>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dzisaj duzo sie słyszy o meczu Dinamo Bucharest - CFR Cluj ze niby ustawiony na 2 ja myśle na przkór jezeli była by tutaj jakas ustawka to niewiele osób by o tym wiedziało Dynamo u siebie w tym sezonie nie przegrało i dzisaj napewno sie tez tak nie stanie mozna grac spokojnie na 1X po kursie 1.60 bo skoro buki zaczunają blokowac ten zakład to znaczy ze ciezko tutaj o ustawkę mysle ze ustawka mogła by byc ale za duzo osób o niej by wiedziało wiec jedyne co sprawi tutaj wygraną Cluj to zwykła niespodzianka. Chyba ze dynamo ma jakąs plage kontuzji czy cos ale moim zdaniem 1X wejdzie jak złoto
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Tez slyszalem o tym meczu juz przedwczoraj. W druzynie Dinama nie zagraja najlepsi strzelcy zespolu, czyli Danciulescu i Niculescu. To bardzo oslabia druzyna gospodarzy, zastapia ich jacys mlodzicy. CLUJ natomiast ma tylko 1 pkt przewagi nad trzecia Steuea. Dinamo juz sa mistrzami bo do konca rozgrywek pozostalo 4 mecze a Dinamo ma 13 pkt przewagi. Tak wiec wygrana Cluj jest bardzo prawdopodobna w tym meczu ale ja bardziej kierowalbym sie na over 2.5 ...
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Cluj to taka rumuńska chelsea z wielkim sponsorem Ecomax za plecami, dmuchany balon, porażka ze steauą u siebie potwierdza tylko ostatni dołek cluja

zaś absencja czołowych zawodników dynama może tylko stworzyć szansę dla rezerwowych napastników, którzy zechcą się wykazać - dinamo ma długą ławkę
daję 1 na dynamo
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
nie moge tego znaleźć na b-a-h znalazłem tylko Dinamo-Erbasu Bucuresti - BU Cluj Napoca ale to 10 maja wiecie może czy to to
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wycofali z bah.Z wiekszosci wycofali z tego co patrzyłem.Dziś jeszcze jedna propozycja na Irlandie może ktoś słyszał.Sporo kontuzji.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
tak tak w droghedzie podobno drugi skald gra . mozna zagrac na gosci po kursie w okolicach 5 !
No właśnie sie chciałem upewnić.Widze że sporo osób o tym wie./wiec dziś może być róznie.Jak na taki kurs bedzie grało duzo ludzi.Jednak trzeba dodac ze w weekend beda grali w finale Setanta Sports Cup wiec dziś.Wsumie można dac 2.
No to teraz widać że 2 napewno jak kursy pospadały w stsie wycofali.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
O meczu Droghedy wiem tyle plaga kontuzji zagraja gracze 17-21 letni. Stephen Bradley, Stephen Gray, Ollie Cahill Paul Keegan nabawili sie kontuzji w piątkowym meczu Waterford przed piątkowym meczem kontujowani juz byli Dan Connor, Richie Baker, Jason Gavin i Aidan O&#39;Keefe. W druzynie Shamrock kontuzjowani są Paul Shields, Eric McGill i Tommy Barrett. Pomimo ze Shamrock nie wygrało z Droghedom juz od dawien dawna to dzisaj raczej tego dokonają gdyż zespół Droghedy zagra absolutnie młodziezowym składem Wszysz kluczowi gracze tego zespołu są kontuzjowani
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Rapid Wieden - Austria Wieden

W druzynie gosci zabraknie najprawdopodobniej az 7 podstawowych zawodnikow: Schiemer Vacousek Kiesenebner Radomski Standfest Mair Tokic oraz watpliwy wystep Gercaliu i Acimovic. Warto wspomniec ze Rapid gra dobra pilke u siebie, ich bilans na wlasnym boisku to 8-7-1. Mozna zagrac &quot;1&quot; za mala stawke.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dzisaj duzo sie słyszy o meczu Dinamo Bucharest - CFR Cluj ze niby ustawiony na 2 ja myśle na przkór jezeli była by tutaj jakas ustawka to niewiele osób by o tym wiedziało Dynamo u siebie w tym sezonie nie przegrało i dzisaj napewno sie tez tak nie stanie mozna grac spokojnie na 1X po kursie 1.60 bo skoro buki zaczunają blokowac ten zakład to znaczy ze ciezko tutaj o ustawkę mysle ze ustawka mogła by byc ale za duzo osób o niej by wiedziało wiec jedyne co sprawi tutaj wygraną Cluj to zwykła niespodzianka. Chyba ze dynamo ma jakąs plage kontuzji czy cos ale moim zdaniem 1X wejdzie jak złoto
I na przekór wiekszosci ustawki nie było ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
beau 1

beau

Forum VIP
Chelsea Londyn - Manchester United
Chelsea zagra bez Didiera Drogby i Arjena Robbena. Jose Mourinho wystawia przeciwko mistrzowi dwóch młodych napastników:Scotta Sinclaira and Bena Sahara.
W drużynie Czerwonych Diabłów jest kilku piłkarzy ,którzy będą odpoczywać przed finałem FA.Są to Ryan Giggs i Paul Scholes.Ferguson przewiduję kilka zmian na to spotkanie ponieważ gra już o pietruszkę.Jak gra Manchester bez Scholsea mogliśmy się przekonać w dwumeczu z Romą nadspodziewanie dobrze.Druzyna Chelsea praktycznie cały sezon grała na Drogbe skoro dziś nie zagra to kto będzie strzelać gole.w takiej sytuacji typuję under 2,5 gola .Ciekawy też jest kurs na to że Chelsea nie strzeli gola :mrgreen:
 
emde 0

emde

Użytkownik
Chelsea vs Man Utd

Dodam tylko:

Ricardo Carvalho z powodu kontuzji zabraknie w tym meczu, podobnie jak Didiera Drogby, Arjena Robbena, Andriy&#39;a Shevchenko i Michaela Ballacka. United natomiast zagrają bez Gary&#39;ego Neville&#39;a, Mikaela Silvestre&#39;a i Ji-Sung Parka. Ponadto Ferguson prawdopodobnie da odpocząć takim zawodnikom jak Paul Scholes i Ryan Giggs.

Źródło: http://anglia.goal.pl/
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
FC Brno - AC Sparta Praha

Gospodarze zagrają dzisiaj bez takich piłkarz jak:Švejnoha, Goreski, Střeštík, Okleštěk, Pacanda, Lejsala, Bureš, występ Wagnera stoi pod znakiem zapytania(podstawowy napastnik i jeden z lepszych piłkarzy tego klubu). Zdecydowana wiekszość wyżej wymienionych piłkarzy to zawodnicy podstawowej jedynastki(Lejsala,Pacanda, Střeštík, Okleštěk,) czy obrońcy (Švejnoha, Goreski ostatnio co prawda nie grali ale też mozna ich zaliczyć co tych najlpeszych graczy z Brna ). Szczególne problemy występują z bramkarzami, a to dla tego,że nie zagra ani kontuzjowany Bures, ani Lejsala, czyli w bramce stanie trzeci zupełnie niedoświadczony bramkarz Hrdlička. Ponadto gospodarze nie grają już o nic (widać to po ich ostatnich wynikach)natomiast goście mają punkt straty do lidera z Liberca. Na ostatnie 10 spotkań między tymi zespołami 8!!! razy wygrywała Sparta i 2 razy padł remis.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Chelsea Londyn - Manchester United
Chelsea zagra bez Didiera Drogby i Arjena Robbena. Jose Mourinho wystawia przeciwko mistrzowi dwóch młodych napastników:Scotta Sinclaira and Bena Sahara.
W drużynie Czerwonych Diabłów jest kilku piłkarzy ,którzy będą odpoczywać przed finałem FA.Są to Ryan Giggs i Paul Scholes.Ferguson przewiduję kilka zmian na to spotkanie ponieważ gra już o pietruszkę.Jak gra Manchester bez Scholsea mogliśmy się przekonać w dwumeczu z Romą nadspodziewanie dobrze.Druzyna Chelsea praktycznie cały sezon grała na Drogbe skoro dziś nie zagra to kto będzie strzelać gole.w takiej sytuacji typuję under 2,5 gola .Ciekawy też jest kurs na to że Chelsea nie strzeli gola :mrgreen:

0-0 ✅ ✅ ✅ ✅ pewnie nikt nie skorzystał ale udowodniłem sobie, że znam się trochę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom