>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
FC Brno - AC Sparta Praha

Gospodarze zagrają dzisiaj bez takich piłkarz jak:Švejnoha, Goreski, Střeštík, Okleštěk, Pacanda, Lejsala, Bureš, występ Wagnera stoi pod znakiem zapytania(podstawowy napastnik i jeden z lepszych piłkarzy tego klubu). Zdecydowana wiekszość wyżej wymienionych piłkarzy to zawodnicy podstawowej jedynastki(Lejsala,Pacanda, Střeštík, Okleštěk,) czy obrońcy (Švejnoha, Goreski ostatnio co prawda nie grali ale też mozna ich zaliczyć co tych najlpeszych graczy z Brna ). Szczególne problemy występują z bramkarzami, a to dla tego,że nie zagra ani kontuzjowany Bures, ani Lejsala, czyli w bramce stanie trzeci zupełnie niedoświadczony bramkarz Hrdlička. Ponadto gospodarze nie grają już o nic (widać to po ich ostatnich wynikach)natomiast goście mają punkt straty do lidera z Liberca. Na ostatnie 10 spotkań między tymi zespołami 8!!! razy wygrywała Sparta i 2 razy padł remis.
Wygrała 1-2 i świtnie są $$$ ???? ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Barcelona zagra najpradopodobniej dzisiaj bez Marqeza, Deco, i Belettiego !

choć mają juz zapewnione zwycięstwo (pierwszy mecz 5:2) to pewnie zagrają bdb i Rijkard zapewne wystawi do gry kilku Młodych zawodników !!!!!




pozdro....!
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
21:00 Getafe - Barcelona

&quot;Gospodarze w tym meczu zagrają bez Rubena Pulido, a w bramce tradycyjnie w pucharze stanie Luis Garcia Conde. Barca, która w Pucharze Króla przegrała tylko jedno spotkanie, będzie natomiast osłabiona brakiem Lionela Messiego, Liliana Thurama i Thiago Motty.&quot;

źródło: http://primeradivision.pl
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Totenham - Blacburn

Uwazajcei na ten mecz bo kursy od rana bardzo wzrosły na gospodarzy (z 1.70 na okolice 1.90) więc może być wałek i jakiś remisik może paść. Buki o czymś wiedzą o czym my nie wiemy
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Totenham - Blacburn

Uwazajcei na ten mecz bo kursy od rana bardzo wzrosły na gospodarzy (z 1.70 na okolice 1.90) więc może być wałek i jakiś remisik może paść. Buki o czymś wiedzą o czym my nie wiemy
Tutaj zadnego wałku byc nie moze buki zwiekszają kurs bo kurs 1.7 zdecydowanie jest na tottenham zanizony oba kluby rzucą wszystko na szale bo oba walczą o UEFA wiec mecz jest na no bet dodatkowo parenascie absencji u jednych i drugich wiecej w tottenhamie i dodatkowo 250 mecz w Premiership Jenasa ja sądze mimo wszystko wygra tottenham jezeli chodzi o 1 2 a o jezeli chodzi o 1X2 to dał bym X i jakim wałkiem był by tu remis ?? Zadnym bo ten mecz wyglada na remis wiec niewiem z kąd u ciebie taka sugestia bo wałek na remis tutaj nie urzodza nikogo a juz napewno nie Blackburn nie wygranie tego meczu przez BlackBurn przekresla ich ostatecznie z walki o UEFA wiec niewiem z kąd u ciebie pomysł z wałkiem na remis zastanów sie troszkę
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
hahahha a co to wałek nie mozę być remis????

wałek w tym sesnie ze kazdy gra i wtopi a nie ze mecz bedzei ustawiony na X

obie ekipy walcza o podobne cele i moze byc podzial pkt.


zobaczymy co bedzei i sie nei madrz zabardzo
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
hahahha a co to wałek nie mozę być remis????

wałek w tym sesnie ze kazdy gra i wtopi a nie ze mecz bedzei ustawiony na X

obie ekipy walcza o podobne cele i moze byc podzial pkt.


zobaczymy co bedzei i sie nei madrz zabardzo
chyba tylko ty rozumiesz co piszesz,
że tobie wytłumaczę większoś wachań kursów wynika ze złego oszacowania prawdopodobieństwa zaistnienia zdarzenia czyli ilu graczy będzie wybierało daną opcję w tym wypadku ludzie grali sporo na remis i na 2 temu próba zwyższenia kursu by zachęcić do gry na gospodarzy, bo teraz to wydaje się atrakcyjne, podstawowa zasada kursy są ustalane tak by co by nie było, buk przynajmniej wyszedł na swoje :!:
a na prawdę nie rozsądne jest sugerowanie się wachaniem kursów niejeden obmyślał system i zęby połamał kasę stracił, a temat chyba jest po to by dawać informacje pewne a nie jakieś swoje pomyśliki ....

pozdrawiam

(proszę wątku nie usuwać bo nie chcę się kłócić, tylko nie którym coś przypomnieć, a może innych czegoś nauczyć, bo jednak to podstawy)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Kursy są zmieniane z wielu wzgledów ,n.p że duzo ludzi stawiało na dany wynik .Może byc to też forma podpuchy.Być może ma byc remis jednak w Angielskiej to trudno o jakies ustawki.Jednak osobiscie jestem zwolenikiem że wszystko można ustawic.I tak jak zawsze wszyscy bedziemy modrzejsi po meczu w czym leżał sęk.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mecz zapowiada się na wyrównany i sam nie byłem pewien czy go stawiać, ale ostatecznie zdecydowałem się zagrać na gospodarzy - Tottenham. Mam nadzieję, że Koguty nie zawiodą i dziś zapewnią sobie kwalifikację do przyszłorocznej edycji Pucharu UEFA, ale czy tak będzie? przekonamy się po meczu tak jak to powiedział fcbialas
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
hahahha a co to wałek nie mozę być remis????

wałek w tym sesnie ze kazdy gra i wtopi a nie ze mecz bedzei ustawiony na X

obie ekipy walcza o podobne cele i moze byc podzial pkt.


zobaczymy co bedzei i sie nei madrz zabardzo

Widzisz dla mnie wałek znaczy cos inneego niż dla ciebie A gadanie ze tu bedzie remis bo tak sie wydaje mija się tu z celem. Chociaż poparł bys to jakimis argumentami może ktos by zrozumiał o co chodzi. Bądz piszesz kto nie zagra, wrzucasz jakies kontuzje z lig ciezej dostępnych. Czy też piszesz o meczach w którym któras z drużyn ma bardzo duze kłopoty ze składem itp. Bo większośc osób wchodzi do tego tematu po to aby zobaczyc czy ktos wrzucił coś interesującego, przydatnego. Tak powstal zament niepotrzebnie. Skonczmy tą niepotrzebną gadke
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
I co cwaniaki?
Teraz wam głupio co, remis Kogutów a wielce jakies plucie ze zasmiecam temat, widocznie cos bylo w tym ze buki podwyzszyly kursy , ale widocznie tylko ja potrafiłem to rozgryźć i teraz jestem troche kasy do przodu.


Moze komus cos tym udowodniłem.

Na przyszlosc Filip nie wyjezdzaj takimi tekstami, ten dzial jest po to aby pomoc grajacym a nie im szkodzic
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nafciarz super jestes S.Holms i Rutkowski w jednym.

Wahania kursow zawsze sa przed meczami, taki typer jak Ty tego niewiedzial?
A trafic jakis remis naprawde nie trudno jest, szczegolnie jak sie przypuszcza.

Wez sie nie osmieszaj takimi tekstami jak ten powyzszy i te poprzednie :zoltakartka:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
I co cwaniaki?
Teraz wam głupio co, remis Kogutów a wielce jakies plucie ze zasmiecam temat, widocznie cos bylo w tym ze buki podwyzszyly kursy , ale widocznie tylko ja potrafiłem to rozgryźć i teraz jestem troche kasy do przodu.


Moze komus cos tym udowodniłem.

Na przyszlosc Filip nie wyjezdzaj takimi tekstami, ten dzial jest po to aby pomoc grajacym a nie im szkodzic
buhehe niewiem chłopie o co ci chodzi myślałes ze po tobie jade bo to głupi typ chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Co bys powiedział o gosciu który napisze w tym temacie Bedzie wałek Lask jutro wygra zrobiłes tak samo wysliłes sie napisałes 1 zdanie i to ma miec sens jak bys poparł to jakims argumentami to jeszcze ale po co duzo napisac jedno zdanie starczy hehe No wez sie zastanów. Wez od razu wogóle walnij opis na gadaczu jestem prze****** trafiłem remis bo sie szczycisz tym jak niewiem zresztą pisałem na początku dyskusji tez pisałem ze jak bym miał zagrac to dał bym 1 lub X. Wiec opanuj hemoroidy i tak sie nie szczyć tym że jestes takim gitem ze zagrałes na remis. Acha i mi nie jest głupio chyba że ty masz z tym jakiś problem ze o tym wspominasz. Może głupio ci że niechciało ci sie wiecej na temat tego typu . I nikt nie ma tu nic przeciwko pisaniu ale z sensem. Bo niewiem kto ma tak bezgraniczne zaufanie aby zagrac na remis bo ktos tak sobie napisał
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wahania kursów rzecz normalna. Buki często robią psychozę sztucznie zawyżając kurs a potem na łeb na szyję spadają.
W basseballu mnie wkurza na przykład gwiazdorstwo każdy prawie jak zobaczy nazwę New York Yankees to na nich stawia, a oni to najwięksi wałkarze o gwizadorki.

Dziś np w 3 meczach GB podnosił strasznie kurs z 1,9 do 2,1 i co się okazało że zrobił spory bład bo aż 2 z tych meczy zakończyły się odwrotnie niż chciałby to nam zasugerować buk. (Chicago White Sox z 1,91 do 2,14 ---wynik wygrana Chicago, mecz Cincinati Reds Houston, dał wyrównane kursy potem kurs spadał na HOuston a na kilka godzin przed meczem na łeb na szyję kurs w meczu spadł i buk dawał jako mega faworyta Cincinati)


Owszem mogłeś zwietrzyć szansę na remis ;) za co Ci jest sporo osób wdzięcznych ???? ale powiedz mi Nafciarzu (kurde przecież sam przywędrowałeś tutaj z innego forum........ jak ja się tam pojawiłem) po co robić takie bulwersy i pretensje :?: :roll:

Spokojnie tutaj jesteśmy żeby sobie pomagać a nie szkodzić ???? a to że są wzloty i upadki chyba każdy wie najlepiej jak gra w bukach ;)
 
T 0

taziii

Użytkownik
Jeden z najlepszych hokeistów mistrzostw świata elity, Rosjanin Aleksiej Morozow już nie zagra turnieju w Moskwie. W ćwierćfinałowym meczu z Czechami odniósł kontuzję kolana.

Uraz ten wykluczył Morozowa z gry. W piątek lekarze orzekli, iż konieczna jest operacja i zabieg ma się odbyć w przyszłym tygodniu.

Morozow jest liderem najważniejszych klasyfikacji mistrzostw - na najskuteczniejszego zawodnika i najlepszego strzelca. W swym dorobku ma 13 punktów za osiem bramek i pięć asyst.

źródło :sportowefakty.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom