>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
R 0

renton

Użytkownik
coś z innego forum dla potwierdzenia tych informacji:
Libertad - LDU Quito 1 @2.35 8/10

Quito will play with their second squad,becouse they are in the next phase of copa libertadores.They will have hard trip to Asunsion (around 14 hours)and the trainer want to give rest to important players of the team.

The squad for this game ???? aniel Viteri, Diego Camacho, Andrés Arrunátegui, Renán Street, Paúl Ambrosi, William Araujo, Alfonso Obregón, Pedro Larrea, Israel Chango or Edder Cow, Suárez and Franklin Rooms or Cow.

Team that play against Arsenal in last match in Copa Libertadores:
1. Cevallos, José Francisco
2. Araujo, Norberto
4. Ambrosi, Paúl
7. Bolaños, Luis
8. Urrutia, Patricio
14. Calderón, Diego
16. Bieler, Claudio
19. Guerrón, Joffre
20. Vera, Enrique
21. Manso, Damian
23. Campos, Jayro

Substitutes
3. Calle, Renán
5. Obregón, Alfonso
9. Delgado, Agustín
11. Salas, Franklin
15. Araujo, William
22. Vaca, Eder
25. Viteri, Daniel
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Atlas v Boca Juniors

Copa Libertadores

Ważny mecz dla obu drużyn lecz w drużynie gości zabraknie kilku ważnych zawodników: Juan Román Riquelme, Hugo Ibarra, Pablo Ledesma, Gabriel Paletta i Fabian Monzon.

Warto wg mnie zagrać na Atlas
 
S 11

support75

Użytkownik
To moze ja napisze zdanie do tego. Copa Libertadores - goscie zapewnili sobie juz dalszy awans i najprawdopodobniej 70% zespolu to bedzie kadra B poniewaz jada do Libertadu a wycieczka ta zajmie 14 godzin i trener nie chce przemeczac niepotrzebnie swoich najlepszych zawodnikow. A ta strona to nie byle jaki blog jak wiele innych bo typy tego pana sa poparte cennymi informacjami typu druzyna X wystawi w rezerwach itd a na szarych blogach nie ma takich typow :] z takimi informacjami.
ja tez sobie pozwole dodac. niby nic takiego, ale co po niektorzy z google korzystac nie potrafia wiec watpie by w ogole do statystyk zajrzeli.

forma lib. 0-0-0-0-1-0
Obecnie w grupie.
0 0 4 1:7

Warto dodac ze ich jedyny gol zostal strzelony u siebie na boisku przeciwko Fluminense.
Fluminense stracilo tylko jedna bramke na 4 mecze.
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Jeśli Legia nie wygra z Lechem i Graclin nie wygra z Zagłębiem, Wisła wygrywając ten mecz zostaje mistrzem a kurs na 2 wynosi 1,65 więc chyba warto zagrać przy słąbej postawie Jagi na wiosne ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z tego co słyszałem to Wisła chce zostać Mistrzem na boisku Cracovii ????
to chyba w przyszlym sezonie, bo derby za 2 tygodnie u siebie gramy

PS. co do tego Copa L. to przeciez rezerwowi pilkarze tez maja nogi i umieja grac, a gospodarze 4 mecze i 4 porazki, wiec bedzie ciezko, nie radzilbym stawiac grubej kasy.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Śmieszne te Wasze wypowiedzi ... To co Waszym zdaniem Wisła odpuści ten mecz i go przegra żeby mistrza zapewnić sobie u siebie w Krakowie ? Jeśli tak to w ogóle nie wiecie co myślą sportowcy - chcą każdy mecz wygrać i to nie ważne czy na swoim boisku czy na obiekcie rywala, a do tego taki zespół jak Wisła z takim trenerem to wątpię żeby odpuścili taki mecz.
pozdROWienia ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
To co Waszym zdaniem Wisła odpuści ten mecz i go przegra żeby mistrza zapewnić sobie u siebie w Krakowie ? Jeśli tak to w ogóle nie wiecie co myślą sportowcy - chcą każdy mecz wygrać i to nie ważne czy na swoim boisku czy na obiekcie rywala, a do tego taki zespół jak Wisła z takim trenerem to wątpię żeby odpuścili taki mecz.
Tak jak ty gram w piłkę w klubie i wiem ,że czasami fajniej fetować mistrzostwo u siebie niż na obcym terenie.Poza tym Skorża może wystawić szeroki skład co może troszeczkę mieć wpływ na wynik.Jaga mimo wszystko broni się przed spadkiem i nawet 1 pkt będzie na wagę złota.
 
ozzy21 0

ozzy21

Użytkownik
Dokładnie.Ten mecz w Białymstoku traktuje się jakby to było spotkanie o mistrzostwo ekstraklasy ,a nie mecz o utrzymanie. Spotkaniu toważyszy ogromna promocja w lokalnej prasie ,radiu i telewizji.W mieście jest pełno plakatów reklamujących mecz, zapowiadana jest wizyta lokalnych władz.Jednym słowem będzie gorąco ,a wiśle niezwykle trudno wywieść 3 punkty.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja myśle tak samo jak Ozzy21. Wisła przyjedzie osłabiona zabraknie: Sobolewskiego, Pawła Brozka, raczej Paulisty(po jego ostatnim incydencie), Cleber pauzuje za kartki, Głowacki( nie zaczął jeszcze treningów po kontuzji). Być może zabraknie też Łobodzińskiego gdyż po meczu z ruchem narzeka na łydke. I zabraknie go równiez w meczu PP z Arką. Natomiast do skłądu Jagi wraca Kałużny, Sobociński, Łatka. Na konferencji prasowej która odbyła sie dzisiaj piłkarze zapowiadają gre na 200% w tym meczu. Pełne trybuny czyli 12 tys głów też zrobi swoje. Mysle że cięzko będzie wygrac Wiśle a oni prędzej czy później i tak zdobęda ten tytuł ale mam nadzieje że nie nastąpi to w bialymstoku. W pucharze ligi w meczu Jaga-Wisła padł remis 1-1 (chociaż Wisła połowe składu miała rezerwową). To pokazuje że Jagiellończycy potrafią powalczyc u siebie nawet z taką wisła. Chciałbym bardzo żeby padł w tym meczu remis ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin- nie wiem jak to rozstrzygnąć, ale może komuś te informacje się przydadzą.
Polonia Warszawa

&quot;Jakby tego było mało polonistów trapią problemy kadrowe. W Lubinie z różnych powodów nie mogli zagrać m.in. Mariusz Liberda, Mariusz Pawlak, Jacek Kosmalski, Radosław Majdan. Po czerwonej kartce dla Lumira Sedlacka tymczasowy duet trenerski Strejlau-Bako musiał na lewą obronę delegować...napastnika, Grzegorza Wojdygę. - Zagramy o zachowanie twarzy - mówi przed dzisiejszym meczem Tomasz Streljau. - Na pewno na boisko wybiegnie inny skład niż na mecz z Wartą, ale wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane dopiero tuż przed meczem. Zabieg USG przechodzi Piotr Kulpaka, wciąż nie wiemy, jak długo może grać Krzysiek Michalski. Dam odpocząć niektórym zawodnikom, ale nie oznacza to, że nie powalczymy o zwycięstwo - zapowiada Strejlau.&quot;
Zagłębie Lublin

&quot;Wiele wskazuje na to, że w dzisiejszym spotkaniu z warszawską Polonią trener Rafał Ulatowski da odpocząć kilku kluczowym piłkarzom. To sprawia, że przed szansą na debiut w zespole Mistrza Polski staje Radosław Janukiewicz. Janukiewicz trafił do Zagłębia tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej, ale wobec kapitalnej formy prezentowanej przez Olka Ptaka wszystkie dotychczasowe spotkania lubińskiej drużyny oglądał z perspektywy ławki rezerwowych. W starciu z Polonią, które dziś zostanie rozegrane w Warszawie, Radek ma jednak szansę na debiut w naszym zespole, albowiem trener Rafał Ulatowski chce dać odpocząć kluczowym graczom. Obok Janukiewicza na murawie od pierwszej minuty może zameldować się Przemysław Kocot, czy Tiago Gomes, a okazję do zaprezentowania swoich walorów dostanie również Łukasz Hanzel.&quot;
Lechia Gdańsk-Legia Warszawa
&quot;W środowym spotkaniu zarówno Lechia jak i Legia zagrają bez kilku podstawowych piłkarzy. Kadra gospodarzy będzie uboższa o Bartosza Jurkowskiego, który naderwał sobie mięsień tuż przed wyjazdem do Warszawy na pierwszy mecz z naszą drużyną. W samym spotkaniu kontuzji obojczyka doznał Piotr Kasperkiewicz. Pod znakiem zapytania stoi także występ Pawła Pęczaka.
Podobnie jak gdańszczanie, również legioniści nie maja do dyspozycji pełnej kadry. W Gdańsku nie zagrają Dickson Choto, Sebastian Szałachowski, Bartek Grzelak i Edson, Maciek Korzym, Inaki Astiz, Miro Radovic oraz Piotrek Giza. Powyższe wakaty stwarzają szansę na występ utalentowanej młodzieży.&quot;

info: Oficjalne strony internetowe klubów.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Arsenal (Arg) v Fluminense 2 @ 2,2-2.25
Gospodarze rezerwami tak jak w przypadku Libertadu, tylko w tym przypadku goscie i tak sa lepsza druzyna.

Ps. tylko prosze bez spamu jak w przypadku Libertadu i 20postów po skonczeniu meczu.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
nikt Ci nie kazal tego stawiac, ciesz sie ze ktos w ogole podaje takie typy bo wiekszosc sie sprawdza.Ted napisal prawde, gospodarze rezerwami a goscie raczej pelnym skladem tyle ze awans maja juz w kieszeni wiec mogli roznie podejsc do tego meczu, jest jak jest, mowi sie trudno.
 
R 0

renton

Użytkownik
ostatnio troche zamieszania jest jesli typ nie wejdzie ale ja spróbuje,
Rumuńska 1 LIga:
Gloria Bistrita - Steaua Bucharest
Typ 2

Steaua ma
tyle samo punktów co liderujacy CFR, nie przegrała od 6 spotkań i liczy do konca na zwyciestwo w klasyfikacji, na innym forum wyczytałem że sponsor daje 300,000 E dla druzyny Urziceni aby dzis urwała punkt CFR, do tego kursy juz sporo poleciały a i nie jest pewne czy
Gloria tez bedzie się angażowała na 100% w tym spotkaniu chociaz maja szanse na załapanie sie do pucharu uefa. spotkanie o 16 wiec juz niedługo,
I jeszcze jedno, to nie jest pewniak!! podaje tylko informacje o zamieszaniu wokól tego spotkania
✅✅
 
M 2

madek

Użytkownik
ostatnio troche zamieszania jest jesli typ nie wejdzie ale ja spróbuje,
Rumuńska 1 LIga:
Gloria Bistrita - Steaua Bucharest
Typ 2

Steaua ma
tyle samo punktów co liderujacy CFR, nie przegrała od 6 spotkań i liczy do konca na zwyciestwo w klasyfikacji, na innym forum wyczytałem że sponsor daje 300,000 E dla druzyny Urziceni aby dzis urwała punkt CFR, do tego kursy juz sporo poleciały a i nie jest pewne czy
Gloria tez bedzie się angażowała na 100% w tym spotkaniu chociaz maja szanse na załapanie sie do pucharu uefa. spotkanie o 16 wiec juz niedługo,
I jeszcze jedno, to nie jest pewniak!! podaje tylko informacje o zamieszaniu wokól tego spotkania
Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem w tym meczu było by under 2,5 (1.5 bwin) Steaua w 6 meczach strzeliła 10 bramek tracąc 1 więc możliwe, że mecz zakończy się wynikiem 0-1 a tak pozatym ze statystyk wynika, że

Over/Under 2.5 Goals
9 (33%)/18 (67%)
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Żeby potem nie było nie podaję typu tylko informacje dotyczące meczu A. Italiano - São Paulo-SP
&quot;Audax Italiano without 5 players, 3 are key starter: Striker Renzo Yanez, midfielder Marcelo Broli, midfielder and &quot;Brain&quot; Carlos Villanueva, Franco Cabrera and Renato Ramos.
Coach Toro replaces Carlos Villanueva, and striker Renzo Yanez with 2 young player Marco Medel and Oliver Toledo. &quot;
Akasvayu Girona - Unics Kazan 1 kurs: 1.70 (Unibet) 7/10

Podobno w całym turnieju jaki w tym meczu ma nie zagrać
D.Lavrinovic, ponieważ wróciła mu kontuzja, a jest to kluczowy koszykarz Unics Kazan, który zawsze zdobywa dużo punktów. Wcześniej, jak był kontuzjowany drużyna grała fatalnie, przegrywając większość spotkań.
Oczywiście to nie znaczy, że dzisiaj też przegra, ale uważam że jest to ważna informacja, bo trener drużyny ma duży problem, jak ułożyć grę drużyny bez tego koszykarza.
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Co do meczu JAgiellonia - Wisła:
Przed południem piłkarze Wisły Kraków pojechali na zgrupowanie przed meczem z Jagiellonią Białystok. W kadrze na to spotkanie znalazł się Arkadiusz Głowacki, który nie grał w ostatnim meczu ligowym.

W składzie nie ma natomiast Wojciecha Łobodzińskiego, Clebera, Radosława Sobolewskiego, Mateusza Kowalskiego oraz Pawła Brożka.

Oto osiemnastka meczowa:
bramkarze: Mariusz Pawełek, Marcin Juszczyk
obrońcy: Marcin Baszczyński, Junior Diaz, Arkadiusz Głowacki, Adam Kokoszka
pomocnicy: Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Dariusz Dudka, Tomas Jirsak, Krzysztof Mączyński, Przemysław Szabat, Marek Zieńczuk
napastnicy: Rafał Boguski, Dudu, Grzegorz Kmiecik, Radosław Matusiak, Andrzej Niedzielan.
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
dużo osób podaje tutaj typy ze strony http://win1x2.bloger.hr/ więc jeżeli jeszcze nikt tego typu nie podał to ja to zrobiłem. a uzasadnienia żadnego na temat tego meczu nie ma.. ale jeżeli mam jakieś informacje to chyba chodzi o to żeby sobie pomogać i razem ogrywać buki :spokodfhgfh:
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Nie znam dokładnie infa, jak ktos cos wie to prosze pisac ????
Patrzac na tabele, Spartak gra u siebie i bardzo potrzebuje zwyciestwa, żeby byc ponad &quot;kreska&quot; dzielaca ich od spadku. Druzyna gosci spokojnie w srodku, o nic nie walcza..
O kontuzjach nic nie wiem, zapraszam do dyskusji..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom