>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja nic nie wspomniałem o sensacji napisałem kogo zabraknie w ekipie Blanca i to wszystko. Na pewno byli by silniejsi z tymi piłkarzami. A doskonale wiem że w Bordeaux grają tacy gracze jak Micoud, Chamakh czy Cavenaghi.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Cleveland nie ma kim grać!
avs pozyskali Bena Wallace’a, Wally Szczerbiaka, Delonte Westa oraz Joe Smitha, a sami oddali sześciu graczy Larryego Hughesa, Drewa Goodena, Cedrica Simmonsa, Shannona Browna oraz Irę Newble i Donyella Marshalla. Nowi koszykarze nie zadebiutują jednak dzisiaj. Wobec czego Cavs mają tylko 6 zdolnych do gry koszykarzy. Regulamin nakazuje grę przynajmniej 8 graczy toteż zespół z Cleveland podpisze dwa 10-dniowe kontrakty z zawodnikami D-League Danielem Dickensem i obrońcą Billy Thomasem z zespołu Colorado 14ers.
Dickens w 29 spotkaniach notuje średnio 20.4 punktu na 47.2%skuteczności oraz 5.2 zbiórki i 1.1 asysty w ciągu ponad 30 minut gry.Thomas natomiast zapisuje po 15.7 punktu, 3.4 zbiórki oraz 3.7 asysty w27 starciach.
Oprócz tej dwójki do dyspozycji trenera są LeBron James, Eric Snow, Damon Jones, Zydrunas Ilaguskas, Devin Brown oraz Dwayne Jones.

Czyżby wielka szansa dla Wizards za rewanż za sweepa 4-0 w ostatnich PO ?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Liga chilijska
Colo Colo - Nublense 2
23:30



&quot;Dziś w lidze chilijskiej odbędzie się spotkanie lidera z wiceliderem. W tym spotkaniu faworytem na pewno są gospodarze lecz z moich informacji wynika że nie do końca. Colo Colo ma odpuścić to spotkanie i zagrać rezerwowym składem. A więc jeśli tak będzie to Nublense powinno spokojnie wygrać to spotkanie. Nie jest to przypadek że kursy lecą na łeb na szyję. Jeszcze wczoraj wieczorem można było znaleźć około 8.0-9.0 dziś są tylko około 3,50-4,0. Również tak słynny bukmacher jak bwin wycofał to spotkanie ze swojej oferty więc na pewno dotarli już do informacji na temat tego spotkania. &quot;
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Osłabione FC Zurych

Drugie spotkanie jakie wybrałem na dzisiaj to mecz w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii. Luzerna gra z ekipą z Zurychu. Gospodarze tego meczu są w bardzo wysokiej formie w nowym roku. Wygrali 3 ostatnie mecze bez straty choćby 1 bramki ! Na dodatek trener gospodarzy - nawiasem mówiąc świetny były piłkarz- Ciriaco Sforza nie ma żadnych problemów z kontuzjami swoich graczy. Nie może tego powiedzieć jego kolega po fachu z Zurychu - Bernand Challandes. Kontuzjowani są : obrońcy Hannu Tihinen, Alain Rochat, rozgrywający Almen Abdi oraz napastnicy Eudis oraz Stanić. Wszyscy to gracze podstawowego składu. Na dodatek forma FC Zurych nie jest najlepsza. Raz wygrali, raz zremisowali i dwa razy przegrali w tym sezonie. Stawiam tutaj na FC Luzern z podpórką . Dla odważniejszych polecam czystą 1 .
 
M 0

maryniec

Użytkownik
Jagiellonia Białystok -Wisła Kraków 1 3.35 dla odważnych.
&quot;Zdziesiątkowana kontuzjami i powołaniami do reprezentacji Polski drużyna Wisły wyjechała do Białegostoku na jutrzejszy mecz Pucharu Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok.
Spośród &quot;pewniaków&quot; do najmocniejszego składu Maciej Skorża może skorzystać tylko z Marcina Baszczyńskiego (w Kielcach nie zagrał), Clebera i Mauro Cantoro. W kadrze na mecz Pucharu Ekstraklasy są też zawodnicy, którzy wystąpili w piątkowej inauguracji ligi, ale zwykle zasiadają na ławce rezerwowych. Mowa o Marcinie Juszczyku, Piotrze Brożku oraz zmiennikach Jeanie Pauliście i Grzegorzu Kmieciku.
Fani Jagiellonii nie zobaczą więc m.in. takich graczy jak: Mariusz Pawełek, Adam Kokoszka, Arkadiusz Głowacki, Dariusz Dudka, Marek Zieńczuk, Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Paweł Brożek, Radosław Matusiak, Rafał Boguski czy Andrzej Niedzielan. W sztabie drużyny zabraknie też trenerów Andrzeja Bahra i Jacka Kazimierskiego; poprowadzą oni wtorkowy trening zawodników, którzy pozostali w Krakowie.
18-osobowa kadra na mecz z Jagiellonią:
Bramkarze: Ile Cebanu, Marcin Juszczyk
Obrońcy: Marcin Baszczyński, Łukasz Burliga, Cleber Guedes de Lima, Junior Diaz, Radosław Jacek, Mateusz Kowalski
Pomocnicy: Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Sebastian Janik, Tomas Jirsak, Krzysztof Mączyński, Przemysław Szabat
Napastnicy: MacPherlin Dudu Omagbemi, Grzegorz Kmiecik, Jean Paulista, Paweł Smółka&quot;
wislakrakow.com / wisla.krakow.pl
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
No tak... Wisła zagra z dublerami w składzie... Ale tak samo będzie w składzie Jagielonii Białystok. Nie zagra m.in. kapitan Jacek Markiewicz. Jak mówi w PS trener Płatek: &quot; Zakwalifikowaliśmy się do pucharowej ósemki , ale w meczu przeciwko Wiśle na boisku pojawią się dublerzy i kilku piłkarzy z podstawowej kadry&quot;.
Wisła nie jest, jak dla mnie, mocno osłabiona. Tacy gracze jak Diaz, Jirsak, Dudu, Paulista czy Kmiecik, to zawodnicy dla których takie mecze są duża możliwością pokazania swoich umiejętności. Walczą przecież o pierwszy skład.
Jak dla mnie to jest mecz, jeśli chodzi o wynik, no bet. Ciężko powiedzieć jak zawodnicy będą zgrani. Zarówno wśród gości jak i gospodarzy.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Na stadionie Jagi łatwo się nie gra, a nawet kibice Wisły mówią że remis jest ok a odegrają się u siebie. Skład Wisły to porażka...
 
M 0

maryniec

Użytkownik
W skladnie Jagiellonii zabraknie jeszcze Białego oraz Mańka. Dopingu nie będzie, gdyż jest protest. Kibice Wisły pokażą się jednak na stadionie przy Słonecznej, lecz jak z ich dopingiem, to nie mam pojęcia, lecz mam nadzieję że nie zapomną o proteście. Ja w tym spotkaniu liczę na niespodziankę i wygraną meczu przez Jagiellonię. Dla mniej odważnych polecam 1X. Należy zauważyć jeszcze że w bramce Jagiellonii stanie Grzesiek Sandomierski. Pomimo swego młodego wieku już sporo osiągną, gra w Katarze pokazała że grać potrafi.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jak dla mnie mecz na no bet
tacy pilkarze jak pawelek, baszczynski, cleber, diaz, brozek, cantoro, jirsak, dudu, kmiecik, paulista to moze i jest rezerwa wisly, ale wielu z nich mogloby byc co najmniej podstawowymi zawodnikami w polowie klubow naszej ligi, m. in. jagi (z calym szacunkiem), wiec nie ma co przesadzac ze slaboscia wisly, nie jest to pierwszy garnitur ale wg mnie i tak faworytem jest wisla
co do meczu Legii, to moznaby zaryzykowac 2, mysle ze urban sie ogarnie i po faatlnym meczu w grodzisku bedzie chcial podniesc morale druzyny wystawiajac silny sklad w bytomiu i dazac do zwyciestwa, co prawda jesienia rozgrywki pucharu ekstraklasy traktowal ulgowo, ale tearz sytuacja jest inna i wg mnie (a mysle ze wg urbana tez) dzisiejsze zwyciestwo pomoze Legii wejsc w rytm gry jakiej sie od niej oczekuje, kurs tylko 1,9 ale chyba warto
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
jak dla mnie mecz na no bet
tacy pilkarze jak pawelek, baszczynski, cleber, diaz, brozek, cantoro, jirsak, dudu, kmiecik, paulista to moze i jest rezerwa wisly, ale wielu z nich mogloby byc co najmniej podstawowymi zawodnikami w polowie klubow naszej ligi, m. in. jagi (z calym szacunkiem), wiec nie ma co przesadzac ze slaboscia wisly, nie jest to pierwszy garnitur ale wg mnie i tak faworytem jest wisla
co do meczu Legii, to moznaby zaryzykowac 2, mysle ze urban sie ogarnie i po faatlnym meczu w grodzisku bedzie chcial podniesc morale druzyny wystawiajac silny sklad w bytomiu i dazac do zwyciestwa, co prawda jesienia rozgrywki pucharu ekstraklasy traktowal ulgowo, ale tearz sytuacja jest inna i wg mnie (a mysle ze wg urbana tez) dzisiejsze zwyciestwo pomoze Legii wejsc w rytm gry jakiej sie od niej oczekuje, kurs tylko 1,9 ale chyba warto
zgadzam sie z tym co piszesz o Wisle, zawodnicy ci napewno chca sie pokazac trenerowi, aby byc moze wskoczyc do pierwszego skladu, wiec napewno nie odpuszcza i dadza z siebie wszystko
co do Legi mam natomiast inne zdanie, Legionisci graja bardzo slabo, grajac przeciwko Groclinowi nie umieli wymienic 3 celnych podan, poruszali sie jak muchy w smole, trener Jan Urban wie, ze zle przygotowal swoich pilkarzy do sezonu i wszytkie wyniki bierze na siebie... &#39;&#39; po dwoch sparingach, ktore zagralismy po powrocie z Hiszpani, ze Zniczem i GKS Katowice, widzialem, ze moim zawodnikom brakuje szybkosci i w meczu z groclinem bylo to wyraznie widac&#39;&#39; Legia powinna przegrac z Groclinem przynajmniej 4-5 do 0 ratowaly ich jednak slupki (2 razy) poprzeczka (1 raz) lub dobrze, ba najlepiej z legionistow spisujacy sie bramkarz mucha... nie czytalem o tym meczu zbyt wiele wiec nie wiem jakie jest nastapienie w Polini ale graja u siebie i mysle ze raczej tego meczu nie odpusza... ja bym typowal chyba najlepiej under 2.5..
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Partizan Mobtel - Efes Pilsen 2 4.00
Godzina: 20:15


&quot;Efes ma być w tym meczu osłabiony, ale i tak pierwsza 5 gości wygląda dość solidnie. Jednak pojawiają się ciągle informacje, ze gracze którzy mieli dziś nie zagrać będą w Belgradzie. Buki same nie wiedzą co robić i ciągle leciały kurs na Partizan później znów trochę do góry, a teraz to dużo bukmacherów ściąga to spotkanie z oferty. A więc Efes nawet drugą piątkę ma bardzo mocną a bukmacherzy się boją więc z pierwszym składem musi być coś na rzeczy.&quot;
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Partizan Mobtel - Efes Pilsen 2 4.00
Godzina: 20:15


&quot;Efes ma być w tym meczu osłabiony, ale i tak pierwsza 5 gości wygląda dość solidnie. Jednak pojawiają się ciągle informacje, ze gracze którzy mieli dziś nie zagrać będą w Belgradzie. Buki same nie wiedzą co robić i ciągle leciały kurs na Partizan później znów trochę do góry, a teraz to dużo bukmacherów ściąga to spotkanie z oferty. A więc Efes nawet drugą piątkę ma bardzo mocną a bukmacherzy się boją więc z pierwszym składem musi być coś na rzeczy.&quot;
Nie wiem jak jest naprawdę, ale buki w Serbii dały kurs na Partizan 1.15, a one raczej mają lepsze info niż te u nas. Według mnie takie informacje czasem służą do dezinformacji, ale ja tego meczu nie obstawiałem więc nie bardzo wnikałem w informacje podawane przez serwisy.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Czas odświeżyć temat. Skrobne coś o pucharze UEFA.
Benfica ma poważne problemy ze składem. Na mecz przeciwko Getafe gotowych do gry będzie tylko 16 zawodników (w tym 3 bramkarzy). Ponadto ostatniej nocy zmarł ojciec ich trenera.
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
huachipato - universidad catolica 1
kursy od wczoraj pospadały z 3,7 do 2,35 np. w bwin na jakimś chilijskim forum przeczytałem że universidad catolica ma grać drugim składem lub że ma poważne osłabienia. Dodam jeszcze że totolotek wycofał to spotkanie dziś z oferty a bah wogóle go chyba nie miało w ofercie.
 
S 11

support75

Użytkownik
huachipato - universidad catolica 1

kursy od wczoraj pospadały z 3,7 do 2,35 np. w bwin na jakimś chilijskim forum przeczytałem że universidad catolica ma grać drugim składem lub że ma poważne osłabienia. Dodam jeszcze że totolotek wycofał to spotkanie dziś z oferty a bah wogóle go chyba nie miało w ofercie.
ja dodam że...

huachipato 18 miejsce na 20 zespolow
catolica 1 miejsce.

od 2003 roku. huachipato ani razy nie wygralo z catolica, 2 razy zremisowalo i 7 razy przegralo.

Jest to dopiero 9 kolejka.
mecz odbywa sie na neutralnym boisku.

w bet365 i betway kurs na 1 wynosi 2.5

osobiscie raczej nie postawie. za malo informacji. za mala wiedze mam o tej lidze.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z tego co wyczytałem to trener Universidad Catolica ma wystawić w większości rezerwowy skład, ponieważ przed tą drużyną arcyważne spotkanie w Copa Libertadores 12 marca z River Plate ;) Osobiście jednak nie gram na gospodarzy, bo czasami i rezerwowi w tych największych klubach potrafią zagrać dobry mecz ;)
 
fab 48

fab

Użytkownik
Burmistrz Eindhoven Geerit Braks zadecydował, że jutro nie dojdzie do meczu PSV z Ajaksem. Powodem jest strajk policjantów w Holandii.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Kolumbia - Pensylwania (10/10)
Pensylwania -9 (dodatkowy handicap)
3.10
Ncaab
Bet365
Mam informacje od kolegi który mieszka w &quot;Kolumbii&quot; i bardzo interesuje sie koszykówką że w spotkaniu zawodnicy z collage&#39;u z Kolumbi zagrają drugim składem, który nie ma zadnych szans na zwycięstwo!
 
S 11

support75

Użytkownik
Tak a bah znowu mecz z oferty wycofał są szybsi heh ;)
zawsze mozna zagrac u innego buka. co za problem.
z poczatku z dystansem podszedlem do tej informacji, ale gdy zauwazylem ze kursy spadaja bardziej sie przekonalem.
pozyjemy... zobaczymy...
 
K 0

konrad401

Użytkownik
Parma - Sampdoria Genoa
Pewnie każdy o tym wie ale...
Parma bardzo potrzebuje tych 3 oczek , motywacja bedzie ogromna poza tym goście bez Antonio Cassano( wiemy jak ważny jest dla drużyny) , Luigi Sala-obrońca ( jest zawieszony),Vincenzo Montella, Mirko Pieri, Claudio Bellucci( 9 goli) i Hugo Campagnaro są kontuzjowani.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom