>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Dzieki za cynk ???? Wchodzi elegancko
Postawilem na nich. Szkoda tylko ze za 10zl. A swoja droga, skad bierzecie te informacje?
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Woodlands Wellington - Balestier Khalsa typ 1 @ 1.85 Bet365
Trener gospodarzy ma do dyspozycji lepszy skład ,twierdzi że są dobrze przygotowani do drugiej czesci sezonu
Trener gosci twierdzi że piłkarze są bardzo zmecznie meczem pucharowym z wtorku i nie ukrywa że dzisiaj bedzie bardzo cieżko o punkty z takim zespołem jak gospodarz
3:0 ✅✅✅
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Vasby IK FK v IF Brommapojkarna typ 2 @ 2.20
Gospodarze to zespół który awansował z nizszej dywizji do 2 ligi i jest to zespół tworzony przez bardzo młodych niedoświadczonych zawodników .Goście to spadkowicz z Alsvensken który stawia sobie za priorytet awans do najwyższej klasy rozgrywkowej .Goście ostatnio w dobrej formie a młodzi gracze Vasby wyraźnie ostatnio dostali zadyszki.Stadion gospodarzy nie ma znaczenia bo na mecze przychodzi zaledwie 300-400 osób więc nie ma żadnej presji na gościach którzy mimo wszystko powinni sobie poradzić
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Vasby IK FK v IF Brommapojkarna typ 2 @ 2.20
Gospodarze to zespół który awansował z nizszej dywizji do 2 ligi i jest to zespół tworzony przez bardzo młodych niedoświadczonych zawodników .Goście to spadkowicz z Alsvensken który stawia sobie za priorytet awans do najwyższej klasy rozgrywkowej .Goście ostatnio w dobrej formie a młodzi gracze Vasby wyraźnie ostatnio dostali zadyszki.Stadion gospodarzy nie ma znaczenia bo na mecze przychodzi zaledwie 300-400 osób więc nie ma żadnej presji na gościach którzy mimo wszystko powinni sobie poradzić
1:2 ✅✅✅
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Hiszpania-Włochy LB zmian 1P. 0,5 2 3.80
Holandia-Rosja LB zmian 1P. 0,5 2 3.80
Chorwacja-Turcja LB zmian 1P. 0,5 2 3.80
pomyłka toto-mixu w takich meczach na noże walczą więc kontuzje w pierwszej połowie są tak samo prawdopodobne jak w drugiej
takie małe moje info ????
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Coritiba - Fluminense typ 1
Goście oszczędzają skład przed Copa Libertadores ,wyjdą praktycznie samymi rezerwowymi,pewnie ospuszczą ten mecz dla Cortiby z która są zaprzyjaźnieni .Mecz jutro kursy lecą na łeb

Albirex Niigata - Korean Super Reds typ 1x
Goście to dobry zespół ,ale po przerwie między sezonowej grali mecz pucharowy gdzie dwaj najlepsi gracze dostali czerwone karki i nie wystąpią.Ponadto w składzie gości panuje zmęczenie a gospodarze są w stanie wywalczyć 1 pkt na swoim stadionie.

Zhetysu Taldykorgan - Honved Budapes typ 1
Mecz pucharu Intertoto w niedziele.Gopodarze w pełni sezonu ,w dobrej formie,goście już po sezonie ,gdzie w skorumpowanej lidze węgierskiej zajeli miejsce premiowane do Pucharu Intertoto.Piłkarze Honved mogą miec problemy bo w Kazachstanie panuje niesamowita duchota ok 40 stopni Celsjusza na boisku gdzie gospodarze są do tego przyzyczajeni.Goście nie grali przez blisko 3 tygodnie ,do tego taka temperatura i mecz wyjazdowy,myślę że warto spróbować.
 
ciech 0

ciech

Użytkownik
Zhetysu Taldykorgan - Honved Budapes typ 1

Mecz pucharu Intertoto w niedziele.Gopodarze w pełni sezonu ,w dobrej formie,goście już po sezonie ,gdzie w skorumpowanej lidze węgierskiej zajeli miejsce premiowane do Pucharu Intertoto.Piłkarze Honved mogą miec problemy bo w Kazachstanie panuje niesamowita duchota ok 40 stopni Celsjusza na boisku gdzie gospodarze są do tego przyzyczajeni.Goście nie grali przez blisko 3 tygodnie ,do tego taka temperatura i mecz wyjazdowy,myślę że warto spróbować.
Dodam tylko ze wielu pilkarzy Honved jest na urlopach.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
No dziś UI-Cup powinniście błyszczeć tutaj. Widzę niektórzy potwierdzają to z tym zespołem z Kazachstanu, gdzie przy Rijece dobry value to chyba tylko O2.5
 
S 0

starosta

Użytkownik
rzn10
Coritiba - Fluminense
Łał.. ???? no cieszyłem się jak dziecko jak zobaczylem że na Flu kursy rosną ????
Moim zdaniem trzeba mieć troche dystansu, do tego co paplają wszyscy na około..
I właśnie podszedłem wczoraj do tego z dystansem ???? Troszkę liznąłem &quot;brazylii&quot; i Flu nie są jakimiś chłopcami do bicia - jeśli widzisz tam przyjaźń pomiędzy klubami (ja nie widzę) to raczej bym się skłaniał ku temu żeby to właśnie Flu wygrało dzisiejszy mecz. Czy to wypada żeby finaliści Copa Libertadores i zwycięzcy nad Boca Juniors zajmowali ostatnie miejsce w tabeli.. ??
Wiec mój typ to raczej Fluminense to win
po bardzo ładnym kursie:5,00 (WorldBet) za małą stawkę.
Nawet jak nie wejdzie, to i tak według mnie jest to niezłe value - bo szanse na zwycięstwo Flu moim zdaniem duże - za duże jak na kurs 5,00.

Z Brazylijskiej również gram:
Cruzeiro - Figueirense typ: 1 @1,50
Sao Paulo - Sport typ: 1 @1,50
Vila Nova - Juventude typ: 2 @3,40
W związku z tym, że to nie mój temat to daruję już sobie stawkowanie.

Pozdrawiam i powodzenia ????


Edit:
Fluminense to win ⛔ ale nie można powiedzieć że Flu &quot;oddało im mecz po przyjacielsku&quot; wynik 2:1
Cruzeiro 3 - 0 Figueirense ✅
Sao Paulo 1 - 0 Sport ✅
Vila Nova 1 - 1 Juventude ⛔ tego najbardziej mi żal..
Ogólnie dobierając odpowiednio stawki do pewności wyszło na ✅
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Coritiba - Fluminense typ 1
Goście oszczędzają skład przed Copa Libertadores ,wyjdą praktycznie samymi rezerwowymi,pewnie ospuszczą ten mecz dla Cortiby z która są zaprzyjaźnieni .Mecz jutro kursy lecą na łeb

Albirex Niigata - Korean Super Reds typ 1x
Goście to dobry zespół ,ale po przerwie między sezonowej grali mecz pucharowy gdzie dwaj najlepsi gracze dostali czerwone karki i nie wystąpią.Ponadto w składzie gości panuje zmęczenie a gospodarze są w stanie wywalczyć 1 pkt na swoim stadionie.

Zhetysu Taldykorgan - Honved Budapes typ 1
Mecz pucharu Intertoto w niedziele.Gopodarze w pełni sezonu ,w dobrej formie,goście już po sezonie ,gdzie w skorumpowanej lidze węgierskiej zajeli miejsce premiowane do Pucharu Intertoto.Piłkarze Honved mogą miec problemy bo w Kazachstanie panuje niesamowita duchota ok 40 stopni Celsjusza na boisku gdzie gospodarze są do tego przyzyczajeni.Goście nie grali przez blisko 3 tygodnie ,do tego taka temperatura i mecz wyjazdowy,myślę że warto spróbować.
Coritiba - Fluminense typ 1 2:1 ✅✅✅
Albirex Niigata - Korean Super Reds typ 1x 3:2 ✅✅✅
Zhetysu Taldykorgan - Honved Budapes typ 1 1:2⛔
Mam bardzo ciekawy typ na nastepną sobote kurs ponad 6 ale nie będe tu często zamieszczał typów .Jeśli ktoś chce nawiązać współprace zapraszam na pw
EDIT: Typy 4/5 po ładnych kursach ✅✅✅
Powiem wam co myślę na temat ostatniego meczu.Kurs 3 dni temu złapałem 3.20 w dwa dni u prawie wszystkich buków spadł do 1.60 .Wiec wniosek z tego taki ze była masówka i info było bardzo &#39;ciekawe&#39; i widać bardzo sie rozeszło.Dużo ludzi grało spore pieniądze .A z tego można wywnioskować jeden sensowy wg mnie wniosek.Ktoś &#39;maczał palce w tym spotkaniu &#39; nie mam wątpliwości.Węgrzy to skorumpowany naród a gospodarze to biedny klub wiec bukmacherzy dlaczego nie mieli by zrobić kontry?Nie wiem dokładnie kto cos grzebał ale nie chce mi sie wierzyć ,że chłopaki Z Węgier wrócili z urlopów i przy stanie 1-0 w 38 stopniach potrafili sie zmobilizować i wyciągnąć na 2-1 o własnych siłach .Tak to odbieram

 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Mjällby - Häcken BK typ 1 @ 2.55 Expekt
Doszły mnie słuchy że goście mają odpuścić mecz,przyjechali bez 7 graczy .
Sam nie jestem do końca przekonany wiec nie radze grać grubo.Ja zagrałem to za średnią stawke
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Shahar Peer vs. Katie O&#39;Brien # 2 # 3,45

W poprzedniej Edycji Wimbledonu Peer Dotarła do 3 rundy jednak w tej Edycji może Odpaść już Teraz z Powodu Kontuzji Lewego Barku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Julie Ditty vs. Timea
Bacsinszky # 1 # 2,51

Obydwie zawodniczki nie przepadają za tą Nawierzchnią, ale Górą w tym Spotkaniu może być Julie Ditty ponieważ jej przeciwniczka ma Kontuzję Lewego Kolana.
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Mjällby - Häcken BK typ 1 @ 2.55 Expekt

Doszły mnie słuchy że goście mają odpuścić mecz,przyjechali bez 7 graczy .

Sam nie jestem do końca przekonany wiec nie radze grać grubo.Ja zagrałem to za średnią stawke
troche to dziwne, bo kursy leciały w drugą stronę i X2 było korzystniej, ale zobaczymy ;)
 
S 0

starosta

Użytkownik
Informacja o brakujących graczach okazała się prawdziwa - mimo, że na oficjalnej stronie Hacken BK zamieszczona jest informacja, ze czterech wraca do gry.. nie pojawili sie na boisku..
Ale mecz na pewno nie był odpuszczony.. ???? jeszcze ta czerwień tuż przed końcem...
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Mjällby - Häcken BK typ 1 @ 2.55 Expekt
Doszły mnie słuchy że goście mają odpuścić mecz,przyjechali bez 7 graczy .
Sam nie jestem do końca przekonany wiec nie radze grać grubo.Ja zagrałem to za średnią stawke

0-2
⛔
tak jak piszecie zgadza sie cos w tym było bo absencje sie sprawdziły ale typ nie okazał sie trafiony mimo wszystko ,zbytnio nie ufałem temu źródłu i chyba więcej nie zaufam wiec myśle że mi wybaczycie
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Finn Harps-Bohemians Dublin typ 2 @ 1.60

W drużynie gospodarzy nie zagra 7 istotnych piłkarzy.Do składu gości planowany jest powrót 3 zawodników.Trener gospodarzy mówi że ma związanie ręce przed tym meczem i będzie niezwykle cięzko.Spece od Ligi Irlandzkiej polecają .
 
S 0

starosta

Użytkownik
Jest to bardzo dobry typ rzn10, ale doprecyzujmy, że:
Gary becket, Minnock,Corny Gallagher którzy nie zagrają dzisiaj, również nie grali ani jednego meczu w tym sezonie ???? do tego są rezerwowymi graczami, także i tak grzali by ławkę - żadna strata ???? Ramsey, którego dzisiaj też niby nie zobaczymy jest czwartym strzelcem z kolei, wybieranym przez trenera do gry.. także również niewielka strata..
Labonte i Mukendi to też niewielka strata bo przez większość zesonu byli zastępowani przez Boyle i Roddy&#39;ego..
Co trener gospodarzy mógłby powiedzieć na temat tego meczu? Skoro jego drużyna wygrała 4 spośród 14 meczy.. i zajmuje 12 miejsce w tabeli a ma sie spotkać z Bohemians którzy przecież sa na pierwszym miejscu z wyśmienitą formą, 10 wygranymi meczami.. a ostatnie mecze to szaleją na boisku - dodatkowo nie mieli przerwy bo grają w intertoto a gracze powracający do składu Bohemians mają szansę się wykazać ????
edit: typ jest super, bohemians powinni dać radę ????
braki w składzie finn harps jak mozna przeczytac na sieci są jednak nie bardzo dla nich znaczące, oni w pełnym składzie też mieliby mniejsze szanse na zwycięstwo.
powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom