>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
I co cwaniaki?
Teraz wam głupio co, remis Kogutów a wielce jakies plucie ze zasmiecam temat, widocznie cos bylo w tym ze buki podwyzszyly kursy , ale widocznie tylko ja potrafiłem to rozgryźć i teraz jestem troche kasy do przodu.


Moze komus cos tym udowodniłem.

Na przyszlosc Filip nie wyjezdzaj takimi tekstami, ten dzial jest po to aby pomoc grajacym a nie im szkodzic
Takie teksty sobie daruj.&quot;cwaniaczku&quot; i co teraz sie bedziesz lansował że zobaczyłeś że kurs jest wyższy.Niezły tekst o tym że ty potrafiłeś to rozgryżć.A jak widać dwój post zapoczątkował fale postów nieznaiazanych z tematem.Kolejnym razem prosze pisać tu posty zgodne z tematem.A jak checie cos innego t.z chodziło głównie o filipa i Nafciarza ,napiszcie do siebie na pw.
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
taki artykulik z onetu


Wiceprezes Pogoni Szczecin Krzysztof Waszak poinformował, że pierwszoligowy zespół dokończy rozgrywki z zawodnikami drużyny rezerw - pisze serwis Pogoń SportNet.
- Piłkarze z rezerw przechodzą do pierwszego składu, a do rezerw mają iść zawodnicy juniorów starszych prowadzonych przez Roberta Dymkowskiego. To jest kompromitacja - poinformował wiceprezes klubu Krzysztof Waszak.

- Dowiedziałem się o tym 20 minut temu od prezesa Waszaka - mówi trener Pogoni Bogusław Baniak. - Jest to diabelski pomysł. Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi.
Do gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy zostali zarejestrowani: Rafał Komar, Tomasz Burnejko, Damian Paliwoda, Robert Rawa, Przemysław Orłowski, Tomasz Rydzak i Wojciech Wójtowicz. Mają oni prawdopodobnie zastąpić Brazylijczyków, którzy ze względów oszczędnościowych pakują się już do domu.

- Nie rozumiem takiego zagrania - mówi Baniak. - Przecież jest jeszcze cień nadziei na uratowanie zespołu, dopóki mieliśmy szanse, powinniśmy walczyć. Zostanę na ławce trenerskiej do końca - zapewnia Baniak. - Podobna sytuacja jak obecnie w klubie była za czasów Gondora. Wtedy trener Jerzy Wyrobek robił wszystko, aby Pogoń dograła sezon do końca, tak teraz i ja będę o to walczył. Tym bardziej że trener Wyrobek, który jest złotym człowiekiem, był ze Śląska, a ja jestem stąd.

Więcej w serwisie Pogoń SportNet


pozdro.

p.s. Nafciarz też grałem remis, Filip też mówił o remisie, a twoje rozumowanie i tak jest błędne i za bardzo nie polegaj na wachaniach kursów bo nie tędy droga, kurs u buków poszedł na gospodarzy do góry by ludzie grali na 1 a nie X i 2 o czym pisałem, więc cieny z ciebie geniusz, czytaj innych ze zrozumieniem ....
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Odradzam dzisaj grania przeciw Carl Zeiss Jenie która została kupiona przez jakiegos milionera który wypowiadał sie ze chce aby Jena wywalczyła awans w przyszłym roku do Bundesligi Ostatnio robią wszystko aby nie spasc dzisaj moim zdaniem pokonają Kaiselautern utcziwie bądz nie.

Nic sie nie dzialo oprócz kartkowania jednych i drugich ale tak czy siak mysle ze Jena sie utrzyma Dzisaj 1-1
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Sport Recife - Santos
typ 1
kurs +/- 2,10


Santos zagra skladem B, z podstawowego skladu zobaczymy tylko dwoch zawodnikow. Mozna machnac za mala stawk ena gospodarzy, mecz za 15minut.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Sport Recife - Santos
typ 1
kurs +/- 2,10


Santos zagra skladem B, z podstawowego skladu zobaczymy tylko dwoch zawodnikow. Mozna machnac za mala stawk ena gospodarzy, mecz za 15minut.

Sport Recife 4 - 1 Santos ✅ ladny kursik 2,15 ustrzelony.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - II Liga, godzina: 19:00
Dzisiaj mamy bardzo interesujące spotkanie. Sylvia ma 9 zawodników kontuzjowanych, a 2 jest zawieszonych. Na ławce juniorzy, którzy nawet nie wiem czy trenowali z pierwszym składem. Statystyki bardzo słabe 0-2-2. Sirius vicelider tabeli 3-0-1 zagra bez 3 zawodników, ale to nic w porównaniu do osłabień gości. Można też zagrać bez handicapu kurs 1.6-1.65. Nie widze tutaj innego rozwiązania niż gładkie zwycięstwo gospodarzy.
Link do analizy:
***** zakz podawania takich linków.Mógłbys chociaż sam sie wyslic lub podawaj samo spotkanie.

Info niepotwierdzone
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
Jest bład na Unibet. Peer już gra z Radwoańską prowadzi 5:0 a buk nie wycofał zakładu i jest po kursie 1.45


EDIT:Już po zabawie. Kto skorzystał ten ma bo Radwańska przegra to na pewno chyba że wydarzy się jakiś kataklizm
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
No niestety anulowali. Krecz mi by nie zaszkodził bo liczą go po normalnym kursie. Szkoda bo mozna było nieźle zarobić. ;-) Nie jest mi dane łatwe zdobycie kasy :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A brawo że wypatrzyłeś ,akurat tkai pech ,ze tak krecz liczą.

Dobrze że Sirius wygrało bo dziś masóweczka.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
chcialbym ostrzec co po niktorych przed zbyt pewnym stawianiu 1 w meczu GKS Belchatow - Korona Kielce poniewaz na stronach poswieconych obu klubom sporo pisze sie o tym ze zarowno w jednej jak i w drugiej druzynie szanse gry dostana zawodnicy rezerwowi. jutro bedzie napewno wiecej informaci a jak narazie radze sie wstrzymac
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
no wlasnie myslalem o tym meczu... mimo wszystko mysle ze nawet w czesciowo rezerowwym skladzie belchatow powinien ograc korone , ktora jest calkowicie bez formy. pozatym skoro gospodarzom idzie w lidze to czemu nie mieliby powalczyc o puchar jeszcze?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
no wlasnie myslalem o tym meczu... mimo wszystko mysle ze nawet w czesciowo rezerowwym skladzie belchatow powinien ograc korone , ktora jest calkowicie bez formy. pozatym skoro gospodarzom idzie w lidze to czemu nie mieliby powalczyc o puchar jeszcze?

Tak ale co to za puchar :?: Puchar Oragne Ekstraklasy.... czyli nic jedynie kasa nic więcej. Fakt faktem Korona jest w głębokim dołku są moim zdaniem zajechani kondycyjnie ???? choć w meczu z Groclinem już są przebłyski. Jutro mecz GKS Bełchatów-Korona Kielce not bet bo za 3 dni zagrają w Kielcach i tam już nie będzie już tak łatwo i kolorowo. Lepiej nie traćcie głupio kasy i wstrzymajcie się i nie grajcie tego. W piątek jest ważniejsze spotkanie ⚽
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
ja widze to troche inaczej bo dla Belchatowa napewno najwazniejsze w tym zezonie jest wygranie ligi dlatego jutrzejszy mecz moga sobie troche odpuscic aby nie narazac sie na jakies kontuzje, co do wczesniejszeg mego postu to jest jescze cos takiego ze w meczach pucharu ekstraklasy musi wystapic przynajmiej 8 zawodnikow ktorzy wyszli w podstawowym skladzie w 5 ostatnich meczach ligowych dlatego te sklady moze nie beda az tak bardzo rezerwowe ale jak mowie dla Belchatowa najwazniejsza jest liga a dla korony ten puchar moze byc w tym roku jedynym trofeem jakie zdobeda bo na wszystkich innych frontach juz polegli dlatego napewno nie beda jutro odstawiac nogi, chociarz faworytem napewno pozostaje GKS chociarzby dlateo ze graja u siebie, nie namawiam nikogo na jakikolwiek typ ale radze sie po prostu zastanowic
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A mi się dziś wydaje, ze Zagłębie moze zagrać kilkoma rezerwowymi w swoim składzie, gdyż liga jest dla nich najważniejsza. Prezes Drzymała chciałby miec w swojej kolekcji jak najwiecej pucharów tak więc Dyskobolia wyjdzie dziś w mocnym zestawieniu, dlatego tez moj typ x2 ;)
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
przemyslalem sprawe i rzeczywiscie na mecz Belchatow-Korona nie stawiam. ale zastanawiam sie nad typem TBMa bo rzeczywiscie Lubinianie moga odpuscic troszke ten mecz... kurs na X2 kusi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom