>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
R 0

renton

Użytkownik
na zagranicznym forum bułgarzy nie robią z tego meczu jakiegos pewniaka, sugerują nawet no bet dla tego spotkania, goście dobrze graja na wyjeżdzie, ale juz nie walczą o nic wiec może i chcą się podłożyć dla znajdującego się pod kreską spartaka. Ja raczej nie jestem przekonany do tego
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
jeden z bulagarow na forum napisal tak apropos tego meczu:
&quot;Spartak Varna - Pirin Blagoevgrad - For the hosts it&#39;s a live or die game. The guests have secured a midfield place and have no particular goals in the championship. Still for me it&#39;s a NO BET as Pirin is good away from home.&quot;

jakiś wiekszego info nie ma.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Sprawdziłem i faktycznie nie ma na expektcie, w sportingbecie jest i kurs spada, w takim razie biorę ten typ, jak bukmacherzy usuwają ten mecz z oferty ;)
edit: jednak jest ten mecz, nie wiem może źle patrzyliśmy, albo kurs zmieniali. Jednak nie ryzykuje i nie gram za normalną stawkę na 1, tylko próbuje handi (-1) za grosze przy kursie 4.0, warto spróbować ????
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
http://win1x2.bloger.hr/
ten gość wie co robi.
3 razy zapozyczałem od niego typ i zawsze wchodziło.
Kurs był niezły wiec i tym razem sie skusiłem.

Zauważcie że wyszukuje z oferty zawsze spotkanie i nigdy sie nie myli. miejmy nadzieje ze tak bedzie i teraz
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Cordoba - Eibar
Wielkie nadzieje na dzisiejsze spotkanie mają fajni Cordoby. Nowy trener gospodarzy Jose Gonzales wprowadził do zespołu wiele zmian, które wyszły im na dobre o czym świadczy remis w ostaniej kolejce w Castellon 1-1. Wreszcie nadszedł czas by przełamać passę na własnym obiekcie Nuevo Arcangel(3-10-3). Ostatnie zwycięstwo Cordoba u siebie odniosła w 9 lutego z Malagą 2-1. Obecnie Eibar może czuć się już niczym nie zagrożony, zajmując spokojne miesjce w środku tabeli, ponadto w ostantich trzech meczach wyjazdowych, które przegrywali nie zdołali pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. Goście mają również problemy z nieobecnoścami kilku piłkarzy, głównie osłabiona będzie linia pomocy: Lombrana, Medina, Alama, Del Olmo również niepewny. W drużnie gospodarzy nie zagra tylko Ito oraz Borda.
Podsumowując Cordoba, która musi jeszcze martiwć utrzymaniem w lidze powinna odnieść wreszcie zwycięstwo nad dzisiejszymi goścmi.
Typ: Cordoba win 9/10
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
SSC NAPOLI - ATALANTA
NAPOLI: W najbliższym spotkaniu nie zagra kontuzjowany Marcelo Zalayeta oraz pauzujący za kartki Fabiano Santacroce.
ATALANTA: kontuzjowani: Costhinii, Zlatana Musilimovica, Leonardo Talamontiego, Claudio Rivalty oraz Antonio Langelli. Dodatkowo za kartki pauzuje Cristiano Doni.
Biorąc pod uwagę ogromne osłabienia zespołu gości zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze.
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Turkey, Superliga
Konyaspor - Bursaspor 1 @ 2.20 9/10
To znalazłem na jakiś forach. Jednak jest to bez uzasadnienia. Dodam tylko, że kursy lecą u buków na łep na szyję. Np expekt za typ:1 płacił 2.1, teraz jest tylko 1.6.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Turkey, Superliga
Konyaspor - Bursaspor 1 @ 2.20 9/10
To znalazłem na jakiś forach. Jednak jest to bez uzasadnienia. Dodam tylko, że kursy lecą u buków na łep na szyję. Np expekt za typ:1 płacił 2.1, teraz jest tylko 1.6.
Buraspor 2 składem ma ponoć w tym meczu zagrać...
a ten Typ to jest chyba tylko w Expekt z tych bardziej znanych buków.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Cytat:
Napisał zmurzyn
Turkey, Superliga
Konyaspor - Bursaspor 1 @ 2.20 9/10
To znalazłem na jakiś forach. Jednak jest to bez uzasadnienia. Dodam tylko, że kursy lecą u buków na łep na szyję. Np expekt za typ:1 płacił 2.1, teraz jest tylko 1.6.


Buraspor 2 składem ma ponoć w tym meczu zagrać...
a ten Typ to jest chyba tylko w Expekt z tych bardziej znanych buków.
wydaje mi sie ze to byl ten typ z blogu tego Czecha za ktory chcial 30ojro, okolo 13.30 zdjal ta informacje a mecz jest o 14... takie tylko moje przypuszczenia i napewno warto zagrac
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Generalnie robcie co chcecie , ale ja ten mecz bym zostawił.Gadałem z kumplem i mówił ze sa jakies zawirowanie przy tym meczu na expie byl kurs 1.50 potem wzrosł na 1.70.Pozatym to info rozeszło sie juz dawno pare dni temu i buki moga cos pokombinować , zeby oni mieli najwyzsze zyski.Ja tam na waszym miejscu po kursie nie tykał
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
getafe - r.zaragossa goście grają ostatnio fatalnie nie wiem czemu kurs na nich spada a skoro są zagrożeni będą atakować getafe może ich kątrować i w rezultacie wypunktować jak dla mnie 9/10 po KURSIE 2.9 na gospodarzy dziwi mnie ten kurs gospodarze są podrażnieni po meczu z Bayernem co do osłabień jakie nie będą getafe ma drugi skład wcale nie gorszy nic pierwszy
 
przemolo_west-side 0

przemolo_west-side

Użytkownik
getafe - r.zaragossa goście grają ostatnio fatalnie nie wiem czemu kurs na nich spada a skoro są zagrożeni będą atakować getafe może ich kątrować i w rezultacie wypunktować jak dla mnie 9/10 po KURSIE 2.9 na gospodarzy dziwi mnie ten kurs gospodarze są podrażnieni po meczu z Bayernem co do osłabień jakie nie będą getafe ma drugi skład wcale nie gorszy nic pierwszy
Mi sie wydaje ze Getafe bedzie troche podmeczone tym pamietnym meczem z Bayernem. Teraz maja finalowy mecz w pucharze krola i nie wiem czy trener nie da czasem odpaczac paru zawodnikom, ale jezeli da moze to byc nawet lepszym rozwiazaniem bo grupa pilkarzy ktorzy grali z Bayernem napewno odczuwa jeszcze go w nogach. Zaragoza desperacko potrzebuje punktow i obawiam sie ze podejda do tego meczu mocniej skoncetrowani i zdobeta wymarzony komplet pkt,maja na to szanse ale czy ja wykorzystaja...?...
Edit: No wlasnie Konrad dla mnie tez NO BET ;)
 
S 0

sandman85

Użytkownik
Wiecie moze cos na temat meczu ligi norweskiej GIF Sundsvall - Ljungskile SK? Kurs na 1 jest wysoki bo ok. 1,9 a patrzac na statystyki nie ma zadnych przeslanek ku temu zeby byl tu jakis pewny bet na 1 a na pewnej stronie pare osob z bardzo wysokimi statystykami skutecznosci obstawia wlasnie ten mecz.
 
nordland 0

nordland

Użytkownik
Wiecie moze cos na temat meczu ligi norweskiej GIF Sundsvall - Ljungskile SK? Kurs na 1 jest wysoki bo ok. 1,9 a patrzac na statystyki nie ma zadnych przeslanek ku temu zeby byl tu jakis pewny bet na 1 a na pewnej stronie pare osob z bardzo wysokimi statystykami skutecznosci obstawia wlasnie ten mecz.
To jest liga szwedzka, a nie norweska. Ja bym tu grał raczej X2 (kurs 1.95), a nawet spróbował czystą 2, gdzie kursy dochodzą do 4.60...
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Przeglądając konkretniejszych bukmacherów to jest to prawdą, że spadają kursy, jednak maksymalnie spadają o 0,1. Więc dużo to nie jest i uważam, że może to byc raczej jakaś podpucha albo fałszywy alarm. Dla mnie ten mecz NO BET.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
A pamietacie mecz GAIS-Hammarby. Tez sie mialo Hammarby przejechac na rywalach gladko, bo ci stracili sponsora -klopoty w druzynie itd. Jak sie skonczylo-wiekszosc wie. Tamtego meczu nie gralem, tego tez nie zamierzam, wbrew pozorom takie fakty mobilizuja niekiedy graczy. Oczywiscie nie zdziwie sie jak Sundsvall wygra ten mecz, ale na pewno nie oparlbym tego na argumencie ze po 3 kolejkach Ljungskile juz mysli o spadku z powodu braku pieniedzy( podejrzewam ze na tym opiera sie ta dyskusja) bo statystyki i froma sportowa na pewno nie przemawiaja za takim typem. Jedynym racjonalnym argumentem jak dla jest to ze Sundsvall gra u siebie. POWODZENIA!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom