>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / NMHL - Rozgrywki niższego szczebla 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi
SKA over 1.5 @1.75
SKA over 2.5 @3.25
over 5.5 @1.90 12-1

MHK Atlanty - MHK Dynamo Saint Petersburg
Atlant over 2.5 @2.27
Atlant +1.5 @1.90
Atlant 60' @4.408-2 o_O

MHC Spartak Moskwa - MHL Academy Mikhailov
Gol w kazdej tercji @1.60 1-4
+
Irbis - Tyumensky Legion
over 4.5 @1.50 4-0

AKO: @2.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Jugra vs Mechel
Jugra 60' @1.95
Jugra over 2.5 @1.80 4-0

Orsk vs Zvezda
over 4,5 @1.90
Zvezda OT @1.85 0-3
 
Ostatnia edycja:
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
MHL
Krasnaya Armia-SKA Varyagi
over 5,5 @ 1,81

Krasnaya Armia over 3,5 @ 1,62

Wczoraj Krasnaya Armia rozbiła rywala 12:1. Wprawdzie te dwumecze w MHL nie zawsze idą w jedną stronę to jednak spodziewałem się tutaj wyższych linii. SKA nie ma tendecji w tym sezonie do przełamywania się na wyjazdach stąd duże szanse na kolejny over Armii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL:

MHK Atlanty - SKA-Varyagi

over 6
@1.98

Krasnaya Armiya - MHK Dynamo Saint Petersburg

under 5.5
@1.76


Tolpar - Mamonty Yugry
over 5.5 @1.78
over 6.5 @2.50


VHL:

Zauralje Kurgan - Zvezda Chekhov

Zvezda OT
@1.80

Jużnyj Urał Orsk - Rubin Tiumeń

Orsk over 2
@2.01

CSK VVS - Mietałłurg Nowokuźnieck

over 5.5 @2.12
over 6.5 @3.15

Bars - Yermak Angarsk

Angarsk under 1.5
@2.11
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
MHL:

MHK Atlanty - SKA-Varyagi
over 6
@1.98

Krasnaya Armiya - MHK Dynamo Saint Petersburg

under 5.5
@1.76


Tolpar - Mamonty Yugry
over 5.5 @1.78
over 6.5 @2.50


VHL:

Zauralje Kurgan - Zvezda Chekhov

Zvezda OT
@1.80

Jużnyj Urał Orsk - Rubin Tiumeń

Orsk over 2
@2.01

CSK VVS - Mietałłurg Nowokuźnieck
over 5.5 @2.12
over 6.5 @3.15

Bars - Yermak Angarsk

Angarsk under 1.5
@2.11
Ty analizujesz te spotkania czy ot tak na czuje grasz?
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Ty analizujesz te spotkania czy ot tak na czuje grasz?
Rzuca monetą, czy tam rozkłada karty wszystko jedno, bo w miarę dobrze idzie. verno verno ogarnięty chłop z hokeja. verno verno jak te leszcze w spotkaniu CSK VVS - Mietałłurg Nowokuźnieck nie zrobili nawet +4,5? 27 minuta i 4 bramki, a potem null. Gospodarze bramkarza nie wycofali? Nie otworzyli się bardziej gdy przegrywali dwiema i nie szukali bramki na kontakt. Szok.
 
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
No meczyk pechowy ale tak w sporcie bywa, nie wiem jak wyglądała 2 tercja bo nie mogłem oglądać ale w 3 to goście złapali aż 4 kary a CSK nie potrafiła się niestety przebić a jednocześnie było to zmarnowane 8min w którym Novokuznetsk mógł strzelić kolejne bramki chociaż i tak mieli 2 100% okazje właśnie vs empy net to nie trafił z połowy i okazja gdzie dostał podanie z drugiej strony i połowa bramki pusta, powinno skończyć się golem ale wyszło jak wyszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
To na rano a potem pewnie jeszcze z 2/3 meczyki podrzucę z MHL/VHL

Tayfun vs Dynamo

Dynamo over 4
@1.90

Avto vs Loko 76

Loko OT @2.30
Loko over 2.5 @2.45 3-2 38min mieli na tego jednego gola ;x
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Atlant vs SKA Varyagi
Atlant over 3.5
Atlant -1.5
1-1 no cóż 46 celnych strzałów to za mało..

Myślałem długo nad tym spotkaniem ze względu że gospodarze grają trochę w kratkę ale jednak się zdecydowałem ponieważ ta przewaga drużyny Atlant była ogromna, SKA jest obecnie w jakieś rozsypce, oczywiście to średnia ekipa ale stać ich na pewno na więcej niż aktualnie prezentują. Nie spodziewam się podobnego wyniku jak wczoraj a mianowicie 8:4 aczkolwiek dalej na spokojnie są w zasięgu 4 bramki dla Atlant bo strasznie dominowali gości dodatkowo idę w handi -1.5 niby wczoraj zdobyli 4 bramki a tak naprawdę było to zaledwie 18 celnych strzałów, super skuteczność ale raczej nie do powtórzenia przy podobnej grze. Widzę dzisiaj wynik pokroju 4:0 4:1 ale jak się znowu odpalą to jakoś się nie zdziwię w każdym razie Atlant dla mnie jest mocnym faworytem przeciwko SKA w obecnej formie.



Tolpar - Mamonty Yugry

Mamuty over 2.5 z dogrywką @2.23
Mamuty 60' @3.80
Powtórka z wczoraj równy mecz wręcz Mamuty bardziej przeważały a wynik 5-2, szkoda tej 100% okazji pod koniec co by chociaż over zrobiła.

Wczorajsze spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 a mecz trochę inaczej wyglądał niż wskazuję wynik. Grał równy z równym ale to już nie pierwszy raz gdzie Tolpar trochę wypacza rzeczywistość w ogóle ten Tolpar w tym sezonie mi się nie podoba, mimo że jakieś tam wyniki kręcą to są bardzo słabo skuteczni albo walą głową w mur jakimiś najprostszymi środkami albo kombinują 300IQ akcję brakuje im tego wywarzenia i zapewne niedługo pojawią się skutki takiej gry jak przyjdą trudniejsze mecze bo nie oszukujmy się 17 spotkań a tak naprawdę 2 mecze z Lisami były jakieś poważniejsze. Mamuty jak na ich możliwości radzą sobie całkiem dobrze, nie robią wiele błędów, to co mają wygrać to wygrywają tam gdzie jest ciężko stawiają się i walczą a tak jak mówiłem wczoraj był równy mecz ale Tolparowi "powchodziło" i tyle. Gram over 2.5 po całkiem niezłym kursie i uważam że na luzie do zrobienia, dodatkowo spróbuję Mamuty w regulaminowym bo ten kurs jest za wysoki aby przejść obojętnie.



Dinamo St. Petersburg - Toros Neftekamsk

Toros over 1.5 @1.60
Toros over 2.5 @2.95

Toros OT @3
No to Ruscy się dzisiaj popisali

Ostatni mecz z VHL gdzie też uważam że kursy są lekko dziwne co prawda Dinamo jest liderem ligi z solidną defensywą ale kurs @1.64 na wygraną w regulaminowym to jakieś jaja patrząc jak wyglądają te mecze bo wcale nie grają jakoś wybitnie i dużo spotkań jest na styku, większość zawdzięczają mocnej defensywie jednak Toros to bardzo mocno ofensywna drużyna i ostatnio w dobrej formie w zasadzie od początku sezonu grają dobrze jedynie wpadka z Angarskiem no i AKM ich rozbiło 5:0 tak to wszystko wygrane lub przegrane po mocnej walce z dobrymi ekipami, naprawdę nie można im nic zarzucić a to że tracą trochę bramek jest skutkiem ich bardzo ofensywnej gry ale jak widać to działa. Pytanie czy Dinamo wytrzyma taki natłok ataków i będzie w stanie przeciwdziałać bo mi się wydaję że nie, oni raczej grają w szachy wszystko przemyślane taktycznie i na spokojnie i jak Toros narzuci mocne tempo to mogą się pogubić. Nawet dobrze że goście mieli przestój w ostatnim spotkaniu gdzie 3:2 przegrali po dogrywce z Khimik gdzie ich totalnie dominowali, być może dzisiaj przez to uderzą z podwójną siłą.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Tragedia dzisiaj w Rosji i póki co o wiele bardziej oddaje NHL ale trzeba iść dalej

JHC Avto - Loko-76

Loko 76 over 2
@1.95

Tayfun - MHK Dynamo Moskwa
Dynamo over 4.5
@2.19

Tygrysy vs Almaz
Almaz over 5.5

@2.30

VHL

Mechel vs Tiumen

Mechel over 2
@1.89

Lada vs Novokuztensk

over 5.5 @2.10
over 6.5 @3.35

Ale tu czerwono teraz, w temacie na zywo jak dziś wrzuciłem typy to siadły elegancko a tutaj tragedia coś pechowy ten temat ostatnio.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Lisy vs Snaipery
Snaipery over 1.5
@1.74
Ciekawostka: ostatni raz Snaipery 2 mecze z rzędu bez gola zagrały około 3 lat temu a dzisiaj mieli 30 celnych strzałów, to już jest nawet lekko zabawne co się dzieje w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
chrome_11Pi9qXVjB.png

Sarmaty vs Reaktor

Sarmaty over 2.5
@2.23
5-3

Sarmaty szczerze mówiąc rzadko oglądałem i oglądam ale to co widziałem wyglądało całkiem dobrze mimo ostatniej serii 8 przegranych nie było tak źle zresztą mało kto oczekiwał że oni w tych meczach coś zdziałają a momentami potrafili się postawić. Wczorajsze spotkanie z Reaktorem było wręcz świetne sam też wrzucałem ich gole w typach na żywo i dzisiaj gram ponownie bo byli o wiele lepsi i momentami aż mi imponowali że na tak średnią drużynę potrafią robić akcje jak topka ligi, nie było tam jakiegoś strzelania na pałę a dużo finezji i gry zespołowej a defensywa Reaktora jest jedna z gorszych w lidze więc myślę że przy podobnej grze 3 bramki nie stanowią problemu.


chrome_kv89i7Y95p.png

Kapitan vs AKM
over 5.5 @1.85
AKM over 3.5 @1.81
1-4


Kolejny mecz Kapitan z AKM gdzie mogłoby się wydawać że gospodarze coś się odkuli bo wygrali z Almazem a w rewanżu wygrywali i finalnie przegrali 3:1 w 3 tercji tracąc 3 bramki a przecież AKM nie jest tak mocne jak wyżej wymieniony Almaz, no teoretycznie tak jednak gospodarze mimo że mają słabą defensywę to czasem potrafią "przymurować" na te mocne drużyny ale generalnie wygląda to słabo, na pewno otworzą się grając z tak ofensywną ekipą jak dzisiejsi goście i wtedy wyjdą te braki a AKM jest bezlitosne w takich sytuacjach dodatkowo mają najlepszy duet w lidze, który póki co niszczy strasznie.

chrome_vnZrqC0p3z.png
Wyżej wklejony Petrov lider ligi, statystyki imponujące, czytałem z nim wywiad mega ambitny chłopak, mówi że chce osiągnąć wszystko co możliwe, przyszedł do AKM żeby następnie przejść do AKM w VHL a następnie trafić do KHL. Wspomniał również o rekordzie Mikhail Shalagin 48 bramek w sezonie i również mówi że chcę być lepszy i pobić ten rekord, aktualnie 20 spotkań 20 bramek na pewno jest na dobrej drodze i jeśli rzeczywiście chce to osiągnąć to w takich spotkaniach jak dzisiaj trzeba dokładać. Podsumowując lecę w over 3.5 AKM oraz over 5.5 w meczu bo goście potrafią przycisnąć a Kapitan jak się otworzy czy to przy próbie ataku czy też po 1 straconej bramce zrobi się ciekawie bo tak jak w defensywie słabo sobie radzą tak w ataku są w stanie dołożyć te 2-3 bramki.


chrome_Dy7LK3jMzA.png

Krylya vs Loko

Krylya over 1.5
@1.50
3-3
Gospodarze wczoraj trochę zaskoczyli ogrywając Loko 4:2 czy dzisiaj się to powtórzy? Ciężko powiedzieć co prawda Krylya grała dobrze natomiast Loko strasznie i czy zagrają drugi raz tak słaby mecz raczej nie jednak nawet jak zagrają na "swoim poziomie" dalej widzę tu łatwe 2 gole dla gospodarzy. Goście mimo że dużo wygrywają i strzelają najwięcej w lidze to z drugiej strony tracą bardzo dużo jak na drużynę tego pokroju bo to aż 3 bramki na mecz i widać że są problemy w defensywie bo nie jedno spotkanie z udziałem Loko oglądałem w tym sezonie i nie raz nie dwa robili tragiczne błędy, które zaraz przekładały się na bramki, w ataku nie można im nic zarzucić jednak obrona jest mocno do poprawy w każdym razie widzę 2 scenariusze albo Loko zagra tak słabo jak wczoraj i Krylya znowu ich wypunktuje albo zagrają na swoim poziomie czyt. agresywnie i w kontrach albo po błędach bez problemu stracą te 2 bramki.


chrome_j8aaZwbxqW.png


Russkie vs Spartak
Spartak OT @2.12

Spartak over 2.5 @2.04
2-1


Tutaj już króciutko po prostu po Russkie Vityazi spodziewałem się więcej, mieli dobry początek co prawda na słabsze ekipy ale oprócz wpadki na Kapitan wygrali co mieli wygrać później przyszły mocniejsze ekipy i tendencja spadkowa niby rozbili Dynamo aż 7;1 ale to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie, która wygrała ligę co zresztą pokazuje przegrana z Tygrysami gdzie byli bezsilni czy z przegrana z Tayfunem gdzie stracili 5 bramek ale wracając do dzisiejszych gospodarzy nie ma co się zasłaniać tym że grali na lepsze drużyny bo nie pokazali za wiele, niby mieli jakieś okazję na Loko ale tak jak pisałem wyżej Loko leci do przodu i potem są problemy z tyłu przez co Russkie mieli te szansę jednak to i tak nic wiele pomogło bo skuteczność bardzo słaba. O Spartaku jakiś czas temu pisałem że wyglądają średnio i mimo sporego potencjału muszą to wszystko poukładać aby to zaczęło działać i jak ich oglądam to widzę że już to powoli zaczyna działać i na ten moment oni są dla mnie lepszą drużyną a dzisiejszy mecz będzie dla nich dobrym sprawdzianem, który powinni zaliczyć. Moim zdaniem te kursy powinny być w okolicach 1.75~ dlatego jeszcze chętniej w to idę.


chrome_isaWQq01hR.png

SKA vs Toros

over 5.5 @2.17
over 6.5 @3.55
5-3


Ostatni mecz SKA vs Toros jest to chyba najlepsze spotkanie w tym sezonie, moim zdaniem 2 najbardziej ofensywne drużyny w lidze. SKA póki co leci jak przecinak i kręcą ładne wyniki, nie jest to drużyna, która przy prowadzeniu zwalnia i gra spokojnie żeby nie popełnić błędu tylko nacierają dalej i widać że najwięcej bramek tracą na podobne ekipy co grają tak ofensywnie albo na takie co "nie mają nic do stracenia" i rzucają się mocno do przodu a dzisiejszy rywal należy właśnie do tej mocno ofensywnej grupy, który mimo dobrej gry nie ma łatwych spotkań mimo że to działa to jednak w każdym spotkaniu jest mocna walka i nie wygrywa ten kto straci 1 bramkę mniej tylko ten co strzeli 1 bramkę więcej. Ostatnie 2 mecze można powiedzieć że trochę pechowe bo grali dobrze ale skuteczność zawiodła, sam grałem ich w meczu z Dinamo gdzie niezasłużenie przegrali 5:1 bo mecz był równy ale czasem tak bywa, mam nadzieję że dzisiaj trochę odbiją za te spotkania gdzie mieli sporo tych sytuacji a goli mało, myślę że zobaczymy dzisiaj sporo fajerwerków w tym meczu i szybkich akcji z jeden do drugiej bramki.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj w rewanżowych gram to samo bo mimo że nie wszystko siadło tak jak miało to drużyny grały tak jak sugerowałem czyli ofensywny mecz Kapitana z AKM i Spartak, który był lepszy.

Lisy vs Snaipery

Snaipery over 1.5 @1.75
Snaipery over 2 @2.50
Nie widzę u buków wyższych linii niestety

Russkie vs Spartak

Spartak over 2.5 @2.23
Spartak ML @2.40

Kapitan vs AKM

over 5.5 @1.95
AKM over 3.5 @2.07

Tolpar vs Legion
Legion over 1.5

@2.20
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Irbis Kazań - Sarmaty Orenburg
Typ: Irbis Kazań
@1.47 Superbet

Dziesięć ostatnich bezpośrednich spotkań to wyraźne zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy. Nie inaczej powinno być też dzisiaj. Hokeiści z Kazania prezentują dobrą formę, wygrywając ostatnio mecz za meczem na własnej tafli. Dzisiejszy przeciwnik nie jest specjalnie wymagający. Sarmaty strzeliły najmniej goli w całej lidze spośród wyjazdowych spotkań. Irbis zaś jest zespołem, który traci średnio niecałe dwie bramki na mecz w roli gospodarza. Tym samym upatruję tutaj zwycięstwa Irbisu.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Dinamo vs Tambov
over 5.5 @2
Tambov over 1.5 @2

Ryazan vs Rostov

Ryazan over 2
@1.70

Over 5.5 nie siadł bo słupek :D :

chrome_dsOk1fFRE8.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom