>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
F 0

frycek

Użytkownik
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10
Typ od znajomego, więc za wiele o nim nie wiem. Ale jak on poleca grac grubo to mysle ze powinno byc izzi
 
K 0

konrad401

Użytkownik
Graz 99ers 1 - 6 Olimpija Ljubljana
Po raz kolejny już zaszczyciłeś Nas swoim świetnym typem naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich typów bo czego chyba nikomu nie trzeba udowadniań są bardzo dobre a co najważniejsze skuteczne, i co chyba także bardzo godne uwagi po bardzo ładnych kursach na których można spoooro zarobić .
Co by nie mówić na takich typach się zarabia dziękuję Frycek za kolejny świetny typ na których śmie twierdzić zarobiło pół forum.
pozdrawiam :-D
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10
Typ od znajomego, więc za wiele o nim nie wiem. Ale jak on poleca grac grubo to mysle ze powinno byc izzi
wynik 2:1 , ale do przerwy było 0:1 ;P Widocznie ich trener w szati dobrze zmotywował, albo ta druga drużyna nie wytrzymała fizycznie czy coś...
W każdym razie dzięki za jeszcze jeden fajny typek @frycek !!!
 
wilkinson 0

wilkinson

Użytkownik
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10

Typ od znajomego, więc za wiele o nim nie wiem. Ale jak on poleca grac grubo to mysle ze powinno byc izzi
dzieki za typ skorzystałem :-D ja ci polecam na dziś zagrać grubo na herthe berlin
 
F 0

frycek

Użytkownik
Buducnost Podgorica - Vojvodina (+9.5) 1 ✅1.95 10 /10 +9.5j
De Los Reyes - Vecindario 1✅ 2,30 7/10 +9.1j

Vyzas Megaron - Koropi 1 ⛔1.80 10/10 -10j
Ionikos FC v Agrotikos Asteras 1✅ 1.53 6/10 +3.18j
Olten – Biel 2✅ 2.00 7/10 +7j

Nyköping – Oskarshamn X @4.60 5/10 -5j
Real Madrid - Panathinaikos AO 1 1.65 9/10 +5.85j
Graz 99ers - Olimpija Ljubljana 2 2.4 8/10 +11.2j
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10 +8.1j


w kilka dni ladny zysk i wysoka skuteczność typów. Dziekuje wszystkim za mase pw jakie dostalem z podziekowaniami za typy, nie jestem w stanie odpisac indywidualnie kazdemu, dlatego tutaj dziekuje za mile slowa.
Mam tez i zla wiadomosc. Byly to prawdopodobnie moje ostatnie typy na forum, poniewaz zostalem zaproszony do wspolpracyprze innego bardzo znanego polskiego typera i teraz bede podawal typy tylko na jego na forum. Nie podaje linku zeby nie byc posadzonym o reklame.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ze pomoglem wam cos zarobic na bukach, jak widzicie, ogrywanie bukow wcale nie jest trudne.

Pozdro
 
F 0

frycek

Użytkownik
Chlopaki, poki jeszcze nie wspolpracujemy oficjalnie:
Municipal - Deportivo Malacateco 1 1.7 7/10
Goscie bez 4-5 waznych zawodnikow, maja sporo problemow z szatni
Liga gwatemalska
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Chlopaki, poki jeszcze nie wspolpracujemy oficjalnie:
Municipal - Deportivo Malacateco 1 1.7 7/10
Goscie bez 4-5 waznych zawodnikow, maja sporo problemow z szatni
Liga gwatemalska
Chcialem juz zagrac Olimpie jak podawales ale na BaH nie bylo ponoc dopiero pod koniec dali ???? a chcialem za 100 no coz teraz zagram ten Twoj mecz dolozylem do tego Orlando i czekam co z tego bedzie ???? w kazdym razie chwała Ci za to ze podajesz takie świetne typy,myśle ze jakaś ranga by Ci sie nalezala.Acha i jakbys mogl to odpisz na PW
Pozdro
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Chlopaki, poki jeszcze nie wspolpracujemy oficjalnie:
Municipal - Deportivo Malacateco 1 1.7 7/10
Goscie bez 4-5 waznych zawodnikow, maja sporo problemow z szatni
Liga gwatemalska
Municipal3-1 (0-0)Malacateco
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
thx za ten mecz,bylo lekko nerwowo bo municpal strzelil bramki w 83 i 90 min ale wazne ze typ wszedl.
razem z tym typem dalem Orlando,ktore wygralo 5 sek przed koncem
Pozdro
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
W jakim buku byl np ten zaklad ???? na expekt go nie widzialem :/
W Expekcie wałków i tym podobnych rzeczy nie znajdziesz bo maja bdb info i tych ze tak powiem egzotycznych lig w ktorych tez wszystko zdarzyc sie moze
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A nie lepiej postawić połowę swojego budżetu na jedną i drugą?
100 na tą i 100 na tą, w najgorszym wypadku 75 zł do przodu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom