>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Slovacko - Marila Pribram 2 - 1,55 ⛔
Jak już zagrałem przypomniało mi się, że kiedyś już była rzekoma ustawka co do meczu Pribram.. i oczywiście się nie sprawdziła.. Tym razem było podobnie. Pribram przegrał i... razem ze Slovacko spotka się w przyszłym sezonie na drugoligowych boiskach... ;)

Nigdy więcej rzekomym &quot;ustawkom&quot; w lidze czeskiej .. ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
coś dla mnie za bardzo popularny zakład ,mam przeczucie żeby nie grać .zobaczymy jaki wynik padnie
I co wujka białasa bardzo rzadko myli przeczucie :jupi:
STOP MASÓWKOM!!!! ludzie zapamietajcię tą maksyme ,dobrze na tym wyjdziecie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zagłebie Lubin vs. Widzew Łódź

Nieobecni w zespole Zagłebia:
-Chałbiński(kontuzja)

*do gry wracają:Michał Stasiak,Wojciech Łobodziński i prawdopodobnie Robert Kolendowicz

Nieobecni w Widzewie:
-Fabiniak(kontuzja)
-Iheanacho(kontuzja)
-Wawrzyniak(kartki)
-Napoleoni(kartki)
-Kuklis(kartki)
-nieudacznik ;) Aleksander(z powodu braku predyspozyzji do gry w piłkę ???? ) tak na serio nie zmieścił się w kadrze

*do gry wraca:Marcin Nowak
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
W pucharze Słowenii zagraja ze soba 2 teamy z II ligi. Słyszałem ze goscie przyjada na mecz z Koprem bardzo oslabieni. Nie zagra podst. bramkarz i prawdopodobnie jego zmiennik takze!. Oprocz tego nie zagra 1 lewy obronca, prawy ofensywny pomocnik i dwoch podstawowoych napastnikow, ktorzy w tym sezonie nie grali tylko 7 spotkan!. Gospodarze graja w pelnym skladzie a ze umieja grac z tym rywalem mowia wyniki w lidze bezposrednich spotkan: 2-1, 2-2, 2-0, 2-3, 3-1, 1-3, 1-0, 0-1 co daje wynik 4-1-3, 13-11. BArdzo prawdopodobny jest rowniez over w tym meczu.



Arrow Koper - Maribor-1 (3.20)

Arrow Koper - Maribor-1X (1.70)

Arrow Koper - Maribor-Ponad 2.5 (2.04)

Pozdro
 
janekjot 6

janekjot

Użytkownik
Ten mecz w Pucharze Słowenii jest rozgrywany na neutralnym terenie, więc nie można mówić gospodarz-gość... Ten fakt zmniejsza nieco szanse na wygraną &quot;gospodarzy&quot; ;)

Poza tym z tego co wyczytałem to obie drużyny grają w I lidze, a nie w drugiej.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wiesz niema to jak dokładne informacje..heh
Jeszcze o tym neutralnym , mecz bedzie rozgrywany 30 km od Mariboru.Do tego zagra dwóch bardzo niebezpiecznych napastników bułgarskiej młodzieżówki Pekič and Makriev.
 
janekjot 6

janekjot

Użytkownik
Do tego zagra dwóch bardzo niebezpiecznych napastników bułgarskiej młodzieżówki Pekič and Makriev.
Tak, to bardzo dokładna i ważna informacja. A gdybyś jeszcze powiedział w której drużynie oni zagrają to byłoby w ogóle super :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie wiem czy pamiętacie ale ów Dimitar Iwanow Makriev grał kiedyś w Górniku Zabrze ;)

Ale to i tak pewnie nie ma teraz żadnego znaczenia ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tak dzięki benek ,zapomniałem dodać.
Się gra się ma :p
tu macie prawdopodobny skład Mariboru.
------------Pridigar-------------------
-------Samarđič--------Cipot---------
--Pop--------------------------Pečnik---
----------------Lungu-------------------
--Mihelic---------------------Mezga(šeruga)---
----------------Pregelj-------------------------
-----Pekič----------------Makrijev--------
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
W pucharze Słowenii zagraja ze soba 2 teamy z II ligi. Słyszałem ze goscie przyjada na mecz z Koprem bardzo oslabieni. Nie zagra podst. bramkarz i prawdopodobnie jego zmiennik takze!. Oprocz tego nie zagra 1 lewy obronca, prawy ofensywny pomocnik i dwoch podstawowoych napastnikow, ktorzy w tym sezonie nie grali tylko 7 spotkan!. Gospodarze graja w pelnym skladzie a ze umieja grac z tym rywalem mowia wyniki w lidze bezposrednich spotkan: 2-1, 2-2, 2-0, 2-3, 3-1, 1-3, 1-0, 0-1 co daje wynik 4-1-3, 13-11. BArdzo prawdopodobny jest rowniez over w tym meczu.



Arrow Koper - Maribor-1 (3.20) ✅ :gool:

Arrow Koper - Maribor-1X (1.70) ✅ :gool:

Arrow Koper - Maribor-Ponad 2.5 (2.04) ⛔

Pozdro

EDIT:
Kto chcial to zagral po takim pieknymkursie. Jak cos nie pasi to sami znajdzcie jakies info o meczu i podajcie a nie komentujecie bez sensu czyjes typy .
 
janekjot 6

janekjot

Użytkownik
Ja skorzystałem i weszło po pięknym kursie ???? Dzięki za info, a ja nic nie komentowałem tylko naniosłem poprawki żeby pomóc innym
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Troche sie pospieszylem bo zagralem under ,a teraz zagralbym na czysta 2. Dlaczego? BO gospodarze zagraja bez 5 podst. graczy: TENKULA, BANDULIEV 5/6, KOIVURANTA 4/6, KAIJALAINEN 4/6, BROVKIN 4/6. Do skladu gosci powraca bramkarz Lehtovaara. Wogole dla Oulu jest to 3 mecz w tym tygodniu, natomiast goscie grali przez ten czas tylko 1 mecz i napewno maja wiecej sil. Moim zdaniem Oulu dziś przegra swoj pierwszy mecz u siebie. Psychika jak i kondycja moze nie wytrzymac grajac tak czesto swoje ligowe mecze. Ale szanse na under tez daje duze, ale wydaje sie ze granie na gosci jest pewniejsze , jak bedzei zobaczymy.

Oulu - Tps-2 (2.20)
Oulu - Tps-Under 2.5 (1.85)


Kursy z Expekt
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Troche sie pospieszylem bo zagralem under ,a teraz zagralbym na czysta 2. Dlaczego? BO gospodarze zagraja bez 5 podst. graczy: TENKULA, BANDULIEV 5/6, KOIVURANTA 4/6, KAIJALAINEN 4/6, BROVKIN 4/6. Do skladu gosci powraca bramkarz Lehtovaara. Wogole dla Oulu jest to 3 mecz w tym tygodniu, natomiast goscie grali przez ten czas tylko 1 mecz i napewno maja wiecej sil. Moim zdaniem Oulu dziś przegra swoj pierwszy mecz u siebie. Psychika jak i kondycja moze nie wytrzymac grajac tak czesto swoje ligowe mecze. Ale szanse na under tez daje duze, ale wydaje sie ze granie na gosci jest pewniejsze , jak bedzei zobaczymy.

Oulu - Tps-2 (2.20)
Oulu - Tps-Under 2.5 (1.85)


Kursy z Expekt
Brawo ziomek :jupi: Sam skorzystałem.Szkoda tego twojego undera.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
francja 2 liga / Niort v Ajaccio (3-0)

Niort kontuzje: brak
Niort zawodnicy zwolnieni z meczu: Gonzalez(pomoc,atak)

Ajaccio kontuzje: Collin(obrona), Dzodic(obrona), Kolar(pomoc), Lacombe(pomoc), Chafni(pomoc), Rocchi(pomoc/malo wazny), Khiter(pomoc), Rodrigo(pomoc), Leseur(atak), Baron(obrona)
Ajaccio zawodnicy zwolnieni z meczu: Laurenti(obrona)

Ajaccio tak jak w zeszlym tygodniu wystapi w bardzo okrojonym skladzie wiekszosc zawodnikow kontuzjowanch zawsze gralo w pierwszej 11, a Niort walczy o utrzymanie

Moje propozycje na ten mecz:
Niort 1.35 ✅
1 bramka Od 1-szej do 30-tej minuty 1.75 ⛔
Bramki w sumie 2 lub 3 1.95 ✅
goście strzelą bramkę NIE 1.95 ✅
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Francuski trener piłkarski Gerard Houllier odchodzi z klubu Olympique Lyon. Były szkoleniowiec m.in. Liverpoolu chce odpocząć od pracy trenerskiej. &quot;Houllier poprosił mnie o rozwiązanie umowy. Chce odpocząć po bardzo ciężkim sezonie. Zgodziłem się na to&quot; - poinformował prezydent Olympique Lyon Jean-Michel Aulas.

Houllier pracował w Lyonie dwa sezony, w których dwukrotnie doprowadził ten klub do tytułu mistrza Francji. Nie odniósł jednak większych sukcesów w Lidze Mistrzów, bowiem pod jego wodzą piłkarze Olympique odpadli w ćwierćfinale i w 1/8 finału tych rozgrywek.

Francuz w przeszłości był trenerem m.in. RC Lens, Paris Saint Germain i Liverpoolu.

http://new.sports.pl/index.php?show=1&amp;amp;s=1015&amp;amp;ns=91611
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom