>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VHL / MHL / NMHL - Rozgrywki niższego szczebla 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Lada-Kurhan 1- 1.9 , handicap -1,5 - 2.65

Dziś z VHL upatrzyłem sobie spotkanie pomiędzy Lada a Kurhan.
Gospodarze póki co bardzo przewidywalnie i równo. Dwa zwycięstwa u siebie z Orsk oraz Chelbińsk napawają optymizmem. Obie drużyny dużo solidniejsze niż dzisiejszy przeciwnik. Kurhan z kolei po trzech z rzędu meczach na wyjeździe w których pokonał Penza,Bars,CSV powinien już odczuwać zmęczenie. Pech chce, że musi się mierzyć akurat z dużo silniejszą drużyną niż trzy poprzednie. Wg mnie gospodarze powinni spokojnie poradzić sobie z przeciętnymi gości .
 
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
VHL
Toros vs Zvezda M.
over 4.5 @1.70
Toros + over 4.5 @4.70

MHL
Ladya vs Tyumensky L.
over 5.5 @1.80

over 6.5 @2.50

Sarmaty vs Mamonty Y.

Mamuty 60'
@1.75

Ska-Varyagi vs Mikhaylov Ac.

over 5.5 @1.95
over 6.5 @2.85 ale mnie zdenerwował ten mecz, to co się działo w 3 tercji to jakiś żart od stanu 4:1 było tyle groźnych okazji że spokojnie mogli jeszcze 4+ bramek wbić a nie wbili żadnej. Już dawno się tak nie wkur/zyłem.
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
chrome_EZP626NZQs.png
Ska-Varyagi vs Mikhaylov Ac.

over 5.5 @1.95
over 6.5 @2.90 3-5
Dzisiaj gram to samo, co prawda wczoraj mnie mocno zdenerwowali ale było sporo tych sytuacji i nie sądzę żeby znowu była tak słaba skuteczność, obie ekipy potrafią strzelać i robią overowe wyniki, u SKA jest to 5.5 bramek na mecz a u gości 6.2 bramek, obie ekipy przez ostatnie 2 mecze nie zrobiły swojej średniej a Mikhaylov strzelił jedynie po 1 bramce także liczę że dziś coś bardziej odpalą. Mają podobny styl tj. mocna agresja przez co potem są problemy z tyłu także w takim szybkim meczu znowu powinno być sporo sytuacji dla jednej jak i drugiej ekipy.


chrome_meNnaElYtn.png
JHC Molot vs Irbis Kazan
Molot over 1.5 @1.50
Molot lub remis @1.62 0-3..
No co tu dużo mówić Irbis w tym sezonie wygląda bardzo źle na 13 spotkań aż 10 przegranych i mimo że ostatnio lekko odpalili wygrywając 2 razy z Tolparem i raz z Jastrzębami to dalej nie widać jakiś wielkich popraw i to raczej nie będzie ich sezon za to gospodarze radzą sobie całkiem dobrze co prawda bilans to 4 wygrane i 7 przegranych jednak 4 z nich były po dogrywce i ogólnie te ich mecze były równe, nie jest to ekipa, która namiesza w lidze ale napewno są solidnym zespołem ze średniej półki a na obecny Irbis powinno to spokojnie wystarczyć co również pokazali wczoraj wygrywając 3:1, moim zdaniem Molot znowu powinien to wygrać jednak dla pewności dam podpórkę 1X i dodatkowo zagram ich over 1.5 do dubla spokojnie można dołożyć, na 11 spotkań w 9 pokryli ten over a tak jak pisałem wyżej goście w kiepskiej formie.


chrome_36X9zwhwoJ.png
Krasnaya A. vs HC Ryga
Ryga z remisem @2.90
Ryga over 1.5 @1.87
Ryga over 2 @2.80 zwrot 3-2

Kolejny mecz, który mnie zaciekawił a mianowicie Armia z Ryga. Gospodarze ładnie wyglądają w tym sezonie i to nawet aż za dobrze jak na nich oczywiście żebyśmy się źle nie zrozumieli to dalej jest mocna ekipa ale nie aż tak żeby jechała jak przecinak grając z takimi drużynami od początku sezonu, dopiero teraz Loko ich trochę zastopowało i uważam że nadejdzie lekki spadek dodatkowo po ciężkich meczach mogą trochę wrzucić na luz grając z taką Rygą co może ich trochę zgubić. Ryga po dobrym początku ( co prawda ze słabszymi drużynami) zaliczyła zjazd trafiając na mocniejsze ekipy ale wcale tak źle to nie wyglądało jak pokazują wyniki, od zawsze mówiłem że to drużyna, która jest gdzieś na boku w cieniu i potrafi rozpykać faworyta lub mocno zagrozić. Liczę dzisiaj na jakieś lekki przełamanie po tej serii 6 przegranych, nie sądzę aby na spokojnie wygrali ten mecz ale overki bardzo możliwe i co za tym idzie remis również w zasięgu gospodarze dużo nie strzelają.


chrome_YDGUHrYXIH.png
Almaz C. vs Loko Y.
over 5.5 @1.75
over 6.5 @2.40 1-6

Tutaj już bez większej historii obie ekipy w formie Loko nawet bardzo, potrafią postrzelać kręcą te wyniki i nic tylko brać over. Zaledwie to tylko 12 spotkań ale średnia 7.3 bramek na mecz u Loko robi wrażenie, są w mocnym gazie ale też tracą bramki bo mimo świetnego ataku to nigdy nie była topka defensywy no i coś za coś, jak grają ofensywnie to muszą się liczyć ze stratami. Almaz nie gra aż tak mocno ofensywnie jednak nie sądzę aby poradzili sobie w obronie z atakiem Loko, uważam że goście dziś więcej postrzelają a Almaz wykorzysta jakies 2 może 3 okazję. W zeszłym sezonie na 4 spotkania między sobą 3 razy wygrało Loko a raz Almaz, wyniki to 1:1 5:2 5:2 4:2 a goście jeszcze w mocniejszej formie niż wtedy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL 05:00
Amurskie T. vs Sahalinskie A.
over 5.5 @1.72
over 6.5 @2.35

Tigry 1 tercja i mecz @4.50 1-1/7-5 szkoda
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Chaika vs Bielyje Miedwiedi
Bielyje over 1.5 @1.65
Bielyje over 2.5 @3
Bielyje OT @2.95


Krasnaya A. vs HC Ryga

Ryga over 1.5
@1.95

Krylia S. vs Taifun

Taifun over 2.5
@1.95
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Kuznetskie M. vs Omskie Y.
Omskie -1.5 @2.10
Omskie over 3.5 @2.35

Amurskie T. vs Sahalinskie A.

Tygrysy 60' @2.55
Tygrysy 1 tercja i mecz @4.40

Sibirskie S. vs Avto Y.

Snaipery OT @3.40
Snaipery +1.5 @1.95


Kapitan S. vs Dynamo M.
over 5.5 @1.75
over 6.5 @2.40

Krylia S. vs Taifun

over 4.5
@1.80

Russkie V. vs Ska-1946

Remis 1 tercja lub mecz
@2.03
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Kuznetskie M. vs Omskie Y.
Omskie -1.5 @2.20
Omskie over 3.5 @2.20

Sibirskie S. vs Avto Y.
Snaipery over 1.5 @1.52
Snaipery over 2.5 @2,44

Snaipery +1.5 @2 ale pechowa końcówka 3min do końca gol na 3:5, 40sekund do końca 4:5 i 18 sekund do końca 4:6 ;/

Kapitan S. vs Dynamo M.

over 5.5 @1.75
over 6.5 @2.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Ryga vs Loko
Ryga over 1.5 @1.75
over 5.5 @1.7
over 6.5 @2.30

Spartak vs Armia
over 4.5
@1.92


Mikhaylov Academy U20 vs Atlant
Atlant over 2.5 @1.95
Atlant 60' @3

Atlant -1.5 @4.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
chrome_EdvuB6eWdB.png
MHK Spartak vs Krasnaya A.
Armia OT
@1.72
3-6
Pierwszy mecz czyli Spartak vs Armia, wczoraj gospodarze rozbili 5:0 gości i to jeden z tych meczów bez historii. Armia w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze z bilansem 11:4 a przegrane z Dynamem Moskwa, 2x z Loko i wczoraj ze Spartakiem także solidne ekipy poza ostatnia gdyż gospodarze w tym sezonie radzi sobie średnio, mają potencjał na czołówkę ale póki co niezbyt to gra u nich więc trzeba wykorzystać zanim sobie wszystko poukładają. Na ten moment mają bilans 7:6 gdzie 10 spotkań grali na słabe drużyny i sobie nie do końca radzili, przegrana z Akademią, Tayfunem, 2x z SKa Varyagi czy nawet z Tygrysami a nawet w tych wygranych były problemy gdzie z Tayfunem przegrywali 2:0 by wygrać 2:4 podobnie z Akulami 3:1 by wygrać 3:5 i Akademia 1:0 1:3, moim zdaniem sygnały są wyraźne że coś jest nie tak a wczorajszy mecz gdzie rozbili Armię 5:0 nie wiele dla mnie znaczy bo to tylko 1 dobry mecz gdzie po prostu wszystko zagrało a goście wyglądali słabo ale oni są w takiej dobrej formie że wątpię aby dziś scenariusz się powtórzył i jak Armia zagra swoje to Spartak po prostu nie ma szans a chociaż po wczoraj trochę podbili kursy.


chrome_GTSvd5DVDe.png
Ska-Varyagi vs Taifun

SKA over 2.5 @1.92
SKA OT @2
3-1

Kolejny mecz czyli SKA Varyagi vs Tayfun czyli 2 ekipy ze średniej półki jednak gdy spojrzymy na tabelę widzimy "potężny" Tayfun na 3 miejscu, który wygrał 9 z 14 spotkań ale rzeczywistość jest lekko inna gdyż te zwycięstwa były na słabe ekipy oprócz wygranej ze Spartakiem, teoretycznie mocna ekipa ale tak jak pisałem w typie wyżej mają oni problemy w tym sezonie więc też bym nie brał tego za jakieś super osiągnięcie, Tayfun gra "ok" i tyle średnia drużyna która trzyma średni poziom i nic więcej, przyjdą zaraz mocniejsze drużyny i szybko spadną z tabeli. SKA to również średnia drużyna ale moim zdaniem w lepszej formie i pokazująca więcej, co prawda wpadły 2 wpadki z Tygrysami na początku sezonu ale to już przeszłość w każdym kolejnym meczu grali swoje i wyglądali dobrze, to co mieli wygrać to wygrali a to co mieli przegrać to przegrali ale też pojawiły się lekkie niespodzianki, 2 wygrane ze Spartakiem to w sumie tak jak chwile wcześniej pisałem niby nazwa robi wrażenie jednak aktualna gra to co innego więc co najwyżej "pół niespodzianka" ale z Dinamo wygrali 1 spotkania a w drugim przegrali dopiero po dogrywce, z Almazem i Loko również przegrali ale to było raczej pewne jednak potrafili dalej strzelić w 2 meczach po 2 bramki Loko i Almazowi 2 i 3 bramki także widać że ta ofensywa działa no ale nie można się spodziewać że wygrają z takimi ekipami natomiast z Tayfunem mają spore szansę. Zeszły rok 5 spotkań 4 wygrane przez SKA i również w 4 padł over a są w lepszej formie niż wtedy także ja w to idę.


chrome_a6GbYOA3r4.png
Ryga vs Loko
Loko over 4.5 @2.23
Loko -2.5 @2.15
Loko -3.5 @3.10

4-6 za dużo błędów w obronie, 2 a nawet 3 gole można było uniknąć.


Dzisiaj spotkanie rewanżowe między Rygą a Loko gdzie wczoraj zdarzyła się spora niespodzianka a mianowicie wygrana gospodarzy 4:3. Nie raz już wspominałem że to właśnie taka ekipa co gdzieś w cieniu stoi a jak przychodzi co do czego to potrafi zaskoczyć nawet takiego faworyta, sam zresztą grałem wczoraj over 1.5 Rygi mają swoje atuty jednak po tym meczu byłem w szoku nie tego że wygrali ale gry Loko bo grali po prostu pięknie i to jaką przewagę kadrową mają to niesamowite, te chłopaki naprawdę grają świetny hokej i widać że są klasę nad rywalem, umiejętności, technika, szybkość, wszystko po stronie Loko, mieli sporo okazji jednak czasami chcieli "za dobrze" a czasami brakowało po prostu szczęścia, 1 tercja bezbramkowa a potem Ryga strzeliła to co miała strzelić i musieli gonić wynik a wiadomo że pod presją nie zawsze wszystko wychodzi. Goście mocno poirytowani tym co się stało i uważam że od początku będzie punktowanie przeciwnika bo tak jak pisałem wyżej przewyższają ich pod każdym względem i wystarczy że zagrają swoje "na luzie" i tam powinna padać bramka za bramką bo ta gra im się klei niesłychanie a mają kim strzelać, np tym panem, którego wklejam niżej, przyszedł w zeszłym sezonie gdzie nie pokazał za wiele a w tym lider ligi, te statystyki naprawdę robią wrażenie.
chrome_9kU6YsWb4M.png




chrome_h3NjxCNUhk.png
MHK Dynamo Saint Petersburg - Sahalinskie Akuly

Dynamo over 3.5
@1.86
3:1, czasem wolałbym nie oglądać tych meczów by się nie denerwować jak przez 30min nie mogą strzelić 1 gola mając kilka dobrych okazji i Akuly z empty netem prawie 5min grali..

Tutaj raczej krótko bo nie ma za wiele o czym pisać, różnica między drużynami ogromna i mimo że rzadko gram overa drużyny Dinamo to jednak dzisiaj na spokojnie go gram, fakt że ta ekipa nigdy nie była "terminatorem" jednak w tym sezonie trochę bardziej ofensywnie a goście są z dolnej półki gdzie tracą sporo bramek i te ich mecze wyglądają jakby wszystko postawili na jedną kartę i potem są takie wyniki jakie są czyli strata prawie 4 bramek na mecz, zresztą defensywa tragiczna i to nie te same Akuly co wcześniej że mimo iż byli słabsi to potrafili "przymurować" i czekać na swoje okazję i nie raz to wychodziło jednak w tym sezonie to już zupełnie co innego i nie sądzę aby 4 bramki dla Dinamo były jakimś problemem.


chrome_i2aGlmUMHF.png
MHL Academy Mikhailov - MHK Atlanty

Akademia over 2.5
@1.65
2-4

Ostatni mecz, za który się biorę to Akademia z Atlant, wczoraj ładne kursy posiadały w stronę Atlant na over 2.5, wygrana w regulaminowym i wygrana z handi -1.5, mecz zakończył się wynikiem 1:3. Dzisiaj idę w drugą stronę, już tłumaczę dlaczego, liczyłem że Atlant odpali gdzie po 10 meczach mieli bilans 1:9 ale grali na same solidne ekipy a i tak ugrali wygraną z Loko, w każdym razie mimo tych przegranych i to jak wyglądał wynik to coś tam grali i wyglądało to w miarę dobrze i sądziłem że jak trafią na ekipę swojego pokroju to ich rozniosą a przynajmniej będą dominować ale tak się nie stało, co prawda wygrali i typy siadły ale to nie było to czego się spodziewałem. Akademia grała równy mecz i strzeliła tylko 1 bramkę co jak na nich to rzadkość w tym sezonie bo grają mocno overowo po 15 spotkaniach 51:43 w bramkach więc widać że idą na wymiany i wygrywa ten co strzeli więcej, nie wiem czy Atlanty dzisiaj wygrają czy nie jednak wiem że będą miały ciężki zadanie bo Akademia naprawdę gra mocno ofensywnie a on:
chrome_AE8p5lxx9L.png
potrafi namieszać w obronie, zawodnik który w zeszłym roku przyszedł z Chaiki gdzie miał przyzwoity sezon bo na 54 mecze 18 bramek i 24 asysty tak w tym robi po prostu miazgę, zagrał dopiero 15 spotkań a już ma 16 bramek i 7 asysty, aktualnie najwięcej bramek w lidze i widać że jest w mega formie więc trzeba korzystać.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +699
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
ShareX_aFr0rMQiGV.png

Tyumensky Legion - Omskie Yastreby
Omskie over 3.5 @1.67
Omskie over 4.5 @2.40
2-8 tak jak pisałem kursy za niskie, powinny być te same tylko na linię 4.5 i 5.5 ale dobrze dla nas ;)

Jutrzejszego poranka Legion zmierzy się z Jastrzębami, które są w dobrej formie i szczerze mówiąc dziwią mnie lekko te kursy bo powinny być trochę niższe biorąc pod uwagę jak Omskie deklasują przeciwnika, większość wygranych bardzo pewne gdzie dominują i strzelają sporo goli a Legion? W tym sezonie 11 przegranych z 12 spotkań tracąc prawie 4 bramki na mecz a co najlepsze to to że jeszcze nie trafili tak naprawdę na mocnego przeciwnika, wszystkie te ekipy były ze średniej lub niskiej półki. Wiadomo że Legion zawsze był kiepski jednak w tym sezonie wyglądają jeszcze gorzej i jeszcze więcej braków jest w tej defensywie. Dodatkowo tak jak Snaipery zawsze mieli problem żeby grać na Legion tak Omskim zawsze oni "leżeli" wystarczy sprawdzić wyniki rok wstecz i widać co oni z nimi robili na tafli także zbierając to wszystko do kupy linia 3.5 oraz 4.5 wydaje się bardzo łatwa.

chrome_txw9E8Wtlg.png




chrome_ujTbgB1xbG.png

MHC Kapitan Stupino - SKA-1946
Kapitan over 1.5
@1.84
3-3 (4:3) czyli czutka dobra z wygraną :D

Dzisiaj Kapitan podejmie SKA, które są mega faworytem w tym meczu, od 8 spotkań niepokonani ale jak to mówią każda seria się kiedyś kończy. Osobiście mam lekką "czutkę" że Kapitan może dzisiaj zaskoczyć ale ja idę w bezpieczniejszą opcję a mianowicie over 1.5 gospodarzy, oczywiście SKA jest lepszą drużyną ale oni zawsze mieli ten problem że potrafili tracić bramki na te słabsze ekipy dodatkowo przy wysokim wyniku a taki jest tu całkiem możliwy jak goście zagrają swoje a Kapitan nie zaskoczy jednak dalej w takim przypadku ten scenariusz jest na naszą korzyść bo już nie będą tak dokładni w obronie a gospodarze zawsze mieli najlepszą ofensywę z tych słabszych drużyn, H2h też wygląda dobrze i widać że SKA nie ma tak łatwych spotkań na nich mimo że różnica drużyn jest duża.

chrome_QqlP4Mu6ZS.png




chrome_gfSEWml3nm.png

MHK Dynamo Saint Petersburg - Sahalinskie Akuly
Akuly over 1.5 @1.79
Akuly over 2.5 @3
4-1

Wczoraj graliśmy over Dinamo jednak brakowało 1 gola, który powinien na spokojnie paść ale trudno, dzisiaj trzeba się zaadaptować i idziemy w stronę gości, oczywiście sprawdziło się to co pisałem że Akuly grają jakby postawili wszystko na jedną kartę i tak też było wczoraj, co prawda nie udało się wiele zdziałać bo przegrali 3:1 jednak mieli sporo okazji i jakby to nie zabrzmiało to Akuly byli lepszą ekipą i tworzyli sobie więcej okazji i uwaga - oddali aż 45 celnych strzałów ale brakowało skuteczności. Dinamo już nie ma tak mocnej obrony jak wcześniej i to już widać dodatkowo we wczorajszym spotkaniu byli mocno agresywni ale nie chodzi tu o grę a raczej o zachowanie i faule, między tymi drużynami mocno iskrzyło a takie sytuację zawsze są na plus w stronę underdoga. Przyznam że kusiło mnie zagranie gol Akul w każdej tercji po kursie ~@8 ale jednak odpuszczę i pójdę w zwykłego overa.

chrome_p2O5SlnLYn.png

SKA Varyagi - Tayfun
Tayfun over 2.5 @1.84
Tayfun over 3.5 @3.10
4-3

Tutaj podobnie jak wyżej, trzeba się zaadaptować bo Tayfun pokazał się lepiej niż się spodziewałem i mimo że SKA wygrało 3:1 i typy powchodziły to sądziłem że przebieg spotkania będzie całkiem inny jednak Tayfun zagrał bardzo dobrze i wyglądali lepiej ale brakowało tej skuteczności. Goście grają ofensywny hokej a ich obrona do najlepszych nie należy dlatego nie będzie jakiś super wyników ale w tym ataku mają jednak coś do zaoferowania i póki co wygląda to dobrze. W zasadzie obie drużyny mają podobny styl i SKA w obronie też nie wygląda za dobrze co również pokazały wczorajsze błędy i momentami naprawdę sporo szczęścia mieli gospodarze że ten krążek nie wpadł, uważam że jak Tayfun dzisiaj zagra podobne spotkanie to możemy tutaj zobaczyć kilka bramek od nich, w zależności jak zaprezentuję się SKA widzę tutaj wyniku typu 4:4 lub 1:4.

chrome_zmnCDo91Un.png

Russkie Vityazi - Dynamo Moskwa
over 5.5
@2.07
1-2

Ostatnie spotkanie czyli Russkie Vityazi vs Dynamo Moskwa czyli zestawienie całkiem mocnej ekipy z obrońcą tytułu. Dynamo w tym sezonie dalej bardzo mocne i też lekko dziwi mnie tak wysoki kurs na ten over bo myślałem że będzie w okolicach 1.70. Goście mają potężną ofensywę i większość ich spotkań wyglądała tak że rozbijali słabe ekipy a z mocniejszymi drużynami również strzelali ale też tracili i wyglądało to na taką wymianę ognia i wyniku pokroju 2:4 4:2 3:3 itd i to raczej będzie jedno z tych spotkań. Russkie póki co radzą sobie dobrze i osobiście uważam że mogą dziś to wygrać jednak dla mnie za niski kurs aby to próbować grać a wiem że mecz będzie wyrównany i tak jak podawałem wyżej widzę tutaj właśnie 3:3 lub 2:4 4:2 w którąś stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Tyumensky Legion - Omskie Yastreby
Omskie over 3.5 @1.68
Omskie over 4.5 @2.50
Omskie over 5.5 @3.74


MHC Kapitan Stupino - SKA-1946

Kapitan over 1.5
@1.82


Reaktor - Stalnye Lisy
Lisy over 3.5
@2.40

Loko 76 - Ladya

over 5.5 @1.76
over 6,5 @2.30
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
NMHL (MHL-B)

Sokol Novocheboksarsk - HK Polet Rybinsk

over 6.5
@1.85


VHL


Yermak Angarsk - Jużnyj Urał Orsk
over 5.5
@2.23


Toros Neftekamsk - Iżstal Iżewsk
Iżewsk over 1.5

@1.8


AKM Tula Region - Bars

Bars OT
@2.15


Voronezh - Łada Togliatti

over 4.5 @1.80
over 5.5 @2.65

over 6.5 @4.15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Kuznetskie Medvedi - Tolpar
over 5.5 @2.30
over 6.5 @3.40
Medvedi over 1.5 @1.93 3-3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Rubin Tiumeń - SKA-Neva

over 4.5 @1.80
over 5.5 @2.62

SKA over 2 @1.70 4-3


Omskie Krylya HC - Gornyak UGMK

over 5.5
@2.30 3-3

MHL

Sibirskie Snaipery - MHC Molot Perm
Snaipery over 2.5 @2.13
Snaipery OT @2 1:1 (2:1)



Loko-76 - Ladya Togliatti
over 5.5 @1.90
over 6.5 @2.70 0-4



HK Riga - Almaz Czerepowiec
Riga over 2
@1.80 3-6



Sputnik - Belye Medvedi
Belye over 1.5 @1.80
Belye over 2 @2.60 1-1..

AKO: @2

MHC Spartak Moskwa - MHK Atlanty over 4.5 3-3
Reaktor - Stalnye Lisy over 4.5 0-9
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj sporo ciekawych spotkań więc pewnie ukujemy wszystkie lub większość.

chrome_tlQc5ZwbV6.png

MHL Academy Mikhailov - Krasnaya Armiya
over 5.5 @2.33
over 6.5 @3.47

Armia gol w każdej tercji @3.25
Armia odrobi stratę i wygra @4.57

5-4

Pierwsze spotkanie za jakie się biorę czyli Akademia z Armia. Po wczorajszym 0:3 mogłoby się wydawać że nic specjalnego się nie wydarzyło a jednak mecz był bardzo ciekawy z okazjami dla obu stron co zresztą potwierdzają statystyki 89 celnych strzałów (34:55) co naprawdę robi wrażenie i to że padły tylko 3 bramki to coś dziwnego ale nie sądzę aby dziś się to powtórzyło. Armia w tym sezonie wygląda świetnie, po 17 spotkaniach zaledwie 4 przegrane 2x z Loko raz z Dynamo i raz ze Spartakiem także nie są to żadne uwłaczające przegrane także na ten moment chyba najsolidniejsza ekipa w lidze co mnie trochę zaskoczyło i pisałem wcześniej że to niedługo może się skończyć ale jestem coraz dalej od tego stwierdzenia bo naprawdę wyglądają dobrze. Teraz może trochę o gospodarzach, którzy też wyglądają całkiem dobrze jak na ich możliwości jednak to dalej przeciętniak i nic większego nie zdziałają a dlaczego? Przede wszystkim ich styl mocno ofensywny, który w ataku działa jednak w obronie nie, po 17 spotkaniach bilans 53:50 także widać że potrafią strzelić jednak działa to w dwie strony, kolejne sprawa to słaba ławka, na ten moment mają świetny duet, który kręci te liczby a reszta już bardzo średnio. Na dzisiaj przygotowałem kilka typów na ten mecz i uważam że każdy z nich ma sporą szanse wejścia, tak jak pisałem wczorajszy mecz był świetny jednak bez goli (0:3) ale było widać że dobrze gra się jednej i drugiej drużynie więc bramek powinno być sporo więcej, ostatni mecz 3:5 tutaj jest całkiem możliwy podobny wynik, Armia powinna sporo postrzelać a ten duet powinien coś dołożyć jak to prawie w każdym meczu. Dodatkowo zagram po całkiem sporym kursie prowadzenie Akademi i wygraną Armii bo gospodarze mogą szybko zaskoczyć jednak nie utrzymają tego a kurs naprawdę wysoki.

chrome_OCNI8q29Hs.png


chrome_yEKTwCWoxK.png


Sibirskie Snaipery - MHC Molot Perm

Snaipery 1X @1.92
Snaipery over 2 @1.90
1-2


Rewanżowe spotkanie Snaiperów z Molotem, wczorajszy mecz zakończył się wygraną gospodarzy po karnych 2:1. Grałem w stronę Snaiperów i dzisiaj gram ponownie gdyż zagrali bardzo słabo a mimo to goście nie wiele zrobili, Snaipery w tym sezonie zazwyczaj mają lepsze te rewanżowe spotkania, może nie widać jakoś tego w wynikach ale grają rzeczywiście lepiej jak już są trochę przyzwyczajeni do przeciwnika. Na ten moment jak spojrzymy w tabelę to przedostatnie miejsce jednak ja bym tak na to nie patrzył bo póki co nie mieli łatwych przeciwników, nie mówię że Snaipery powinny być w czołówce jednak aktualnie miejsce to na pewno nie jest miejscem na, którym skończą sezon. Gospodarze zawsze słynęli z ofensywnej gry a tu nie do końca to widać chociaż grali tak jak przeciwnik pozwalał a Avto udało się strzelić 4 bramki, uważam że w końcu odbiją. Wczorajsza wygrana i dziś szansa na kolejną więc dlaczego tego nie zrobić, co prawda Molot nie należy do najłatwiejszych przeciwników bo gra się na nich nieprzyjemnie co widać nawet po wynikach że nie tak łatwo z nimi wygrać bezproblemowo ale to też działa w drugą stronę, nawet jak grają dobrze to nie potrafią tego domknąć więc widzę duże value w 1X, również sądzę że te 2 bramki Snaiperów na spokojnie do zrobienia do tego "zwrotu" a 3 gole też są w zasięgu.



chrome_W6ssZkwb26.png

Tyumensky Legion - JHC Avto

Legion over 1.5
@2.05
1-2
Chyba najgorszy możliwy scenariusz, Legion strzela w 1 tercji bramkę na 1:0 i praktycznie broni cały mecz, 8min przed końcem Avto strzela szybkie 2 bramy ale już za późno żeby coś wbić..


Kolejny mecz Legion z Avto, które w tym sezonie w ogóle mnie nie przekonuje bilans 8:6 a gdyby byli w formie to takie mecze jak 2 przegrana z Ladya, przegrana z Sarmatami czy dwumecz z Kuznetskie 0:0 (1:0) 1:1 (1:2) wgl nie powinny się wydarzyć, widać że ta ekipa ma problemy w tym sezonie a to dopiero początek, mecz ze Snaiperami też pokazał jakie są luki w defensywie i uważam że nawet Legion jest im w stanie strzelić 2 bramki bo jako drużyna nie wyglądają najlepiej to w ataku potrafią coś tam ukuć, Avto nigdy nie miało łatwych spotkań na gospodarzy i kto wie może nawet jakaś niespodzianka padnie co nawet by mnie jakoś nie zdziwiło ale też żeby nie było to do tej niespodzianki nadal daleko jednak powinien to być całkiem wyrównany mecz a po spotkaniach z Jastrzębami ten kurs kusi.



chrome_YmLeIK8QQM.png



MHK Dynamo Saint Petersburg - Tayfun
Tayfun gol 1 tercja @2.12
Tayfun over 2 @2.21

Tayfun lub remis @2.43
6-1..

Następny mecz gdzie upatrujemy value w underdogu. Dinamo, mimo "3 miejsca" w tabeli nie wyglądają tak dobrze większość spotkań wymęczonych dodatkowo wpadki typu 2 przegrane z Krylia, wygrana i przegrana po dogrywkach z SKA Varyagi, czy przegrana ze z Akademia, to już trochę się nazbierało a jeszcze mecz z Akulami co prawda oba wygrane jednak w pierwszym spotkaniu to goście byli lepsi a mówimy tu o Akulach także, mimo tych wyników mają problemy a dzisiaj przyjeżdża do nich Tayfun, który tak jak pisałem gra solidnie jak na przeciętną ekipę czyli znowu nie będzie to łatwy mecz. Goście na 6 ostatnich spotkań przegrali aż 5 ale to nie ma znaczenia bo dla mnie w większości wyglądali lepiej i czekam na to przełamanie a dziś jest okazja ku temu, mimo że Dinamo to dobra drużyna to aktualnie idzie po cienkiej linii i w każdym ich meczu szala może iść na każdą stronę a jak Tayfun zagra swoje to powinni co najmniej ugrać ten remis, próbuję jeszcze gola w 1 tercji bo gospodarze często mają problemy na początku i potrafią przyspać a Tayfun powinien być zmobilizowany i mocno rozpocząć.


chrome_C1vFrygfvN.png


HK Riga - Almaz Czerepowiec

Almaz -1.5 @1.97
Almaz -2.5 @2.85
0-3
No cóż chyba trzeba powiedzieć w końcu STOP. Ryga ostatnio mocno overowa, mimo że przegrywają to strzelają ale to już za długo trwa jak na nich chociaż to i tak nie jest aż tak duży problem bo jeszcze więcej tracą tych bramek aktualnie najwięcej w lidze. Almaz po dosyć ciężkim początku w końcu ma łatwiejsze spotkania i ta ich gra jest lepsza jak grają na luzie i się "bawią" grą co powoduję że strzelają więcej. Wczorajszy mecz 3:6 to pełna dominacja Almazu, mimo że Ryga strzeliła 3 bramki to nie miała za wiele do powiedzenia i sądzę że dzisiaj będzie podobnie z tym że gospodarze już tyle nie postrzelają, grałem wczoraj over 2 Rygi i wszedł ale trzeba powiedzieć że te 3 bramki im się nie do końca należały tak jak w wielu spotkaniach gdzie strzelają trochę przypadkiem trochę po błędzie jednak to nie są ich klarowne sytuacje, które sobie wypracowali. Almaz powinno dzisiaj rozbić Ryge na spokojnie, pisałem tak samo w przypadku Ryga vs Loko jednak Loko sprezentowało im 2 a nawet 3 bramki a dzisiejsi goście raczej tego nie zrobią.



chrome_9HPlGnf20B.png


SKA-Varyagi - Sahalinskie Akuly
over 5.5 @1.97
over 6.5 @2.87
over 7.5 @4.42

2-4 po 2 tercjach i tak się skończyło, 3 tercja to jakiś kryminał jak tam tyle okazji było..

Dzisiejszy hit jak dla mnie, co prawda SKA to przeciętna drużyna a Akuly to jeszcze poniżej przeciętnej ale takie mecze najbardziej lubię gdzie sporo się dzieje a tu na pewno tak będzie. Tak jak pisałem w meczu Dinamo vs Akuly goście grają jakby postawili wszystko na jedną kartę a ostatnie dosyć underowo wyniki zachęcają mnie do grania każdej linii w tym meczu bo jak tutaj zaczną strzelać to już na bogato. Problemy w defensywie ze strony Akul są ogromne, wraz z Rygą tracą najwięcej bramek w lidze ale 2.5 zdobytych bramek na mecz wygląda dobrze, dodatkowo łapią sporo kar czy to z frustracji czy po prostu braku umiejętności a gospodarze dobrze sobie radzą z grą w przewadze. SKA zawsze było całkiem mocno ofensywną drużyną i jak to często bywa w przeciętnej ofensywnej drużynie - luki w obronie, które Tayfun bardzo klarownie pokazał co prawda nie udało im się wygrać bo brakowało skuteczności ale było widać te braki i błędy. Moim zdaniem ten mecz to będzie jedna wielka akcja w jedną i drugą stronę, Akuly rzucają wszystko na jedną szalę i zaraz idzie kontra po czym zaraz znowu w drugą stronę, bardzo czekam na ten mecz bo to będzie bardzo dobre widowisko i żaden wynik mnie tu nie zdziwi.
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej

chrome_KYAqBZ2IdF.png

Tyumensky Legion - JHC Avto

Legion over 1.5
@2.05
2-4 mogli już te 2 bramki w 2 tercji wbić ale grunt że siedzi.


Skopiuję to co napisałem w poprzednim poście.

" Kolejny mecz Legion z Avto, które w tym sezonie w ogóle mnie nie przekonuje bilans 8:6 a gdyby byli w formie to takie mecze jak 2 przegrana z Ladya, przegrana z Sarmatami czy dwumecz z Kuznetskie 0:0 (1:0) 1:1 (1:2) wgl nie powinny się wydarzyć, widać że ta ekipa ma problemy w tym sezonie a to dopiero początek, mecz ze Snaiperami też pokazał jakie są luki w defensywie i uważam że nawet Legion jest im w stanie strzelić 2 bramki bo jako drużyna nie wyglądają najlepiej to w ataku potrafią coś tam ukuć, Avto nigdy nie miało łatwych spotkań na gospodarzy i kto wie może nawet jakaś niespodzianka padnie co nawet by mnie jakoś nie zdziwiło ale też żeby nie było to do tej niespodzianki nadal daleko jednak powinien to być całkiem wyrównany mecz a po spotkaniach z Jastrzębami ten kurs kusi. "

Dalej się tego trzymam, mówiłem że może być niespodzianka i dużo nie zabrakło gdyż Legion większość meczu wygrywał 1:0 i w końcówce dostał 2 bramki przegrywając 1:2. Avto cały czas moim zdaniem jest w jakimś kryzysie ale jakby nie było grają na Legion, jaki by to nie był kryzys nie sądzę żeby znowu się tak męczyli ze strzeleniem jakiś 2 bramek co da kopa gospodarzom do działania bo jednak po tym golu jak wyszli na prowadzenie to momentalnie zaczęli grać mocno defensywnie, wiadomo były jakieś pojedyncze akcje ale bardzo zachowawczo przeprowadzane na zasadzie że jak się uda to dobrze jak nie to trudno ale gramy asekuracyjnie i właśnie ten pierwszy gol i postawa Avto zabiła ten typ, dzisiaj już powinno być trochę inaczej i to Legion powinien gonić wynik i te 2 bramki spokojnie w zasięgu.


chrome_4NwJw9yz5I.png

Lisy vs Sputnik
Lisy OT @1.79
Lisy over 2.5 @1.87
Lisy over 3.5 @3.15

1-2 po 1 tercji i tak zostało a okazji trochę mieli, szkoda.

Lisy póki co grają fenomenalnie po 14 spotkaniach 11:3 64:35 a przegrane to z Loko 76, Chaika czy Tolpar i to w całkiem równych meczach. Sputnik w tym sezonie jest mocno niestabilny 2 przegrane z Molotem aby potem wygrać z Tolparem i w rewanżu przegrać, dwumecz z Chaika podobnie wygrana 4:1 po czym przegrali 1:4, totalne rozbicie Loko 76 7:1 i znowu powtórka czyli przegrany rewanż i na koniec 2 wymęczone mecze z Belye Medvedi wygrana/przegrana no nie oszukujmy się nie wygląda to najlepiej a Lisy jakby wiedziały co mają robić i to po prostu robią. Fenomen tej drużyny w tym sezonie jest taki że tam każdy może każdego zastąpić, nie ma tam lidera jak to np w przypadku Akademii gdzie jest jeden Petrov, który strzela pełno bramek i Pukelo, który mu asystuje, u Lisów jest kilka osób co mają po 4/5/6/7/8/9 bramek nawet obrońca Krokhalev Bogdan z niebieskiej 4 gole i 5 asyst także tam każda piątka jest groźna i solidna. Jak na obecną formę kursy całkiem wysokie w stronę Lisów, nie wiem czy to na zasadzie że "kiedyś się każda seria kończy" jednak na to w ogóle się nie zapowiada gdzie po kilku lekko problematycznych wygranych rozbili Reaktor 9:0 ogólnie jestem pod dużym wrażeniem co ta drużyna aktualnie robi bo jak jeszcze sobie spojrzymy na poczynania Jastrzębów do, których zaraz też przejdę to naprawdę można złapać się za głowę że aktualny lider, który po 17 meczach ma bilans 72:46 przegrywa na Lisy 8:2 oraz 7:3 tracąc w 2 meczach 1/3 straconych bramek w tym sezonie.. Jak tutaj się nie wydarzy coś dziwnego że rzeczywiście nagle jakiś koniec serii z czapy i zagrają totalny klops to nie widzę innej opcji niż pewnego zwycięstwa Lisów.



chrome_Yp4gDPetUY.png

Mamonty Yugry - Omskie Yastreby
over 5.5 @1.97
Omskie over 2.5 @1.87

Tak jak chwilę wcześniej pisałem o Jastrzębach aktualnie najlepsza drużyna lub mocne Top 3 tak czy inaczej bardzo mocni. Wczoraj dali ciekawy mecz, który zakończył się wynikiem 4:6 co mnie trochę zaskoczyło że Mamuty aż tak się postawiły, niestety to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie wręcz twierdza na własnej tafli a na ten moment jesteśmy daleko od tego pojęcia bo ta gra jest jednak inna, głównie opierali się na solidnej defensywie i wykorzystywaniu błędów rywala a teraz szukają swojego stylu i grają tak trochę "randomowo" coś postrzelają coś potracą ale tak jakoś bez ładu i składu (jak moje posty :D) ale takie już uroki tej ligi albo ktoś już za stary albo zabierają go do głównej drużyny w każdym bądź razie to już nie te same Mamuty za to goście moim zdaniem jeszcze mocniejsi co cały czas udowadniają, co prawda mieli jakieś wpadki z Beyle czy Sarmatami no i te 2 potężne przegrane z Lisami ale o nich już pisałem, jednak większość spotkań, które wygrywają robią to pewnie strzelając przy tym sporo bramek.



chrome_qpYJynvWGs.png

Reaktor vs Beyle Medvedi

over 5.5
@1.80
1-3


Zapowiada się ciekawy mecz Reaktoru z Niedźwiedziami gdzie obie drużyny mają sobie coś do udowodnienia. Zaczynając od gospodarzy tragiczna przegrana że tak to ładnie ujmę 0:9 na Lisy no tutaj na pewno będą chcieli to zmyć i się dobrze zaprezentować a oni nie zostawiają jeńców jak idą to po całości, mimo że nie wyglądają źle w tym sezonie to jednak tracą najwięcej bramek wiadomo że ostatnie spotkanie trochę podrasowało te statystyki ale dalej nie zmienia to faktu że ich obrona do najszczelniejszych nie należy, i mam nadzieję że goście w końcu to wykorzystają. Ja wiem że to już nie są te same Niedźwiedzie co wcześniej jednak dalej mają swoje atuty i na pewno nie jest to ekipa do bicia co pokazali zaskakując Chaike czy Omskie a to czołówka ligi, mimo wszystko ten sezon nie wygląda dla nich najlepiej póki co i czekam w końcu na jakieś mocne przełamanie gdzie powalczą tak jak właśnie z Chaika bo mecz ze Sputnikiem to raczej przegrana gospodarzy niż wygrana Niedźwiedzi. Reaktor powinien być dobrym przeciwnikiem aby goście się trochę rozegrali bo będzie to szybki mecz a nie wolne ataki pozycyjne i może się posypać sporo bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
chrome_N3e00H3v8R.png


Irbis Kazan - Tyumensky Legion
Legion over 1.5 @2.02
Legion +1.5 @2.07
Legion 60' @6.50
Legion gol w każdej tercji @8.50

3-0 po 1 tercji i tu już można zakończyć, niby dwie trochę szczęśliwe ale to i tak nie ma znaczenia bo jeszcze tak słabego Legionu nie oglądałem, przez całą tercje chyba 1 akcję zrobili no cóż GG.

Biorę pod lupę mecz Irbisu z Legionem, który ostatnio prawie doprowadził do niespodzianki z Avto wygrywając 1:0 większość spotkania i finalnie w ostatnie chyba 7minut stracili 2 bramki przegrywając tym 1:2. Dzisiejszy rywal to już zupełnie inna drużyna niż w zeszłym sezonie, nigdy nie mieli lidera tam po prostu każdy grał i się uzupełniał a teraz to słabo wygląda, niektórzy jeszcze zostali jak np Grigoryev Danil czy Kvartalnov Alexander ale nie robią szału bo tak jak mówiłem to nigdy nie byli liderzy a części układanki, która teraz jest rozsypana i dopiero się składa, natomiast trochę czasu to zajmie i warto spróbować dzisiaj ukuć bo kursy moim zdaniem mocno przesadzone. Irbis póki co prawie najmniej bramek w lidze nawet nie mają średniej 2 na mecz a Legionowi w to graj oni uwielbiają grać na takie underowe ekipy, często te mecze wyglądają tak że jak trafią na ofensywną ekipę to jakby dobrze nie zagrali to ich po prostu zajadą a na spokojniejsze drużyny potrafią zagrać całkiem solidnie i się przeciwstawić a Irbis naprawdę średnio w tym sezonie gra i tutaj będę upatrywał tej szansy, szczególnie po tym spotkaniu z Avto gdzie uwierzyli że mogą to zrobić i myślę że wyciągnęli wnioski bo wygrywali ale praktycznie odpuścili atak może niedosłownie odpuścili bo też mieli akcję jednak mocno defensywnie w nich grali, sądzę że jakby zagrali swoją grę to wbili by jeszcze z 2 bramki i skończyli by z Avto a tak stało się jak się stało i dzisiaj gdy będą na prowadzeniu to na pewno już tak drugi raz nie zagrają bo ciągle się broniąc wcześniej czy później musi wpaść. Mecz się szykuję ciekawy a jak to mówią kiedyś muszą się przełamać, oczywiście nie robię sobie wielkich nadziei bo kursy są wysokie jednak uważam że możemy tutaj zobaczyć niespodziankę i gospodarze są tutaj over przeceniani także te niższe kursy jak najbardziej do gry a ja też spróbuję złapać te wysokie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom