>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 8

proboszcz

Użytkownik
Witam.
Panowie sportingbet obecnie sportingbull rozliczyl mi dzisiaj kupon z przelozonego meczu i wpynela mi nie mala sumka. Co polecicie ? Czu bez problemu przelac ja na konto bankowe ? czy lepiej na skrill ? Polecacie do tego jakiegos legalnego buka ktory akceptuje wplate ze skrilla ?
 
K 0

kar7

Użytkownik
Witam. Jak ma się sprawa z BaH. Można przelewać pieniądze normalnie na konto czy w związku z ustawą nielegalne jest granie tam ? Podobno ubiegają się o licencję. Czy wiadomo kiedy mniej więcej się wszystko wyjaśni ?
 
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
Witam.
Panowie sportingbet obecnie sportingbull rozliczyl mi dzisiaj kupon z przelozonego meczu i wpynela mi nie mala sumka. Co polecicie ? Czu bez problemu przelac ja na konto bankowe ? czy lepiej na skrill ? Polecacie do tego jakiegos legalnego buka ktory akceptuje wplate ze skrilla ?
Gratuluję ! Ale najpierw należałoby w tej sytuacji zadać pytanie : czy w ogóle Ci wypłacą ? Ja czekam już 9 dzień na wypłatę,po 5 napisałem do supportu i łaskawie odpisali , że potrzebują stos skanów do weryfikacji konta. A jak je już wysłałem to zaczęli kłamać,że nie dostali wszystkiego( konkretnie reversu karty ),oczywiście natychmiast dosłałem i od 2 dni cisza...
Także dla mnie to jak na razie SCAM !!!
 
K 0

kokopas

Użytkownik
Dzięki za wiadomości i chęć pomocy ;)
@Sven
@oki100
Jak napiszę do moderatora i odpowie mi dlaczego nie mogę również odpowiadać na prywatne wiadomości i rozwiąże problem, odpowiem
 
A 97

analyst

Użytkownik
oczywiście, a może pójść od razu do US/UC?
dziwię się że ktoś daje takie porady. ja osobiście radzę poczekać jak rozwinie się sytuacja. niedługo powinna sie wyjaśnić.
o czym ty gadasz ? normalnie gram i dzisiaj zleciłem 2 wypłaty na Skrill i doszło w 2 godziny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom