>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VHL / MHL / NMHL - Rozgrywki niższego szczebla 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
W tym miejscu zamieszczajcie swoje propozycje dotyczące rozgrywek niższego szczebla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
chrome_1FuYQKWO7z.png


Już za godzinę odbędzie się drugi mecz w tym sezonie VHL pomiędzy Almetyevsk i Voronezh. Gospodarze są tutaj murowanym faworytem i nie zamierzam tego negować ale też nie widzę sensu grać w ich stronę po niskich kursach lub wysokich liniach zważywszy że to jest pierwszy mecz w sezonie i często gęsto różne kwiatki wychodzą. Almetyevsk lubi pograć ofensywnie, sporo strzelają i to też ich czasami potrafiło zgubić a dzisiaj każdy od nich oczekuję że pewnie wygrają. Goście skazani na straty w tym sezonie grając praktycznie bez żadnej presji wynikowej, w klubie trochę zmian i sporo młodych zawodników przyszło także widać że klub patrzy sezon/dwa do przodu. Kilku z nich naprawdę dobrze się zapowiada, 2 20latków z Almazu z przyzwoitymi wynikami, Matvey Tymchenko z Kazzanic Torpedo, który w 17 spotkań strzelił 9 bramek i zdobył 12 asyst, kolejny młody gracz Ildar Kashafetdinov z Krylia Sovietow (MHL) 13 bramek 22 asysty, bardzo dobry wynik zważywszy jak Krylia radziła sobie w lidze także ja tutaj widzę ambitnych młodych zawodników, którzy mimo że nic nie zdziałają w tym sezonie chcą się pokazać i rozwijać więc mobilizacji i gry do końca im nie zabraknie. Nie sprawdzałem dokładnie ale na oko wydaje mi się że Voronezh to najmłodsza drużyna w VHL a na pewno jedna z najmłodszych. Ja dzisiaj zaufam młodym i zagram w stronę gości.

Almetyevsk vs Voronezh
Voronezh over 1.5
@2.052-1 szkoda bo bardzo dobry mecz dali jak równy z równym jeszcze pod koniec słupek, dosłownie 2cm i gol ale cóż, życie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:30
Dynamo vs Loko
over 5.5 @2.10
Loko over 2.5 @2.054-4

Nie wiem czy dam radę wstać przed meczem i coś napisać więc póki co tylko tak, jak dam radę to coś skrobnę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
chrome_dNQDrTRlaJ.png
Akuly vs Tayfun
over 5.5
@2.05 6-2

Tutaj nie trzeba chyba wiele wyjaśniać, obie ekipy z dziurawą obroną co pokazali w zeszłym sezonie jak byli w topce traconych bramek jednak też potrafią coś postrzelać, dodatkowo h2h między nimi wygląda przyzwoicie. Gospodarze sporo transferów jednak mało znaczących za to Tayfun bez większych zmian i jestem ciekawe jak będą wyglądali w tym sezonie, uważam że na pewno pokażą się lepiej niż w zeszłym ale też nie można za wiele od nich oczekiwać. Tak czy inaczej dla mnie to wydarzenie na kurs @1.70~ także za 2 z hakiem biorę śmiało.



chrome_qAXac0Pj08.png
SKA VARYAGI - AMURSKIE TIGRY
SKA over 3.5
@1.97 3-5
Trochę dzisiaj mamy spotkań do jednej bramki moim zdaniem i tutaj kolejny przykład. Tygrysy chyba każdy zna i wie co to za drużyna, nawet jak wszystko się złoży na dobry występ to oni zawsze coś z kapelusza wyciągną żeby to popsuć. Defensywa, jeśli można to tak nazwać raczej do najlepszych nie należy :D no nie oszukujmy się typowa ekipa do bicia, w zeszłym sezonie na 64 mecze az 327 bramek straconych chyba mówi za siebie. Gospodarze to zwykły przeciętniak, który jednak wyróżnia się ofensywnie z reszty tych słabszych drużyn bo potrafią nawet mocnym ekipom naklepać parę bramek. Pierwszy mecz w sezonie u siebie z Tygrysami to będzie od początku atak atak atak, chyba nie można lepiej zacząć sezonu od wysokiej wygranej na własnej tafli a przeciwnik do tego najlepszy także nawet się nie zastanawiam.


chrome_Mxk4MU1ROu.png
LOKO-76 - STALNYE LISY
Lisy 60'
@1.75 3-6

Myślę że ten mecz to totalny no brainer, Lisy od zawsze solidna firma w każdym aspekcie gry, nie są typowym terminatorem ale to co mają wykorzystać i wygrać to to robią grając przy tym spokojnie w obronie. Z drugiej strony mamy "beniaminka", który coś tam gra ale jeszcze sporo do poprawienia, oglądałem trochę towarzyskich i bardzo ofensywnie grali ale tyły leżały nawet po wynikach widać ile oni bramek natracili a wszystkie mecze dosłownie na najsłabsze drużyny lub lekko średnie także ja innego wyniku tutaj nie widzę jak wygranej Lisów.


chrome_aiaJzatZ7d.png
Tolpar UFA - Reaktor
Tolpar over 3.5
@1.90 4-1

Tutaj również obie ekipy bez większych zmian a więc wiadomo co to oznacza, Tolpar totalny przecinak co już w przedsezonie pokazuje
że od początku idzie po swoje a wiadomo jaki mają mocno ofensywny styl, z którym Reaktor sobie na pewno nie radzi, w zeszłym sezonie Tolpar miał najwięcej strzelonych bramek w swojej konferencji za to Reaktor najwięcej straconych, H2H między tymi ekipami pokazuję jak gospodarze ich niszczą i uważam że jutro 4 bramki to najmniejszy wymiar kary.

chrome_tOkTTdzRBj.png



chrome_kQJR64tt5l.png
MIKHAYLOV ACADEMY - MHC SPARTAK
Spartak over 3.5
@2.10
4-2 największa niespodzianka dzisiaj, jeszcze 2 bramki po 7minutach mieli :D

Ostatni mecz za który się dzisiaj zabieram i też nie wiem jak można się jakoś rozpisywać w takich meczach. Gospodarze przedostatnia ekipa w zeszłym sezonie w pkt jak i statystykach, jedynie Tygrysy ostatnie ale ich ciężko przebić także tutaj bez większej historii. Spartak w przdsezonie wygląda bardzo dobrze, mimo że to tylko mecze towarzyskie to jednak widać że są już przygotowani i na pewno będą chcieli bardziej powalczyć w tym sezonie bo mają potencjał. Te ekipy zagrały ze sobą 5 razy, 5 spotkań wygrał Spartak z bilansem 25:3 także widać że rywal nie robi im wielkich problemów a tak jak pisałem wcześniej bo uważam że na pewno ma to znaczenie czyli pierwszy mecz, goście chcą wejść pewnie w sezon rywal mało wymagający więc liczę że postrzelają. Goście mają nowy nabytek i szczerze mówiąc robi wrażenie 17 latek a statystyki już ładne kręci, ciekawe jak to dalej pójdzie bo w meczach towarzyskich trochę postrzelał i asystował także liczę że jutro też coś od siebie dołoży.
chrome_ckHnDB3clC.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +665
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Jeszcze z VHL 2 meczyki dzisiaj ale już nie mam czasu pisać

RYAZAN - PENZA

Penza over 2.5
@2.20 karteczka dla nich bo za dużo pomarnowali.

TYUMEN - NOVOKUZNIECK

over 4.5 @1.90
over 5.5 @2.80
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj mecze rewanżowe i moim zdaniem nic się nie zmienia i gramy to samo.

Tolpar UFA - Reaktor

Tolpar over 3.5
@1.70

Akuly vs Tayfun
over 5.5
@2.10

MIKHAYLOV ACADEMY - MHC SPARTAK
Spartak over 3.5
@2.35

SKA VARYAGI - AMURSKIE TIGRY
SKA over 3.5

@2.10

ale dziś underowo o_O ładne niespodzianki posiadały, trzeba było grać na underdogów :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
OMSKIE YASTREBY vs SARMATY
1 tercja over 1.5
@1.80 2-1 po 1 tercji, 6-1 końcowo

Wczoraj spora niespodzianka Sarmaty po dogrywce wygrali, to się nie powinno wydarzyć ale Jastrzęby nie raz już coś takiego pokazywały że ze słabszym przeciwnikiem mocno się męczyli a mocne ekipy potrafiły odprawić z kwitkiem, wydaję mi się że zbyt mocno lekceważą te gorsze ekipy i później jest panika jak underdog się stawia aczkolwiek dostali wczoraj nauczkę i dzisiaj nie widzę innej opcji niż gry do jednej bramki bo różnica poziomów jest bardzo duża. Omskie od początku pójdą po swoje i w tym meczu ten bet wydaje się najlepszy.

Ryga vs Kapitan
Ryga over 2.5 @1.97 jednak 47 celnych strzałów to za mało..
Ryga OT @1.80 2-1


Ryga mocno niedoceniana, moim zdaniem najlepsza z tych wszystkich "średniaków" ale nie rzuca się jakoś w oczy, gdzieś z boku stoi ale jak przychodzi co do czego to potrafią pograć. Wczorajszy mecz przegrali 2:3 jednak byli dużo lepsi i brakło skuteczności. Kapitan to kiepska drużyna z jeszcze gorszą obroną, jeśli Ryga zagra tak jak wczoraj to na spokojnie postrzelają kilka bramek i wygrają bez problemu bo 2 dzień z rzędu z tak słaba skutecznością przy tej ilości akcji to jakoś tego nie widzę.


Russkie Vityazi vs Krasnaya Armiya
Russkie over 1.5
@1.80

Gospodarze duży potencjał ofensywny i dziwi mnie ten kurs, wiem że goście mają naprawdę solidna defensywę ale dalej to tylko 2 bramki, wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 0:1 jednak mecz był całkiem równy i Vityazi mieli swoje okazję, nie sadzę żeby dzisiaj znowu było tak underowo a w MHL przy równych spotkaniach często dwumecz kończy się remisem, czy gospodarze mają szanse wygrać? Myślę że tak, szczególnie że kurs @5 robi wrażenie i moim zdaniem jest za wysoki jednak nie będę tu ryzykował mimo że kusi ale 2 bramki biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Toros vs Rostov

Toros over 2.5
@1.77 3-0

Toros mocno ofensywny jak na realia VHL, w przedsezonie ładnie grali, mimo że te mecze nie znaczą jakoś dużo to widać że są w formie, dzisiaj zagrają pierwszy mecz w sezonie na własnej tafli a wiadomo że najlepiej zacząć od mocnej wygranej, przeciwnik mało wymagający więc jest ku temu okazja, gospodarzom leży ten przeciwnik na 3 mecze, które ze sobą rozegrali strzelili aż 14 bramek i 3 gole dzisiaj nie powinno być trudne.

Perm vs Voronezh
Perm over 2.5
@1.95 6-3

W poprzednim sezonie jedne z najsłabszych drużyn i teraz nie wiele się zmienia jednak pomiędzy tymi drużynami jest różnica i gospodarze są tutaj lepsi. Voronezh póki co tragicznie gra na 11 spotkań w przedsezonie aż 9 przegranych, po raz kolejny mówię że nie wiele to znaczy jednak widać że nie są w najlepszej formie co potwierdzają dwie pierwsze przegrane w sezonie. Perm w przedsezonie wyglądał solidnie, sporo strzelał i pierwszy mecz w sezonie też wygrany wynikiem 4:3 w 2019 i 2020 grali ze sobą łącznie 4 razy i za każdym razem pokrywali linię a przy obecnych formach tych drużyn nie uważam aby to miało się zmienić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Nie mam póki co czasu się rozpisywać ale wrzucę kilka luźnych propozycji.

MHL:

MOLOT - REAKTOR

over 5.5
@2.10

Tolpar vs Sputnik

over 5.5 @2.25
over 6.5 @3.50

CHAIKA - STALNYE LISY
Chaika OT

@2.15

VHL:

JUGRA - KRASNOJARSK
KRASNOJARSK over 1.5

@1.87

Riazan vs Lada

over 4.5 @1.82
over 5.5 @2.65

Dinamo vs Penza

Penza over 1.5
@1.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
TYUMEN LEGION - KUZN. MEDVEDI
Medvedi over 2.5 @2.35
over 5.5 @2.80 1-4 szkoda bo spokojnie do zrobienia było
over 6.5 @4.55

Obie ekipy podobne do siebie, obrona kuleje ale w ofensywie potrafią coś skleić, goście ostatnio dali dobry dwumecz z Mamutami, pierwszy wygrany, mimo słabszej gry za to drugi przegrany ale byli lepsi a przeciwnik nie był z pierwszej łapanki dlatego oni są dzisiaj dla mnie faworytem. Każdy z nich ma po 2 mecze i wcale nie napawa to optymizmem do overa bo wyniki 1:2 1:2 / 2:0 0:3 natomiast grali z mocniejszymi drużynami, która mają solidniejszą obronę a też nie parli tak do przodu przy wyniku remisowym, dzisiaj sytuacja będzie inna bo każda z tych drużyn może wygrać i są na podobnym poziomie także liczę że zaczną od robienia wyniku a nie go utrzymywania. Dodatkowo te słabsze ekipy jak poczują dzień i mają dobrego przeciwnika do tego to chcą strzelić ile się da bo na ogół nie mają aż takich możliwości.
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Mamuty vs Sibierskie Snaipery
Snaipery over 1.5
@1.60

Tutaj mamy mecz, w którym grają ekipy co grały 2 pierwsze spotkania z Legionem i Medvedi i po tym co pokazali gospodarze kursy są chyba lekko przesadzone, wiem że Mamuty to solidna drużyna jednak mieli trochę problemów z tak słabą drużyną, Legion potrafi mocniej zamurować i pod tym względem jest trudniejszym przeciwnikiem a każde spotkania Snaiperów z Legionem wygląda podobnie i za każdym razem się z nimi męczą, po prostu im nie leżą ale goście to ofensywna drużyna zresztą moja ulubiona 2 sezony temu bo naprawdę potrafili robić liczby czy to dodatnie cyz ujemne ale przyjemnie się to oglądało, w kązdym razie 1.60 za 2 bramki Snaiperów to lekka przesada.


Tolpar vs Sputnik

Tolpar over 2.5
@1.65

Sputnik słabo wszedł w sezon jednak wczoraj udało się pokonać Tolpar na wyjeździe co jest sporym sukcesem ale gospodarze zawsze mieli jakieś wpadki jak w sumie każda drużyna, wszystko wygląda dobrze ale walą głową w mur tracąc przy tym kolejne bramki i nic się nie da zrobić. Tolpar na swojej tafli jest bardzo mocny i porównując bilans z zeszłego sezonu u siebie a na wyjeździe to jest 112 do 81 ponad 30 bramek różnicy także widać że u siebie czują się bardzo pewni równe 4 bramki na mecz przy 28 spotkaniach u siebie robi wrażenie a po wczorajszej wpadce gdzie nawet nie strzelili bramki myślę że dzisiaj sobie odbiją z nawiązką a 3 bramki przy tej ekipie to naprawdę nic trudnego.

Chaika vs Lisy
Chaika over 2.5 @2
Chaika OT @1.77

Chaika moim zdaniem była lepsza wczoraj jednak przegrali po karnych i dziś oczekuję rewanżu. Chaika "czarny koń" poprzedniego sezonu o czym od początku pisałem i byli moim faworytem do wygrania aczkolwiek PO nie poszło po ich myśli, w tym sezonie dalej są bardzo mocni i solidni to nie jest ekipa, która zawsze musi super dominować i robić wyniki 8:1 ale potrafią się obronić i wykorzystać swoje sytuację a Lisy jak to Lisy mocni ale nic ponad to a często potrafią coś "odwalić" czez kam aż gospodarze wejdą w swoje "flow" i ta gra ich poniesie. W zeszłym sezonie zasadniczym tylko raz przegrali dwumecz z Mamutami i to oba po dogrywce co jeszcze bardziej skłania mnie do tego typu.


DIN. ST. PETERSBURG - AMURSKIE TIGRY

Dinamo over 3.5
@1.60

Dinamo słabo zaczęło 2 przegrane i tylko 1 zdobyty gol jednak wczoraj mocno się odkuli rozbijając Tygrysy aż 7:1 zaledwie w 2 tercje. Jaką ekipą są gospodarze a jaką goście chyba nie trzeba przedstawiać, Dinamo zawsze dla mnie było problematyczne bo są mocni ale nie rozbijają aż tak jak inne drużyny, potrafią wygrać z każdym i męczyć się ze słabymi jednak Tygrysy im zawsze leżały z tych najgorszych drużyn i im zawsze potrafili bezproblemowo postrzelać także 4 bramki vs defensywa aka ser szwajcarski chyba "peffka"
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Za kilka chwil (12:00) mecz Dynama z Almazem w MHL. Podobno w ekipie gospodarzy szykują się spore osłabienia w postaci kilku podstawowych graczy. Kursy faktycznie poleciały znacząco, ale można jeszcze spróbować, bo na ML wahają się między 2,13 - 2,30. Almaz dobrze zaczął sezon wygrywając dwa z trzech wyjazdowych spotkań. Najwyższe kursy chyba w STS. W Unibecie niestety nie ma wystawionych kursów na ten mecz, więc nie pogram sobie, ale może ktoś się zdecyduje. Zaznaczam, że nie biorę na siebie odpowiedzialności za ewentualną porażkę :cool:

❌ Almaz ML @2,30 STS
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
VHL 17:00

SKA Neva vs Penza

over 4.5 @1.87
over 5.5 @2.70

over 6.5 @4.30

Moim zdaniem wszystko do gry
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
OMSKIE YASTREBY - LADYA
Ladya over 2.5
@2.15 5-3

TYUMEN LEGION - KUZN. MEDVEDI
over 4.5 @2.05
over 5.5 @3.05 4-9 od razu te kursy wyglądały dla mnie dziwnie ale takiej imprezy to się nie spodziewałem :D


Avto vs Sarmaty
Avto over 3.5 @1.80
Avto over 4.5 @2.65 3-1.

VHL
Toros vs Tambov

over 5.5 @2.30 4-1
Za drobne spróbuję Tambov + over 5.5 @ 10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Tayfun vs Spartak
over 5.5
@2.10

Akuly vs Akademia
Akuly over 2.5

@1.95

Tygrysy vs Ryga

Ryga over 3.5 @1.90
1 tercja over 1.5 @1.75

Kazan vs Reaktor

Kazan over 2.5 @1.90
Kazan 60' @2.65
Kazan 1 tercja @3.05

Od następnych typów już będę coś pisał bo trochę lenia złapałem.

Post automatycznie złączony:

VHL
Toros vs AKM
Toros over 2.5 @2.10

Toros OT @1.75
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Ladia Tolyatti - Kuznetskie Medvedi
over 6.5 @2.80
over 7.5 @4.30 2-1..

Almaz Cherepovets - SKA-Varyagi

over 5.5
@2.12 5-3

Krasnaya Armiya Moscow - SKA-1946

1tercja under 1.5
@1.70 0-0

Loko Yaroslavl - Chaika Nizhny Novgorod

Loko over 2.5
@2.30 3-1

VHL
Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk

over 4.5
@1.82 2-2

Metallurg Novokuznetsk - Molot Perm
over 5.5

@2.50 3-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Mało czasu bo mecze o 15:00 ale dalej ide w te overy bo te ekipy potrafią zrobić grube wyniki.
Ladia Tolyatti - Kuznetskie Medvedi
over 6.5 @2.35

over 7.5 @3.95


Tolpar Ufa - JHC Molot

over 1.5 1 tercja
@1.95 1-0 po 30 sekundach i mimo fajnych akcji tak się zakończyło..
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Sarmaty - Sibirskie Snaypery Novosibirsk
Snaipery OT
@1.98
Praktycznie równy mecz a wynik 7:2, nagle Sarmaty super skuteczność, od 2 lat tyle nie strzelili..

Miejsce w tabeli podobne jednak moim zdaniem Snaipery są lepszą ekipą mimo że Sarmaty zaliczyli całkiem udany start bo dokonali sporo wygrywając z Avto oraz z Jastrzębami ale też mnie to jakoś mocno nie dziwi ponieważ Avto bardzo słabo rozpoczęło sezon i mimo że jest to czołówka ligi to zawsze mam wrażenie że te wszystkie mecze są jakieś wymęczone za to Omskie jak już ostatnio pisałem często potrafią zlekceważyć przeciwnika i paradoksalnie największe problemy mają właśnie z tymi słabszymi drużynami a rewanż i rozbicie Sarmat 6:1 tylko udowodnił jaka jest naprawdę różnica między tymi drużynami. Goście w tym sezonie póki co 2 wygrane i 2 przegrane, porażki z Mamutami nie dziwią bo jednak jest to lepsza ekipa a na pewno bardziej zorganizowana i priorytetowo stawiają na obronę a później na atak a że Snaipery są mocno ofensywne to Yugry nie miały problemu aby szybko wyjść z kontrami, mecze z Legionem też na styku a to jednak gorsza ekipa ale tak jak pisałem ostatnio Snaiperów zawsze ma ciężkie spotkania z Legionem bo najzwyczajniej im ten przeciwnik nie leży i praktycznie wszystkie spotkania kończą się dogrywką lub różnicą 1 gola w regulaminowym. W każdym razie nie widzę żeby to był mecz 50-50 a gdzie jeszcze faworyzowanie Sarmat, chyba kursy lekko oszukane ze względu właśnie na te 2 niespodzianki ale ja bym nimi się nie sugerował.




Almaz Cherepovets - SKA-Varyagi
SKA +2.5
@1.74
Tutaj za wiele nie będę się rozpisywał bo sam screen już wiele mówi, handicap +2.5 po takim kursie jest moim zdaniem mocno przesadzony w H2H widać że SKA jednak daję rade i te mecze są całkiem wyrównane, Almaz też nie jest ekipą co strzela jakoś super dużo bramek mam tutaj na myśli jakieś "rozbijanie" przeciwnika, potrafią najlepszym ekipom strzelać po 3-4 bramki ale rzadko kiedy na te słabsze robią jakiś odjazd i wygrywają np 7:1 czy coś podobnego, goście za to jak na przeciętniaka mają jeden z lepszych ataków i tym dobrym drużynom też mogą na spokojnie te 2-3 bramki strzelić.
chrome_ydTvB8ajHz.png

Kapitan Stupino - Russkie Vityazi Chekhov

over 5.5
@2.02
Russkie po 2 cięzkich meczach wracają do swojej ofensywnej gry i rozbijają 2 razy niżej opisane Atlant 5:1 5:1, dzisiejszy przeciwnik nie jest wcale trudniejszy a wręcz słabszy. Kapitan póki co na 4 spotkania 3 porażki i stracone 12 bramek, 8 bramek na ekipę, która ma najsilniejsza obronę w lidze i nie są aż tak overowi, kolejne 4 bramki na Rygę, która jest przeciętniakiem a to i tak był najniższy wymiar kary bo oglądałem te spotkania i Ryga miała ponad 40 strzałów celnych i mocno dominowali przeciwnika, sam nie mogłem uwierzyć że tylko tyle strzelili bo mieli mnóstwo okazji ale Russkie na pewno wykorzystają o wiele więcej. Obrona Kapitana jest bardzo słabo i głównie widzę tutaj bramki gości ale liczę że gospodarze 1 lub 2 dołożą bo w ataku czasem coś tam pograją.

Mytischenskie Atlanty - MHC Dinamo Moscow
Dynamo -1.5
@1.73
Atlanty bardzo słabo zaczęły sezon 3 porażki z bilansem 3:12 i mimo wczorajszego całkiem wyrównanego spotkania nie widzę szans na jakąś poprawę póki co, Dynamo jest za mocne w tym zestawieniu a też mieli ciężki początek bo na starcie 2 mecze z Loko i Almazem, oba te spotkania z bilansem 1:1 do tego ten wczorajszy mecz gdzie wygrali zaledwie 1:2 z Atlant, dzisiaj liczę na odkucie a jak się rozpędzą to spokojnie nawet -2.5 czy -3.5 byłby do zrobienia ale mi wystarczy -1.5, ta ekipa jest po prostu za mocno żeby Atlant mógł znowu się jakoś przeciwstawić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Amurskie Tigry - MHC Spartak Moscow
over 6.5 @2.05
over 7.5 @2.90

Tygrysy over 1.5 @1.72


Kapitan Stupino - Russkie Vityazi

Russkie over 3.5
@2.20 wczoraj 1:0 cały mecz, dzisiaj 2-4 po pierwszej tercji, ciekawe.



Sarmaty - Sibirskie Snaypery
Snaipery over 2.5 @2.10
Snaipery 60' @2.80 3:4 niestety po dogrywce


Riga - Sakhalinskie Akuly
Riga over 3.5 @1.95
1 tercja over 1.5 @1.93
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom