>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
S 0

starosta

Użytkownik
Minyor Pernik - Kaliakra Kavarna
FT: 1-1




Zakład na blogu jest rozliczony źle - typ: 1 obejmuje tylko wynik regulaminowego czasu gry - bez karnych. To tak na marginesie.



Grêmio - Náutico ✅ ✅ ✅
Nautico bez: Vagner, Radames, Berg (wszyscy obrońcy)
kto skorzystał ten ma plusik ???? ✅ ✅ ✅
 
man-on-fire 0

man-on-fire

Użytkownik
Chorwat napisał na blogu że sala wygrała z kosice 3:2 a wszystkie strony podają 2:2 jako wynik końcowy. Wie ktoś o co biega?
http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=59927

Slovan Duslo Šaľa - MFK Košice &quot;B&quot; 3:2 (0:2)
Góly: 48. a 49. Najman, 89. Čirik (z pok. kopu) - 9. R. Urban, 19. Hanzuš, ŽK: 90. Lalák (Šaľa), rozhodovali: A. Somoláni - Kéry, Petríček, 385 divákov

Domáci vstúpili do stretnutia útočne, ale snaživí hostia dokázali využiť nedorozumenie obrany a brankára a dvakrát prelobovali Andu v bráne Dusla. Po prestávke začali domáci futbalisti zostra a striedajúci Najman za dve minúty vyrovnal skóre zápasu. Zaslúžené víťazstvo Šaľanov zabezpečil v predoslednej minúte zápasu z pokutového kopu Čirik.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Eijdo - Elche 1 kurs: 1.95 ✅ ✅ ✅

Elche missing Pere Martí, Iago Iglesias, Víctor Gómis, Raúl Martín, Diego Trotta, Alfredo Caballero, Noel Williams, Víctor Sánchez, Alberto Ruiz y Samuel Llorca
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Eijdo - Elche 1 kurs: 1.95

Elche missing Pere Martí, Iago Iglesias, Víctor Gómis, Raúl Martín, Diego Trotta, Alfredo Caballero, Noel Williams, Víctor Sánchez, Alberto Ruiz y Samuel Llorca
i do tego 3za3 ????
 
tyfran3 0

tyfran3

Użytkownik
Racja wczoraj sala kosice było 2:2 i że przegrany a dzisiaj patrze na stan konta i jest do przodu nic z tego nie czaje
 
L 2

lucek20

Użytkownik
SFC Opava - Hlucin X2 @2,20, BAH
Stawka 9/10
Czech 2nd league
To samo źródło w meczu Sala - FC Kosice B dodam tylko że poszło na ten typ wiele pieniędzy ....i nie mówię o sobie .
Powodzenia.
@edit aha ten mecz dopiero 31.05.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
SFC Opava - Hlucin X2 @2,20, BAH
Stawka 9/10
Czech 2nd league
To samo źródło w meczu Sala - FC Kosice B dodam tylko że poszło na ten typ wiele pieniędzy ....i nie mówię o sobie .
Powodzenia.
Gospodarze to 4 druzyna, traca 1 pkt do vicelidera - czyli do awansu
Goscie to 3 druzyna od konca, maja tyle samo pkt co przedostatnia druzyna - czyli druzyna do spadku
Jak dla mnie obie druzyny maja o co walczyc i NO BET
 
V 3

vulture

Użytkownik
Mecz towarzyski Austria - Nigeria. Dziwna sytuacja - Nigeryjczycy 1 czerwca grają bardzo ważne spotkanie z RPA w ramach eliminacji mistrzostw świata i nikt tak naprawdę nie wie, co za świr w tamtejszym związku zorganizował im dzisiaj ten mecz towarzyski. Myśli piłkarzy są zdecydowanie przy meczu eliminacyjnym i dzisiaj będzie to dla Afrykańczyków raczej rozruch przed tamtym meczem, ze szczególnym unikaniem kontuzji. Z kolei Austriacy bezpośrednio przygotowują się do mistrzostw Europy. Kurs około 2,30 na gospodarzy zachęcający
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ethnikos Asteras - Ilyssiakos
Chyba jakaś ustawka na remis szykuje sie w II lidze greckiej:

chociaż Asteras wyprzedza Ilyssiakos o 1 pkt

Jak dotąd na 7 meczy między tymi drużynami tylko 2 razy padł remis,a częściej górą byli piłkarze Illysiakos
1:2
 
L 2

lucek20

Użytkownik
Sorry może post nie potrzebny jednak nie wiem czy obserwujecie kursy na mecz z ligi Czeskiej.Wartość w BAHu na &quot;2&quot; spadła z 4,75 na 3,80 mecz 31. podejrzewam ze spadnie jeszcze powodzenia.
O ile na 2 spadło dość znacznie tak typ x2 nadal jest po ładnym kursie 2,10 .

@edit mam zamiar podać jeszcze tylko 2 typy .
Powodzenia:spokodfhgfh:
 
L 2

lucek20

Użytkownik
Vasas – Nyíregyháza 1 kurs 1,93 DOXXbet
(Fri 30 May 19:00)

Stawka 10-10

proszę nie pytać o co chodzi stawka mówi chyba sama za siebie....radze sie pospieszyc.
powodzenia ????
 
L 2

lucek20

Użytkownik
lucek20 - kursy wszedzie 1.5-1.6
szkoda grac.
tak teraz to już się nie opłaca jednak gdy podałem jeszcze kilka buków miało powyżej 1,90 a bet365 na oczach zjechał mi z 2,00 na 1,68.(czy jakoś podobnie ale z kursu 2,00)
 
S 0

starosta

Użytkownik
Potwierdziły się moje przypuszczenia co do zaistniałych braków w spotkaniach drugiej ligi brasil, ja swoje kupony postawiłem jakiś czas temu - wiszą w moim temacie, mam nadzieję, że informacje wykorzystacie w dobry sposób i według uznania:
CRB - Criciúma ⛔ ⛔ ⛔ edit: Circiuma nie wykorzystała DWÓCH karnych !!! ???? sami pomyślcie czemu..
CRB - 6 graczy z podstawowego składu nie wyjdzie na boisko (zawieszeni, kontuzje lub odeszli z drużyny..)
Circiuma - jeden obrońca kontuzjowany
Juventude - Marília ✅ ✅ ✅
Ju pochodzi z Caxias gdzie jest najniższa średnia temp - Marilia jest z ciepłych/gorących rejonów Brazyli - dzisiaj termometr wskazuje 2st C - tak wiem naiwne wytłumaczenie typu... ???? ale zaraz będzie konkret: Z Marilia został wyrzucony trener z powodu słabych osiągnięć. Ju potrzebuje kompletu punktów, żeby dostać się do pierwszej 4 w tabeli, tylko takim sposobem ma szanse wrócić do 1 ligi z której spadł..
 
kamil.firefly 0

kamil.firefly

Użytkownik
Heh, SFC Opava - Hlucin X2 :jezora: 4:0!
Trochę postawiłem na ten mecz, chyba za bardzo się podpaliłem jak zobaczyłem 9/10. Mówi się trudno:kwasny4565:
Jakieś komentarze lucek?
 
man-on-fire 0

man-on-fire

Użytkownik
CD Chivas USA - Columbus Crew
Columbus Crew +0.5 po 1.94 w Pinnacle

CD Chivas bez:

DF Jonathan Bornstein 6.2.0
FW Alecko Eskandarian 1.0.1
FW Maykel Galindo 7.2.1
DF Lawson Vaughn 4.0.0
MF Raphaël Wicky 3.1.0
DF Alex Zotinca 0.0.0
MF Jesse Marsch 9.0.3
DF Shavar Thomas 7.0.0

Odpowiednio: mecze, asysty, bramki.
 
typper 2

typper

Użytkownik
@edit mam zamiar podać jeszcze tylko 2 typy .
Powodzenia:spokodfhgfh:
To dobrze;] ja tam nie postawiłem na ten typ i całe szczęście. Czekamy na jeszcze te 2 &quot;ustawki&quot; ;] skąd się tacy ludzie biorą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom