>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja się zastanawiam nad 2 w Tunezji podobno mają nie grać:
Dos Santos, Majdi Traoui, Jaohar Mnari.
Angola ma zagrać w identycznym składzie jak z Senegalem.
Jednak ręki nie dam sobie uciąć...
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Zastanawialiście się nad dzisiejszym meczem Tunezja - Angola?
1. 2.90
X. 1.70
2. 5.30

kursy z BAH&#39;u.
W moim odczuciu tu już może paść X i bynajmniej nie przez rozmyślną grę na remis przez 90 minut. Nie lekceważyłbym Angoli, która nabiera wiatru w żagle, Manucho szaleje z przodu, na środku może pojawić się doświadczony Figueiredo. Z drugiej strony Lemmere z uwagi na kartki pewnie porobi kilka zmian, więc niektórzy będą chcieć się pokazać. Pewnie będzie to otwarty mecz z kilkoma bramkami, aczkolwiek kluczowa dla piłkarzy będzie świadomość, że nie muszą wypruwać flaków by awansować a remisik da sukces obu ekipom.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Zgadzam się, ale nie wydaje wam się dziwne sugerowanie bukmacherów tego remisu?
Pamiętam nie dawno był taki dziwny mecz we Włoskiej lidze remis też coś poniżej 2zł i padła 1.
Expekt napisał:
PUCHAR NARODÓW AFRYKI:
Angola i Tunezja na remis? Czy w dzisiejszym meczu grupy &quot;D&quot; liderzy Angola i Tunezja, które zgromadziły po 4 punkty zagrają na remis? Jeżeli nie otwiera to szanse na awans zwycięzcy pojędynku pomiędzy Senegalem, a Republiką Południowej Afryki.
Dla mnie to jest dziwne. ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
50% zmyla bukow

polecalbym za 5/10 12 lub po polowe 1 i 2 - tez gdzies ostatnio bylo nisko na remis i co ?? 12
tylko ze teraz sytacja jest zupelnia inna ... obie druzyny potrzebuja po pkcie do awanus. I sadze, ze oba zespoly skupia sie tylko na defensywie. Maja po 4pkty a Senegal i RPA po 1pkcie, wiec tutaj akurat raczej przewiduje remis ...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
# Massese v Ancona # 2 # 3,30 #

Piłka nożna: Włochy, Serie C1 B 2007/2008 (03.02.08 14:30)
Drużyna Massese ma trochę problemów ze składem.
Najprawdopodobniej ma nie zagrać 6 zawodników. Czwórka z nich stanowi Fundament drużyny. Zespół ma Mocny chaos w szatni. Ogólnie ciężko im wystawić skład na ten mecz. Atmosfera nie panuje tam za ciekawa - Chaos. Jak wiadomo braki ważnych zawodników jak i tych mniej ważnych powoduje zamieszanie w drużynie i zdezorganizowanie. 6 zawodników to trochę ponad 50% składu!
Drużyna Ancony nie ma żadnych problemów kadrowych i będą chcieli wygrać ten mecz myśląc o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej(Aktualnie 4 pozycja w tabeli).

pozdrawiam®
 
K 0

konrad401

Użytkownik
frycek ogromne dzięki za typ kolejny Twój typ tu skuteczny oby tak dalej .Naprawdę dziękuję bardzo bo wygrałem tyle kasy że mogę na rok na Hawaje jechać , żart oczywiście ale wygrałem bardzo dużo więc wielkie dzięki że typ i info.
Dziękuję za wszystkie typy bo sporo na nich ugrałem oby tak dalej frycek.
Nie wiem skąd TY masz je ale są kapitalne .
pozdro.
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
ze gladko nie moge powiedziec ale najwazniejsze skutecznie :spokodfhgfh:

i znowu do przodu✅✅✅✅✅
Z tego co widze to byl remis... chyba ze obstawiles ze wygraja z dogrywka ale kurs jest za wysoki wiec nie wiem... popraw mnie jesli sie myle:spokodfhgfh:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
&quot;W Graz 99ers bardzo duze problemy kadrowe:

- Ivo Ian(17 bramek, 20 asyst) poszedl do HC Ambri-Piotta
- Steve Washburn(7, 16) do Steelers
- kapitan Tommy Jakobsen przeszedl do SC Bern - tutaj jest mala niepewnosc.. pisza ze przeszedl ale nie ma oficjalnie potwierdzone..
- gwiazda Graz, Guillet (19, 19) podpisal kontrakt z Pelicans
- Gred Day&#39;a (15 bramek i 30 asyst) przeszedl do Milano Vipers
- 1 bramkarz Nathan Marsters przeszedl do niemieckiego klubu Krefeld
- Tony Iob (13 18 ) podpisl kontrakt z HC Alleghe
- Robert Hisey (3, 13) do Mora IK - niskie statsy bo gral zaledwie niecaly miesiac

pzzy takich brakach gospodarze raczej nie beda wstanie wygrac tego spotkania tymbardziej, ze goscie walcza o
PO wiec napewno dadza z siebie wszystko. &quot;

Warto grac na gości...
 
B 0

barteks90

Użytkownik
&quot;W Graz 99ers bardzo duze problemy kadrowe:

- Ivo Ian(17 bramek, 20 asyst) poszedl do HC Ambri-Piotta
- Steve Washburn(7, 16) do Steelers
- kapitan Tommy Jakobsen przeszedl do SC Bern - tutaj jest mala niepewnosc.. pisza ze przeszedl ale nie ma oficjalnie potwierdzone..
- gwiazda Graz, Guillet (19, 19) podpisal kontrakt z Pelicans
- Gred Day&#39;a (15 bramek i 30 asyst) przeszedl do Milano Vipers
- 1 bramkarz Nathan Marsters przeszedl do niemieckiego klubu Krefeld
- Tony Iob (13 18 ) podpisl kontrakt z HC Alleghe
- Robert Hisey (3, 13) do Mora IK - niskie statsy bo gral zaledwie niecaly miesiac

pzzy takich brakach gospodarze raczej nie beda wstanie wygrac tego spotkania tymbardziej, ze goscie walcza o
PO wiec napewno dadza z siebie wszystko. &quot;

Warto grac na gości...
tylko ze wszedzie ten mecz jest juz poblokowany... ???? ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
czopsi smieszny jestes bukmacherzy sa 100 razy lepiej poinformawani od nas wiec nie bylo by tego meczu dobrze ze frycek naisal o tym w środe i mozna bylo to grac .
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom