoczka w drugiej serii konkursu w Oberstdorfie zakończył się tragicznie.

Początkowo wydawało się, że 24-latek nie doznał poważniejszych obrażeń. Szczegółowe badania skoczka wykazały złamanie jednego z odcinków kręgosłupa.

&quot;&quot;Za bardzo chciałem wyciągnąć ten skok pod koniec. Potem chciałem przystopować, ale wszystko działo się zbyt szybko i byłem w stanie nic zrobić&quot; - powiedział o swoim upadku Tom Hilde.

Jedynym pocieszeniem jest fakt, że nie doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego. Kolejne badania Hilde przejdzie w sobotę, wówczas lekarze ostatecznie ocenią stan zdrowia Norwega.
http://www.youtube.com/watch?v=qY_HQX3FhBQ
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Puściłem w STS parę w skokach narciarskich na cały turniej czterech skoczni. W tej parze znajduje się T. Hilde. Dziś dowiedziałem się że złamał kręgosłup i nie wystąpi w kolejnych zawodach.
Czy ktoś z was wie co się dzieje z kuponem. Czy będzie zwrot czy jest już przegrany ?
Ta para to Hilde - sklett
Z góry dziękuje za odp.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
A to Polska właśnie ????????????

Kompromitacja PZNu - Puchar Świata w Zakopanem odwołany!

Nowy rok nie zaczął się dla kibiców kombinacji norweskiej zbyt dobrze. FIS oficjalnie poinformował, że Puchar Świata w Zakopanem planowany na 28-29 stycznia zostaje definitywnie odwołany! Jako przyczynę Polski Związek Narciarski podał modernizację tras biegowych, która nie zostanie ukończona w terminie.

„To odwołanie jest naprawdę godne pożałowania, ale prowadzimy rozmowy z innymi miejscowościami, które mogłyby zastąpić Zakopane” - komentuje dyrektor Pucharu Świata Ulrich Wehling. Jeśli nie uda się znaleźć nikogo chętnego do organizacji Pucharu Świata, to kombinatorów będzie czekać długa przerwa, bowiem z PŚ kilka miesięcy temu zrezygnowali także Estończycy (21-22.01).

Pozostaje nam tylko w imieniu wszystkich kibiców podziękować Polskiemu Związku Narciarskiemu za świetne wywiązywanie się ze swoich zadań. Czy polscy działacze są na prawdę tak ograniczeni, że nie potrafią w terminie wyremontować tras, czy też kryje się za tym jakaś inna przyczyna? Trudno powiedzieć. Na pewno Jakub Michalczuk, ma jeden problem z głowy, bo nie musi się martwić o konfrontacje swoich zawodników z najlepszymi kombinatorami na świecie.
za http://kombinacjanorweska.dbv.pl
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Ta para zostanie anulowana i na pewno zostanie to zdarzenie policzone po kursie 1.00
Po przeczytaniu opini na innych postach dochodze do wniosku że kupon został przegrany ale ty sądzisz że typ zostanie policzony po kursie 1,00. Jesteś pewien ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W innym temacie osoby mają rację, że typ zostanie rozstrzygnięty jako przegrany. Myślałem, że autorowi chodzi o parę w kolejnym (dzisiejszym) konkursie, wówczas zawodnik by nie przystąpił do konkursu, czyli mamy zwrot.
Jeśli zawodnik skoczył to wówczas zakład jest rozstrzygany normalnie.
 
Y 8

yulek

Użytkownik
witam panowie!

na expekt postawiłem facetoface na ammanna i teraz nie dokonczy gosc turniej, co jest w takim przypadku?
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
witam panowie!

na expekt postawiłem facetoface na ammanna i teraz nie dokonczy gosc turniej, co jest w takim przypadku?
Ammann zakończy TCC z taką ilością punktów jaką ma po 3 turniejach, i to będzie brane pod uwage przy rozliczaniu.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 0

diabllowe

Użytkownik
Może było już to pytanie ale nie znalazłem. Jak ma się sprawa ze zwrotami w skokach narciarskich? Czy w wypadku rozegrania tylko 1 serii u ktoregos bukmachera mozna spodziewas sie zwrotu?
Chodzi mi głownie o expekt
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Może było już to pytanie ale nie znalazłem. Jak ma się sprawa ze zwrotami w skokach narciarskich? Czy w wypadku rozegrania tylko 1 serii u ktoregos bukmachera mozna spodziewas sie zwrotu? Chodzi mi głownie o Expekt
a dalczego mialby byc zwrot ? zawody sie odbyly, klasyfikacja jest. nie wyobrazam sobie zeby ktorys buk tak robil
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło podczas treningów tureckiej reprezentacji w narciarstwie alpejskim. Na stoku centrum narciarskiego Erzurum życie straciła 18-letnia Asli Nemutlu - poinformowała agencja Anatolia.
????


zródło-Eurosport.com
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP

&quot;Były mistrz świata w biathlonie Włoch Hubert Leitgeb zginął przysypany lawiną w dolinie Anterselvy. Razem ze swoim szwagrem wybrał się na wyprawę na nartach, której finał okazał się tragiczny. Służby ratownicze znalazły pod śniegiem ciała obu mężczyzn.
Leitgeb zdobył złote medale mistrzostw świata w biegu drużynowym w 1991 i 1994 roku. Karierę sportową zakończył w 1998.
Był dyrektorem mistrzostw świata w Anterselvie w 2007 roku. Wchodził również w skład komitetu technicznego Międzynarodowej Unii Biathlonu. Miał 46 lat.&quot;

onet​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom