>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / NMHL - Rozgrywki niższego szczebla 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Na jutro z VHL
Mechel vs Lada

over 5.5
@2.05

Mechel over 1.5 @1.53

Penza over 1.5
AKO: @2.37

MHL wrzucę jutro
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL

Lada vs Reaktor

over 5.5
@1.70

AKM vs SKA Varyagi

over 5.5 @1.70
SKA over 2.5 @2.40

Loko 76 vs Avto

Loko OT
@1.95

Po namyśle jeszcze jeden mecz z VHL

Zveda vs Jugra

Zveda over 2
@1.76
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Toros Neftekamsk - Omskie Krylya HC

Omskie over 1.5 @1.68
Omskie over 2.5 @3.03

Almetyevsk vs Krasnojarsk

Almetyevsk OT
@1.72

MHL

AKM vs SKA Varyagi

over 6 @1.75
SKA over 2.5 @2.20

Reaktor vs Lada

over 5.5 @1.67
Lada over 3.5 @2.05

MAmuty vs Tolpar

over 6,5
@2 3-1 po 1 tercji, fajnie się mecz zapowiadał i już nic nie strzelili poza golem do pustej w ostatniej minucie..

Tak po krótce chociaż po jednym zdaniu do meczu, Toros już zapewnione play offy ale zapewne powalczą o lepsze miejsca a ze swoim ofensywnym stylem odsłaniając się dają okazję przeciwnikowi a Omskie mimo że już praktycznie poza PO na pewno nie odpuszczą i będą chcieli się jeszcze pokazać, ostatnie wyniki nie są najlepsze chociaż oprócz tych 2 rozjazdów to mecze dla przeciwników nie były wcale łatwe i goście mają kim i czym postraszyć a kursy bardzo ładne. Mecze Almetyevska bardzo ważne żeby zapewnić sobie PO, które Krasnojarsk już ma, gospodarze ostatnio w kratkę powalczyli z SKA, wygrali z Torosem Zveda czy Dinamo żeby dostał łomot 1:6 od marnego Iżewska, teraz już nie ma czasu na potknięcia i myślę że wyjdą w pełni zmotywowani żeby jak najszybciej zapewnić sobie te PO a w pojedynku tych drużyn można powiedzieć że Almetyevsk to trochę twierdza bo Krasnojarsk od 6 lat nie potrafi wygrać na ich tafli. Szybka zmiana na MHL i rewanżowe spotkanie AKM vs SKA gdzie trochę się działo ale finalnie to gospodarze wygrali 3:1, obie drużyny miały swoje okazje jednak SKA brakowało trochę skuteczności w zasadzie jak i AKM bo mogli jeszcze ze 2-3 bramki wbić ale nie siadło i w 3 tercji zagrali trochę defensywnie, jeśli SKA zagra z lepszą skutecznością to zobaczymy dobry mecz z wieloma bramkami bo AKM też nie będzie mogło stanąć jak wczoraj. Mamuty Tolpar to mecz na który mocno czekam bo będzie to ciekawe widowisko, obie drużyny lubią pograć agresywnie co widać po bramkach a bezpośrednie mecze między nimi to gra w "tchórza" ten, który odpuści lekko inicjatywę to dostanie odjazd więc widzę tutaj znowu intensywny mecz gdzie obie drużyny grają z jednej pod drugą bramkę. Ostatni mecz Reaktora z Lada, który niespodziewanie wygrał wczoraj aż 5:0 jednak sam wynik nie odzwierciedla tego co się działa a działo się sporo, już po samych statystykach widać że było mocno 37-51 w strzałach ale Ladzie brakowało wszystkiego szczęścia, wykończenia, zimnej krwi, mieli naprawdę sporo okazji ale nic nie chciało wpaść, było dużo sytuacji 2v1 3v1 gdzie można było podać do kolegi i mieć pewny gol ale jednak woleli sami strzelić, podejrzewam że gdyby wynik był w drugą stronę to graliby bardziej finezyjnie i próbowali właśnie podawać aby mieć pewnego gola i ładną akcję jednak w głowach tych młodych zawodników jest coś takiego że chcą sami jak najszybciej odrobić straty mimo iż pewnie wiedzą że nie jest to najlepsza opcja ale jak się przegrywa ze słabszych przeciwnikiem to brakuje tej zimnej głowy, podejrzewam że dziś zaczną o wiele mocniej mimo że nie można się do nich jakoś mocno przyczepić bo grali dobrze ale tak jak mówię "wykończenia" jeśli dziś to poprawią to nie zostawią na Reaktorze suchej nitki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Ryazan - Tambov

over 5.5
@2.08

Perm vs Omskie
Perm 60' @1.32

Izewsk vs Novokuznetsk

Novokuznetsk 60' @1.30

AKO: @1.7


MHL

Atlant vs AKM

over 5.5
@1.72 mówiłem że 3-4 bramki w 1 tercji mnie nie zdziwią a oni cały over pokryli :D

Dynamo vs Tayfun

over 5.5 @1.72
Dynamo over 3.5 @1.78

Armia vs Spartak

Spartak over 2
@2.07 zwrot 2-2 szkoda bo mieli sytuację na jeszcze 2 bramki i wygraną

Znowu tak pokrótce a więc pierwszy mecz, obie ekipy z dolnej półki, które o nic nie grają i jak pokazują gospodarze całkiem to działa bo ostatnie kilka spotkań bardzo ciekawych i widać że na przysłowiowym luzie gra się im dobrze i potrafią postraszyć nawet czołówkę ligi, co do gości nie radzą sobie tak dobrze jak ich rywal przynajmniej z tymi lepszymi drużynami bo tam gdzie czują że są w zasięgu to potrafią dać dobry mecz i często widać po tych drużynach że jak mają podobnego rywala to ten mecz jest mocno ofensywny w 2 strony i myślę że dzisiaj taki zobaczymy. Rzadko gram takie niskie kursy w hokeju ale dziś się skusze na te "pewniaczki" bo Perm jak i Novokuznetsk są o wiele lepsze a zostało kilka spotkań w sezonie regularnym i tutaj nie ma miejsca na potknięcia z takimi rywalami, tabela jest bardzo zbliżona i każde punkty będą się liczyć aby mieć jak najwyższe miejsce i tym samym łatwiejszego rywala w PO także tutaj bez fanaberii gram na solidnych faworytów. Przenosimy się do MHL i tutaj mecz Atlant z AKM czyli 2 ofensywne ekipy ze średniej półki, gospodarze po bardzo ciężkich 6 spotkaniach ponad tydzień przerwy i dziś u siebie podejmują AKM. Atlant u siebie gra bardziej odważnie i mimo że strzelają więcej bramek to również je tracą ale przyjemnie się to ogląda, goście nie mają super solidnej obrony przez co na pewno stracą nie jedną bramkę ale też mają kim postraszyć a przede wszystkim Petrovem, którego czeka VHL a być może KHL później ale jakby nie było to bardzo się wyróżnia jak na możliwości swojej drużyny. Myślę że zobaczymy tu szybki mecz i nawet 3-4 bramki w 1 tercji mnie nie zdziwią ale nie będę szarżował. Dynamo vs Tayfun bez większej rozkminy, oglądałem wczorajszy mecz i ta różnica była ogromna i nie podoba mi się "ten" Tayfun ale nie można im odebrać tego że mimo wszystko są w stanie zawsze ukąsić 1 a nawet 2 bramki chociaż patrząc na wczorajszy mecz i nie chodzi mi o wynik jaki był a samą grę to Dynamo samo może pokryć ten over 5.5. Ostatni mecz to Armia ze Spartakiem, który na pewno nie będzie odpuszczał ani trochę może nie są faworytami ale moim zdaniem są lekko niedoceniani i też brakuję im trochę szczęścia czy nie wiem jak to nazwać ale mają potencjał spokojnie na TOP5 a póki co są poza PO, czasu jeszcze trochę jest ale każdy pkt się przyda a ostatnio są w gazie i jak porównam sobie kurs w tym 1.33 w tym meczu i w meczu Novokuznetsk z Izewskiem to jakaś abstrakcja bo wygrana Spartaka nie będzie żadną niespodzianką, nie mówię że będzie to łatwe ale kursy trochę dziwne a over 2 spokojnie w zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +617
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL

Atlant vs AKM
over 5.5
@1.75


Reaktor - Sarmaty
over 6
@1.87

Armia vs Spartak

Spartak over 2.5
@2.07


VHL

Mechel vs Penza

over 5.5 @2.12
Mechel over 2.5 @1.80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL

Reaktor - Sarmaty

over 6
@1.85

Tolpar vs Legion

Tolpar under 6.5
@1.62

SKA vs Ryga

SKA over 2.5
@1.65

VHL

Riazan vs Voronezh

over 5.5
@1.95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Beyle vs Kuznetskie
over 5.5
@1.70

Snaipery vs Lisy

Snaipery under 1.5
@2.10

Mamuty vs Perm

Mamuty over 4
@1.89

SKA vs Tayfun

over 6
@1.90

Dynamo vs Akuly
Akuly over 1.5 @1.90
Akuly +2.5 @1.80

@@ mecz za 20min
NMHL
Kursk vs Bryansk

Kursk under 2
@2.11
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Beyle vs Kuznetskie
Beyle over 4.5
@2.04

Snaipery vs Lisy

Snaipery under 1.5
@2.20


SKA vs Tayfun
over 6
@1.80

Dynamo vs Akuly
Akuly over 1.5

@1,77

VHL
Ryazan vs Zveda
Zveda over 2.5 @1.92
Zveda OT @1.92

Jutro gram praktycznie to samo z jednego prostego powodu mianowicie wszystkie mecze wyglądały tak jak "sobie zaplanowałem" SKA z Tayfunem zrobili over i dali ciekawy mecz sytuację z obu stron z przewagą gospodarzy i jutr widzę taki sam mecz tylko z większą skutecznością Tayfuna. Białe niedźwiadki rozgromiły wczoraj aż 10:0 ale nie to tutaj jest kluczem bo nie sądzę żeby znowu powtórzyli taki duży wynik jednak ich gra ostatnimi czasy mimo tych 4 porażek, które mocno rzucają się w oczy to jednak grali 4 razy na Lisy a to trochę inna półka a i tak udało się im wbić 4 i 5 bramek ale dzisiejszy mecz to była deklasacja na każdym poziomie a goście nie mogli nic totalnie zrobić co nawet pokazują statystyki 9-56 w strzałach celnych to mówi samo za siebie.. Jak już wspomniałem o Lisach to tutaj powtarzam tym na under 1.5 Snaiperów, który "powinien" dzisiaj wejść ale wiadomo jak to bywa :D Liski były lepsze ale przespali 1 tercję i dopiero później załączyli wyższy bieg, gospodarze nie mieli za dużo konkretnych sytuacji a po prostu wykorzystali to co mieli ale jak ten mecz będzie wyglądał podobnie z tą zmianą że goście od początku na skupieniu zagrają to Snaipery bez pomocy szczęścia nie są w stanie znowu strzelić 2 bramek tym swoim drewnianym stylem #RASIAK. Ostatni mecz w MHL to Akuly ale dziś tylko idę w over, który jest spokojnie do zrobienia co dziś udowodnili ale dalej szkoda mi tego handicapa bo finalnie przegrali 6:2 a ten mecz mógł się zupełnie inaczej zakończyć gdzie Dynamo dostało karę 5min a po chwili kolejne 2 i grali 5:3 + tamten miał 4min kary jeszcze i nie wykorzystali a później Dynamo trochę szczęśliwie strzeliło i się posypali ale podsumowując ten mecz to była to wojna, sporo kar, zamieszek itd a w takich sytuacjach myślę że lepiej odnajdzie się underdog a faworyt może się zamotać, dodatkowo te kary również się pojawią więc dodatkowa szansa na pokrycie overa. Mecz Zvedy to już ostatni dzwonek żeby się zabrać do roboty bo PO już niedługo, ostatnie 4 mecze z mocnymi drużynami jednak ta gra była całkiem dobra a wyniki dosyć bliskie. Jutro zagrają z przeciwnikiem, który gra "wesoły hokej" i mogą to wykorzystać dobrymi kontrami bo defensywę mają całkiem solidną i wcale nie będzie tak łatwo im strzelić bramki a tak jak pisałem we wcześniejszej analizie Ryazan to ekipa, która potrafi fajnie pograć i zrobić overowe wyniki ze słabszymi lub podobnymi drużynami jednak gdy przychodzą mocniejsze ekipy to grają na tyle na ile pozwala przeciwnik, jeśli będzie to mocno ofensywne spotkanie to jako tako coś tam postraszą jednak gdy przyjdzie bardziej defensywna drużyna, która gra bardziej spokojnie to już pojawiają się kłopoty bo ciężko ich przejść a Zveda jest taką drużyną i liczę że jutro ich mądrzę wypunktują bo tu już naprawdę nie ma czasu na tracenie pkt tymbardziej z takim przeciwnikiem.

Po namyśle dokładam jeszcze

Russkie vs Loko

Russkie over 2.5 @2.04
Russkie +1.5 @1.82

Ale dramat.. 2-6 wygląda jak mocne "baty" a równy mecz z przewagą Vityazi problem w skuteczności no i dyspozycji dnia bramkarza co wpuszczał jak leci i finalnie został zmieniony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Atlanty vs Spartak
Atlanty over 2
@1.7 zwrot

Irbis vs Sarmaty

over 5.5 @1.85
over 6.5 @2.55

Irbis gol w kazdej tercji @2.15
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Omskie vs Zvezda

Omskie under 2.5
@1.56 no to już można oficjalnie mówić że Zvezda poza PO

Angarsk vs Tiumen

over 5.5
@1.90

MHL


Irbis vs Sarmaty
over 5.5

@2.05


Dzis pokaralo :D
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL

Almaz vs Tygrysy

over 5.5 @1.78
Tygrysy over 1.5 @1.79


VHL

Lada vs Ryazan

over 5.5
@1.87

Voronezh vs Toros

over 4.5 @1.67
over 5.5 @2.35
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Akuly vs Ryga
Ryga over 2.5
@1.77

Póki co trzeb czekać na resztę oferty ale że ten mecz o 04:00 to wrzucam go teraz. Wczorajsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 ale to goście byli o wiele lepsi lecz brakowało skuteczności, kursy na Rygę są trochę przesadzone imo ale ja na spokojnie tutaj pójdę. Chciałem grać bardziej w stronę Rygi bo wyglądali dobrze lecz problem polega na tym że nawet, jeśli grają dobrze i przeważają nad przeciwnikiem to popełniają sporo błędów w defensywie i to często mocno randomowych także mimo ciekawych kursów trzeba odpuścić grę w jakieś handi ale co do bramek to jestem raczej spokojny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
MHL

Avto - Sputnik

Typ: X2 Kurs : 1.87

STS

Zawsze mnie ciekawią takie kursy w tej lidze. Kto obserwuje wie czym się charakteryzują spotkania. Często w dwumeczach obie ekipy dzieła się zwycięstwem wiec dziś próbujemy na gości. W tabeli blisko wiec i w.meczu licze na wynik bliski. Mi wystarczy X2 ale myślę że nawet win z dogrywką i karnymi można by było zaryzykowac

e: uratowane w ostatniej chwili

Wynik: 2:2
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Wczoraj rozpoczęła się faza PO. Jedni z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa nie zawiedli, a wręcz rozbili swoich rywali. Yugra niczym walec rozjechała Bars , Nowokuźnieck pokonał Gornyak 6-2. Dziś również wszystkie pozostałe mecze fazy play-off, więc mamy sporo grania.

Nowokuźnieck - Gornyak

Metalurg posiada bardzo mocną ofensywę, Kitsyn(32+37), Yerdakov(19+42), Polyakov(22+33), jest to pierwsza trójka klasyfikacji kanadyjskiej na zakończenie rundy zasadniczej. Kto hokejem interesuje się trochę dłużej to zna ten zespół z rozgrywek KHL.
W zeszłym sezonie finaliści play-offów, w tym roku również będą się bić o najwyższe cele. Jako, że jest dobry dostęp do VHL(większość na you tube w dobrej jakości) to obejrzałem trochę ich spotkań i fajnie się ich ogląda. W większości ofensywne spotkania ze sporą ilością goli.
Dziś może 8 goli tak jak wczoraj nie będzie, ale jakiś over 5.5 jak najbardziej do gry. Mecze pomiędzy tymi zespołami z reguły kończyły się overowo. Gospodarze będą chcieli to zakończyć na swoją korzyść, by na spokojnie pojechać na mecze wyjazdowe.

over 5.5 @1.95
Nowokuźnieck over 3.5 @2.20


Jugra - Bars

Gospodarze to kolejny zespół z przeszłością w KHL. Aktualny mistrz wczoraj aż 10-1 rozbił swojego rywala, który nie dość, że jest po prostu słabszy kadrowo to jeszcze kompletnie bez formy. 8 porażek z rzędu na koniec sezonu zasadniczego, kwalifikacja z ostatniego, 16 miejsca do po.
Tutaj nie ma się co rozpisywać. Wszystko po stronie gospodarzy, wątpię, że po wczorajszym spotkaniu i braku formy zespół z Kazania będzie tu w stanie coś z siebie wykrzesać, a Yugra jak chce to potrafi.

Jugra over 3.5 @1.92
Jugra handicap -1.5 @1.63
Jugra -2.5 @2.27
//oglądałem i jakiś dziwny ten mecz był, nawet bardzo ze strony gospo.
SKA Neva Petersburg - Almetyevsk

Bardzo dobry sezon w wykonaniu zespołu z Petersburga. Wicelider z 212 bramkami na koncie, u siebie 126 goli strzelonych w 26 spotkaniach. Zdecydowanie najskuteczniejsza ofensywa w lidze. Rywal to cień zespołu z zeszłego sezonu gdzie rundę zakończyli na 2 miejscu. Kilku ważnych zawodników odeszło i w tym sezonie zupełnie sobie nie radzą, choć może akurat wystrzelą w play-offach.
Co ciekawe SKA w zeszłym sezonie do play-offów się nie zakwalifikowali.

Myślę, że tutaj się nic nie wydarzy i gospodarze wygrają w regulaminowym czasie czym potwierdzą świetną formę z sezonu zasadniczego.

SKA @1.43
SKA over 3.5 @1.80
over 5.5 1.80


Jugra @1.33
Neva @1.43
Nowokuźnieck OT @1.40

ako
@2.66

Overy 4.5 w meczach:
Jugra
Łada
SKA Neva
Nowokuźnieck

ako
5.04


Kursy z fortuny.
 
Ostatnia edycja:
M 285

michall1919

Użytkownik
MHL 17.03.2022
Chaika Sputnik Almetievsk over 4.5 @1.7 ⛔
Wedlug mnie kurs dzis zawyzony, i jutro beda spadki, wiec zagrane dzis :) Dwie bardzo ofesnywnie grajace druzyny, strzelajace duzo bramek, tak wiem ze to play offy. ale spodziewam sie wyniku 3-2, 3-3 na luzie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom