>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
S 0

starosta

Użytkownik
Djurgården-Elfsborg
Kontuzjowani piłkarze Djurgarden: Aki Riihilahti, Daniel Sjölund, Martin Andersson, Oskar Wahlström i Kristian Junegard. Zawieszeni, również z Djurgarden: Sebastian Rajalaakso, Jan Tauer i Andrej Komac. Informacje trzeba potwierdzić na własną rękę bo ja niestety dzisiaj nie mam czasu szukać ????
pozdrawiam
✅ ✅ ✅
edit:
Rezultat: Djurgården 0 - 2 Elfsborg
w moim buku kurs na Elfsborg był @2.80 więc postanowiłem wykorzystać powyższą informację ????
Mam nadzieję, że komuś dzisiaj pomogłem zarobić troszkę pieniążków

8) 8) 8)
Haboku:
Nie zaglądam do każdego działu, ale na przyszłość mogę się poprawić. Fajnie by było gdybyś również Ty nie tylko tam, ale i tutaj takie rodzynki zamieszczał, to pozdro.
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Orebro - AIK Solna under 2.5 1.86

Analiza:
W Czwartek 3 lipca zmierzą się dwie druzyny szweckie : Orebro które zajmuje 14 miejsce w tabeli oraz trzecie Aik Solna. Aik spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie, natomiast Orebro zawodzi. Nie typuje tutaj wyniku ani kto wygra tylko under ponieważ odrazu w oko wpadły mi wyniki ligowe, otóż Aik jak i Orebro to druzyny underowe,
statystyka w tym sezonie:
Orebro:
Dom: 4 under, 1 over.
Wyjazd: 4 under, 2 over.
Ogółem: 8 under, 3 over.
AIK Solna:
Dom: 6 under, 0 over
Wyjazd: 3 under, 2 over
Ogółem: 9 under, 2 over.

Kursy spadają
 
R 0

rafab

Użytkownik
Flamengo RJ v Nautico 2 Bardzo ciekawe spotkanie. niestety nie pod wzgledem sportowym. na zachodzie bardzo grubo grane. mecz mial byc 3 za 3 i do tego w zespole gosci kilku ma nie zagrac. to wszystko sprawia ze kursy na gospodarzy spadaja. ale to wlasnie goscie maja wygrac. warto zagrac przynajmniej za drobne
 
K 0

kellerman

Użytkownik
Mjällby AIF v Enköping SK * x2 * 2,04 w totolotku
Gospodarze bez najlepszego piłkarza i strzelca Markusa Ekanberga oraz bez 2 zawieszonych za czerwone kartki piłkarzy z 1 składu - Sasa Zimonjic and Marcelo Sarvas.
 
A 0

atp

Użytkownik
a do mnie doszly informacje ze bedzie win gospodarzy w meczu mjällby aif - enköping sk. ponoc 3za3 ale zobaczymy jak bedzie ????
a do mnie doszly informacje ze bedzie win gospodarzy w meczu mjällby aif - enköping sk. ponoc 3za3 ale zobaczymy jak bedzie ????
✅✅✅✅✅✅✅
Vader // Polecam opcję &quot;EDYTUJ&quot;.
 
silva20 0

silva20

Użytkownik
IFK Mariehamn - Tampere United typ.2 kurs 2,50 Betsson ✅ 1-4

Goście wreście przełamali się i zaczeli w lidze coraz lepiej spisywać się . Gospodarze od 6 meczy bez zwycięstwa . W drużynie IFK Mariehamn nie zagrają : Ingves, Ochieng, J. Carlsson, Norrmen, Sjölund, Blomberg, Binnion, Isaksson i Överström . Goście natomiast bez 2 graczy : Aalto i Scheweleff . Przy takim kursie i formie drużyn warto zagrać ten mecz .
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
LDU de Quito - Emelec Guayaquil typ 1 @ 1.60 8/10 2:0✅✅✅
obydwa zespoły handlują pkt ,jest mocno polecane 8/10 nie daje czestoa ale tym razem warto
 
E 0

enasekk

Użytkownik
Dzisiaj olbrzymi pewniak:
Calleri-Melzer 1
Melzer doznal dzisiaj jakiegos urazu,wogole jest bardzo prawdopodobne ze skreczuje.
Ja zagralem po kursie 1.5,widze ze juz spada,w bwinie jest nawet 1.35,ale jak dla mnie pewnosc typu jest
10/10...
tak jak przypuszczalem mecz skonczyl sie wynikiem 2:0...
trafiony
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Dzisiaj olbrzymi pewniak:

Calleri-Melzer 1

Melzer doznal dzisiaj jakiegos urazu,wogole jest bardzo prawdopodobne ze skreczuje.

Ja zagralem po kursie 1.5,widze ze juz spada,w bwinie jest nawet 1.35,ale jak dla mnie pewnosc typu jest

10/10...
mozesz podac innego buka oprocz bwin w ktorym mozna postawic na to spotkanie
 
E 0

enasekk

Użytkownik
mecz byl dostepny u wszystkich bukmacherow...ja podalem bwin jako przyklad...
calleri prowadzi 1:0 w setach,zgodnie z przypuszczeniami...
 
wilkinson 0

wilkinson

Użytkownik
HAM KAM - ROSENBORG TIP: (1) kurs ok.4
Drużyna Rosenborga mocno osłabiona (brak 5 podstawowych graczy) w tym bramkarz który ma uraz pleców
TIP 7/10
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
&quot;LDU - Macara 1:1✅
Typ: 2 (+0.75) @1.96 10bet
Nie żeby Macara miała gryźć trawę, ale LDU wyluzowane po wielkim sukcesie dało tydzień urlopu części titulares (José Cevallos, Jairo Campos, Renán Calle, Enrique Vera, Patricio Urrutia, Damián Manso i Claudio Bieler).&quot;
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Palmeiras - Figueirense 1

w zespole gospodarzy nie zagra almeiras Kleber (FW) i Martinez (MF) ale z zawieszenia wraca Valdivia. W zespole gosci nie zagra 8 zawodników ;)

Kursy lecą na łeb na szyje ;)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Sundsvall-IFK Goteborg 1 @ 2,80
Goście bez kilku podstawowych piłkarzy. Przypomnę, że drużyna IFK 3 dni temu miała mecz ligowy i postanowili w pucharze dać szanse młodym piłkarzom. Dla mniej odważnych 1X.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom