>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
F 0

frycek

Użytkownik
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10
Typ od znajomego, więc za wiele o nim nie wiem. Ale jak on poleca grac grubo to mysle ze powinno byc izzi
 
K 0

konrad401

Użytkownik
Graz 99ers 1 - 6 Olimpija Ljubljana
Po raz kolejny już zaszczyciłeś Nas swoim świetnym typem naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich typów bo czego chyba nikomu nie trzeba udowadniań są bardzo dobre a co najważniejsze skuteczne, i co chyba także bardzo godne uwagi po bardzo ładnych kursach na których można spoooro zarobić .
Co by nie mówić na takich typach się zarabia dziękuję Frycek za kolejny świetny typ na których śmie twierdzić zarobiło pół forum.
pozdrawiam :-D
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10
Typ od znajomego, więc za wiele o nim nie wiem. Ale jak on poleca grac grubo to mysle ze powinno byc izzi
wynik 2:1 , ale do przerwy było 0:1 ;P Widocznie ich trener w szati dobrze zmotywował, albo ta druga drużyna nie wytrzymała fizycznie czy coś...
W każdym razie dzięki za jeszcze jeden fajny typek @frycek !!!
 
wilkinson 0

wilkinson

Użytkownik
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10

Typ od znajomego, więc za wiele o nim nie wiem. Ale jak on poleca grac grubo to mysle ze powinno byc izzi
dzieki za typ skorzystałem :-D ja ci polecam na dziś zagrać grubo na herthe berlin
 
F 0

frycek

Użytkownik
Buducnost Podgorica - Vojvodina (+9.5) 1 ✅1.95 10 /10 +9.5j
De Los Reyes - Vecindario 1✅ 2,30 7/10 +9.1j

Vyzas Megaron - Koropi 1 ⛔1.80 10/10 -10j
Ionikos FC v Agrotikos Asteras 1✅ 1.53 6/10 +3.18j
Olten – Biel 2✅ 2.00 7/10 +7j

Nyköping – Oskarshamn X @4.60 5/10 -5j
Real Madrid - Panathinaikos AO 1 1.65 9/10 +5.85j
Graz 99ers - Olimpija Ljubljana 2 2.4 8/10 +11.2j
Portadown - Ballymena 1 @1.90 9/10 +8.1j


w kilka dni ladny zysk i wysoka skuteczność typów. Dziekuje wszystkim za mase pw jakie dostalem z podziekowaniami za typy, nie jestem w stanie odpisac indywidualnie kazdemu, dlatego tutaj dziekuje za mile slowa.
Mam tez i zla wiadomosc. Byly to prawdopodobnie moje ostatnie typy na forum, poniewaz zostalem zaproszony do wspolpracyprze innego bardzo znanego polskiego typera i teraz bede podawal typy tylko na jego na forum. Nie podaje linku zeby nie byc posadzonym o reklame.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ze pomoglem wam cos zarobic na bukach, jak widzicie, ogrywanie bukow wcale nie jest trudne.

Pozdro
 
F 0

frycek

Użytkownik
Chlopaki, poki jeszcze nie wspolpracujemy oficjalnie:
Municipal - Deportivo Malacateco 1 1.7 7/10
Goscie bez 4-5 waznych zawodnikow, maja sporo problemow z szatni
Liga gwatemalska
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Chlopaki, poki jeszcze nie wspolpracujemy oficjalnie:
Municipal - Deportivo Malacateco 1 1.7 7/10
Goscie bez 4-5 waznych zawodnikow, maja sporo problemow z szatni
Liga gwatemalska
Chcialem juz zagrac Olimpie jak podawales ale na BaH nie bylo ponoc dopiero pod koniec dali ???? a chcialem za 100 no coz teraz zagram ten Twoj mecz dolozylem do tego Orlando i czekam co z tego bedzie ???? w kazdym razie chwała Ci za to ze podajesz takie świetne typy,myśle ze jakaś ranga by Ci sie nalezala.Acha i jakbys mogl to odpisz na PW
Pozdro
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Chlopaki, poki jeszcze nie wspolpracujemy oficjalnie:
Municipal - Deportivo Malacateco 1 1.7 7/10
Goscie bez 4-5 waznych zawodnikow, maja sporo problemow z szatni
Liga gwatemalska
Municipal3-1 (0-0)Malacateco
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
thx za ten mecz,bylo lekko nerwowo bo municpal strzelil bramki w 83 i 90 min ale wazne ze typ wszedl.
razem z tym typem dalem Orlando,ktore wygralo 5 sek przed koncem
Pozdro
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
W jakim buku byl np ten zaklad ???? na expekt go nie widzialem :/
W Expekcie wałków i tym podobnych rzeczy nie znajdziesz bo maja bdb info i tych ze tak powiem egzotycznych lig w ktorych tez wszystko zdarzyc sie moze
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A nie lepiej postawić połowę swojego budżetu na jedną i drugą?
100 na tą i 100 na tą, w najgorszym wypadku 75 zł do przodu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom