>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ehh ludzie widze że macie małe doswiadczenie w obstawianiu tego rodzaju spotkań.Jak dla mnie za duzo osób o tym wiedziało ,do tego dość dziwnie bo ja o tym widziałem juz 3 maja.Wiec troche wczesnie.Mecz może i miał byc ustawiony ,ale widocznie za duzo ludzi postawiło i typ nie mógł wejsc takie moje zdanie.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ehh ludzie widze że macie małe doswiadczenie w obstawianiu tego rodzaju spotkań.Jak dla mnie za duzo osób o tym wiedziało ,do tego dość dziwnie bo ja o tym widziałem juz 3 maja.Wiec troche wczesnie.Mecz może i miał byc ustawiony ,ale widocznie za duzo ludzi postawiło i typ nie mógł wejsc takie moje zdanie.
Skąd Wy macie takie info o ustawkach ? W tym przypadku się nie sprawdziło, ale to nieoznacza, że innym razem też będzie źle.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podstawowa zasada:

Nie ma 100% ustawek! Zapamiętajcie to

2 zasada

Jeżeli macie info o rzekomej ustawce nnigdy nie graj za cały budżet

Po 3... nikt nie zmusza do grania ustawek.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Podstawowa zasada:

Nie ma 100% ustawek! Zapamiętajcie to
Ja sie z tym nie zgodze.Ponieważ w moim odczuciu ustawek jest bardzo dużo ,tylko żeby miec takie porządne to trzeba miec ostre znajomości .Marcin nie powiesz mi że mecze nie są sprzedawane bo w to nie uwierze.

PS niekiedy można sie dowiedzieć ,ze w tenichu jakiś zawodnik ma kontuzje lecz z nią zagra i można mocniej zagrać.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
THW Kiel v Wilhelmshavener HV 0:9.5 [pilka reczna - niemcy]
typ 1
kurs 1,85~w GB

Druzyna przyjezdna ma ogromne problemy kadrowe. W druzynie gosci... zabraknie calego podstawowego skladu ! nie wystapia: Manuel Liniger, Bostjan Hribar, Tobias Schröder, Oliver Köhrmann, Jacek Bedzikowski oraz bramkarz Adam Weiner (Tak ten Polak ). Brak czolowych zawodnikow ktorzy dostarczali punkty swojej druzynie powinien sie odbic duza strata dla tego zespolu. Dlatego tez taki handicap duzy ale mysle ze powinno wejsc.

THW Kiel v Wilhelmshavener 40:20 - handicap wszedl izi, dla tych co zagrali - ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
FC nie o to chodzi, bo każdy wie, że ustawki=handlowanie spotkaniami jest, było i będzie. Przykład Arki, Łęcznej, Zawiszy, Juventusu i długo tam wymieniać.

Mi chodzi o informacje, które można znaleźć w internecie. Czy za każdym razem masz 100% pewności że dana ustawka wejdzie? Nie, bo różne buble mogą się zdarzyć. Pewnie od czasu do czasu odwiedzasz fora czy strony zagraniczne lub polskie, gdzie możesz znaleźć różne informacje o &quot;ustawkach&quot;. Czy one są za każdym razem pewne w 100%? Raz koleś podał 4 czy 5 pod rząd trafnych spotkań, prawdopodobnie ustawionych. Jednak już za 6 razem nie udało się. A miał info z pierwszej ręki...

Tak samo dotyczy to płatnych typów. Pewnie pamiętasz temat Michauka w MC, o serwisie, który za ok 1500zł sprzedawał abonament. W zamian oferował typy, jak to tam napisali &quot;od ludzi, którzy są w mafii bukmacherskiej i mają info o sprzedanych meczach&quot;. Czy w archiwum tego &quot;pakietu&quot; była 100% skuteczność i każde ustawione spotkanie wchodziło? No właśnie nie, bo nie ma 100% ustawki.

Jeżeli by ja, Ty, czy szary user miał dostęp do tego typu informacji i każda ustawka, co się pojawi w sieci by wchodziło, to jesteśmy teraz na Hawajach.

Pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bardzo fajny pomysł .Musze przyznać że nie spotkałem sie z czymś takim wczesniej.
Juve..JUve

PS No Marcin wsumie masz racje ,wiadomo że nie każda &quot;ustawka&quot; wejdzie.Do tego jest zasada im mniej osób wie tym lepiej.Dotego trzeba to soebie powiedziec ustawek nie znajdziesz na na szym forum ani rzadnym ,popularnym.POnieważ za dużo ludzi by o tym wiedziało i za dużo obstawiło.Buk by sie połapał o co chodzi.Wiec takie infa sa zazwyczaj na jakis małych forach ,lub zazwyczaj na tak zwanych &quot;closed&quot;.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jeżeli by ja, Ty, czy szary user miał dostęp do tego typu informacji i każda ustawka, co się pojawi w sieci by wchodziło, to jesteśmy teraz na Hawajach.
Napiszę Ci na gg lub PW kilka trafnych ustawek, koleś rzadko się mylił a nie wiem skąd miał takie info... kursy po 3,5 -6,00 wchodziły z małymi wyjątkami chyba na 10 meczy 2 ustawki nie weszły potem zaprzestał działalności bo mówił że ma już od groma $$$ szkoda ????

Zapowiedź meczu Cesena-Juventus świetna :mrgreen: nie wiedziałem jeszcze czegoś takiego w wersji PL ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tak mówi że ma od groma kasy.I ma takie niby info to i tak na jego miejscu bym grał dalej na pewno.Coś mi sie nie wydaje.Mi tez możesz napisac bo jestem bardzo ciekawy co to było.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Już dziś &quot;Jaskółki&quot; po przegranym meczu z Włókniarzem Częstochowa wybierają się do Zielonej Góry, aby stoczyć pojedynek ligowy z miejscowym ZKŻ-em. W miejsce Rosjanina Daniła Iwanowa, który w niedziele nie będzie mógł wspomóc Unii Tarnów, wystąpi Czech - Hynek Stichauer. Dla Hynka będzie to debiut w rozgrywkach Polskiej Ekstraligi. Życzymy powodzenia!
http://www.CzarnySport.pl
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
LEGIA WARSZAWA POGOŃ SZCZECIN

Faworytem spotkania bez wątpienia są gospodarze, jednak trenerowi Zielińskiemu problemów nie brakuje. - Liczę, że Dickson Choto zagra w meczu z Pogonią. Wojciech Szala narzeka na mięsień dwugłowy. Herbert Dick doznał urazu w meczu treningowym z kadrą U-19. Będzie pauzował. Wpuszczenie na boisko na 90 minut Bartłomieja Grzelaka jest chyba zbyt ryzykowne. Znajdzie się jednak w szerokiej kadrze na spotkanie z Pogonią. Marcin Smoliński nabawił się urazu podczas czwartkowego spotkania, ale zabieram go na zgrupowanie przedmeczowe. Łukasz Fabiański ostatnio narzekał na dolegliwości związane z barkiem. Nie wiem, czy zagra – wyliczał przed meczem trener &quot;Wojskowych&quot;.

Braki w meczu !!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie kolego nie strzelaj ,ten mecz co podałeś to dlatego jest typ na Pribam ,bo m.i Poborski nie zagra i paru innych.
Dopiero co z meczu wróciłem chodzi o spotkanie Plzen-Liberec 2.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Nie kolego nie strzelaj ,ten mecz co podałeś to dlatego jest typ na Pribam ,bo m.i Poborski nie zagra i paru innych.
Dopiero co z meczu wróciłem chodzi o spotkanie Plzen-Liberec 2.
I weszło... w 90min 0:1 ????
Dobrze, że Pribram również wygrał 1:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom